Partyflock
 
Forumonderwerp · 1111029
1 volger · 34665x bekeken
Waarschuw beheerder
-2
NET5 MAAKT MET SECRET STORY STAP NAAR REALITY 2.0

Secret Story moet de dagelijkse realitysoap een stap naar reality 2.0 laten maken. Het nieuwe Net5 programma wordt geproduceerd door Endemol, dat het programmaformat al enige tijd in Frankrijk exploiteert. Nu maakt het programma de overstap naar Nederland.

Op 13 februari is de kick-off van Secret Story op de televisiezender Net5. SBS Nederland heeft voor de zender Net5 gekozen omdat men denkt dat het programmaformat het beste bij de doelgroep van de zender, de vrouwelijke kijker, past. Op zich is de keuze voor Net5 toch enigszins een verrassing. De afgelopen weken werd in de media en op internet veel gespeculeerd over wat tot vanmorgen in de wandelgangen Project X werd genoemd. Daarbij gingen velen ervan uit dat het dagelijkse realityprogramma een dagelijkse plek op SBS 6 zou gaan krijgen.

[img width=420 height=300 cacheid=00119ac4002f1e1c0cd446a41a02bd0f90]http://www.blogiste.com/wp-content/uploads/2008/06/secret-story-logo.jpg[/img]

Secret Story start op 13 februari met 15 deelnemers. Deze nemen als bewoner de intrek in een luxe woonruimte. Deze is totaal van de buitenwereld afgesloten. Er mag ook geen gebruik worden gemaakt van internet of sociale media. Dat is dan weer anders voor de kijkers van Secret Story. SBS Nederland en Endemol willen namelijk dat het programma de volgende stap in realitytelevisie gaat zetten, door Endemol ook wel reality 2.0 genoemd. Daarbij spelen juist sociale media als Twitter, Facebook en Hyves een grote rol. De kijker kan zelfs, als men gebruik maakt van één van de drie genoemde sociale media mogelijkheden, direct invloed op het verloop van het leven in de Secret Story-woonruimte uitoefenen.

Elke bewoner die deelneemt, heeft een geheim. Aan hem of haar de opdracht om dit geheim niet aan de andere bewoners prijs te geven. Daarnaast is het natuurlijk wel de bedoeling dat elke bewoner actief probeert het geheim van de andere bewoners te ontrafelen. Denkt men een geheim van een andere bewoner te weten dat kan men dit via een buzz mogelijkheid zonder medeweten van andere bewoners aan de redactie van het programma kenbaar maken. Elke goede buzz levert geld op. Een verkeerde buzz kost echter geld.

Vanaf zondag 13 februari is Secret Story elke dag tussen 19.30 en 20.30 uur op Net5 te zien. Het dagelijkse programma wordt gepresenteerd door Bart Boonstra. Elke donderdagavond is er primetime vanaf 20.30 uur de wekelijkse eliminatieshow die wordt gepresenteerd door Renate Verbaan. De kick-off show worden door beiden gepresenteerd. Elke week is er een noodgedwongen vertrek van één van de deelnemers. Na 13 weken gaat de finale, in de maand mei, tussen de drie overgebleven deelnemers.

Wie niet genoeg heeft aan de dagelijkse uitzendingen van Secret Story op Net5 kan 24 uur per dag, tegen betaling, via internet naar de live streams uit het Secret Story kijken. Ook zouden er op dit moment met Nederlandse televisieaanbieders gesprekken lopen om Secret Story 24 uur per dag via de digitale televisiedecoder aan te bieden. Daarnaast lijkt het zo goed als zeker dat er ook voor smartphones een speciale applicatie beschikbaar komt om mobiel naar Secret Story te kijken.

Hoewel Net5 en Endemol met Secret Story een volgende stap in de belevenis van realitytelevisie willen zetten wordt er jammer genoeg geen kwalitatieve stap vooruit op het gebied van televisiebelevenis gemaakt. Secret Story wordt namelijk op Net5 HD niet in native HD maar in opgewaardeerd SD uitgezonden.

http://www.net5.nl/secretstory.html

wordt wel lachen denk
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Die foto's die ook op tv langskwamen gisteren, nog even extra voor "lul" zetten :roflol:
 
Waarschuw beheerder
lekker zn blote snikkel afgeschermd :')
 
Waarschuw beheerder
Als die Monique zo down is, waarom nokt ze em dan niet? :/ beetje met die irritante kop de streams bevuilen!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 31 maart 2011 om 10:24:
'' ja... was een beetje uit de hand gelopen grap''


Whahahaha :lol: Ja idd :lol:

Uitspraak van verwijderd op donderdag 31 maart 2011 om 11:27:
Die foto's die ook op tv langskwamen gisteren, nog even extra voor "lul" zetten


Met die groene kniekousen aan :facepalm: :roflol:

Uitspraak van verwijderd op donderdag 31 maart 2011 om 12:11:
Als die Monique zo down is, waarom nokt ze em dan niet? beetje met die irritante kop de streams bevuilen!


