Partyflock
 
Forumonderwerp · 1108991

Sharia4UK had al eerder een boodschap voor Nederland.

Moslims: kerst is de duivel

Een Britse groepering van muzelmannen waarschuwt tegen het vieren van kerstmis, zo meldt Daily Mail gisteravond. Het vreetfestijn zou ondermeer tot verkrachtingen en criminaliteit leiden.

Verantwoordelijke Abu Rumaysah, die banden heeft met de verboden groepering sharia4UK, waarschuwt verder voor seksueel overdraagbare aandoeningen, tienerzwangerschappen en pedofilie. "Kerstmis is een leugen en het is de taak van moslims om dit aan te vallen," zo luidt zijn heldere verklaring. Hij verwacht dat Britten zich door deze publieksvoorlichting massaal zullen bekeren tot de islam.

De posters van Rumaysah zijn al her en der in het land aangetroffen. Onder andere Londen, Birmingham en Cardiff mogen genieten van het aangezicht van de zwaar provocatieve posters.





carnaval vereniging :')
laatste aanpassing
 
Artiest System
Uitspraak van okdan op vrijdag 24 december 2010 om 09:12:
dat moeten wij eens doen tegen de ramadan protesten voeren.


Goed idee, volgend jaar beginnen? (y)
is maar een kleine groepering die haat probeerd te zaaien :gaap:
Oude foto erbij geplaatst die prima past bij de provocerende teksten. (Y) Spitsnieuws.
 
ghehehe en in moslimlanden worden kerstbomen laatste paar jaren heel populair

in marokko hakken ze je kop eraf als je met sharia aankomt :lol:
 
wat een klote bericht btw. dat die mensen daar zo geschift doen ja kan me voorstellen dat je dan wat huiverig wordt, als ze hier over de straat zouden lopen met zulke spandoeken ed.. maar hier zijn de meeste moslims ook weer niet zo moeilijk en mogen de kindjes gewoon mee doen met de kerstviering op school.
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 24 december 2010 om 12:02:
maar hier zijn de meeste moslims ook weer niet zo moeilijk


Nee hoor, net als op het Universiteit van Amsterdam. Toen kwam er eerst geen kerstboom omdat moslims dat niet wilde, maar uiteindelijk toch wel :roflol:
 
Islam is van de duivel!
Uitspraak van permanent verbannen op vrijdag 24 december 2010 om 05:16:
Al die gefrusteerde, aggressieve islamdebielen zouden gewoon tegen de muur gezet moeten worden alvorens er een mitrailleur op leeg te ratelen


en daarna op het vuur !! Moslimvlees met kerst :D
 
Uitspraak van H & B op vrijdag 24 december 2010 om 10:06:
Oude foto erbij geplaatst die prima past bij de provocerende teksten. (Y) Spitsnieuws.


Waarom zou je het ingodsnaam opnemen voor gasten zoals dit?

Waarom gelijk die reflex om in de verdediging te springen? Kan daar echt met mijn hoofd niet bij.



http://www.xmasisevil.com/
laatste aanpassing
 
Uitspraak van okdan op vrijdag 24 december 2010 om 09:12:
dan gaan ze allemaal huilie huilie doen.die mensen mogen blij zijn dat ze in een land als dit of engeland mogen wonen.dat ze lekker gaan waar ze vandaan kwamen stelletje kneuzen


hahhahaha in de UK zijn ze helemaal gek geworden wat multikul betreft, ze hebben daar laatst een uitbater van een Wetherspoons' pub officieel verboden om English fry ups klaar te maken bij het ontbijt omdat de paki'\s die er langs woonden de geur van bacon beledigend vonden :roflol: :loser:

Daarentegen verdient de gemiddelde paki wel meer geld dan de gemiddelde Brit (vooral door allemaal die corner shops waar ze 24/7 over de datum rotzooi verkopen), dat dan weer wel.
 
