Partyflock
 
Forumonderwerp · 622479
48 volgers · 1005070x bekeken
 
Waarschuw beheerder
+31-9
Ik vind Trance nog steeds de beste dance muziek :D
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Cicatrix op zondag 28 november 2010 om 18:28:
James Zabiela


Dikke mix idd bij deze maand Mix mag :d
Waarschuw beheerder
Iemand dit al gezien?
http://www.fly2miami.nl/
Opzich een super aanbieding. Normaal heb je nooit een retour Miami voor 499.
Helaas dat een hotel, entree ect ook niet goedkoop zal zijn daar.
Anders ging ik het zeker overwegen.
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Nou5 op dinsdag 30 november 2010 om 09:36:
Dikke mix idd bij deze maand Mix mag :d


eerste keer even wennen, veel dubstep en d'n'b en pas laatste paar tracks deephouse en progressive maar idd fijne mix ja! :D
Waarschuw beheerder
Uitspraak van AREA 51 op maandag 29 november 2010 om 22:44:
Welke gear gebruik je? Ik heb je set geluisterd, maar ik vind het eerlijkgezegd een erg onsamenhangend geheel. Het mixwerk is ook niet echt goed, maar gewoon lekker blijven oefenen, want ik neem aan dat je nog niet zo lang bezig bent?


Denon X1700 + S3700. Wat vind je er onsamenhangend aan? wat is er mis met het mixwerk volgens jou?
Waarschuw beheerder
@Gobb Haha dat had ik net andersom :p
Waarschuw beheerder
Ik kan niet wachten tot deze track uitkomt, want dan kan ik er in volle lengte en goede kwaliteit van genieten!
Man o man, wat klonk die track hemels @ Godskitchen afgelopen zaterdag :lief: _O_



 
Artiest Ralphie J
Waarschuw beheerder
Aangezien ik van vrienden allemaal zeer positieve reacties krijg op dit (met de PC gemixte) setje post ik hem hier ook maar ff.

Het is een behoorlijk stevig uplifting setje, en geen Aly & Fila platen dit keer ;)

http://www55.zippyshare.com/v/48147962/file.html

Tracklist:
1. Above & Beyond - Volume One (7Skies & Static Blue remix)
2. Max Graham feat. Neev Kennedy - Sun In The Winter (Alex M.O.R.P.H. remix)
3. ReOrder pres. Group Number One - Flight To Soul
4. Talla 2XLC feat. Skysurfer - Terra Australis (Jorn van Deynhoven remix)
5. Reconceal & Andy Blueman - World To Come (Onova remix)
6. Trance Arts - Stratosphere
7. Mesmerized - Clear For Landing (Simon O'Shine remix)
8. Binary Finary - 1998 (Alex M.O.R.P.H. 2010 remix)
9. Inertia - The System (Tyas and Colontonio remix)
10. Onova - Timotej
11. De Dontatis & Ciamox - Angel 2010 (Arctic Moon Dub remix)
12. Simon Patterson - Us
13. Dimitry Bessonov - Equator (Trance Arts remix)
14. Vascotia - Verano (Sean Tyas remix)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
-1
Uitspraak van Aquinox op dinsdag 30 november 2010 om 19:51:
Denon X1700 + S3700.


Die mixer lijkt me best een aardig mixertje, nooit mee gespeeld eigenlijk!

Uitspraak van Aquinox op dinsdag 30 november 2010 om 19:51:
Wat vind je er onsamenhangend aan?


Zit totaal geen flow in en het gaat van de hak op de tak. Van een plaat met wat meer tempo, valt het weer opeens stil, zoals bijvoorbeeld van plaat 7 naar 8. Je timing is daar ook niet goed.


Uitspraak van Aquinox op dinsdag 30 november 2010 om 19:51:
wat is er mis met het mixwerk volgens jou?


Uhm...ik weet niet of je de set zelf hebt teruggeluisterd, maar dan neem ik toch aan dat je dat zelf ook wel hoort? Doordat de platen totaal geen samenhang hebben, hoor je veel toneclashes en soms hoor je zelfs hele treinen ontsporen.

Ondanks dat het misschien zo overkomt, is het absoluut niet mijn bedoeling om je de grond in te boren en je mix af te zeiken. Zie het gewoon als een eerlijke feedback. Luister eens naar sets van anderen die hier wat posten en luister goed naar de overgangen en samenhang tussen de platen.

