Partyflock
 
Forumonderwerp · 1109748
Waarschuw beheerder
donateur
Wetenschappers hebben onlangs gekeken naar het IQ van 512 Chinese schoolkinderen uit twee gelijkaardige dorpen.

Het enige verschil was de hoeveelheid fluoride in het drinkwater. In het dorp met een hoog fluoridegehalte in het water bleken de kinderen minder intelligent en veel meer geneigd om zwakzinnig te zijn dan de kinderen uit het dorp met een laag fluoridegehalte.


De kinderen die minder fluoride dronken hadden gemiddeld de helft minder fluoride in hun bloed in vergelijking met de andere groep. Tevens lag hun IQ 8 punten hoger dan dat van de kinderen uit het andere dorp.

Fluoridering verplicht

De Chinese kinderen dronken water uit een put waar fluoride van nature voorkomt. In de Verenigde Staten stelt de regering de fluoridering van water vaak zelfs verplicht. Zeventig procent van het water in Amerika is gefluorideerd en zelfs door gezuiverd water te drinken absorberen de meeste mensen ongeveer 4 liter gefluorideerd water gedurende elke douche.

In het dorp met het lage fluoridegehalte had 28% van de kinderen een IQ wat gelijk staat aan boven normale of hoge intelligentie. In het dorp met het hoge fluoridegehalte was dit slechts 8%. In het dorp met meer fluoride wees het IQ van 15% van de kinderen in de richting van zwakzinnigheid, tegenover 6% in het dorp met minder fluoride.

De resultaten waren duidelijk: kinderen die meer fluoride drinken lopen twee en een half keer meer kans om zwakzinnig te worden.

Lagere intelligentie

De wetenschappers stellen: “Hoe hoger het fluoridegehalte in het bloed van de kinderen, hoe lager het IQ en hoe meer kans op lagere intelligentie.” Het is uiteraard lastig om te meten wat het IQ zou zijn van de kinderen wanneer zij en hun ouders niet zouden zijn blootgesteld aan fluoride. Maar het ligt in de lijn der verwachting dat het IQ dan veel hoger zou zijn.

In het dorp met het hoge fluoridegehalte lag het gehalte op 2,47 mg/L (milligram per liter). In het dorp met weinig fluoride was het gemiddelde 0,36 mg/L. In de Verenigde Staten beveelt het CDC (Center for Disease Control) aan om tussen de 0,5 en 1,2 mg/L fluoride aan te houden en beschouwt het 0,7 ml/L als voldoende.

Het maximum vastgesteld door EPA (Environmental Protection Agency) ligt op 4 mg/L, ver boven de hoeveelheid die zwakzinnigheid kan veroorzaken bij kinderen. In Amerika heeft één op de tien kinderen een leerstoornis.

Fluorose

Volgens het CDC heeft 40% van de kinderen tussen 12 en 15 jaar fluorose. Fluorose wordt veroorzaakt door blootstelling aan een hoog fluoridegehalte (sommigen zouden zeggen fluoridevergiftiging) en dit uit zich als witte vlekken op de tanden.

Meer dan 24 studies hebben een verband weten te leggen tussen fluoride en een laag IQ en meer dan honderd studies naar dieren leggen een verband tussen fluoride en hersenbeschadiging.

Nog meer onderzoek heeft een relatie gevonden tussen fluoride en aandoeningen aan de schildklier. Veel landen in de wereld voegen fluoride toe aan zout, wanneer het niet makkelijk is om de bevolking te bereiken middels het drinkwater.


http://www.naturalnews.com/030928_fluoride_mental_retardation.html



Amerika vermindert fluoride in drinkwater

De Amerikaanse overheid heeft de advieslimiet voor fluoride in drinkwater verlaagd, omdat sommige kinderen last hebben van beschadigde tanden door teveel fluoride.





Amerikanen krijgen nu op zoveel manieren fluoride binnen, zoals tandpasta en mondwater, dat gezondheidsorganisaties hebben besloten tot de maatregel over te gaan.

Herziening advieslimiet

De Health and Human Services Department heeft haar advieslimiet aangepast naar 0,7 milligram fluoride per liter water. Het Environmental Protection Agency (EPA) zei haar limiet te zullen herzien. Momenteel is maximaal 4 milligram fluoride per liter water toegestaan.

Het EPA heeft tijdens een studie gekeken of sommige kinderen al dan niet teveel fluoride binnenkrijgen. De eindconclusie luidde dat sommige kinderen onder de 8 jaar te vaak worden blootgesteld aan fluoride door een hoge vochtopname in vergelijking met hun lichaamsgewicht of een hoog natuurlijk fluoridegehalte in het lokale drinkwater.

