Wat je in de wandelgangen hoort, moet je daar dan ook maar laten denk ikIs niet de 1e keer dat er bullshit verspreid wordt over wat onze groep wel of niet doet
niet dat het me verder wat boeit overigens
wel netjes van Q dat alle deelnemers een aantal VIP tickets hebben gekregen
en het Q hoofdkantoor lijkt trouwens op een reuze schildpad
Inderdaad jammer. Maar voor het early hardstyle wereldje wel weer een goed punt geweest. De markt is er nog niet helemaal klaar voor, maar het is wel groeiende, dat zie ik overal op internet wel. Q-Dance heeft weer eens gezien dat de markt de oude sound niet mag vergeten. Toch zal het initiatief om de oude sound weer terug op de kaart te krijgen, eerder van een andere organisatie af komen. We moeten gewoon proberen of we daar op in kunnen haken. De tijd zal het leren hoe het verder gaat verlopen
doet me toch weer even aan DCBL terugdenken, Analog disturbance
doet me toch weer even aan DCBL terugdenken, Analog disturbance
Builder - Bad Manners
Analogic Disturbance - Wait a second
Lorenzo de Preti - Dangerous Experience
Midi J - Drop the bass
En ga zo maar door
wat een held!
had deze nog niet gehoord, maar wat een zaadremix
pffffffffffffffffff
Schandalig, maar zodra de kick er in komt gaan de mensen toch gewoon los. Terwijl ik juist ogen dicht moment zou hebben bij de break.
Dat is op elk feest eigenlijk tegenwoordig, in bijna elke stijl. In de break staat iedereen stil, en dan met de climax gaat iedereen even 30 sec los, en dan wacht men weer op de volgende break met daarna climax om het weer een keer over te doen.
Snap het idee erachter ook niet, in het origineel zit al een heerlijke diepe harde bass, dus waarom zo'n bass eronder zetten die je al in elk nummer heel de dag hoort?
In de break staat iedereen stil, en dan met de climax gaat iedereen even 30 sec los, en dan wacht men weer op de volgende break met daarna climax om het weer een keer over te doen.
Goedkoop proberen te scoren noem ik dat.
Dat is op elk feest eigenlijk tegenwoordig, in bijna elke stijl. In de break staat iedereen stil, en dan met de climax gaat iedereen even 30 sec los, en dan wacht men weer op de volgende break met daarna climax om het weer een keer over te doen.
de muziek is tegenwoordig ook zo dat je niet eens meer minimaal 60 seconden kan "beuQen" zoals vroegah
en voegen ze meer 'tussen climaxen' toe
op zich is dat niks v/d laatste tijd. vooral in periode 2004 - 2006 zijn er veel HS remakes uitgebracht van HC platen
True is helemaal waar maar vind deze een stuk kaziger en minder orgineel.
Bring that shit back en kick this mutha bijv hebben tenminste nog iets eigens
Dit dus totaal niet alleen de melodie iets veranderd maar voor de rest bijna hetzelfde.
publiek is totaal niet kritisch en slikt alles. Was rond 1998-2002 wel even anders
op zich is dat niks v/d laatste tijd. vooral in periode 2004 - 2006 zijn er veel HS remakes uitgebracht van HC platen
Nu kan je je afvragen of je het over hardstyle of hardcore hebt
dat was wel de 1e echt herkenbare die ik me kan herinneren
ik kan me nog een Fartstyle versie van Killing Scum en Stereo Murder herinneren
als ik me niet vergis Kill The Remix en Stereo Killa ofzoiets
de track Slavez.
maar die plaat