Partyflock
 
Forumonderwerp · 1111029
1 volger · 35531x bekeken
Waarschuw beheerder
-2
NET5 MAAKT MET SECRET STORY STAP NAAR REALITY 2.0

Secret Story moet de dagelijkse realitysoap een stap naar reality 2.0 laten maken. Het nieuwe Net5 programma wordt geproduceerd door Endemol, dat het programmaformat al enige tijd in Frankrijk exploiteert. Nu maakt het programma de overstap naar Nederland.

Op 13 februari is de kick-off van Secret Story op de televisiezender Net5. SBS Nederland heeft voor de zender Net5 gekozen omdat men denkt dat het programmaformat het beste bij de doelgroep van de zender, de vrouwelijke kijker, past. Op zich is de keuze voor Net5 toch enigszins een verrassing. De afgelopen weken werd in de media en op internet veel gespeculeerd over wat tot vanmorgen in de wandelgangen Project X werd genoemd. Daarbij gingen velen ervan uit dat het dagelijkse realityprogramma een dagelijkse plek op SBS 6 zou gaan krijgen.

[img width=420 height=300 cacheid=00119ac4002f1e1c0cd446a41a02bd0f90]http://www.blogiste.com/wp-content/uploads/2008/06/secret-story-logo.jpg[/img]

Secret Story start op 13 februari met 15 deelnemers. Deze nemen als bewoner de intrek in een luxe woonruimte. Deze is totaal van de buitenwereld afgesloten. Er mag ook geen gebruik worden gemaakt van internet of sociale media. Dat is dan weer anders voor de kijkers van Secret Story. SBS Nederland en Endemol willen namelijk dat het programma de volgende stap in realitytelevisie gaat zetten, door Endemol ook wel reality 2.0 genoemd. Daarbij spelen juist sociale media als Twitter, Facebook en Hyves een grote rol. De kijker kan zelfs, als men gebruik maakt van één van de drie genoemde sociale media mogelijkheden, direct invloed op het verloop van het leven in de Secret Story-woonruimte uitoefenen.

Elke bewoner die deelneemt, heeft een geheim. Aan hem of haar de opdracht om dit geheim niet aan de andere bewoners prijs te geven. Daarnaast is het natuurlijk wel de bedoeling dat elke bewoner actief probeert het geheim van de andere bewoners te ontrafelen. Denkt men een geheim van een andere bewoner te weten dat kan men dit via een buzz mogelijkheid zonder medeweten van andere bewoners aan de redactie van het programma kenbaar maken. Elke goede buzz levert geld op. Een verkeerde buzz kost echter geld.

Vanaf zondag 13 februari is Secret Story elke dag tussen 19.30 en 20.30 uur op Net5 te zien. Het dagelijkse programma wordt gepresenteerd door Bart Boonstra. Elke donderdagavond is er primetime vanaf 20.30 uur de wekelijkse eliminatieshow die wordt gepresenteerd door Renate Verbaan. De kick-off show worden door beiden gepresenteerd. Elke week is er een noodgedwongen vertrek van één van de deelnemers. Na 13 weken gaat de finale, in de maand mei, tussen de drie overgebleven deelnemers.

Wie niet genoeg heeft aan de dagelijkse uitzendingen van Secret Story op Net5 kan 24 uur per dag, tegen betaling, via internet naar de live streams uit het Secret Story kijken. Ook zouden er op dit moment met Nederlandse televisieaanbieders gesprekken lopen om Secret Story 24 uur per dag via de digitale televisiedecoder aan te bieden. Daarnaast lijkt het zo goed als zeker dat er ook voor smartphones een speciale applicatie beschikbaar komt om mobiel naar Secret Story te kijken.