Ze schijnt al gezegd te hebben dat ze eruit wilt,want
ze voelt zich genaaid door de Stem :rot:
Ben dat drama-gedoe en geklaag ondertussen wel zat (n)
Nu is ze zogenaamd ziek :aai:
 
Waarschuw beheerder
Wat een mongolen bij elkaar! Die nietsnut Flip is bang eruit te gaan, wil niet tegen Gerard staan :cry:

En die Laura dat is een achterbaks wijf ongelooflijk :kots: zo'n wijven die doen koetsjie koetsjie tegen iedereen en ondertussen een dik vet mes in je rug duwen.

Willen ze beetje Sharon weer nomineren door te rekenen :[
 
Waarschuw beheerder
was dat wijf gisteren dronken ofzo?

echt niet normaal.... hoe heet ze ook alweer... Renate?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 1 april 2011 om 14:16:
En die Laura dat is een achterbaks wijf ongelooflijk


Wat dan??

Ze is dikke vriendjes met Joanna :rot:

Uitspraak van verwijderd op vrijdag 1 april 2011 om 14:16:
Willen ze beetje Sharon weer nomineren door te rekenen


Why??

Heb veel liever Shar dan 1 van de andere vrouwen (y)

Walgelijk wijf die moeder van Joanna.
Staat ergens een blog over haar,daar wordt ze zwaar
belachelijk gemaakt :roflol:

BLOG Moeder Joan O:)
http://ssctje.blogspot.com/2011/04/hysterie-in-aantocht.html#comment-form

Ze heeft dus een email mogen sturen aan Jo,die
ze zondag mag pas lezen. Daar staat in dat haar vriend het uit
heeft gemaakt. Nu hoopt de moeder dat ze steun krijgt van de andere
bewoners. Hoe bedoel je zieltjes kweken :rot:

Wat een eng wijf zeg door in de uitzending te zeggen van:
Moniek,diegene die altijd huilt?

Oke,erger me ondertussen ook zwaar aan dat gejank en geklaag,
om over haar jaloerse gedrag maar te zwijgen :x
Maar dat wijf :[ Houd lekker je bek en kijk naar je eigen
grafdochter (y)

'Joan is niet egoistisch maar ze kan wel goed toneelspelen'
zei ze :roflol:

Opgespoten theezak :rot:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Is er ondertussen al geneukt in die villa daar?
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van *ikke* op vrijdag 1 april 2011 om 15:56:
Wat dan??


Manipuleren van stemmen! Wat strafbaar is daar, maarja die krijgen nooit sancties alleen een nep grafhuwelijk.


Uitspraak van *ikke* op vrijdag 1 april 2011 om 15:56:
Why??


Omdat ze denken dat ze populairder als haar zijn en hun dus niet weg hoeven :[

Weer een roddel of maybe 1 april grap, terror Jaap zal vanavond zijn opwachting maken voor een week in sst. Kom maar op en neem de rest van je kooimatties mee en breek vooral de tent af :devil:

Ja die moeder is net zo gestoord als der dochter idd
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Hawaiiaan op vrijdag 1 april 2011 om 18:27:
Is er ondertussen al geneukt in die villa daar?


allang :')

sletjengs zijn het :)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 1 april 2011 om 18:30:
Manipuleren van stemmen! Wat strafbaar is daar, maarja die krijgen nooit sancties alleen een nep grafhuwelijk.


