Aangezein hier veel topics worden geopend voor 1 soort pilletje of voor een stomme vraag van "heeft iemand ervaring met ..." dus ik dacht laten we een topic openen waar iedereen even een report geeft over een soort xtc pil die je ingenomen hebt! Maar laten we het wel realistisch houden en kom niet met grote onzin getallen van de hoeveelheid mg MDMA/MDEA/MDA.....
Devies bij witte rolexen hoort te zijn: ALTIJD zelf laten testen. Er zijn er simpelweg teveel verschillende van (geweest) waarvan een redelijk deel met slechte stoffen in, dus hoor je voor jezelf, en mogelijk anderen, de verantwoording te nemen door die dingen naar het testcentrum te brengen. Kan je dat niet, dan kun je beter geen witte rolexen maar andere tabletten kopen,
ER zijn wel goeie though, zie andere topic
Bedankt voor de snelle reactie. Kan ze nog steeds niet vinden. Niet in de kleur dat ik ze heb.
Klein likje genomen, ik vond dat ze wat naar paracetamol smaken. Ze hebben ook een wat snel brokkelende structuur. Enig idee waar ik meer informatie kan vinden?
Klein likje genomen, ik vond dat ze wat naar paracetamol smaken. Ze hebben ook een wat snel brokkelende structuur. Enig idee waar ik meer informatie kan vinden?
Ik herkende het logo van Amsterdam (3 Andreaskruizen) erin, maar ik weet niet of ze echt zo heten. Als ik jou was zou ik ze eerst laten testen voor je ze naar binnen kegelt, want je weet tegenwoordig maar nooit! Better safe than sorry!
Blauwe amsterdammertjes, ik heb ze een jaar geleden ongeveer gehad, prima knallertjes.
EDIT: maar dat is al een poos geleden wie weet hoeveel nieuwe drukken er zijn.
Devies bij witte rolexen hoort te zijn: ALTIJD zelf laten testen. Er zijn er simpelweg teveel verschillende van (geweest) waarvan een redelijk deel met slechte stoffen in,
Mmm schrik hier toch wel een beetje van. Nichtje van mijn vriend was hier gister en zij heeft er 4 gehaald voor queensday. Niet laten testen omdat ze die gast vertrouwd waar ze ze haalt.
En of hij ze zelf laat testen weet ik niet.
Ik dacht laat ik er ook maar eens wat bestellen, ik dacht eerst even kijken wat er te vinden valt over die dingen. En toen las ik dus jou bericht. Denk dat ik ze toch maar gewoon haal en zelf wegbreng
Gisteren, koninginnenach met dave ravteteef even eenm feestje gebouwd! Het begon rond 21.30. Regen en onweer en toen we eenmaal aankwamen was het droog. Eerst even staan te chillen bij extrema. Eerst nog wat koud, maar uiteindelijk werd het dus droog. Dus eerst zijn we naar een kroeg geweest, waar we even geruild hebben van fast forwards en dollars.
Ik wilde graag een keer de dollars testen. Eenmaal overhandigd had ik meteen een dollar gepakt en na een kwartier of drie merkte ik de eerste effecten. En zoals Dave al zei: dollars zijn echte space pillen. Niets was minder waar. We zijn na een tijdje naar het stadhuisplein gegaan en daar begon de eerste pil pas echt goed in te slaan. Het was wel een beetje koud, alhoewel, koud was het niet, maar slechts in een T-shirt gekleed was het toch wel aardig koud.
We zijn daarop maar naar cafe Thomas gegaan. Daar draaide ze echt hele vette house. Inmiddels begon Dave's 4FMP er al flink in te hakken. Althans, daar ga ik vanuit, gezien zijn reacties . Daarna zijn we naar de Kram gegaan en daar kwamen we tot onze grote verassing mijn oude maat Johan tegen. Die wilde al de hele avond graag aan de pillen, maar kon niks geregeld, totdat hij ons tegenkwam. Zou dus zeker een vettte avond worden. Inmiddels was ik 2 pillen verder. Genoeg voor mij, maar ondanks de space die ik inderdaad in de dollars vond, heb ik geen loved up feeling gehad. Iets wat ik al jaren niet meer heb, alleen maar een soort vaagheid.
na nog een halfje gedeeld te hebben en nog 1x naar cafe Thomas te zijn geweest, zijn we maar richtig station gelopen. Enorme chaos daar, want iedereen wilde een taxi. Toch wisten we snel een taxi te regelen en hebben we met een tussen stop Dave thuis afgezet. Wat een maat is dat zeg! Echt geweldig. Ik dacht alleen maar koekwausen te leren kennen via partyflock, maar gasten zoals hij maken mij toch weer een beetje blij .
