Partyflock
 
Forumonderwerp · 671455
156x bekeken
Waarschuw beheerder
Hoi ik kom soms mensen tegen die ge-bodypaint zijn ikzelf vind het zeer kunstig en netalsof je iets strakke kleding aanhebt wat vinden jullie?
een compliment trouwens voor de mensen die dit ook doen!
Waarschuw beheerder
donateur
ja soms al het echt mooi gedaan is moet je toch wel 2x kijken of ze nou wel of niet iets aanhebben!! zeker kunstig van de mensen die dat kunnen!!
 
Waarschuw beheerder
ik vind het echt onwijs mooi!! wil het zelf eigenlijk ook wel een keer laten doen :)
Waarschuw beheerder
donateur
Ik vind het er ook echt mooi uit zien en je hebt niet het idee dat de mensen naakt zijn.
 
Waarschuw beheerder
:bloos: nog nooit gezien..erg heh? iemand fotow?
 
Waarschuw beheerder
Het geeft je echt een supergevoel om het te mogen meemaken, en ik vind het gewoon geweldig!!
Dus voor degene die nog geen foto hebben gezien , hier heb ik er eentje voor jullie die is gemaakt van mij op Trance-Energy

[img]http://groups.msn.com/_Secure/0SAAsAxsWpC5SKZDZxZ0NfdGocYubN9psdXmcmd9ODLFTMN3bL43dXhrA5XWDde!cxpEn0lG0qEpl1jBIR54p4REF9Rb!jyiXMtBT0APtjHszAAAAcXKpAg/mascha+ik.jpg?dc=4675416216877139225[/img]
Waarschuw beheerder
Liep in qontrol iemand met het hoofd van luna op dr rug gepaint met links THILO en recht LUNA geschreven!!! heel erg vet!!!
Waarschuw beheerder
donateur
Hab ik ook gezien ja, zag er zeker mooi uit