Een teveel aan fluoride kan het glazuur aantasten en fluorose veroorzaken. In meer dan 90% van de Amerikaanse gevallen wordt dit zichtbaar als witte vlekken op de tanden.

“Overmatige consumptie van fluoride kan de kans op botbreuken verhogen,” zei een woordvoerder van het Central for Disease Control (CDC).

Misleiding

“Ik vind het onbegrijpelijk dat tandheelkundigen nog altijd deze achterhaalde, onethische, ineffectieve en onveilige praktijken aanbevelen,” zei Robert Dickson, een arts uit Calgary. “Nobelprijswinnaars hebben de fluoridering van water de grootste zwendel ooit genoemd die in de samenleving wordt verspreid. Er zijn zo veel goede studies die aantonen dat de fluoridering van water niet effectief is, terwijl op hetzelfde moment, fluoride zich ophoopt in onze lichamen en langzaam onze hersenen, zenuwstelsels, schildklieren, nieren en botten schaden.”

De arts doet vervolgens uit de doeken hoe mensen in de Calgary Health Region honderdduizenden dollars ontvangen om misleidende informatie te verspreiden.

Giftigheid

Ook buiten de tandheelkunde zijn de schadelijke gevolgen van het gebruik van fluoride zichtbaar. De uitstoot van de schoorstenen van bijvoorbeeld staal-, fosfaat-, en aluminiumfabrieken bevat veel fluoride. Er zijn gevallen bekend waarbij bij koeien in de buurt van deze fabrieken de kiezen afbrokkelden en hun gewrichten zo slecht werden dat ze niet meer op hun poten konden blijven staan.

Inname via tandpasta

Ook wanneer tandpasta wordt uitgespuwd, wat ook aangeraden wordt, krijgt men toch nog een aanzienlijke hoeveelheid fluoride binnen. Sublinguale inname (zoals het pilletje onder de tong) is een andere methode van orale absorptie. Bij gebruik van vloeistoffen heeft dit gebied een groot absorptievermogen. Een deel van de stoffen, in dit geval fluoride, wordt onder de tong vermengd met speeksel en getransporteerd naar de maag.

Amerikaanse waterbedrijven voegen sinds 1945 al fluoride toe aan het drinkwater. Naar schatting maken 196 miljoen mensen gebruik van dit water. In Nederland wordt sinds de jaren zeventig van de vorige eeuw geen fluoride meer aan het drinkwater toegevoegd.


http://news.yahoo.com/s/nm/20110108/hl_nm/us_usa_fluoride
laatste aanpassing door een beheerder
 
Waarschuw beheerder
Fluoride listed as a toxin: http://www.time.com/time/specials/packages/completelist/0,29569,1976909,00.html

Prestigious Dr. Phyllis Mullenix on the toxic effects of Fluoride: http://oldthinkernews.com/Articles/oldthinker%20news/Dr.%20Phyllis%20Mullenix%20on%20the%20toxic%20effects%20of%20Fluoride.htm

Book - The Fluoride Deception (hailed by Nobel Laureates, if the argument from authority still matters to you): http://www.scribd.com/doc/31019926/Christopher-Bryson-the-Fluoride-Deception

{dienst bestaat niet meer: googlevideo}



{dienst bestaat niet meer: googlevideo}




Fluoride in water supplies enhances lead absorption. Fluoridation chemicals are allowed to contain trace amounts of lead Studies show fluoridation increases children's blood lead levels. Let's look at a study on this:

Limit Fluoride to Prevent Lead Poisoning, Study Says:
http://www.broowaha.com/articles/6685/limit-fluoride-to-prevent-lead-poisoning-study-says-

Even the NSF is aware of this, yet they don't care, as we are just the stupid profane, to be used and abused as human resources: http://www.nofluoride.com/presentations/NSF%20International.pdf

fluoridated water and your health:
http://www.fluoridealert.org/health/

Effect of high-fluoride water on intelligence in children.
Lu Y, Sun ZR, Wu LN, Wang X, Lu W, Liu SS.
Fluoride 2000; 33:74-8.
http://www.fluoride-journal.com/00-33-2/332-74.pdf
[img width=500 height=210 cacheid=00119dc4002f21c9dbc77fbf1a02bd6c83]http://skyfind.files.wordpress.com/2009/02/tablaiq.jpg?w=500&h=210[/img]
http://skyfind.files.wordpress.com/2009/02/tablaiq.jpg?w=500

-----------


DR. JAN DE VRIES, Dr. H.Med., Ph.D., D.Ac., D.O., N.D. “I was very shocked that you poor people in Toronto have to drink this water. We have had a tremendous fight in Holland, which we won. This fluoride water is a chemical soft-working tranquilizer. Hitler put fluoride in the water to keep his prisoners quiet, and the same thing happens in other parts of the world. If I put a homeopathic remedy in this water, the remedy is destroyed. If you can work at getting this out of your water in any way at all, I would be very happy.”