*Henkjan-modus uit*




Uitspraak van verwijderd op dinsdag 30 november 2010 om 20:56:
Aangezien ik van vrienden allemaal zeer positieve reacties krijg op dit (met de PC gemixte) setje post ik hem hier ook maar ff.


Ik vind het best leuk om setjes hier te luisteren, maar zo'n soundcloud-player is toch wat klantvriendelijker voor mensen die niet de behoefte hebben om te downloaden en hun pc vol te zetten met mp3-sets. Dus wellicht een idee ;-)
 
Waarschuw beheerder
-1
Uitspraak van AREA 51 op dinsdag 30 november 2010 om 21:58:
Dus wellicht een idee


Goeie tip, ik neem het mee ;) (dat betekent: ik ga Soundcloud ff uitzoeken wanneer ik een keer tijd heb :)) Feedback vind ik wel prettig, dus idd de moeite waard als dat het een stuk makkelijker maakt.

Overigens; ik heb voor hotshare gekozen omdat dat een nagenoeg onbeperkte downloadsnelheid heeft (ik haal wel eens 5MB/sec), in tegenstelling tot rapidshare waar je 2 uur kunt gaan zitten wachten op een bestand van 170 mb...
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
-1
Ik vind het leuk om af en toe eens wat te luisteren van mensen uit dit forum, maar ik wil gewoon niet al die setjes op mijn computer hebben die ik een of tweemaal luister. Daarnaast ben ik sowieso niet zo van het downloaden. Slechts af en toe trek ik een paar podcasts binnen voor op de ipod tijdens het hardlopen/fietsen!

Vandaar dat ik die Soundcloud wel een mooie uitkomst vind om toch wat te kunnen luisteren! :-)
Waarschuw beheerder
+1-1
Uitspraak van ramoz op maandag 29 november 2010 om 22:34:
Deze al gehoord?
http://www.youtube.com/watch?v=l1OnItGRVeM


He-le-maal niks! :(
donateur
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 30 november 2010 om 20:56:
Aangezien ik van vrienden allemaal zeer positieve reacties krijg op dit (met de PC gemixte) setje post ik hem hier ook maar ff.

Het is een behoorlijk stevig uplifting setje, en geen Aly & Fila platen dit keer ;)

http://www.hotshare.net/audio/326806-4739082bd4.html
(downloadlink staat links onder de player)


Paar keer geprobeerd nu, maar krijg steeds gateway timeout, ik probeer het later nog 'ns :)
Ben wel benieuwd wat je er van gemaakt, hoewel uplifting niet helemaal mijn substroming is:P
 
Waarschuw beheerder
-1
Uitspraak van !¤ Bad Sound Kills Good Music ¤! op woensdag 1 december 2010 om 00:09:
Paar keer geprobeerd nu, maar krijg steeds gateway timeout, ik probeer het later nog 'ns


^#&$*$
K zie het ja. Ff kijken of t morgen gefixt is anders gooi ik em wel ergens anders op (idd Ruud, des te meer reden om soundcloud te gebruiken ;))
Waarschuw beheerder
Uitspraak van AREA 51 op dinsdag 30 november 2010 om 22:41:
Ik vind het leuk om af en toe eens wat te luisteren van mensen uit dit forum, maar ik wil gewoon niet al die setjes op mijn computer hebben die ik een of tweemaal luister.


op http://www.zippyshare.com/ kun je (ongeregistreerd) tot 200mb uploaden, ge-uploade muziek kun je daar met een mediaplayer beluisteren :-)
Waarschuw beheerder
+ je hebt het gedownload binnen een paar seconden (bij mij dan)
Ik snap ook niet dat niet iedereen ermee upload. Zo, onbekend is het niet.

P.s nee Arjan ik werk niet voor Zippyshare ;)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van AREA 51 op dinsdag 30 november 2010 om 21:58:
Ondanks dat het misschien zo overkomt, is het absoluut niet mijn bedoeling om je de grond in te boren en je mix af te zeiken.


Nee hoor, ik sta open voor alle kritiek, zolang deze constructief / geargumenteerd is :) Wat bruikbaar of waar ik het mee eens ben pak ik eruit. Bij Aboutdj heb ik zo binnen vrij korte tijd heel veel geleerd.

