Partyflock
 
Forumonderwerp · 1111029
1 volger · 34886x bekeken
Waarschuw beheerder
-2
NET5 MAAKT MET SECRET STORY STAP NAAR REALITY 2.0

Secret Story moet de dagelijkse realitysoap een stap naar reality 2.0 laten maken. Het nieuwe Net5 programma wordt geproduceerd door Endemol, dat het programmaformat al enige tijd in Frankrijk exploiteert. Nu maakt het programma de overstap naar Nederland.

Op 13 februari is de kick-off van Secret Story op de televisiezender Net5. SBS Nederland heeft voor de zender Net5 gekozen omdat men denkt dat het programmaformat het beste bij de doelgroep van de zender, de vrouwelijke kijker, past. Op zich is de keuze voor Net5 toch enigszins een verrassing. De afgelopen weken werd in de media en op internet veel gespeculeerd over wat tot vanmorgen in de wandelgangen Project X werd genoemd. Daarbij gingen velen ervan uit dat het dagelijkse realityprogramma een dagelijkse plek op SBS 6 zou gaan krijgen.

[img width=420 height=300 cacheid=00119ac4002f1e1c0cd446a41a02bd0f90]http://www.blogiste.com/wp-content/uploads/2008/06/secret-story-logo.jpg[/img]

Secret Story start op 13 februari met 15 deelnemers. Deze nemen als bewoner de intrek in een luxe woonruimte. Deze is totaal van de buitenwereld afgesloten. Er mag ook geen gebruik worden gemaakt van internet of sociale media. Dat is dan weer anders voor de kijkers van Secret Story. SBS Nederland en Endemol willen namelijk dat het programma de volgende stap in realitytelevisie gaat zetten, door Endemol ook wel reality 2.0 genoemd. Daarbij spelen juist sociale media als Twitter, Facebook en Hyves een grote rol. De kijker kan zelfs, als men gebruik maakt van één van de drie genoemde sociale media mogelijkheden, direct invloed op het verloop van het leven in de Secret Story-woonruimte uitoefenen.

Elke bewoner die deelneemt, heeft een geheim. Aan hem of haar de opdracht om dit geheim niet aan de andere bewoners prijs te geven. Daarnaast is het natuurlijk wel de bedoeling dat elke bewoner actief probeert het geheim van de andere bewoners te ontrafelen. Denkt men een geheim van een andere bewoner te weten dat kan men dit via een buzz mogelijkheid zonder medeweten van andere bewoners aan de redactie van het programma kenbaar maken. Elke goede buzz levert geld op. Een verkeerde buzz kost echter geld.

Vanaf zondag 13 februari is Secret Story elke dag tussen 19.30 en 20.30 uur op Net5 te zien. Het dagelijkse programma wordt gepresenteerd door Bart Boonstra. Elke donderdagavond is er primetime vanaf 20.30 uur de wekelijkse eliminatieshow die wordt gepresenteerd door Renate Verbaan. De kick-off show worden door beiden gepresenteerd. Elke week is er een noodgedwongen vertrek van één van de deelnemers. Na 13 weken gaat de finale, in de maand mei, tussen de drie overgebleven deelnemers.

Wie niet genoeg heeft aan de dagelijkse uitzendingen van Secret Story op Net5 kan 24 uur per dag, tegen betaling, via internet naar de live streams uit het Secret Story kijken. Ook zouden er op dit moment met Nederlandse televisieaanbieders gesprekken lopen om Secret Story 24 uur per dag via de digitale televisiedecoder aan te bieden. Daarnaast lijkt het zo goed als zeker dat er ook voor smartphones een speciale applicatie beschikbaar komt om mobiel naar Secret Story te kijken.

Hoewel Net5 en Endemol met Secret Story een volgende stap in de belevenis van realitytelevisie willen zetten wordt er jammer genoeg geen kwalitatieve stap vooruit op het gebied van televisiebelevenis gemaakt. Secret Story wordt namelijk op Net5 HD niet in native HD maar in opgewaardeerd SD uitgezonden.

http://www.net5.nl/secretstory.html

wordt wel lachen denk
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Pimmie is veel leuker..
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van M. :') op donderdag 24 februari 2011 om 10:01:
Pimmie


?? Wie bedoel je daarmee dan?

Maar Monique en Mike lagen dus samen in bed terwijl ze eerst nog zat te :'( dat ze gezoend met hem had :S Vage shit..
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op donderdag 24 februari 2011 om 10:06:
?? Wie bedoel je daarmee dan?