+
In 1971, Dr. Dean Burke, Ph.D., began a study of the effects of fluoridation in drinking water in the United States. Dr. Burke was for 35 years, head of the cytochemistry section, and was co-founder of the National Cancer Institute, U.S.A. He has received many awards for cancer research and biochemistry, including the Domagh Prize, 1965, for cancer research. He has been involved in cancer research for 50 years.


+
DR. WILLIAM ELLIS, D.O. "The environmental protective agency in the United States has shown that the water in the 90 largest cities in the United States' all cause cancer. It's been proven in U.S. federal court that fluoridation of the inorganic form, which is the end product of aluminum manufacturing, is a cancer causative agent."


+
DR. WILLIAM MORRIS, D.C., N.D. "Fluoride hardens the arteries and it does a lot more damage. It's toxic, but it happens to be a waste product of a very influential type of industry. We don't need the fluoride in our water. It's an infringement on our freedom. That's what Consumer Health is all about. We must make our rights known, and we must fight for it. Air and water are our first two needs, and they are being politically polluted. I think you should get behind Consumer Health and let's put some pressure and lobby to get better air and water."


http://www.consumerhealth.org/articles/display.cfm?ID=19990817225011




Finally, we are going beyond fluoride, as more drugs are being added to the drinking water: http://www.huffingtonpost.com/jacob-m-appel/beyond-fluoride-pharmaceu_b_398874.html
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Styx op zaterdag 15 januari 2011 om 00:14:
Het mooie aan de wetenschap is dat alles in ieder geval goed uitgezocht wordt.


Echter zit er ook een minder positieve kant aan het feit dat voor de wetenschap alleen dingen waar zijn waar een wetenschappelijk consensus over is. Dit is al een oud onderzoek, maar ik denk niet dat dit in 2010 anders was.

http://www.present-truth.org/7-Health-Secrets-Sem/Hazards/Doctors-Death.pdf


NickHouse: weet jij of er ergens een manier is om op te zoeken door wie en welke instanties bepaalde wetenschappelijke onderzoeken gefinancierd zijn? Zeg maar de hele financieringsstructuur in de top van de wetenschappelijke wereld?
Zo durf ik er zelfs bijna geld om te verwedden dat het 'Mellon Institute' via via zeker aan een aantal grote wetenschappelijke onderzoeken die positief t.o.v. fluoride uit zijn gekomen gelinkt kunnen worden. Echter heb ik geen idee hoe ik dat na zou moeten kunnen zoeken. Deze firma wordt namelijk als spil gezien van hoe fluoride van afval uit de aluminium-industrie via een gefabriceerde wetenschappelijke consensus naar gezonde toevoeging in het drinkwater is gegaan, en zo vele miljarden kosten bespaard te hebben de afgelopen 30 a 40 jaar.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Infant fruit juices contain toxic fluoride
Friday, 04 February 2011 13:01


A study to be presented at the March 17, 2011, annual meeting of the International Association for Dental Research in San Diego reveals that infant fruit juices of all types contain toxic fluoride, and many contain levels that far exceed federal guidelines.

Infants and children that drink such juices are also exposed to high levels of fluoride in drinking water, food products, toothpaste, and various other sources, which is triggering dental fluorosis, hormone disruption, thyroid problems, brain degradation, and other illnesses.

Consequently, many experts are urging an immediate end to artificial fluoridation.

Researchers tested ninety different samples of infant juice from three manufacturers and found that all contained fluoride levels ranging from 0.11 to 1.81 parts per million (ppm). When combined with exposure from all the other sources, young children are ingesting untold levels of fluoride on a regular basis.

"Water fluoride, along with fluoride-containing pesticide residues, is contaminating the food supply and harming our children," says attorney Paul Beeber, president of the New York State Coalition Opposed to Fluoridation. "Clearly, artificial fluoridation must stop completely. Fluoride is neither a nutrient nor required for healthy teeth. Studies show fluoride ingestion doesn’t reduce tooth decay."

In fact, recent studies have shown that fluoride is responsible forcausing, tooth decay, as well as brain damage. A recent study published in the journal Environmental Health Perspectives found that fluoride destroys brain tissue and lowers IQ levels in children, even when administered at or below recommended levels.

Another study published in the Journal of the American Dental Association found that fluoride destroys teeth, particularly those of young children and babies that consume it. Yes, the toxic byproduct of the aluminum and phosphate mining industries that has been touted by the U.S. Centers for Disease Control and Prevention (CDC) as the greatest dental health achievement in history is actually responsible for destroying them.