:lol:

Schijnt dat Joanna ook stiekum een afscheidsbriefje
voor Flip had achter gelaten dat ze een missie had.
Maar dat mag weer allemaal :rot:

Uitspraak van verwijderd op vrijdag 1 april 2011 om 18:30:
Weer een roddel of maybe 1 april grap, terror Jaap zal vanavond zijn opwachting maken voor een week in sst. Kom maar op en neem de rest van je kooimatties mee en breek vooral de tent af


:d Dat zou leuk zijn :woop:

Uitspraak van verwijderd op vrijdag 1 april 2011 om 18:30:
Ja die moeder is net zo gestoord als der dochter idd


:yes: Ze wordt ook erg belachelijk gemaakt op het net :yes:
:lol: (y)

http://www.datditkaninnederland.nl/secret-story/secret-story-samenwerking-net5-en-familie-joanna
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Nou het bericht is dus binnen dat Joanna weer vrijgezel is! Nou het is dus wel echt hoor, of zitten daar zo´n goeie acteurs :/
Waarschuw beheerder
donateur
Ik vind de regels zowieso maar vaag en manier van doen begrijp ik niet helemaal.
Sommige inwoners (zoals Maik) krijgen best wel veel missies waar ze veel mee kunnen winnen.

En de anderen lijken er maar voor spek en bonen te zitten :/

En dan die Bart...
Wat een verschrikkelijke flapdrol :frusty:
Wat een slechte presentator is dat zeg :s
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 3 april 2011 om 19:32:
of zitten daar zo´n goeie acteurs


Volgens haar l (m) oeder kan Joan heel goed acteren :yes:

Uitspraak van Satanica op zondag 3 april 2011 om 19:44:
En de anderen lijken er maar voor spek en bonen te zitten


Dat vind ik ook vreemd idd :yes:


Uitspraak van Satanica op zondag 3 april 2011 om 19:44:
En dan die Bart...
Wat een verschrikkelijke flapdrol
Wat een slechte presentator is dat zeg


:lol: Je bent niet de enige :lol:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van *ikke* op vrijdag 1 april 2011 om 15:56:
Wat een eng wijf zeg door in de uitzending te zeggen van:
Moniek,diegene die altijd huilt?


Heeft ze ook wel gelijk in :D Die heeft in die zes weken wellicht twee weken aan een stuk door gehuild :lol:
 
Waarschuw beheerder
Geniaal die schapen alles ondergezeken en gescheten , zijn ze nu allemaal schijt aan het ruimen :roflol: heeeeeeerlijk lekker op het gras liggen zonnen.
 
Waarschuw beheerder
Vandaag nomineren?
Waarschuw beheerder
donateur
Jup, iedereen mag elkaar nomineren.
 
Waarschuw beheerder
Wat een walgelijk programma.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 4 april 2011 om 21:25:
Wat een walgelijk programma.


Idd, geen reet te beleven. Bring back Gouden Kooi jwt :lol: Lekker leedvermaak (L)
Waarschuw beheerder
+1
donateur
Iemand idee wie genomineerd is?
 
Waarschuw beheerder
donateur
word vanavond in de uitzending van 1930 bekend:)
Waarschuw beheerder
donateur
I know maar lekt meestal wel uit :lol:
Waarschuw beheerder
donateur
Nu in de streams ook genoeg rellen :lol: Ofja, nu weet ik niet maar half uurtje terug wel.
 
Waarschuw beheerder
zullen mike en monique condooms gebruiken?
of zal hij haar zo volblaffen?
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 5 april 2011 om 16:12:
zullen mike en monique condooms gebruiken?


Zij is wel aan de pil, las ik .. want die was ze laatst vergeten :/
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van KS op dinsdag 5 april 2011 om 16:15:
want die was ze laatst vergeten


:roflol: IQ van 144 :')
Waarschuw beheerder
1 x gekeken. Hier zit volk waar die gasten van oh ho cherso intelligent bij lijken. wat een volk zeg :facepalm:
 
Waarschuw beheerder
vriendje uitgemaakt terwijl ze in het huis zat :')

lowlife :[
 
Waarschuw beheerder
Die Laura kan ik wel kapotschieten, vies wijf dat is een gevaarlijke :[

Philip tegenover Karim :bye: Philip nietstnut!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
ook alex op de bank donderdag?
 
Waarschuw beheerder
Zijn philip en Karim genomineerd?
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 5 april 2011 om 23:33:
ook alex op de bank donderdag?