Haar ex.
 
Waarschuw beheerder
Tja als je daarmee gaat vergelijken :/ Het is niet voor niks haar ex ;) En hij zit niet in het huis..
Waarschuw beheerder
Stel die Laura gaat eruit, dan heeft dat toch ook effect op die kwibus met wie zij dr "geheim" deelt.. :/
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van M. :') op donderdag 24 februari 2011 om 09:58:
Gatver die gast is te lelijk..


Haha! Dat wel ja! :lol:

Glad ventje..

De enige beetje leuke man in het huis is homo.. :(
Waarschuw beheerder
Ik kan er nog niet echt inkomen in dit programma, ga vanaf weer een poging wagen
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Britt (F) op donderdag 24 februari 2011 om 10:44:
Stel die Laura gaat eruit, dan heeft dat toch ook effect op die kwibus met wie zij dr "geheim" deelt..


de gene waarvan het geheim wordt geraden, moet die eigenlijk het huis uit?want de andere bewoners weten zijn/haar geheim natuurlijk nog niet in dat geval...
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 24 februari 2011 om 08:05:
Zoooooow ik irriteer me mateloos aan die Bart, weet je hoeVAAK hij zich verspreekt, zinnen niet volledig afmaakt en hapert Mijn god een kind van 5 leest nog beter zijn tekst op


:lol:


Uitspraak van verwijderd op donderdag 24 februari 2011 om 08:05:
en normaal heb ik geen tv aan overdag als ik thuis ben, maar nu dus dit, is best grappig zo op de achtergrond Als ik dat niet had boeide mij heel secret story ook niet


IK ook niet :no: Heb digitaal,dus is idd wel grappig zo op
de achtergrond :yes:

Uitspraak van verwijderd op donderdag 24 februari 2011 om 09:30:
Mike en Monique samen in bed!


Zet 'm net weer aan! Heb ik dus gemist :[

Uitspraak van Britt (F) op donderdag 24 februari 2011 om 10:44:
Stel die Laura gaat eruit


ALSJEBLIEFT :respect: !!
Die kleding die ze draagt :X Zo mager als een lat :lol:

Uitspraak van verwijderd op donderdag 24 februari 2011 om 11:27:
De enige beetje leuke man in het huis is homo


Whahahaha ja precies :D !


Uitspraak van campi op donderdag 24 februari 2011 om 12:05:
de gene waarvan het geheim wordt geraden, moet die eigenlijk het huis uit?want de andere bewoners weten zijn/haar geheim natuurlijk nog niet in dat geval...


Vraag me af of de andere bewoners het dan mogen weten. Misschien blijft
diegene erin om zelf nog kans te hebben om te raden oi. En dat die
anderen ook achter het geheim moeten komen wat uit is gekomen.
lekker duidelijk ook :lol:

Maar ik neem aan dat diegene eruit gaat toch?
Ze zijn niet voor niets zo bang dat hun geheim wordt geraden.

Ik erger me ook aan die stem van Sofie :[
Waarschuw beheerder
Uitspraak van *ikke* op donderdag 24 februari 2011 om 12:16:
Ik erger me ook aan die stem van Sofie


wat dacht je van die stem van renate verbaan..trouwens ook het slechtste presentatie duo van het westelijk halfrond..
Waarschuw beheerder
goeiemorgen mensen :-)
Kon gister niet kijken..
Btw, jullie hebben het steeds over het geheim van Laura en Gaydo, maar dat is toch niet hun echte geheim?? Volgens mij is dat een geheim dat ze extra kregen voor het spel, net zoals die kale (anabolen) iedereen moest doen geloven dat hij eruit wilde. Gewoon voor extra geld dus..
Waarschuw beheerder
best lekker vind ik dit,, alles en iedereen afkraken met ondoordachte niets voorstellende meningkjes haha
Waarschuw beheerder
Uitspraak van campi op donderdag 24 februari 2011 om 12:21:
wat dacht je van die stem van renate verbaan


Ja ook :yes: Maar vind haar wel (l) :bloos:

Uitspraak van Niemigon op donderdag 24 februari 2011 om 12:29:
Btw, jullie hebben het steeds over het geheim van Laura en Gaydo, maar dat is toch niet hun echte geheim?? Volgens mij is dat een geheim dat ze extra kregen voor het spel, net zoals die kale (anabolen) iedereen moest doen geloven dat hij eruit wilde. Gewoon voor extra geld dus..