Hoewel Net5 en Endemol met Secret Story een volgende stap in de belevenis van realitytelevisie willen zetten wordt er jammer genoeg geen kwalitatieve stap vooruit op het gebied van televisiebelevenis gemaakt. Secret Story wordt namelijk op Net5 HD niet in native HD maar in opgewaardeerd SD uitgezonden.

http://www.net5.nl/secretstory.html

wordt wel lachen denk
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
die phillip heeft nu niet alleen veel geld in zijn kluis hij heeft ook nog is een haast onraadbaar geheim
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van *ikke* op donderdag 10 maart 2011 om 13:07:
Je had die kop van Joanne moeten zien


:LOL: dat mens heeft zowieso al een "kop"
Uitspraak van campi op donderdag 10 maart 2011 om 13:22:
ze gunnen het haar gewoon niet..


komt door haar "kop" 8)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 10 maart 2011 om 13:15:
volgende keer iets beters bedenken zodat er voor haar wordt gedrukt


Ik denk dat Mo haar dat geld niet gunde :no:
Want als je het toch fout hebt gaat er 2500 uit jouw kluis
naar diegene toe. Ik zou hetzelfde als Mo gedaan hebben (y)

Die kop van Joanna toen Phillip maar niet niet zij
naar de kamer moest :lol:

Uitspraak van campi op donderdag 10 maart 2011 om 13:22:
ja dat was echt briljant idd zowel de fake clou als dat er voor phillip werd gedrukt,ze gunnen het haar gewoon niet..


:no: :lol:

Uitspraak van campi op donderdag 10 maart 2011 om 13:27:
die phillip heeft nu niet alleen veel geld in zijn kluis hij heeft ook nog is een haast onraadbaar geheim


Net als alle andere geheimen :\

Wat is er voor geheim aan dat je piercer,miljonair bent of je hebt
in een internaat gezeten :s


Uitspraak van verwijderd op donderdag 10 maart 2011 om 13:28:
dat mens heeft zowieso al een "kop"


Ik vond dr eerst heel mooi. Maar als je beter kijkt :X
En dan haar innerlijk... dat maakt een mens ook niet mooier :no:

Volgens mij is het zo'n koudbloedige,frigide doos :rot:

Ze heeft wel iets weg van Bridget Maasland :D
Alleen lacht Bridget veel meer en heeft meer stijl ;)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van *ikke* op donderdag 10 maart 2011 om 13:34:
Ze heeft wel iets weg van Bridget Maasland :D
Alleen lacht Bridget veel meer en heeft meer stijl ;)


ik snap wat je bedoelt ik vond bridget maasland eerst ook maar een koud mens,maar ik heb na een uitgebreid interview toch mijn mening enigszins moeten bij stellen.

idd die joanna lacht geloof ik 1 keer per kwartaal
Waarschuw beheerder
het zou me ook niets verbazen als joanna elke dag vlees van kinderhartjes op haar brood doet.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van *ikke* op donderdag 10 maart 2011 om 13:07:
Je had die kop van Joanne moeten zien


haha, schitterend was dat!


Uitspraak van *ikke* op donderdag 10 maart 2011 om 13:34:
Net als alle andere geheimen

Wat is er voor geheim aan dat je piercer,miljonair bent of je hebt
in een internaat gezeten


inderdaad ja....
Uitspraak van *ikke* op donderdag 10 maart 2011 om 13:34:
Ik vond dr eerst heel mooi. Maar als je beter kijkt
En dan haar innerlijk... dat maakt een mens ook niet mooier

Volgens mij is het zo'n koudbloedige,frigide doos


:lol:
het zit je wel hoog he? :D


Uitspraak van campi op donderdag 10 maart 2011 om 13:45:
het zou me ook niets verbazen als joanna elke dag vlees van kinderhartjes op haar brood doet


hoe ziek...

Uitspraak van campi op donderdag 10 maart 2011 om 12:50:
ik had gewoon moeten stoppen na dat eerste bakje koffie


wtf. wat voor koffie drink jij?!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Niemigon op woensdag 9 maart 2011 om 20:10:
zat ff te zappen tijdens de reclame, en zou toch zweren dat ik Alex voorbij zag komen bij goede tijden, slechte tijden.. met een rolletje als kelner


[img width=537 height=381]http://www.fotobewaren.nl/output/1299768009.jpg[/img]

das m zeker weten wel
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van campi op donderdag 10 maart 2011 om 13:45:
het zou me ook niets verbazen als joanna elke dag vlees van kinderhartjes op haar brood doet


:lol:

Maar.... ze heeft soms wel grappige opmerkingen :yes:
heel soms dan he 8)

Uitspraak van Niemigon op donderdag 10 maart 2011 om 14:14:
het zit je wel hoog he?