The good news is that the recent announcement to lower fluoride levels in water supplies has spurred many cities and municipalities to consider stopping fluoridation altogether. A New York City councilman, for instance, recently put forth legislation to end water fluoridation in the nation's largest city. If successful, the move will send a shock wave throughout the U.S. that could end the practice in many other places as well.


To support efforts to end artificial water fluoridation, visit the Fluoride Action Network here.http://www.fluoridealert.org/

List of published data on fluoride levels in juice here. http://www.fluoridealert.org/stannard-1991.htm


http://www.naturalnews.com/031209_fluoride_juices.html
 
Waarschuw beheerder
Voor mensen die het iets interesseert: http://poisonfluoride.com/pfpc/html/f-_in_food.html

Overzicht van etenswaren die 'verrijkt' worden met een vorm van fluoride. Ik weet niet hoe compleet het is, en men noemt vaak algemene dingen als 'boter' en geen speciale merknamen, maar toch. Bekijk het als je het graag wil weten.
 
Waarschuw beheerder
En hier nog een shitload aan informatie en waarschuwingen: http://www.tuberose.com/Fluoride.html
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Styx op dinsdag 18 januari 2011 om 20:23:
Daar kan ik niet zo veel mee. Naast dat het belachelijk speculatief is staan er 0 bronnen bij.


Hier worden er een aantal genoemd:



De Pineal Gland staat bekend als je zogenaamde 'third eye' oftewel de 'crown chakra' uit de traditionele Indiase geneeskunde. Dat zal voor jou waarschijnlijk kwakzalverij zijn, maar voor velen ook niet. ;)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 4 februari 2011 om 23:16:
Overzicht van etenswaren die 'verrijkt' worden met een vorm van fluoride.


is toch niet in NL? volgens mij is dat in amerika
Artiest {SHOWLIST artist 7148, 75201}
Waarschuw beheerder
Uitspraak van opie | optjenkere op zaterdag 5 februari 2011 om 00:45:
is toch niet in NL? volgens mij is dat in amerika


"Waar zit het in?
In vrijwel alle voedingsmiddelen zit een kleine hoeveelheid fluoride. Grotere hoeveelheden fluoride zitten in thee en zeevis. Verder is er geen betrouwbare informatie over fluoride in voedingsmiddelen bekend"

http://www.voedingscentrum.nl/nl/eten-gezondheid/voedingstoffen/vitamines-en-mineralen/fluor-(fluoride).aspx

oftewel, het is een beetje gokwerk.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
overigens, ik kan het originele bericht zo 1,2,3 niet terug vinden maar de Europese Voedsel Autoriteit heeft in februari 2009 het toevoegen van fluor aan etenswaren in europa ok bevonden. Dus waarschijnlijk zit het er nu al wel her en der in.
 
Waarschuw beheerder
Ik heb laatst een e-mail naar de klantenservice van Bavaria gestuurd, met de vraag of zij water gebruiken wat met fluoride verrijkt is. Dat wilde ik graag weten, aangezien ik hier in mijn leven wel enkele duizenden liters van geconsumeerd heb ;)
Dit was het antwoord:

Ik mail u naar aanleiding van de vraag die u heeft toegezonden aan Bavaria N.V. met betrekking tot het fluoridegehalte van het door ons gebruikte bronwater voor het brouwen van ons bier.

Ik heb hier intern even contact opgenomen met iemand die daar verstand van heeft en ik kan je hierover het volgende antwoord geven. De waarde van de fluoride in het bronwater waar wij gebruik van maken varieert tussen de 0,09 en de 0,15mg/L, hiermee zitten wij dan ook ruim onder de grens van het Nederlands drinkwaterbesluit welke aangeeft dat dit onder de 1,1mg/L moet zijn.

Met vriendelijke groeten,
BAVARIA N.V.


Waarschuw beheerder
hehe... dante schrikt zich een hoedje ?
Waarschuw beheerder
donateur
ik weet nog even niet wat de impact zal zijn bij deze hoeveelheden, maar ik had dit niet verwacht.
Waarschuw beheerder
mja daar komt het idd op neer ja, de hoeveelheden. daarom is het hebben over tandpasta met of zonder niet waar het over zou moeten gaan in zijn algemeenheid. Want als je voeding ook volgepropt wordt, en ze voegen het ook nog toe aan het drinkwater, waarmee je je bijv douchet. dan stapelt het lekker op na verloop van tijd.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Meiosis op maandag 7 februari 2011 om 22:20:
dante schrikt zich een hoedje


Van welk materiaal? ;)
 
Waarschuw beheerder





En een hele directe. Een stukje op de Australische TV die bevestigd dat het een chemisch afvalproduct is.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 15 februari 2011 om 23:34:
En een hele directe. Een stukje op de Australische TV die bevestigd dat het een chemisch afvalproduct is.