Oke ;) Vond het al zo raar 8)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van *ikke* op donderdag 24 februari 2011 om 12:31:
Ja ook :yes: Maar vind haar wel (l) :bloos:


wel een lekker wijf idd...alleen jammer van die 25 poliepen op dr stembanden..
Waarschuw beheerder
Uitspraak van campi op donderdag 24 februari 2011 om 12:47:
alleen jammer van die 25 poliepen op dr stembanden..


:roflol:

Moet even doorgesmeerd worden O:)
Waarschuw beheerder
wel opletten hè ;)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van *ikke* op donderdag 24 februari 2011 om 12:48:
Moet even doorgesmeerd worden O:)


hahaha ja goeie!
stel je voor,, je zit met renate op een onbewoond eiland en ze begint haar levensverhaal aan je te vertellen. dan denk je bij de tweede zin ook van schrijf de rest maar in het zand/daar moet een piemel in hahaha
 
Waarschuw beheerder
-1
http://www.secretstory.nl/videos/342/%22En+we+gaan+nog+niet+naar+huis...%22

ze gaat nog niet naar huiiiiisss

kk dom wijf
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 24 februari 2011 om 13:06:
http://www.secretstory.nl/videos/342/%22En+we+gaan+nog+niet+naar+huis...%22


Pfffff. :')

Echt alleen maar debielen daar.

Die Monique is ook maar een dom wijf, beetje janken omdat ze op tv heeft lopen bekken, met een gast die nog in de kast zit. :cry: :cry:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van campi op donderdag 24 februari 2011 om 13:06:
hahaha ja goeie!
stel je voor,, je zit met renate op een onbewoond eiland en ze begint haar levensverhaal aan je te vertellen. dan denk je bij de tweede zin ook van schrijf de rest maar in het zand/daar moet een piemel in hahaha


:lol: Nou ja zeg :roflol:

Uitspraak van verwijderd op donderdag 24 februari 2011 om 13:48:
Die Monique is ook maar een dom wijf, beetje janken omdat ze op tv heeft lopen bekken, met een gast die nog in de kast zit.


Ik heb dat gemist :(

Misschien is Mo wel dakloos geweest en die Cynthia hoogbegaafd?
Die Cynthia is niet echt sociaal ingesteld,zie je vaker bij
hoogbegaafde mensen b)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van *ikke* op donderdag 24 februari 2011 om 14:36:
Cynthia hoogbegaafd?


Ja, en Gerard heeft in een Bollywood film gespeeld.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 24 februari 2011 om 13:06:
ze gaat nog niet naar huiiiiisss

kk dom wijf


YOOOO die tatoeage :RESPECT::RESPECT::RESPECT:
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op donderdag 24 februari 2011 om 10:32:
Tja als je daarmee gaat vergelijken :/ Het is niet voor niks haar ex ;) En hij zit niet in het huis..


Laat ook maar :').

Uitspraak van verwijderd op donderdag 24 februari 2011 om 11:27:
Haha! Dat wel ja! :lol:


Lijkt wel een Chinees 8)

Uitspraak van verwijderd op donderdag 24 februari 2011 om 13:48:
Die Monique is ook maar een dom wijf, beetje janken omdat ze op tv heeft lopen bekken, met een gast die nog in de kast zit.


Jammer idd zo ken ik haar helemaal niet.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van M. :') op donderdag 24 februari 2011 om 14:59:
Jammer idd zo ken ik haar helemaal niet.