Uitspraak van AREA 51 op dinsdag 30 november 2010 om 21:58:
Die mixer lijkt me best een aardig mixertje, nooit mee gespeeld eigenlijk!


Zeker eens doen, beste wat me is overkomen kwa electronica :D :respect: En denon luistert goed naar de gebruikers, enkele dingen die ik heb gesuggereerd hebben ze doorgevoerd :D

Uitspraak van AREA 51 op dinsdag 30 november 2010 om 21:58:
Zit totaal geen flow in en het gaat van de hak op de tak. Van een plaat met wat meer tempo, valt het weer opeens stil, zoals bijvoorbeeld van plaat 7 naar 8. Je timing is daar ook niet goed.


Tempo verschillen zijn er niet zoveel tussen de platen, het gaat niet de hele tijd uphill, er zitten veel rustmomenten in. Is niet goed als je ze gelijk overdonderd. Begint bij 126 en gaat naar 134, met af en toe weer een beetje gas terug..

Dus 'valt het weer opeens stil' klopt niet. Misschien bedoel je dat er de volgende plaat er vlak voor/tijdens de break erin komt, of dat je niet zo van lange breaks bent?
Uitspraak van AREA 51 op dinsdag 30 november 2010 om 21:58:
Doordat de platen totaal geen samenhang hebben, hoor je veel toneclashes en soms hoor je zelfs hele treinen ontsporen.


Uitspraak van AREA 51 op dinsdag 30 november 2010 om 21:58:
Uhm...ik weet niet of je de set zelf hebt teruggeluisterd, maar dan neem ik toch aan dat je dat zelf ook wel hoort?


Meerdere keren van begin tot eind zelfs, ik ben er erg blij mee, en over het algemeen zijn anderen er ook over te spreken!

Ik heb 2 punten waar de beatmatch niet helemaal goed is, maar zeker geen trainwreck. (overgang naar track 3, de breaks versie van under your spell, en van track 9 naar 10). De tracks hangen prima samen, zelfs bij enkele tracks met overgangstijden langer dan 1 minuut..

Volgens mij is jouw beeld van een goeie mix eentje waar de kick (bijna) altijd present is. Dat vind ik juist saai, live maak ik dat ook vaak mee, omdat die kick altijd opgepompt is in de productie en ook in de signal chain op locatie is een climax eigenlijk niet zoveel anders als een 'niet climax', omdat die kick er bijna altijd is, even hard. Misschien zie ik dat anders maar ik draai daarom het gros van de tijd veel de bass weg om in de climax er wat bij te gooien.

Ik heb 1 uur lang met deze mix hardgelopen en die rustmomenten zijn echt heerlijk.. niet dat ik dan ook stop met rennen, maar dan let ik niet op hoe moe ik eigenlijk ben, kom ik even tot mezelf en dan kan ik extra pushen wanneer de climax komt.. zo kon ik na ruim 10 km bij sean tyas/simon patterson/schossow toch een sprint van 500 m trekken..

Ik hoor van enkele mensen dat er wat clashes in sommige mixen inzitten. Soms vind ik het achteraf ook niet helemaal lekker klinken, maar soms snap ik niet waar ze het over hebben. Als ik in mijn hoofd 2 nummers bij elkaar hoor klinken ze vaak super bij elkaar, dan transponeer ik ze in mijn hoofd blijkbaar om het goed te laten klinken xD En ik heb denk ik een iets bredere tolerantie tot iets voor mij vals is.

En vooropgesteld experimenteer ik graag, ik hou niet van mezelf te beperken tot het standaard plaatje van een set. Soms pakt het goed uit, soms niet, soms is het moeilijk. Die track van cosmic gate heeft veel breaks, wat ik lastig mixen vind omdat je zelfs als je ze beatmatched hebt een hele andere percussie + meerdere kicks hebt, en dan ook nog tussendoor beats hoort, die dan gewoon horen. (maar omdat ik meestal house/trance mix weet ik niet op wanneer het goed is in breaks)

Heb meer geschreven dan ik eigenlijk wou, misschien beetje onoverzichtelijk nu :p
 
Waarschuw beheerder
-1
Uitspraak van !¤ Bad Sound Kills Good Music ¤! op woensdag 1 december 2010 om 00:09:
Paar keer geprobeerd nu, maar krijg steeds gateway timeout, ik probeer het later nog 'ns


Werkt vandaag nog steeds niet, dus heb em nu maar ff op Zippyshare gegooid. Link ook in het originele bericht aangepast:

Aangezien ik van vrienden allemaal zeer positieve reacties krijg op dit (met de PC gemixte) setje post ik hem hier ook maar ff.