Dat het een chemisch afvalproduct is, zegt niks over de schadelijkheid ervan. Vaseline is óók een chemisch afvalproduct en zo zijn er bijvoorbeeld nog legio voorbeelden van goede chemische afvalproducten.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 16 februari 2011 om 09:33:
Vaseline is óók een chemisch afvalproduct


Er zijn ook mensen dit die op hun eigen afvalverwerkertje smeren, haha.

Ik post gewoon als ik toevallig wat tegen kom. Wat je er mee doet moet eenieder voor zichzelf weten. Het zijn ook geen geheimzinnige mensen van twijfelachtige bronnen in mijn ogen.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op woensdag 16 februari 2011 om 09:33:
goede chemische afvalproducten.


je bedoeld chemische afvalproducten die een functie hebben die niet persé nadelig hoeft te zijn voor de gezondheid bij gebruik ervan...

Bottomline is, dat fluoride in bepaalde mate giftig is en meer kwaads dan goeds voortbrengt, dus of vaseline nou wel of niet een afvalproduct is met een functie, doet daar niets aan af..Je hebt wel gelijk, maar 't is wel 'n beetje 'n semantische opmerking/redenering Reckoner...(n)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 7 februari 2011 om 20:23:
Ik heb laatst een e-mail naar de klantenservice van Bavaria gestuurd, met de vraag of zij water gebruiken wat met fluoride verrijkt is. Dat wilde ik graag weten, aangezien ik hier in mijn leven wel enkele duizenden liters van geconsumeerd heb ;)


Jezelf druk maken om fluoride terwijl je alcohol consumeert in grote hoeveelheden. :rot:

"Dad! There's a hypocrite in our front yard!"
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 16 februari 2011 om 17:27:
Jezelf druk maken om fluoride terwijl je alcohol consumeert in grote hoeveelheden


ja, want alcohol dat doe ik zelf.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op donderdag 17 februari 2011 om 12:49:
ja, want alcohol dat doe ik zelf.


gewoon rode wijn zuipen, stukken minder schadelijk, of hele witte spirits..Zolang je maar veel water erbij consumeerd tegen uitdroging van je lichaam en brains is er weinig aan het handje.
Waarschuw beheerder
donateur
in wijn zit relatief veel fluoride zag ik laatst op een website
witte wijn wel meer dan rode
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van opie | optjenkere op donderdag 17 februari 2011 om 13:26:
in wijn zit relatief veel fluoride zag ik laatst op een website


Okay..hmm, didn't know that..
Vraag me af of het van nature in de druiven voorkomt en dus al ages zo is of dat het tegenwoordig een toevoeging is?
Waarschuw beheerder
donateur
http://www.fortcollinscwa.org/pages/fluoride.htm

en dan zie je bij wine white: 202 en bij red 105

thee is ook erg trouwens :S
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van opie | optjenkere op donderdag 17 februari 2011 om 13:36:
en dan zie je bij wine white: 202 en bij red 105


hmm.... :o jeetje-mekreetje, maar zie nog niet staan of het is toegevoegd of dat het van nature erin voorkomt.

Hoe zit het bovendien met groene thee, dat drink ik nl best veel, maar kan op die lijst geen groene thee vinden..;)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
zou het niet weten, maar in rozijnen en druivensap zit ook veel.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van SuburbanKnight op donderdag 17 februari 2011 om 13:29:
Okay..hmm, didn't know that..
Vraag me af of het van nature in de druiven voorkomt en dus al ages zo is of dat het tegenwoordig een toevoeging is?


Wat te denken van sulfieten die tegenwoordig in bijna elke wijn zitten. (N)

Aan de whisky zit je dus goed. B)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van SuburbanKnight op donderdag 17 februari 2011 om 13:29:
Vraag me af of het van nature in de druiven voorkomt en dus al ages zo is of dat het tegenwoordig een toevoeging is?


Fluoride zit van nature in je botten. In verse vis en thee zit ook mega-veel fluoride. Het is gewoon een natuurlijk product wat overal inzit.

Ontzettend druk maken om fluoride-loze tandpasta, maar wel mega veel witvis en thee consumeren omdat je denkt goed bezig te zijn. ;)
 
Waarschuw beheerder
Het is een leerproces he. Wij normale stervelingen leren met vallen en opstaan. ;)
Waarschuw beheerder
er zijn ook nog verschillende soorten fluoride
Waarschuw beheerder
Uitspraak van SuburbanKnight op donderdag 17 februari 2011 om 14:12:
Hoe zit het bovendien met groene thee, dat drink ik nl best veel, maar kan op die lijst geen groene thee vinden


thee = thee. wordt opgenomen uit de bodem die fluoride
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op donderdag 17 februari 2011 om 15:17:
Fluoride zit van nature in je botten. In verse vis en thee zit ook mega-veel fluoride. Het is gewoon een natuurlijk product wat overal inzit.