We hadden we uiteindelijk afgesproken om de volgende dag (knoninginnedag) in de stad af te spreken, maar helaas. Ik werd vanmorgen wakker. Was enorm moe en brak en we moesten nog naar mijn oma, die toevallig ook 30 arpil jarig was. WE hebben daarop beslist om maar weer richting Belgie te rijden. Daar was in onze straat een festival aan de gang voor kindjes, met, uiteraard, toch weer de nodige drank. Zelfs de burgemeester kwam langs. Waar zie je dat nog in Nederland? Maar in Belgie kan het.
Ik zit hier nu achter mijn pc-tje, niet onbeneveld, maar wat maakt het uit. Het leven is mooi, zelfs als late dertiger die zich kan prijzen met een maat als Dave Raveteef. Het leven is mooi!
Ik heb 4 Blauwe Mercedessen voor vanavond/vannacht. Iemand enig idee hoe sterk deze dingen zijn? Ik trip hem zo gruwelijk hard op 1 Bruine Boom, maar ik hoorde dat Blauwe Mercedessen veel minder sterk zijn.
Kom net uit de stad.. Weer goed naar de klote.. Was een mooi weekend Tech! Over 5 uurtjes opstaan om te vertrekken naar Praag.
Zie jullie allemaal over een week wel weer! Ga iig niet veel slapen deze week lijkt me zo
Ik heb 4 Blauwe Mercedessen voor vanavond/vannacht. Iemand enig idee hoe sterk deze dingen zijn? Ik trip hem zo gruwelijk hard op 1 Bruine Boom, maar ik hoorde dat Blauwe Mercedessen veel minder sterk zijn.
Uit mn hoofd gezegt is een blauwe Mercedes ongeveer de helft van een bruine boom!
Ik heb 4 Blauwe Mercedessen voor vanavond/vannacht. Iemand enig idee hoe sterk deze dingen zijn? Ik trip hem zo gruwelijk hard op 1 Bruine Boom, maar ik hoorde dat Blauwe Mercedessen veel minder sterk zijn.
pas nog 1 mercedes weg gebracht, stond in de database met gem. 75 mg
en de bruine boom zat op gemiddeld 190mg?
dan heb je een beetje een idee
maar je hebt ze vast al opgevreten
afgelopen zaterdag op nightmare 4 groene eekhoorntjes naar binnen gewerkt.
ging eerste ff te hard toen ben ik maar ff gaan zitten en toen ging alles weer goed
daarna top vermaakt in de early!
Eerste keer nam ik een kwartje van een bruine boom, en na een uur voelde ik nog steeds niks. Toen ging ik bier halen en, en weer terug naar de zaal, ik nam een slok en het smaakte echt verschrikkelijk. Ik gooide het biertje vervolgens weg, en toen klapte hij in....Werd misselijk en moest kotsen (had ook een halve fles wodka op). Maar het gevoel was echt onbeschrijvelijk, ging keihard. Toen na een half uurtje tweede kwartje ingenomen, en heb me tot half 7 sochtends vermaakt, iedereen omhelzen en kon niet stoppen met dansen.
Tweede keer was ongeveer 6 weken later, een gele rolex (iemand informatie hierover??). ik had denk 3/4 van die pil op (de rest viel uit elkaar) en ik voelde echt bijna niks, wel een beetje lichtjes maar echt totaal niks vergeleken met de eerste keer..... Iemand een idee hoe dit komt? Of waren het gewoon kut pillen?
