R² bedoel je?
Het beste na 'n val is idd om er zelf ook maar mee te lachen.
Gewoon dichtsbijzijnde allochtoon de schuld geven, jwz.
Die hebben het toch altijd gedaan...
Tegeltjes doen het altijd wel goed tijdens het trippen ja..sowieso patronen die zich juist herhalen..of die enigzins opvallen door gebrek aan herhaling (maar dan mag je het ook niet echt meer een patroon noemen denk ik )
Hopelijk gaat het lukken om 2ci te fixen. Dan kunnen we die ook alvast proberen en afstrepen
Los daar van, liggen intussen de 2C's bij niemand (behalve Rimar) toch al niet in het (directe) (zon)licht.
Dus zo meteen maar een capsule'tje 2C-D erin tikken
bruin glas
(en de kids denken dat het as van oma erin zit:lol
wat moet je van 2c-d verwachten?
Een lekkere milde korte trip die niet heel erg visueel is, maar wel op bepaalde mate meer met je mind speelt en op het gehoor, veranderingen daarin en je waardering voor muziek werkt..en ten gunste
Nu 1 uur na inname: zou wel eens net aan het beginnen kunnen zijn
weleens tripjes gedaan, maar het begint me steeds meer te intereseren
klinkt goed...
dat geldt dan weer voor dit soort posts
In dat geval kon ik mooi mezelf de schuld geven
dus ben er ook van door
Je was dus echt ín hartje Bijlmer?
n het heel kort: Aanrader: Avatar on 2C
Zou de afbraak in de lever remmen ofzo, waardoor het effect sterker is en langer aanhoudt.
Beetje van die homeopathische praktijken, en sowieso rem je ook de afbraak van allerlei andere stofjes.
Dus echt verstandig is het allemaal niet, beetje een paupermanier om met minder 2C-B een sterker effect te krijgen.
Oh daar liggen er hier nog wat meer van
Daar overigens, want niet nu hier
Het fijne ervan vond ik dat het niet zo diepgaand was, geen mindfuck gedachtenspinsels maar lekker helder in m`n kop.
Met andere woorden bouw je door gebruik van deze middelen resistentie op voor psychedelica in het algemeen?
Uitspraak van mister-extreme op maandag 3 mei 2010 om 14:41:Met andere woorden bouw je door gebruik van deze middelen resistentie op voor psychedelica in het algemeen?
Niet noemenswaardig en sowieso slechts enkele dagen.
Deze vraag is afgelopen maanden al minimaal 3 keer gesteld trouwens, dus voor een uitgebreid antwoord moet je maar even creatief zoeken.
29 April trouwens weer LSD + 2C-I (15 mg) in de combo.
goeie 2cb
mensen zijn die ervaring hebben met 4-HO-MET?
Aangezien dit topic zo'n beetje als een algemeen RC topic kan worden beschouwd, vroeg ik me af of er hier mensen zijn die ervaring hebben met 4-HO-MET?
Er is uiteraard wel wat info op het net over te vinden, maar vroeg me af of mensen van hier ervaring met dit goedje hebben?
Wat 4-FA/4-FMP en 2C-B combineren betreft, het voorgestelde lijkt me aardig ja
Zowel tegelijk als de 2C-B wat later, kan natuurlijk. 2C-B duurt inderdaad wat langer voordat het werkt, als je het tegelijk neemt heb je een kleine periode dat je vast aan de 4-FMP kunt wennen, waarna de 2C-B inslaat. De 2C-B zal waarschijnlijk ook als eerste uitwerken.
Als je de 2C-B later neemt, heb je langer de tijd om aan de 4-FMP te wennen, en kan het, afhankelijk van hoeveel later je de 2C-B neemt, natuurlijk zo zijn dat ze plus minus gelijk uitwerken, of de 2C-B wat later.
Persoonlijk: hier niet. Ook nog niemand anders erover gelezen. Zelfs de 4-Aco-DMT is er nog steeds niet van gekomen terwijl ik hem al een hele tijd heb liggen
laatste aanpassing 5 mei 2010 16:42
Heb het goedje ook pas in handen gekregen Ik heb het persoonlijk nog maar 1 keer gedaan (25mg) leuke visuals gehad ookal was het een beetje moeilijk om erop te focussen.Was een leuke ervaring maar niet iets waarvan ik zou zeggen dat je het moet gedaan hebben omdat het zo geweldig was
Zal misschien als ik eens wat tijd heb een centraal topic aanmaken voor zeldzamere research chemicals 4-HO-MET is namelijk een pak minder mainstream als 2c-b