Ontzettend druk maken om fluoride-loze tandpasta, maar wel mega veel witvis en thee consumeren omdat je denkt goed bezig te zijn


Uitspraak van CountryGuy op vrijdag 18 februari 2011 om 12:45:
er zijn ook nog verschillende soorten fluoride


idd, dat is ook zo...De natuurlijke 'óngevaarlijke' fluor en de synthethische variant die veel slechter is..(y)

heb ff wat research gedaan...

2 kopje groene thee per dag voldoende natuurlijke fluoride bevat om je gebit gezond te houden!?

Groene thee bestaat in vele variëteiten en bezit vele waardevolle voedingsstoffen. Elke groene thee is rijk aan voedingsstoffen en mineralen maar bevatten ook natuurlijke fluoride. Natuurlijke fluoride versterkt het beendergestel en voorkomt tandbederf.

Nadat groene thee geplukt is, wordt hij gedroogd met hete lucht. De theeblaadjes worden dan in een pan gebakken, maar niet gefermenteerd. Niet gefermenteerde thee bewaart beter de voedingsstoffen en vitamines die zich van nature in de theeblaadjes bevinden.


 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van SuburbanKnight op vrijdag 18 februari 2011 om 12:54:
idd, dat is ook zo...De natuurlijke 'óngevaarlijke' fluor en de synthethische variant die veel slechter is..(y)


Er is geen verschil tussen natuurlijke en synthetische moleculen. Laat je alsjeblieft niks wijs maken. 8)

Fluor(ide) is vergif, of het nu natuurlijk in je groene thee voorkomt of synthetisch is toegevoegd aan je tandpasta.

Maar than again, het draait allemaal om hoeveelheden.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
je hebt wel calcium fluoride en sodium fluoride. geen idee wat het verschil is behalve dat de eerste natuurlijker is :P
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van CountryGuy op vrijdag 18 februari 2011 om 13:08:
je hebt wel calcium fluoride en sodium fluoride. geen idee wat het verschil is behalve dat de eerste natuurlijker is :P


Klopt, maar calcium fluoride is niet aan de orde in dit topic. Hier hebben we het enkel over natriumfluoride.
Waarschuw beheerder
SUMMARY: Fluoride content was determined in geothermal (Yellowstone National Park and Idaho), ranch (Idaho) and industrial waters (Utah and Idaho). Geothermal waters have been found to contain high levels of fluo-rides up to 30 ppm. Excessive amounts are also present in waters from both naturally occurring hot springs and geysers, and some wells developed for energy or irrigation. Our analyses show wells with fluoride concentration over 15 ppm.
Accumulation of fluoride in the leaf tissue of alfalfa, sugar beet, corn and pasture grasses occurs after sprinkle-irrigation with water containing high fluoride concentration. In the vicinity of a phosphate plant 2.5 miles downwind in a South-East direction, fluoride concentration in vegetation reached 700 ppm.


 
Waarschuw beheerder


Een sterk stukkie.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 24 februari 2011 om 16:19:
Een sterk stukkie.


Wat niet van invloed is op ons Nederlanders. Maak je daarna ook zo'n filmpje over wijn, witvis, appelsap, brood, thee, koksroom, garnaal, kalkoen en de rest van de voedingswaarde van nature 5 keer zoveel fluoride inzit dan kraanwater.
 
Waarschuw beheerder
Nee, want daar zouden de filmpjes in dit topic al een belletje bij moeten laten rinkelen. De kwaliteit van ons kraanwater is relatief goed in Nederland. Maar dit topic gaat niet over water. Echter is er mbt water het meeste info over te vinden. Als jij leuke filmpjes kunt vinden over de andere voedseltjes die jij noemt dan post ze maar jonge. Dan voeg je ook een keer wat toe.


Het is bijna niet meer mogelijk om voedsel te kopen wat echt gezond voor je is, zonder dat er ook weer tegenwerkende dingen in zitten. Fruit zit vol bestrijdingsmiddelen, groente is met een beetje pech genetisch gemanipuleerd, vitamine-pilletjes zitten vol met rotzooi, etc etc. En water, uit de kraan of uit een flessie heeft ook allemaal twijfelachtige punten.

Je zou er bijna anti-depressiva van gaan slikken. Oh nee, het hoofdbestanddeel daarin is ook al fluoride/fluorine... ;)


PS: fluoridegehaltes in vis e.d. komt mede omdat wij met onze industrialsering het het grondwater en de natuur in pompen overigens. Het is en blijft een chemisch afval wat al vele malen bewezen in de natuur gedumpt wordt. En bij wijn kan ik me ook wel wat andere manieren voorstellen dan puur van nature.