Uitspraak van permanent verbannen op vrijdag 24 december 2010 om 13:27:
hahhahaha in de UK zijn ze helemaal gek geworden wat multikul betreft, ze hebben daar laatst een uitbater van een Wetherspoons' pub officieel verboden om English fry ups klaar te maken bij het ontbijt omdat de paki'\s die er langs woonden de geur van bacon beledigend vonden


Over islamisering gesproken. :O Achterlijke beleidsbepalers daar in de UK. (N)
Uitspraak van permanent verbannen op vrijdag 24 december 2010 om 13:27:
Daarentegen verdient de gemiddelde paki wel meer geld dan de gemiddelde Brit (vooral door allemaal die corner shops waar ze 24/7 over de datum rotzooi verkopen), dat dan weer wel.


ben blij dat je het daarover hebt.ik woon in belgie en weet niet hoe dat in nederland zit maar hier in de nachtwinkels zie je dus alleen maar pakistanen.waarom is dat?want als dat zoveel verdient wil ik ook wel zo een zaakje openen.zie echt nooit maar dan ook nooit iemand van een andere nationaliteit een nachtwinkel hebben.
Uitspraak van permanent verbannen op vrijdag 24 december 2010 om 13:27:
hahhahaha in de UK zijn ze helemaal gek geworden wat multikul betreft, ze hebben daar laatst een uitbater van een Wetherspoons' pub officieel verboden om English fry ups klaar te maken bij het ontbijt omdat de paki'\s die er langs woonden de geur van bacon beledigend vonden


nee hun ruiken fris?
 
Uitspraak van okdan op vrijdag 24 december 2010 om 13:44:
als dat zoveel verdient wil ik ook wel zo een zaakje openen


Misschien omdat het deels witwasoperaties zijn ipv legitieme bedrijven? Zou zo maar eens kunnen, net als allemaal die kebabzaken waar nooit een klant komt maar waar wel elke week zoveel kilo vlees wordt geleverd, gewoon zodat ze kunnen laten zien dat ze geld wit verdiend hebben ipv met gestolen auto's en mensenhandel ;)
Uitspraak van Numb op donderdag 23 december 2010 om 21:56:
En het is ook jammer dat sommige mensen zich helemaal gek laten maken door andermans religie.


+1
 
Die foto erbij ook, stelletje koekwauzen :no:
Uitspraak van permanent verbannen op vrijdag 24 december 2010 om 13:50:
Misschien omdat het deels witwasoperaties zijn ipv legitieme bedrijven


maar er zijn toch ook genoeg belgen die witwaspraktijken doen maar die zie je nooit een nachtwinkel hebben.zal het hier eens vragen op de hoek.
 
Uitspraak van permanent verbannen op donderdag 23 december 2010 om 19:22:
kostbare geurstoffen cadeau van de 3 wijzen uit het oosten.


Noëlle eu de parfum
 
goh, heb altijd gedacht dat heel Bels 1 grote witwasoperatie was... zat al die tijd toch een kern van waarheid in dus :loL:
Werkzaam bij Next.gen events
Artiest {SHOWLIST artist 31774, 72124}
edit
laatste aanpassing
 
Uitspraak van Tic Tac Hooligan op donderdag 23 december 2010 om 19:12:
Dus wat vieren we nou eigenlijk??


emigreren dan (Y)

die schreeuwers hier in nederland zijn maar al te blij met die 2 dagen vrij hypocriet tuig :)
laatste aanpassing
 
moet je horen wie het zegt.. :rot:
ze zijn zelf 1 grote duivelsorganisatie (Y) :vaag:
Gelukkig,gelukkig kwamen er net op tijd drie wijven uit het oosten ...

Maria was zwanger maar niet van haar man Jofus ,zij was van de heilige bekoring bevangen

:-)
 
Kun je lache, maar stel je hangt daar.... in je eentje...... en je krijgt jeuk, wat dan?
De vrijheid die ze zo haten is dezelfde vrijheid die zorgt dat ze niet worden gelyncht. Best komisch.
Ha Ha

Of tussen 2 Limburgers in
 
Uitspraak van Vicky Pollard op vrijdag 24 december 2010 om 18:00:
Jofus


:roflol:

Zo'n fail altijd, zulke typfouten :lol:
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 24 december 2010 om 18:19:
Zo'n fail altijd, zulke typfouten


Ken je klassiekers !!!!!!!!!!!!!