Jep door dat domme vriendinnetje van hem, die de missie niet kon laten slagen :rot:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Gouden kooi had je nog een para bradda en Jaap
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op woensdag 6 april 2011 om 08:47:
para bradda en Jaap


:respect:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van KS op maandag 4 april 2011 om 09:16:
Heeft ze ook wel gelijk in Die heeft in die zes weken wellicht twee weken aan een stuk door gehuild


:yes: Is ook zo :yes:
Maar ze zei het zo vals :[

Ook de progammamakers zijn smerig hoor.De ouders van Mo
hebben hen aangeklaagd omdat ze hun dochter alleen
huilend in beeld zetten. Dat is ook zo,maar om dan als
reactie daarop een compilatie van Mo te maken met al de keren
dat ze aan het janken was :s Vind ik wel weer laag hoor (n)
Vind dat niet erg netjes :no:

Uitspraak van verwijderd op dinsdag 5 april 2011 om 16:12:
zullen mike en monique condooms gebruiken?
of zal hij haar zo volblaffen?


Servio had spermavlekken in hun bed gevonden :X

Uitspraak van verwijderd op dinsdag 5 april 2011 om 16:27:
vriendje uitgemaakt terwijl ze in het huis zat

lowlife


Joh dat is allemaal in scene gezet :rot:
Alleen maar om zieltjes te winnen zodat dochterlief
in het huis blijft :kots:

Gisteraaf toen ze erachter kwam dat Flipje is genomineerd
had je haar weer moeten horen :X Ikke,ikke,ikke :rot:
En nu gaat ze ineens heel kinderachtig diegene nomineren die haar Flipje
hebben genomimeerd :aai:
Dat kind is zo labiel als de pest :yes:


Uitspraak van verwijderd op dinsdag 5 april 2011 om 20:28:
Die Laura kan ik wel kapotschieten, vies wijf dat is een gevaarlijke


Maar zal ze dat nou gezegd hebben omdat ze niet achter haar
geheim zouden komen? Want het was helemaal in het begin.

Uitspraak van verwijderd op dinsdag 5 april 2011 om 23:33:
ook alex op de bank donderdag?


Uitspraak van verwijderd op woensdag 6 april 2011 om 08:12:
Jep door dat domme vriendinnetje van hem, die de missie niet kon laten slagen


:O:O:O Dat heb ik gemist!
Zal ze wel expres hebben gedaan ;)
Nu heeft zij de hele kluis,of niet?

Begin me ook te ergeren aan Laura :yes:
Maar ze is wel de enige die Joan durfde te vertellen
dat ze een manipulator is (y)

Uitspraak van verwijderd op woensdag 6 april 2011 om 08:47:
para bradda en Jaap


:lol: Zou grappig zijn als zij het huis in zouden gaan :d
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van *ikke* op woensdag 6 april 2011 om 11:38:
Ook de progammamakers zijn smerig hoor.De ouders van Mo
hebben hen aangeklaagd omdat ze hun dochter alleen
huilend in beeld zetten.


Serieus?
 
Waarschuw beheerder
Oh zo de zus van Maik in de uitzending, ze wil Mo niet als schoonzus :lol:

Nou het nieuwe stelletje Joanna en Flip zal nu wel snel geboren zijn heb ik het idee :/
Waarschuw beheerder
Uitspraak van KS op woensdag 6 april 2011 om 12:34:
Serieus?


:yes:


Uitspraak van verwijderd op woensdag 6 april 2011 om 19:14:
Oh zo de zus van Maik in de uitzending, ze wil Mo niet als schoonzus


:roflol: Ze is zo bazig :lol:

Uitspraak van verwijderd op woensdag 6 april 2011 om 19:14:
Nou het nieuwe stelletje Joanna en Flip zal nu wel snel geboren zijn heb ik het idee


:kots: Daar gaat ie veel spijt van krijgen :x

Zelden zo'n egoistisch wijf gezien :no:
Je kunt wel merken dat ze niet helemaal spoort :no:
Ze is behoorlijk labiel :yes:

Laura eigenlijk ook gemeen hoor :\

Nu Zegt ze weer dat ze niks met Alex wilt,terwijl ze
een dag ervoor zei van wel :s

Zag weer wat :d
**Vanavond zal er een confrontatie plaats vinden tussen Maik Bos en zijn ex (Johanna Meinders). Het is nog onduidelijk of zij daadwerkelijk in het huis zal plaats nemen of dat het enkel bij een filmpje blijft in de live show.

Het programma was al diep gezonken. Maar bovenstaande is nog veel triester. Ze hebben er bij de redactie echt alles over om de kijkcijfers wat meer op te krikken. Hopelijk zal zijn ex vriendin ervoor zorgen dat Monique breekt en vrijwillig het huis zal verlaten.**

Dat zou gaaf zijn :woop:

[img width=175 height=200]http://94.100.120.107/1275850001-1275900000/1275895101-1275895200/1275895141_4_ao5T.jpeg[/img]:roflol:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Ja de ex van Maik gaat vanavond tijdens de live het huis in :cheer:

Cry Mo :cry:

Wordt dat rellen?
 