PS2: Hier een vrij compleet overzicht in wat voor producten er allemaal fluoride zit: http://www.nal.usda.gov/fnic/foodcomp/Data/Fluoride/fluoride.pdf
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 februari 2011 om 00:49:
Het is bijna niet meer mogelijk om voedsel te kopen wat echt gezond voor je is, zonder dat er ook weer tegenwerkende dingen in zitten. Fruit zit vol bestrijdingsmiddelen, groente is met een beetje pech genetisch gemanipuleerd, vitamine-pilletjes zitten vol met rotzooi, etc etc. En water, uit de kraan of uit een flessie heeft ook allemaal twijfelachtige punten.


Ehm... Fluoride komt van nature voor in alles wat groeit en leeft, alles! Dus jouw verhaaltje wat betreft bestrijdingsmiddelen/chemische manipulatie gaat helemaal nergens over. :nocheer:
 
Waarschuw beheerder
Dat over GMO's en bestrijdingsmiddelen sloeg natuurlijk niet op dit topic, maar op het algemeen. Het is moeilijk om voedsel te vinden tegenwoordig wat niet bewerkt of besproeid is, dat wil je zeker toch niet ontkennen?





Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 februari 2011 om 13:52:
Fluoride komt van nature voor in alles wat groeit en leeft, alles!


Wat dus vooral door water komt, aangezien dat de bouwsteen is van het meeste wat leeft. Het gaat om het cumulatieve effect, niet om het voorkomen van. We krijgen alle elementen binnen via eten en drinken, dat is gewoon normaal.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Corbella: There must be something in the water

Common sense, courage flowing at City Hall

By Licia Corbella, Calgary Herald February 9, 2011 Comments (15)

Maybe there's something in the water, but this city council sure knows how to make a decision. No waffling, no calls for endless studies, just bold, potentially controversial and right-minded decisions. It's as though someone turned on the tap and common sense and courage started to flow at City Hall.

On Tuesday, Calgary's city council voted overwhelmingly in favour of no longer adding the industrial waste product of fluoride to our water supply.

After just two and a half hours of debate, a vote was held and 10 aldermen voted to do the right thing and stop mass-medicating 1.1 million citizens. Only three aldermen voted to keep fluoride after first trying to put the question to a plebiscite and then trying to have it studied again by scientists at the University of Calgary. They are Richard Pootmans, Gael MacLeod and Gord Lowe, who chaired the meeting in the absence of Mayor Naheed Nenshi, who is in Toronto. Ward 11 Alderman Brian Pincott was also absent and expected to vote to keep fluoride in the water had he been present.

But most importantly, it will save thousands of Calgary children and elderly people from suffering damage to their teeth and bones from receiving too much fluoride, a condition known as fluorosis. Sadly, it's too late for my kids, and many others, whose teeth show signs of mild to severe fluorosis as a result of being forced to swallow this medication when most experts agree fluoride is most beneficial to dental health when applied to the surface of our teeth.


Bron


laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
De verschillen tussen van nature voorkomende fluoride en de chemische toevoeging die aan bv drinkwater wordt toegevoegd, word in onderstaande filmpje pijnlijk duidelijk gemaakt.




Wereldwijde fluoridering van drinkwater wordt bereikt met behulp van chemische afvalstoffen uit China, waar het label ‘fluoride’ op wordt geplakt en die vervolgens in de openbare drinkwatervoorziening worden gedumpt van lokale steden en dorpen.

Dit is de conclusie van een mini documentaire die is uitgegeven door het Consumer Wellness Center.

De 12 minuten durende video documenteert de geschiedenis van fluoride en hoe deze giftige stof een industrieel bijproduct is van het winnen van fosfaat. Decennia geleden kwam fluoride in de lucht terecht door de schoorstenen van mijnbouwbedrijven die gespecialiseerd waren in het winnen van fosfaat.

Dit resulteerde echter in wijdverspreide sterfte onder vee en planten op nabijgelegen boerderijen. Als oplossing hiervoor installeerden de bedrijven zogeheten ‘wet scrubbers’ die de giftige dampen opvingen.

Alhoewel consumenten mogelijk denken dat de dodelijke fluoride chemicaliën die werden opgeslagen door deze wet scrubbers als gevaarlijke stoffen worden behandeld en opgeruimd, is de verrassende waarheid dat ze worden verkocht aan steden en dorpen als ‘fluoride’ om te worden toegevoegd aan het drinkwater, waarna ze worden geconsumeerd door volwassenen en kinderen. En dit alles om ‘gaatjes te voorkomen’, een medische claim waarbij fluoride technisch gezien wordt gebruikt als medicijn in een illegale medicatie campagne.

De FDA (Food and Drug Administration) heeft fluoride nooit goedgekeurd als een medicijn.