Kan er bijna niet van slapen :(

Uitspraak van verwijderd op donderdag 10 maart 2011 om 15:37:
das m zeker weten wel


Absoluut! Maar vreemd :\ kan me herinneren dat iemand vam de cast
ooit zei dat het wat je nu in GTST ziet 2 weken van te voren is opgenomen.
Dit moet dan veel eerder zijn :vaag:

Wel grappig :D
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van *ikke* op donderdag 10 maart 2011 om 15:59:
Absoluut! Maar vreemd kan me herinneren dat iemand vam de cast
ooit zei dat het wat je nu in GTST ziet 2 weken van te voren is opgenomen.


dat kan ook nooit
kijk de afleveringen van 2 weken terug ofzo maar, kijk hoeveel sneeuw er toen lag, die opnames zijn al veel ouder.
Uitspraak van *ikke* op donderdag 10 maart 2011 om 15:59:
Maar.... ze heeft soms wel grappige opmerkingen
heel soms dan he


ja heeeeel soms :p
Waarschuw beheerder
vooral als ze het zelf niet doorheeft.. :)

GTST is een fake! (sorry Crien)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van *ikke* op donderdag 10 maart 2011 om 15:59:
Absoluut! Maar vreemd kan me herinneren dat iemand vam de cast
ooit zei dat het wat je nu in GTST ziet 2 weken van te voren is opgenomen.
Dit moet dan veel eerder zijn


Ik zag laatst zo'n achter de schermen stukje van die aanrijding van Noud... Toen zei "Anton" nog... Het is nu November...

Dus ik denk idd zo rond de 2 a 3 maanden....
:D


Uitspraak van *ikke* op donderdag 10 maart 2011 om 11:24:
Wat is daar mis mee


Niets :D Ik kijk ook!

Maar Niemigon loog erover.. O:) ;)
Waarschuw beheerder
het is in deze tijd, in deze harde, verloederde, veroordelende maatschappij gewoon niet makkelijk om er voor uit te komen! Maar je hebt je zin Mary! IK KIJK GTST!! Ben je nou tevreden??
;)
Waarschuw beheerder
ik wist het! liegebeest
Waarschuw beheerder
dat was mijn geheim, niets is wat het lijkt!
Maar verder ben ik gewoon maximaal man hoor!

Het geheim van Laura en Gaydo is geraden, maar ze zien er nog vrij verliefd uit zag ik net..

Die sex ervaring verhalen van Sofia! :O
Maarja, dat kun je verwachten, ben nu wel echt benieuwd naar dat sexverhaal van Monique of dat echt zo bizar is
Waarschuw beheerder
er zitten zeven Joodse kinderen onder het verboden luik verstopt. Wedden?!
Waarschuw beheerder
wat een slechte liveshow weer!
Elke week zie je gasten in de studio soms verbaasd reageren over sommige vragen die ze weer krijgen.
Bart aan de zus van Laura;
'hoe gaat Laura er voor zorgen dat ze weer wat geld in haar kluis krijgt?'
What the fuck?! Iedereen weet dat je daar zelf geen hand in hebt om dat te verdienen als je bijna niks hebt.

Wat een idiote vragen van een showhost van dit programma
 
Waarschuw beheerder
:')
 
Waarschuw beheerder
kvind die man van sofia ook irri hoor :S
Waarschuw beheerder
eigenaardig mannetje ja.. Vind em ook een beetje smoeselig
Waarschuw beheerder
Die live show is echt een lachertje. Gewoon spiegels in die studio om het er maar een beetje vol uit te laten zien. Zit denk 40 man in die studio, wat een armoe
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Niemigon op donderdag 10 maart 2011 om 18:40:
Maar je hebt je zin Mary! IK KIJK GTST!!


:cheer:


Uitspraak van Niemigon op donderdag 10 maart 2011 om 18:40:
Ben je nou tevreden??


:yes: Maar ik ben ook erg trots op je!
:schouderklopje:
Waarschuw beheerder
ah, daar ben ik blij om!
Het lucht ook wel op nu het er uit is.. Dank je!
Ik loop weer met rechte rug over straat, laat mensen maar kijken, laat ze maar oordelen!
Ja, ik zal er vast wat vrienden door verliezen, maar die zijn me niet waard!
Ik kijk GTST! En ik ben er trots op! ;)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Niemigon op donderdag 10 maart 2011 om 22:57:
ah, daar ben ik blij om!
Het lucht ook wel op nu het er uit is.. Dank je!
Ik loop weer met rechte rug over straat, laat mensen maar kijken, laat ze maar oordelen!
Ja, ik zal er vast wat vrienden door verliezen, maar die zijn me niet waard!
Ik kijk GTST! En ik ben er trots op!