Het is een behoorlijk stevig uplifting setje, en geen Aly & Fila platen dit keer

http://www55.zippyshare.com/v/48147962/file.html

Tracklist:
1. Above & Beyond - Volume One (7Skies & Static Blue remix)
2. Max Graham feat. Neev Kennedy - Sun In The Winter (Alex M.O.R.P.H. remix)
3. ReOrder pres. Group Number One - Flight To Soul
4. Talla 2XLC feat. Skysurfer - Terra Australis (Jorn van Deynhoven remix)
5. Reconceal & Andy Blueman - World To Come (Onova remix)
6. Trance Arts - Stratosphere
7. Mesmerized - Clear For Landing (Simon O'Shine remix)
8. Binary Finary - 1998 (Alex M.O.R.P.H. 2010 remix)
9. Inertia - The System (Tyas and Colontonio remix)
10. Onova - Timotej
11. De Dontatis & Ciamox - Angel 2010 (Arctic Moon Dub remix)
12. Simon Patterson - Us
13. Dimitry Bessonov - Equator (Trance Arts remix)
14. Vascotia - Verano (Sean Tyas remix)


laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
-1
Over een klein half uurtje is het tijd voor Corsten's Countdown 179 met Ferry Corsten.
Vanavond hoor je nieuwe muziek van o.a. M.I.K.E., Ben Gold en de Rafaël Frost remix van de Eon classic "Pocket Damage"! Luisteren kan vanaf 20:00 uur via http://www.di.fm/mp3/trance.pls
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Dancemania op woensdag 1 december 2010 om 19:25:
M.I.K.E.,


Plaatje wat je bij steeds meer djs op de tracklists tegen komt is M.I.K.E. - The Art Of Love (Protoculture Remix). Kwaliteitsplaatje, lekker zomers! :D
Waarschuw beheerder
+1-2
Uitspraak van Aquinox op woensdag 1 december 2010 om 17:01:
Meerdere keren van begin tot eind zelfs, ik ben er erg blij mee, en over het algemeen zijn anderen er ook over te spreken!


Ok, dan zal het wel aan mij liggen! ;-)

Uitspraak van verwijderd op woensdag 1 december 2010 om 17:51:
http://www55.zippyshare.com/v/48147962/file.html


Luister 'm nu via de spelert daar...
Waarschuw beheerder
Corsten's Countdown 179:
01. Shato & Paul Rockseek - Best Of Days (Original Mix)
02. Stuart Donaghy & Sam Bowles - Time+Space (Original Mix)
03. M.I.K.E. - The Art Of Love (Protoculture Remix)
04. Reeves - Dreams (Jon O'Bir Remix)
05. Ben Gold - Llacuna (Vocal Mix)
06. Ferry Corsten presents Eon - Pocket Damage (Rafaël Frost Remix)
07. Eco - Drowning (Original Mix)
08. Activa pres. Solar Movement - Indigo (Original Mix)
09. Alexander Byrka - Unearthly Love (Airway 7 Remix)
10. Cesar Lugo - Elapse (Sneijder Remix)

Stemmen kan via http://www.facebook.com/ferrycorsten
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van AREA 51 op woensdag 1 december 2010 om 21:51:
Luister 'm nu via de spelert daar...


en? :)
Waarschuw beheerder
Ga ook voortaan op Soundcloud mijn Radioshows plaatsen.
Dus bijdeze via Soundcloud te beluisteren mijn Radioshow die weekelijks draait op RTV Midden Brabant.

http://soundcloud.com/mrmarcellos

Zat even te kijken naar de lineup van Asot 500 maar dat is een behoorlijk lekkere lineup :d
Waarschuw beheerder
http://www.arminvanbuuren.com/news/2010/12/a-state-of-trance-yearmix-2010-tracklist-announced/

Ben weer benieuwd!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Dancemania op donderdag 2 december 2010 om 11:14:
http://www.arminvanbuuren.com/news/2010/12/a-state-of-trance-yearmix-2010-tracklist-announced/


Had het niet verwacht maar cd 1 ziet er goed uit.
Cd2 minder maar wel als verrassing: Faithless – Tweak Your Nipple (Tiësto Remix)
Waarschuw beheerder
Waarom is dat een verrassing dan?