Hans Teeuwen
 
Ow :$
 
Uitspraak van permanent verbannen op donderdag 23 december 2010 om 20:28:
jij niet zeggen islam jou afmaken


jou afmaaken polski ga terug naar je eigen land
laatste aanpassing
 
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 24 december 2010 om 19:45:
jou afmaaken polski ga terug naar je eigen land


ga je polsen snijden gek
 
Uitspraak van THP op donderdag 23 december 2010 om 17:43:
carnaval vereniging


idd, denk dat de moslims hier op den duur wel heldere standpunten over in gaan nemen omdat dit soort idiote gasten het duidelyk voor de hele groep verzieken.
Uitspraak van Ropax op vrijdag 24 december 2010 om 22:04:
Een goeie Moslim is een dode Moslim.

Zeker als de radicalen beweren dat kerst evil is.

Het kerst feest is absoluut niet meer dan hun Suikerfeest.

Als (radicale) Moslim hoef je hier in NL echt niet te blijven.

Je kan kan dan nog steeds terug keren naar de woestijn (waar je voor ouders vandaan komen) om daar je gal te spuwen over zaken die je hier niet aan de man kan brengen.

Islam = Vrede!!! Toch?????

Of is het... Is lam... dan heb ik nog wel een rolstoel ter beschikking.


Ooit gehoord van radicale Christenen? Die bestaan ook. Enig idee waar het Christendom vandaan komt? Niet uit Europa. Het is wel de grootste religie in Europa, maar dat is een ander punt.
laatste aanpassing
Uitspraak van Ropax op vrijdag 24 december 2010 om 22:04:
Het kerst feest is absoluut niet meer dan hun Suikerfeest.


Sowieso is ht kerstfeest veel ouder. Het was vroeger al het midwinter zonnewende-feest van de Germanen, het is al een duizenden jaren oud gebruik met een echte diepe reden erachter. Want in die tijd werd je pas echt op de proef gesteld met winters zonder verwarming en weinig voedsel. Toen was je blij dat na 21 december de dagen wer langzaam langer werden.
Vergeleken met dat stelt dat mietjes-suikerfesst niks voor. In een lekker warm land alleen overdag eff niet eten en zodra de zon onder is erop los feesten. En dan ook nog eens vieren dat de "beproeving" voorbij is? Come on give me a break :roflol: Mietjescultuur
Uitspraak van Thijs-BK op zaterdag 25 december 2010 om 11:54:
Sowieso is ht kerstfeest veel ouder. Het was vroeger al het midwinter zonnewende-feest van de Germanen, het is al een duizenden jaren oud gebruik met een echte diepe reden erachter. Want in die tijd werd je pas echt op de proef gesteld met winters zonder verwarming en weinig voedsel.


ouder nog zelfs, al sinds Babylonie in gebruik
Wel sneu dat dit soort rotte appels van de samenleving alle aandacht krijgen, terwijl de hardwerkende moslim (die zijn er niet veel, maar toch) spontaan word vergeten.
Zo te zien aan de vele reacties heeft de tere zielen club 1 voor 1 een reactie geplaatst.

Jullie zullen idd in de hemel komen..... ik ga naar de hel.

Zo radicaal als ik de voorgaande post hebt neer gezet keuren jullie af.
Maar als het een Moslim betreft keur je het goed of weten jullie niet wat je moet zeggen.
Of je denkt van tja zo'n uitspraak kunnen we verwachten van iemand die Moslim is.

Te hypocriet en te arrogant dat jullie je op die manier toch in de poepert laten kijken.

BTW iedereen goede dagen en een geweldig en vooral gezond 2011.
Zo ben ik dan ook weer he :-)
 
Uitspraak van mooimangz op zaterdag 25 december 2010 om 12:28:
kerst is van cocacola tegenwoordig...


(Y)