Goed zo :D (y)

Is Laura nu toch verliefd op Guido geworden :O
Ze blijft 'm opzoeken,en ik dacht dat ze zo gek op Alex was :|
:roflol:

Joanna en Phillip stiekum handjes vasthouden :lol:
Vind die 2 totaal niet bij elkaar passen :no:

Shar,Mo,Aafke en Gerard zijn Joanne haters :d :lol:

Die Guido is op zeker bi :yes:
Waarschuw beheerder
vinden jullie mij nu gay?? :D

Joanne lekker opdringerig en egoïstisch gister met dat telefoontje naar huis; 'mag ik, mag ik, mag ik, mag ik?????!!'

Philip en Joanne, wrong match!

Gaydo lust em wel ja!
Maar je weet toch van zijn geheim buiten het huis??
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Niemigon op vrijdag 11 maart 2011 om 08:05:
Joanne lekker opdringerig en egoïstisch gister met dat telefoontje naar huis; 'mag ik, mag ik, mag ik, mag ik?????!!


Dat heb ik niet gehoord. Maar wel dat ze haar moeder
aan de lijn had, en ging zitten janken om haar mammie :rot:
Die moeder is wel het 'perfecte' visitekaartje voor haar
botoxkliniek :x 8)


Uitspraak van Niemigon op vrijdag 11 maart 2011 om 08:05:
Philip en Joanne, wrong match!


Absoluut :roflol:
Stiekum handjes vasthouden :p
En ze heeft een vent thuis :D

Uitspraak van Niemigon op vrijdag 11 maart 2011 om 08:05:
Gaydo lust em wel ja!
Maar je weet toch van zijn geheim buiten het huis??


:no:

Las wel ergerns dat hij hoer is geweest?
Mannen verwennen ditendat?
Maar of dat waar is :\
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Wat ik trouwens wel super gaaf vond is dat Mo
tòch hoogbegaafd is maar expres blonde-opmerkingen
maakte :d

Had ik het dus toch goed dat het een steengoede actrice is :D
Nu is Mo mijn favo onder de vrouwen (l)

Shar vind ik ook minder leuk worden,en Laura
zou wat losser moeten zijn :yes:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van *ikke* op vrijdag 11 maart 2011 om 09:36:
en ging zitten janken om haar mammie


die kan echt niks meer goed doen bij jou he? :D


Uitspraak van *ikke* op vrijdag 11 maart 2011 om 09:36:
Las wel ergerns dat hij hoer is geweest?
Mannen verwennen ditendat?
Maar of dat waar is


ik heb zijn advertentie zelf gezien!
en ff voor de duidelijkheid; dat was nadat er werd gezegd dat hij dat deed, en er ergens een link naar die site was gezet, en deed dat dus puur uit nieuwsgierigheid!
ik denk ik zeg het er ff bij.. :D


Uitspraak van *ikke* op vrijdag 11 maart 2011 om 09:55:
expres blonde-opmerkingen
maakte

Had ik het dus toch goed dat het een steengoede actrice is


Uitspraak van *ikke* op vrijdag 11 maart 2011 om 09:55:
Nu is Mo mijn favo onder de vrouwen


moet zeggen dat ik haar nu ook wel een toppertje vind


Uitspraak van *ikke* op vrijdag 11 maart 2011 om 09:55:
Shar vind ik ook minder leuk worden,en Laura
zou wat losser moeten zijn


vooral na die blik met dat geheim van Laura en Gaydo.
Laura is ook een rare, de ene keer vind ik haar mooi, de andere keer helemaal niet.
en kwa karakter, tja, beetje muf, maar kan er niet echt over oordelen
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van *ikke* op vrijdag 11 maart 2011 om 09:55:
Wat ik trouwens wel super gaaf vond is dat Mo
tòch hoogbegaafd is maar expres blonde-opmerkingen
maakte :d


Zei ik toch :')
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van *ikke* op vrijdag 11 maart 2011 om 09:55:
Wat ik trouwens wel super gaaf vond is dat Mo
tòch hoogbegaafd is maar expres blonde-opmerkingen
maakte


Inderdaad maar had het inderdaad al door. Ze was al vanaf het begin een van mijn favorieten. Alleen is ze soms wat té overdreven.