Ik denk sowieso dat men zich heel anders gedraagt in zo'n situatie, in een huis met allemaal aanvankelijk onbekenden en het idee dat heel Nederland mee kan kijken
Waarschuw beheerder
Een dumpje voor de secret story- rukkers b)
[img width=640 height=360 cacheid=0011a6ae002f2cfe2d077b8b1a02bee572]http://www.myupload.dk/showfile/r8110913c17c.png[/img]
[img width=576 height=327 cacheid=0011a6b3002f2d02a0f7ee711a02bee572]http://www.plaatjesdump.nl/upload/2e43e5cfb0b7979a9ac8b0cd28483c86.png[/img]
[img width=1024 height=576 cacheid=0011a6b6002f2d07c2faf1da1a02bee572]http://i.imgur.com/wD0Nz.jpg[/img]
[img width=606 height=332 cacheid=0011a6b8002f2d0a697df58a1a02bee572]http://www.imgdumper.nl/uploads3/4d625507ac867/4d6255079e1cb-secret201.jpg[/img]
[img width=640 height=360 cacheid=0011a6bb002f2d0c16eb414a1a02bee572]http://www.myupload.dk/showfile/r795940e51db.png[/img]
[img width=640 height=360 cacheid=0011a6c0002f2d1061dbc3191a02bee572]http://www.myupload.dk/showfile/r7968547abe6.png[/img]
[img width=640 height=360 cacheid=0011a6c2002f2d15a7a330671a02bee572]http://www.myupload.dk/showfile/r794546cc258.png[/img]
[img width=640 height=360 cacheid=0011a6c6002f2d175e4531e71a02bee572]http://www.myupload.dk/showfile/r79184919375.png[/img]
[img width=567 height=315 cacheid=0011a6c9002f2d1b00b5a3231a02bee572]http://www.imgdumper.nl/uploads3/4d5bd19281bd2/4d5bd19275499-story-007.jpg[/img]
[img width=454 height=286 cacheid=0011a6cb002f2d1e00e631db1a02bee572]http://i.imgur.com/CBgPc.png[/img]
[img width=678 height=439 cacheid=0011a6cd002f2d22d26a1f7c1a02bee572]http://www.fok.nl/danny/sst/caps0010.jpg[/img]
[img width=562 height=320 cacheid=0011a6d1002f2d26f43df4261a02bee572]http://www.imgdumper.nl/uploads3/4d5b04625238c/4d5b0462477a8-sstory067.jpg[/img]
[img width=578 height=323 cacheid=0011a6e0002f2d2ba1084b2f1a02bee572]http://i.imgur.com/ltb2z.jpg[/img]
[img width=640 height=360 cacheid=0011a6e5002f2d3d81e112031a02bee572]http://www.myupload.dk/showfile/r791485925d9.png[/img]

laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Mr.Knots op donderdag 24 februari 2011 om 15:09:
Ik denk sowieso dat men zich heel anders gedraagt in zo'n situatie, in een huis met allemaal aanvankelijk onbekenden en het idee dat heel Nederland mee kan kijken


Heel Nederland? :') :lol:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van M. :') op donderdag 24 februari 2011 om 15:44:
Heel Nederland?


Even begrijpend lezen he ;)

"het idee dat heel Nederland mee kan kijken"

Misschien had ik beter kunnen zeggen: "het idee dat, in de commercieel gezien meest ideale situatie, heel Nederland mee zou kunnen kijken"
Waarschuw beheerder
donateur
Nougoed boeit ook verder niet..


Ik kijk er verder niet naar ondanks dat Mo mee doet.. vind het maar een kut programma,
Waarschuw beheerder
Uitspraak van M. :') op donderdag 24 februari 2011 om 14:59:
Jammer idd zo ken ik haar helemaal niet.


Tis ook een heel andere stiuatie daar he ;)
Zit met elkaar opgescheept,je kunt geen kant op :no:
Dan kan je je weleens anders gedragen toch O:)

Uitspraak van Mr.Knots op donderdag 24 februari 2011 om 15:09:
Ik denk sowieso dat men zich heel anders gedraagt in zo'n situatie, in een huis met allemaal aanvankelijk onbekenden en het idee dat heel Nederland mee kan kijken


;)

Uitspraak van M. :') op donderdag 24 februari 2011 om 15:44:
Heel Nederland?


Mensen die niets beters te doen hebben O:) :X ( :bloos: )

Uitspraak van Mr.Knots op donderdag 24 februari 2011 om 15:46:
Misschien had ik beter kunnen zeggen: "het idee dat, in de commercieel gezien meest ideale situatie, heel Nederland mee zou kunnen kijken"


:lol:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van M. :') op donderdag 24 februari 2011 om 15:55:
Nougoed boeit ook verder niet..


Waarheid.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Niemigon op donderdag 24 februari 2011 om 12:29:
Btw, jullie hebben het steeds over het geheim van Laura en Gaydo, maar dat is toch niet hun echte geheim?? Volgens mij is dat een geheim dat ze extra kregen voor het spel, net zoals die kale (anabolen) iedereen moest doen geloven dat hij eruit wilde. Gewoon voor extra geld dus..


Klopt! :jaja:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 24 februari 2011 om 16:09:
Klopt!


