Uitspraak van verwijderd op zaterdag 15 mei 2010 om 12:48:
Genoeg wetenschap (docus NGC/Discovery) bewijst dat onze genen ook elders verspreidt zijn.
Een zeldzame ziekte die ( toeval ?! ) ook te vinden is elders op aarde en dat wetenschap daarna toe reist om monsters bloed te verzamelen
Kan alleen voorkomen als 2 negatieve ( inteelt ?! ) dna elkaar weer kruisen.
Ach NGC en discovery neem ik tegenwoordig ook al met een korreltje zout... slechts een fractie wordt daar behandeld waardoor je het gehele plaatje niet te zien krijgt!
Maar NGC en discovery, maakt wel de meeste draaiuren op me tv, dat even terzijde.
Als t goed is zijn we ontstaan uit 1 papa en 1 mama... en ik geloof ook dat de mensheid ongvr is begonnen in Afrika.. en met z'n tijd zijn er kolonies onstaan omdat ze zich hebben afgezonderd van de rest van de groep. (kunnen tal redenen zijn; opzoek naar betere grond/ omgeving.)
Vroeger kon je van siberie naar alaska te voet omdat het daar nog droog was.. ik denk ook vanwege dat, dat er "natives" in Amerika zijn.
Zodoende heeft de mensheid zich verspreidt over de hele wereld, dan wel niet in hetzelfde soort kolonie maar wel afstammelingen van iemands DNA.
Ofwel, we komen uit 1.
Ik weet niet hoe DNA werkt, maar ik weet wel dat je chromosomen kan bevatten die eeuwen oud zijn. en die pas na generaties boven water kunnen komen. Ik weet niet hoe dat wordt getriggerd, misschien wordt het eens tijd om mezelf daarin te verdiepen!