Die heeft Armin juist veel gedraaid in zijn sets dit jaar.
Waarschuw beheerder
donateur
ik voel weer een discussie opkomen O:)
Waarschuw beheerder
*zakChocoladepepernotenstaatklaar*

o:)
Waarschuw beheerder
donateur
KRUIDnoten :[
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Dancemania op donderdag 2 december 2010 om 11:14:
http://www.arminvanbuuren.com/news/2010/12/a-state-of-trance-yearmix-2010-tracklist-announced/


lelijke hoes :)
Waarschuw beheerder
donateur
lekkere plaat weer van de mau5:



:9
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ben benieuwd naar zijn nieuwe album (Y)
De uit Canada afkomstige muzikale visionair Deadmau5 brengt zijn derde
officiële album ‘4x4=12’ uit. Evenals het voorgaande album ‘For Lack Of A
Better Name’ niet zomaar een verzameling losse Deadmau5 singles, maar een
overzicht van zijn meest recente producties in een 11-track durende
soundtrack. Het album bevat een aaneengeschakelde reeks van electro,
progressive en zelfs dubstep tracks die vakkundig tot één geheel werden
gesmeed. Het album ‘4x4=12’ wordt uitgebracht door EMI Music en is vanaf 3
december 2010 verkrijgbaar.

De combinatie van vooruitstrevende producties, een uitgekiend imago, een
niet aan te slepen merchandise lijn en zijn wervelende live shows maakt
Deadmau5 tot één van de meest besproken artiesten in de huidige dance
cultuur. Met zijn imponerende LED show voorzien van technisch hoogstaande
visuals en de high tech booth reist Deadmau5 over alle continenten. Zoals
het gezaghebbende Engelse dagblad The Guardian sprak na het ondergaan van
een Deadmau5 show: “Met alle respect voor Kraftwerk en Daft Punk, visueel
gezien moet dit wel één van de meest spectaculaire shows zijn in de
geschiedenis van de dance”. Het optreden tijdens de 2010 MTV Video Music
Awards en zijn bijdrage aan de game DJ Hero 2 bevestigen zijn immer rijzende
status.

In de heilige graal der jaarlijkse DJ lijsten, de DJ Mag Top 100, klom
Deadmau5 dit jaar naar een vierde positie. Na Armin van Buuren, David Guetta
en Tiësto maakt dit Deadmau5 de op drie na populairste DJ ter wereld; een
misleidend gegeven, aangezien Deadmau5 niet als DJ bestempeld kan en wil
worden. Deadmau5 ontstijgt het DJ vak, de Canadees is een live performer en
een muzikale techneut die zijn uitgebreide discografie in ter plekke
verzonnen nieuwe versies over het publiek uitstrooit. Afkomstig van de zesde
positie nam Deadmau5 deze stijging in de DJ Mag Top 100 met gepaste humor in
ontvangst door de nummer vijf, het Engelse trio Above & Beyond, het verzoek
te sturen om te ruilen van plek omdat Deadmau5 “het getal 5 beter bij hem
vindt passen”.

Wie recentelijk een live show van Deadmau5 heeft bijgewoond mocht al een
groot aantal tracks afkomstig van het 4x4=12 album beleven. De vaste
openingstrack tijdens de Deadmau5 shows Some Chords is ook op het album de
gedoodverfde opener, die vervolgens een energieke mix van electro,
progressive en dubstep inluidt. Deed de mau5 het op zijn voorgaande album
nog in zijn eentje, op 4x4=12 zoekt hij de productionele samenwerking op.
Samen met de Amerikaan Wolfgang Gartner produceerde hij de single Animal
Rights en met de Engelse producer Chris Lake levert hij de track I Said, die
in de Michael Woods remix op het album te vinden is.