Uitspraak van *ikke* op vrijdag 11 maart 2011 om 09:36:
En ze heeft een vent thuis


Die had ze toch niet meer. Zit me iets van bij dat ze zelf hierover iets heeft gezegd in het huis. Want haar vriend had gezegd dat ze maar een bepaald aantal weken erin zou blijven en dan naar huis moest komen?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van KS op vrijdag 11 maart 2011 om 10:33:
Alleen is ze soms wat té overdreven.


Uitspraak van KS op vrijdag 11 maart 2011 om 10:33:
Want haar vriend had gezegd dat ze maar een bepaald aantal weken erin zou blijven en dan naar huis moest komen?


wanker.. dan ben je ook een lul!
maar ze had het van de week nog wel over 'haar vent'....
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Niemigon op vrijdag 11 maart 2011 om 10:14:
die kan echt niks meer goed doen bij jou he?


:no: :bloos:
Vind dr soms wel grappig hoor ;)
Maar vooral arrogant en sneaky (n) 8)



Uitspraak van Niemigon op vrijdag 11 maart 2011 om 10:14:
ik heb zijn advertentie zelf gezien!
en ff voor de duidelijkheid; dat was nadat er werd gezegd dat hij dat deed, en er ergens een link naar die site was gezet, en deed dat dus puur uit nieuwsgierigheid!
ik denk ik zeg het er ff bij..


:lol:

Uitspraak van Niemigon op vrijdag 11 maart 2011 om 10:14:
en kwa karakter, tja, beetje muf, maar kan er niet echt over oordelen


Ze komt op mij heel onzeker over en is zichzelf niet :no:
En ze zit constant te gapen :gaap: :lol:
Ze heeft idd een heel mooi koppie :yes: Vind dr alleen
veel te mager 8)


Uitspraak van M. :') op vrijdag 11 maart 2011 om 10:22:
Zei ik toch


Ik ook hoor :[

Vooral met dat koffiezetapparaat...
' Oh,hoort er water in dan?' Zei Moon :x :d
Dat vond ik een tè domme opmerking, en kon niet
anders dan dat ze dat expres deed :roflol:

Vind dat ze het erg goed speelt,dus van mij mag ze winnen (y)
Maar... Ik vind Karim,Gerard en Alex ook goed :yes:


Uitspraak van KS op vrijdag 11 maart 2011 om 10:33:
Alleen is ze soms wat té overdreven.


Je bedoelt haar 'domheid' ? Ik vind het wel gaaf dat
ze daar zover in doorgaat :yes: Zij ligt stiekum helemaal dubbel dat
ze haar als dom blondje zien :respect: Die zullen straks raar
opkijken allemaal :roflol:

Uitspraak van KS op vrijdag 11 maart 2011 om 10:33:
Die had ze toch niet meer. Zit me iets van bij dat ze zelf hierover iets heeft gezegd in het huis. Want haar vriend had gezegd dat ze maar een bepaald aantal weken erin zou blijven en dan naar huis moest komen?


Heb ik niet mee gekregen :O
Zou wat moois zijn mij te dwingen thuis te blijven :lol:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van *ikke* op vrijdag 11 maart 2011 om 14:39:
Ze komt op mij heel onzeker over en is zichzelf niet
En ze zit constant te gapen
Ze heeft idd een heel mooi koppie Vind dr alleen
veel te mager


te mager vind ik ook wel ja, maar een heel mooi koppie.... vind ze niet lelijk, maar heel mooi ook niet zo..


Uitspraak van *ikke* op vrijdag 11 maart 2011 om 14:39:
Vind dat ze het erg goed speelt,dus van mij mag ze winnen
Maar... Ik vind Karim,Gerard en Alex ook goed


Monique is gestegen, Sharon gezakt.. ik vind Karim wel degene die ik het het meeste gun..