Nou volgens mij niet hoor, er zijn niet meer geheimen dan dat :nee: En het geheim van Guido en Laura staat er bij tussen als zijnde het geheim van hun. Die is dus al openbaar gemaakt :) Net als het slaapwandelen van Joanna en het Ridder zijn van Alex..

Uitspraak van M. :') op donderdag 24 februari 2011 om 14:59:
Laat ook maar


Waarom laat maar :')? Omdat jij haar kent? Daar hebben wij toch niks aan :') Boeiend :/
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 24 februari 2011 om 18:21:
Nou volgens mij niet hoor, er zijn niet meer geheimen dan dat En het geheim van Guido en Laura staat er bij tussen als zijnde het geheim van hun. Die is dus al openbaar gemaakt Net als het slaapwandelen van Joanna en het Ridder zijn van Alex..


Nou vet joh, bak een taart.
 
Waarschuw beheerder
Wat een lelijke tepels heeft Monique :S:S
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op donderdag 24 februari 2011 om 18:21:
Waarom laat maar :')? Omdat jij haar kent? Daar hebben wij toch niks aan :') Boeiend :/


:') o my god alsjeblieft ga je bezig houden met al die spannende geheimen lekker boeiend joh :lol:
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op donderdag 24 februari 2011 om 18:25:
Nou vet joh, bak een taart.


Dus dat.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 24 februari 2011 om 18:21:
Nou volgens mij niet hoor, er zijn niet meer geheimen dan dat


Boeit mij die kansloze geheimen nou. :')


Seks, ruzie en matten daar hoop ik(tegen beter weten in) op.
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op donderdag 24 februari 2011 om 18:37:
Seks, ruzie en matten daar hoop ik(tegen beter weten in) op.


+1.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 24 februari 2011 om 18:25:
Nou vet joh, bak een taart.


Ik kan niet aan de gang blijven :D

Uitspraak van verwijderd op donderdag 24 februari 2011 om 18:37:
Boeit mij die kansloze geheimen nou


Het boeit je genoeg om hier te reageren :aai:

Uitspraak van M. :') op donderdag 24 februari 2011 om 18:35:
o my god alsjeblieft ga je bezig houden met al die spannende geheimen lekker boeiend joh


:lol: wordt het nog gezellig ook :banana:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 24 februari 2011 om 18:43:
Het boeit je genoeg om hier te reageren


Ja klopt, want ik heb het constant over de geheimen. :')



Dus voor jou voegen die geheimen wat toe?

'Wow, ben echt benieuwd wie er een bingo-koningin is joh.' :O:O:O
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 24 februari 2011 om 18:49:
Ja klopt, want ik heb het constant over de geheimen.


Heb ik niet uit mijn vingers zien komen ;) Dat is je eigen invulling.

Ik vind het een leuk programma als 1 van de weinigen :D Problemen mee? ;)
 
Waarschuw beheerder
Volgens jou vind ik de geheimen wel boeiend, want ik reageer hier. Logica hoor. :')


Uitspraak van verwijderd op donderdag 24 februari 2011 om 18:51:
Problemen mee?


Nee hoor, geeft alleen wel aan dat je een vrij saai leven hebt.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 24 februari 2011 om 18:53:
Nee hoor, geeft alleen wel aan dat je een vrij saai leven hebt.


x10 :lol:.

Tis maar waar je je druk om ken maken indeed, dit programma is JUIST
voor dit soort simpele zielen gemaakt. En behoorlijk uitgemolken ook
inmiddels.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 24 februari 2011 om 18:53:
Nee hoor, geeft alleen wel aan dat je een vrij saai leven hebt.


Klopt dodelijk saai :D Goed zeg dat je me zo doorziet :')
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 24 februari 2011 om 18:59:
Goed zeg dat je me zo doorziet


It's a gift.'b-)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 24 februari 2011 om 18:58:
voor dit soort simpele zielen gemaakt.


Bedankt voor het compliment :$

Uitspraak van verwijderd op donderdag 24 februari 2011 om 19:01:
It's a gift.'


;)
Waarschuw beheerder
nou, gezellig hier..
Spannender als in het huis..
Mensen die elkaar vanalles verwijten, soms wordt er gescholden. En dan zijn er ook nog mensen die de hele dag door op verschillende forums berichten posten, en/maar dan anderen verwijten dat ze een saai leven hebben....