Uitspraak van verwijderd op donderdag 2 december 2010 om 19:25:
wie wat burgerking AHHH ik word gek hier!
Volgens Omroep Gelderland is de kogel bij Feyenoord definitief door de kerk: Jhon van Beukering speelt de rest van dit seizoen voor de Rotterdammers. De spits uit Velp, die de laatste tijd zijn conditie op peil hield bij Feyenoord, bereikte volgens het regionale medium donderdagmiddag een akkoord met de Stadionclub.
Van Beukering (27) tekent volgens het medium voor de rest van dit seizoen en Feyenoord heeft nog een eenzijdige optie voor een extra jaar bedongen. Drie weken geleden zag Van Beukering nog een contract bij SC Cambuur aan zijn neus voorbijgaan, omdat de Friese eerstedivisionist hem niet kon betalen. Eerder was hij weggegaan bij Go Ahead Eagles, waar hij derde spits was.
Vervolgens, zo legde Van Beukering later uit, smste Mario Been hem of hij fit was. De spits en trainer kennen elkaar van hun tijd bij NEC. Zo ontstond de kans om mee te trainen bij Feyenoord; dit werd later een stage en Been sprak zich positief uit over de voormalig jeugdinternational. Van Beukering trainde sinds vorige week woensdag officieel mee in Rotterdam. Hij is zondag direct inzetbaar bij de competitiewedstrijd van Feyenoord uit tegen Willem II.
wel betrouwbare bron dat voetbalzone