Uitspraak van *ikke* op vrijdag 11 maart 2011 om 14:39:
Je bedoelt haar 'domheid' ? Ik vind het wel gaaf dat
ze daar zover in doorgaat


denk vooral dat ze te overdreven doet met haar emoties..
Het is natuurlijk wel leuk als je intelligent bent en dom gaat spelen! :D

Uitspraak van *ikke* op vrijdag 11 maart 2011 om 14:39:
Heb ik niet mee gekregen
Zou wat moois zijn mij te dwingen thuis te blijven


pttig wijffie die Crien!! :O ;)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van *ikke* op vrijdag 11 maart 2011 om 09:55:
Nu is Mo mijn favo onder de vrouwen


Was de mijn sowieso eigenijk van het begin al..
hoop dat zij het snel schopt! Heb niet het idee dat mensen al op een bepaald spoor zijn bij haar toch?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 11 maart 2011 om 15:48:
Nu is Mo mijn favo


Mo uit nijmegen ook goeie dealer :respect:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van *ikke* op vrijdag 11 maart 2011 om 14:39:
Ze komt op mij heel onzeker over en is zichzelf niet :no:
En ze zit constant te gapen :gaap: :lol:
Ze heeft idd een heel mooi koppie :yes: Vind dr alleen
veel te mager 8)


als ik dat zo hoor dan moet jij helemaaaaaal geweldig zijn..
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Niemigon op vrijdag 11 maart 2011 om 15:35:
denk vooral dat ze te overdreven doet met haar emoties..
Het is natuurlijk wel leuk als je intelligent bent en dom gaat spelen! :D


denk dat ze emotioneel niet echt slim is..
 
Waarschuw beheerder
Sharon is meteen gezakt omdat zij raar reageerde op het geheim van Guido? Dat gaat snel bij jullie. Heeft iedereen niet zijn mindere kanten?

Monique is weer eens kwaad :gaap: Ze is emotioneel absoluut niet stabiel, dan mag ze wel hoogbegaafd zijn maar ik wordt moe van d'r :s

Aafke en Sharon blijven de leukste in mijn ogen. Stabiele persoonlijkheden beide. Laura is idd wat saai, ze komt nog steeds niet echt over.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Joey Buttafucko op vrijdag 11 maart 2011 om 17:15:
Mo uit nijmegen ook goeie dealer


:lol:

Haal jij ook bij hem ja? :D
Waarschuw beheerder
ben ik ff aan het rondneuzen... Kom ik Crien en mary-e tegen! In het heuze GTST topic! :D
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Niemigon op vrijdag 11 maart 2011 om 15:35:
Monique is gestegen, Sharon gezakt.. ik vind Karim wel degene die ik het het meeste gun..


:yes: (y)


Uitspraak van Niemigon op vrijdag 11 maart 2011 om 15:35:
Het is natuurlijk wel leuk als je intelligent bent en dom gaat spelen!


Ja daarom :d Ze zei zelf al dat ze het soms
moeilijk vind om 'dom' te zijn :yes:
Maar wel goed dat ze het volhoudt (y)
Denk dat niemand dit ziet aankomen in dat huis :no: :roflol:

Zelfde als Joanna :yes: Iedereen weet dat ze snachts
rond spookt,maar niemand legt de link met haar geheim.

Uitspraak van Niemigon op vrijdag 11 maart 2011 om 15:35:
pttig wijffie die Crien!!


Valt mee O:) Ben alllergies voor geclaim ;)

Uitspraak van campi op vrijdag 11 maart 2011 om 18:01:
als ik dat zo hoor dan moet jij helemaaaaaal geweldig zijn..


:roflol: Dat zeg ik ook altijd :d :lol:

Uitspraak van campi op vrijdag 11 maart 2011 om 18:05:
denk dat ze emotioneel niet echt slim is..


Maar ja, wat is slim :)
Relatief begrip O:)


Uitspraak van verwijderd op vrijdag 11 maart 2011 om 18:34:
Aafke


Heb je Aafke gister zeker niet boos gezien :d
Ze liep te smijten met spullen en te vloeken :O
Kankerzooi ditendat :X :roflol:

Ze denken nu dat Aafke vroeger man is geweest :roflol:
Gaan ze aan de andere vrouwen vragen of ze Aafke ooit helemaal
naakt hebben gezien :lol: Stelletjes Corky's :roflol:

Ik vind Aafke wel leuk hoor,alleen jammer dat ze constant
aan het plamuren is :s Ze heeft al een slechte huid
en ontstoken ogen. Maar tòch make-up opdoen :no:
Onzekere typjes in dat huis :P

Uitspraak van Niemigon op zaterdag 12 maart 2011 om 07:25:
ben ik ff aan het rondneuzen... Kom ik Crien en mary-e tegen! In het heuze GTST topic!