Dit zijn trouwens mijn enigste 2 ervaring met harddrugs, nog nooit iets anders gedaan behalve alcohol/wiet
Daar staat de meerderheid van de rolexen van de afgelopen jaren wel om bekend ja... Of kutpillen (met mCPP) of tabletjes met een te klein aantal mg 2C-B om daarvan van 3/4e wat te voelen. Dus één van beide lijkt je gebeurd te zijn.
de afgelopen 3 maanden een aantal pillen geprobeert:
-groene eekhoorn
-buine bomen
-oranje q-dance
-blauwe AH
-paarse tri force
over allen ben ik zeer goed te spreken.de kwaliteit mdma in deze pillen heb ik al een hele tijd niet ervaren
-de blauwe ah-tjes zijn voor mij net iets te licht ,maar op zich een zeer goede pil.
-groene eekhoorn en paarse tri force slaan bij mij hetzelfde in : hard ,maar niet te heftig ( genoeg aan 2 op een party)
- q-dance is voor mij persoonlijk het lekkerst te doseren.slaat lekker in en het hele feest door precies het gevoel dat ik zoek.(zo`n 3 met halfjes op een party)
-de bruine bomen vind ik persoonlijk wel heel erg hard in slaan.de eerste keer met een halfje begonnen.was een heerlijk gevoel.maar voor mijn doen een te hoge dosis om mee te beginnen.met kwartjes op zich wel goed te doen,maar dan zeker rustig aan doen.
eindelijk weer een partyseizoen tegenmoet met degelijk snoepgoed
-de bruine bomen vind ik persoonlijk wel heel erg hard in slaan.de eerste keer met een halfje begonnen.was een heerlijk gevoel.maar voor mijn doen een te hoge dosis om mee te beginnen.met kwartjes op zich wel goed te doen,maar dan zeker rustig aan doen.
K ga huilen als ik ze niet meer kan krijgen
Zijn gewoon echte toppers!
(geen berichten sturen of ik voor je wilt regelen )
gisternacht los gegaan op een blauw hartje...
hij voelde echt meesterlijk!
enige is dat ik me vandaag overdag echt best verrot heb gevoeld... en om de 5 minuten een gortdroog smoelwerk had.
gisternacht los gegaan op een blauw hartje...
hij voelde echt meesterlijk!
enige is dat ik me vandaag overdag echt best verrot heb gevoeld... en om de 5 minuten een gortdroog smoelwerk had.
ie bomen zijn wel aardig op denk ik, hopelijk komen er meer!!
komen er niet, gezien er een tijdje terug in de krant te lezen was dat de makers daarvan opgepakt zijn. En de stempels daarbij ook waren gevonden en in beslag genomen.
komen er niet, gezien er een tijdje terug in de krant te lezen was dat de makers daarvan opgepakt zijn. En de stempels daarbij ook waren gevonden en in beslag genomen.
Nouja, één voordeel, als er nu een nieuwe batch van komt weet je waar ze vandaan komen!
Ja! Gewoon met het artikel en de pil in je handen aangifte doen: "Ja, dit kan dus alléén bij jullie vandaan komen" Ik denk dat de pleuris uitbreekt. Niet gelijk natuurlijk. Eerst lachen ze je uit alsof je Gekke Henkie bent, vervolgens proberen ze een pet te vinden waar het onder past, maar wanneer je eenmaal de pers zoek en een paar goede onderzoeksjournalisten zoals eigenlijk alleen de VPRO die heeft, dan komen er wel Kamer vragen!
En voor 3e keer gebruik 2 Q vind ik best wel pittig
hardbass was me 2de keer met 4 halve q-tjes, ging prima maar ben toch niet zon fan van halfjes! en groene canadezen vrjidag gehad, maar viel beetje tegen
Ik hoop ook op korte termijn reactie te ontvangen.
En aangezien ik hier redelijk onbekend ben heb ik
op meerdere fora mijn vraag gesteld (kan zijn dat sommige
niet veel bezocht worden)?
Uit Amsterdam een paar stuks * gebroken witte Armani verkregen met kleine rode spikkels erop.. kan er niks van vinden op pillreports .. iemand hier die deze kent?