De documentaire richt zich op doktoren en tandartsen die lange tijd fluoride hebben aangeprezen zonder mensen te vertellen waar de chemische stof werkelijk vandaan komt. “Ze zeggen dat het goed is voor je tanden,” legt directeur van het Consumer Wellness Centrum Mike Adams uit. “Maar ze vertellen je niet hoe het je hersenen, botten, gezondheid en de omgeving beschadigt. Ze vertellen je niet over het giftige cadmium, lood en de andere dodelijke materialen waarmee de fluoride in het drinkwater routinematig wordt besmet.”

De documentaire onthult hoe het fluorideren van drinkwater een methode is waarbij de fosfaatindustrie haar giftige afvalstoffen via de mensen kwijtraakt en daar nota bene ook nog geld voor ontvangt.


Het volledige transcript is verkrijgbaar op: Naturalnews.com

http://naturalnews.tv/v.asp?v=42652E035A1B1BAAAE1F340B54694975
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Corbella: There must be something in the water

Common sense, courage flowing at City Hall



Maybe there's something in the water, but this city council sure knows how to make a decision. No waffling, no calls for endless studies, just bold, potentially controversial and right-minded decisions. It's as though someone turned on the tap and common sense and courage started to flow at City Hall.

On Tuesday, Calgary's city council voted overwhelmingly in favour of no longer adding the industrial waste product of fluoride to our water supply.

After just two and a half hours of debate, a vote was held and 10 aldermen voted to do the right thing and stop mass-medicating 1.1 million citizens. Only three aldermen voted to keep fluoride after first trying to put the question to a plebiscite and then trying to have it studied again by scientists at the University of Calgary. They are Richard Pootmans, Gael MacLeod and Gord Lowe, who chaired the meeting in the absence of Mayor Naheed Nenshi, who is in Toronto. Ward 11 Alderman Brian Pincott was also absent and expected to vote to keep fluoride in the water had he been present.

....

But most importantly, it will save thousands of Calgary children and elderly people from suffering damage to their teeth and bones from receiving too much fluoride, a condition known as fluorosis. Sadly, it's too late for my kids, and many others, whose teeth show signs of mild to severe fluorosis as a result of being forced to swallow this medication when most experts agree fluoride is most beneficial to dental health when applied to the surface of our teeth.

Earlier in the afternoon, council considered and rejected putting the fluoride issue to a plebiscite during the 2013 municipal election by a vote of 8-5. Council also rejected the idea of referring the matter to an expert panel as offered by the University of Calgary.

Ward 7 Ald. Druh Farrell, who reopened the fluoride debate in January and deserves our gratitude, made reasoned points focusing largely on whether it is ethical to add a chemical to something as vital as water.



Bron; Calgary Herald


 
Waarschuw beheerder
En wat zou de motivatie achter dit alles dan kunnen zijn volgens joelie?
 
Waarschuw beheerder
Alles is genoemd in dit topic denk ik. Het filmpje van Dhr. Danton 2 posts boven de jouwe legt het in het kort goed uit. Commercieel gezien briljant, je chemische afvalproducten winstgevend weg kunnen zetten. Etisch gezien iets minder misschien.

1 van de grote schandalen van die langzaam aan het licht aan het komen is, zoals wel meerdere die ook op dit forum besproken worden, denk ik.

De tijd zal het leren.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 7 maart 2011 om 17:44:
Alles is genoemd in dit topic denk ik. Het filmpje van Dhr. Danton 2 posts boven de jouwe legt het in het kort goed uit. Commercieel gezien briljant, je chemische afvalproducten winstgevend weg kunnen zetten. Etisch gezien iets minder misschien.


Als dat zo was, had het een stuk simpeler en doeltreffender kunnen gaan dan in tandpasta. 8)
 
Waarschuw beheerder
ja, in het drinkwater in sommige delen van de wereld...? Daar doelde ik op.

Councilman Peter Vallone rings alarm on fluoride in tap after fed study rips city's drinking water

DAILY NEWS STAFF WRITER
Saturday, January 08, 2011

New York may be putting too much fluoride in its drinking water, a new federal review has found - and one councilman hopes that will prompt the city to stop using it altogether.

New York puts 1 milligram of fluoride into every liter of water to prevent tooth decay, but the U.S. Department of Health and Human Services now wants the maximum set 30% lower.

And now the Environmental Protection Agency is reviewing what the safe level of fluoride should be.

"It's very alarming that it's taken the government this long to recognize these dangers," said Queens Councilman Peter Vallone, who will soon introduce a bill to ban fluoride from city water.

Scientists long believed fluoridated water helped drastically reduce American dental problems, but new research shows too much fluoride can weaken teeth and bones.

Bron


laatste aanpassing