Je stalkt ons gewoon :O
Waarschuw beheerder
Uitspraak van *ikke* op zaterdag 12 maart 2011 om 10:05:
Denk dat niemand dit ziet aankomen in dat huis


nee, dat denk ik ook niet. het is ook gewoon een mooi geheim, waar je een beetje mee kunt spelen


Uitspraak van *ikke* op zaterdag 12 maart 2011 om 10:05:
Valt mee Ben alllergies voor geclaim


haha, ik zal er rekening mee houden! ;)


Uitspraak van *ikke* op zaterdag 12 maart 2011 om 10:05:
Dat zeg ik ook altijd


het is moeilijk bescheiden te blijven.....


Uitspraak van *ikke* op zaterdag 12 maart 2011 om 10:05:
Ik vind Aafke wel leuk hoor,alleen jammer dat ze constant
aan het plamuren is Ze heeft al een slechte huid
en ontstoken ogen.


wel mooi figuurtje.. eerlijk is eerlijk


Uitspraak van *ikke* op zaterdag 12 maart 2011 om 10:05:
Je stalkt ons gewoon


ik weet wat je nu aan het doen bent... whahahaha!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Niemigon op zaterdag 12 maart 2011 om 10:57:
het is moeilijk bescheiden te blijven.....


Als je zo geweldig bent als ik b)

Uitspraak van Niemigon op zaterdag 12 maart 2011 om 10:57:
wel mooi figuurtje.. eerlijk is eerlijk


Ja daarom :d Dat kan toch nooit een vent geweest zijn :no: :roflol:
Een omgebouwde is toch altijd wat hoekig 8)
Tis op en top vrouw :yes: en ik vind dr wel stoer (y)
Alleen jammer dat ze zich verstopt onder een laag plamuur.

Uitspraak van Niemigon op zaterdag 12 maart 2011 om 10:57:
ik weet wat je nu aan het doen bent... whahahaha!


Last summer :O ?
Waarschuw beheerder
ik zou ze wel opschrijven, als ze niet zo onder de schmink zat..

Niet alleen last summer, al een tijdje.. Ik weet zo'n beetje alles van je! Ik lig nu voor je deur... ;)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van *ikke* op zaterdag 12 maart 2011 om 10:05:
denk dat ze emotioneel niet echt slim is..

Maar ja, wat is slim :)
Relatief begrip


ja en haar geheim is ook niet zo makkelijk te traceren want het is niet zo dat ze in het huis elke dag een iq test zitten te maken,je kanje heel lang dom houden daar..
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Niemigon op zaterdag 12 maart 2011 om 11:29:
Ik lig nu voor je deur...


Ik zie alleen een hondendrol :|

:lol: :p

Uitspraak van campi op zaterdag 12 maart 2011 om 14:30:
ja en haar geheim is ook niet zo makkelijk te traceren want het is niet zo dat ze in het huis elke dag een iq test zitten te maken,je kanje heel lang dom houden daar


:yes: Daarom :yes:
Waarschuw beheerder
zit al die filmpjes te kijken, grote kans dat joanna dr over twee weken uitvliegt..

he wat jammer..
Waarschuw beheerder
kep t er ff moeilijk mee nu
Waarschuw beheerder
Uitspraak van campi op zaterdag 12 maart 2011 om 14:55:
zit al die filmpjes te kijken, grote kans dat joanna dr over twee weken uitvliegt..


Whahaha :d Ik net ook :d !

Ze heeft steeds aanvaringen met Karim :roflol:
Karim ook met ServiA btw :d
Als je die site ziet,vinden heel veel mensen die Joanna
irritant :yes:

Bij de live-uitzendingen wordt ze heel positief neer gezet.
Maar als je op net 15 kijkt is ze heel anders :yes:

En zij maar zeggen van: 'Ik weet zeker dat ik bij de laatste
4 blijf b) ' :rot: :roflol:


Uitspraak van campi op zaterdag 12 maart 2011 om 14:59:
kep t er ff moeilijk mee nu


:aai:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
een hondendrol? Precies.. Goeie cover of niet?? Ik hou je in de gaten ;)

Joanna haalt zeker de laatste vier!! :D