Waarschuw beheerder
sneu als karim dr uit gaat....

niet dus

exit alex

laura janken

hebben ze al meer kijkers?
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op donderdag 7 april 2011 om 17:18:
Ja de ex van Maik gaat vanavond tijdens de live het huis in


Ik heb het godverdomme gemist :[
Mo huilie :cry:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Satanica op vrijdag 8 april 2011 om 00:43:
Ik heb het godverdomme gemist
Mo huilie


Nou dat viel ook tegen, ze zat in de geheime kamer en daar moest maik heen, en toen konden de bewoners mee kijken op de rode bank.
Zij wou van maik weten, wat zn gevoelens waren, en hij zei dat hij echt verliefd is geworden op Mo.
Maik zei, maar ik heb geen spijt van onze tijd voor ik het huis in ging, en toen zei zij, Ja ik nu wel.
De stem zei dat als Maik wou, mocht hij haar mee nemen het huis in, maar dat wilden ze allebei niet.
Mo die alles zag vanaf de bank, was eerst blij om wat hij zei, dat hij verliefd is op Mo enzo, en later op de avond, zat ze weer te janken omdat Maik in t begin niet eerlijk was geweest tegen dr over dat meisje ! :rot:

Dus Niet veel gemist :lol:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 8 april 2011 om 09:20:
zat ze weer te janken


ze doet gvd niks anders de laatste tijd :lol:

allemaal huilies daar :'( :')
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 7 april 2011 om 17:18:
Ja de ex van Maik gaat vanavond tijdens de live het huis in


Not :s

Jeetje zeg! hoe kan hij Mo verkiezen
boven dat mooie meisje :facepalm:

Uitspraak van verwijderd op donderdag 7 april 2011 om 21:09:
laura janken


:rot: Alsof ze het echt erg vind. Niet :no:
Tegen de vrouwen zeggen dat ze buiten het huis
niets met Alex wilt hebben,en tegen Alex zeggen:
Wacht op me op Schiphol. De slet :looser: 8)

Dat Joan op 2 staat kan absoluut niet :no:
Ze heeft mega veel negatieve reacties op de SS-site/Hyves en Facebook e.d
Maar zeer weinig positieve reacties. En dan staat ze op 2 als populairste :|
Weer duidelijk doorgestoken kaart :roflol:

Ze zetten haar wel positief neer in de live-uitzendigen.
moet je eens kijken op 15 :x Dan pas kun je zien hoe ego ze is (y)

Mo wordt nogal negatief neer gezet. Oke,ik kots dat mokkel
ondertussen ook uit. Maar vind het wel gemanipuleer van de
progammamakers (n)

Enniewee... ik kijk niet meer :no: :p
Zo voorspelbaar :rot:
Waarschuw beheerder
+1
donateur
Uitspraak van *ikke* op vrijdag 8 april 2011 om 10:29:
Dat Joan op 2 staat kan absoluut nie


Ik denk het wel want dit is nav de poll op de SS-site.. daar stond Joanna bovenaan.

Maar toch vond ik het gisteravond wel zielig voor Monique.. en maar liefst drie keer de fragmenten waarin ze zo dronken was laten zien.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van KS op vrijdag 8 april 2011 om 10:37:
Ik denk het wel want dit is nav de poll op de SS-site.. daar stond Joanna bovenaan.


Zal haar moeder wel voor gezorgd hebben.
die had er speciaal een profiel voor aangemaakt
en iedereen uitgenodigt als 'vriendje'
Er stonden heel veel reacties van :
'Ken ik jou? '

:roflol:


Uitspraak van KS op vrijdag 8 april 2011 om 10:37:
Maar toch vond ik het gisteravond wel zielig voor Monique.. en maar liefst drie keer de fragmenten waarin ze zo dronken was laten zien.


:yes: Dat bedoel ik :yes:
Joan daarintegen wordt alleen maar positief neergezet.
En èlke keer weer benoemen dat ze is gedumpt en, oh
zo zielig is :rot:

Flip die je ineens huilend ziet.
Welja,alles voor de stemmen :rot:

Echt een aanfluiting dat progamma :roflol:
laatste aanpassing