De meest recente Deadmau5 single Sofi Needs A Ladder, met vocale
ondersteuning van zangeres Sofi, debuteerde tijdens het Ultra Music Festival
2010 in Miami. Via de electro track Cthulhu Sleeps en de progressive
productie Right This Second schotelt Deadmau5 twee dubstep tracks voor:
Raise Your Weapon en One Trick Pony, laatstgenoemde eveneens met de vocalen
van Sofi. Hiermee laat Deadmau5 zien dat hij ook het dubstep genre meester
is. De razende Deadmau5 trein komt na elf tracks tot stilstand met de
atmosferische afsluiter Everything Before.

Deadmau5 – 4x4=12 wordt in Nederland uitgebracht door EMI Music en is vanaf
3 december 2010 te krijgen bij de bekende verkooppunten. Online is het album
verkrijgbaar bij o.a. www.bol.com en <http://www.freerecordshop.nl>
www.freerecordshop.nl. In de digitale versie is het complete album te
downloaden op iTunes.


Waarschuw beheerder
Deze is lekker. Die vorige die gepost was (door Ramoz) vond ik niet zo. :)
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op donderdag 2 december 2010 om 14:08:
lelijke hoes:)


:jaja:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Cicatrix op donderdag 2 december 2010 om 18:38:
lekkere plaat weer van de mau5:


Was het nog gelukt toen met die link?
Waarschuw beheerder
donateur
nope, heb je nog een nieuwe?
Waarschuw beheerder
Pm ;)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 2 december 2010 om 00:24:
en?


Opzich zit het setje wel lekker in elkaar, maar na een uurtje heb ik er wel genoeg van. Meer omdat het niet meer helemaal mijn smaak is. Maar zoals gezegd...voor een keertje luisteren bevalt hij best. Vooral de platen van Inertia en Simon Patterson blijven toppers! :-)
Artiest SOK
Waarschuw beheerder
Uitspraak van AREA 51 op donderdag 2 december 2010 om 22:13:
Opzich zit het setje wel lekker in elkaar, maar na een uurtje heb ik er wel genoeg van. Meer omdat het niet meer helemaal mijn smaak is. Maar zoals gezegd...voor een keertje luisteren bevalt hij best. Vooral de platen van Inertia en Simon Patterson blijven toppers!


Dit is precies wel mijn smaak. Zitten paar geweldige platen tussen hoor. Hij gaat zeker mee voor een week in de auto naar mijn werk elke dag:)
 
Waarschuw beheerder
tnx voor de feedback allebei :)
Waarschuw beheerder
Zelfs Sidney Samson remixt Ferry Corsten...
Buiten dat ik Sidney de laatste tijd wel kan waarderen snap ik dit niet helemaal.
Gaat het dan toch alleen maar tegenwoordig om namen??
Waarschuw beheerder
Het gaat om knaken, en een grote naam verkoopt natuurlijk. Ondanks dat het namen zijn die prima producties op hun naam hebben staan en niet voor niets zo groot zijn geworden vind ik het meestal erg matig allemaal.

Dit soort platen zeggen daarbij ook genoeg:
Uitspraak van Dancemania op woensdag 1 december 2010 om 22:07:
Ferry Corsten presents Eon - Pocket Damage (Rafaël Frost Remix)


Dogzilla- Here without you (Rafael frost remix)
In asot zag ik:
Veracocha - Carte Blanche (Alex M.O.R.P.H. Remix)
En ik hoorde van de week ook:
Andrew Benett- Adagio for strings :dood:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Cicatrix op donderdag 2 december 2010 om 18:38:
lekkere plaat weer van de mau5:


Zojuist zijn nieuwe album binnen gekregen! Word een gezellig avondje!
Waarschuw beheerder
Kreeg net een mailtje dat ik vandaag op de post is gegaan :D
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Quick op vrijdag 3 december 2010 om 18:38:
Kreeg net een mailtje dat ik vandaag op de post is gegaan


Wat leuk joh, en waar ga je naartoe? ;)
Waarschuw beheerder
:p
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Re:loaded op vrijdag 3 december 2010 om 14:28:
Dit soort platen zeggen daarbij ook genoeg


Wilde er eerder deze week ook over beginnen. Echt alle vette platen van vroeger worden uitgebracht in een nieuw jasje en daarom vind ik trance tegenwoordig veel minder interessant vergeleken met een tiental jaren geleden.