| Betreft: | organisatie: Q-dance |
bericht is gisteren gepubliceerd
bericht is gisteren gepubliceerd
dag na defqon moet je zien hoeveel lui trots vertellen op school "ik ben op defqon geweest
dat nederlandse deel over inqontrol is idd van deze week
http://www.musicincontrol.nl/index.php/2010/04/20/q-dance-eerlijke-monopolist-of-oneerlijke-dictator/
hopen dat mensen me nu eens snappen dat ik geen q fan ben
Dat je uitgeloten wordt van Defqon als je op ground zero draait is al helemaal klinklare onzin. Het zijn 2 totaal verschillende organisaties met andere visies en dan ga je dat soort dingen zeggen
Q-dance zo succesvol is.
In dat stukje tekst staan alleen maar aannames, zonder hard bewijs
ga toch weg stelletje idioten.
Maar sommige organisaties kunnen zeker wel zo denken dat ze bepaalde dj's bij andere organisatie zien draaien en dat ze hem simpel weg niet meer willen,vergis je maar niet te hard in organisaties want er speelt zat daar
waarom zouden ze zich druk maken als jij en ik geen kaartje voor defqon kan krijgen terwjl er 40.000 andere dat wel hebben
waarom niet? het enige wat ik lees zijn een berg drogredenen van een gefrustreerde hardstyle beluisteraar die het niet kan hebben dat Q-dance zo succesvol is. In dat stukje tekst staan alleen maar aannames, zonder hard bewijs. Ik kan dit dus niet serieus nemen. Dat het volume bij crypsis omlaag ging was waarschijnlijk het gevolg van een technische fout (hij draaide hard, dan kunnen een paar speakerstacks uitvallen) maar hij brengt het alsof het een groot complot is.
wat een gelul allemaal. Dat je uitgeloten wordt van Defqon als je op ground zero draait is al helemaal klinklare onzin. Het zijn 2 totaal verschillende organisaties met andere visies en dan ga je dat soort dingen zeggen, ga toch weg stelletje idioten.
Dat het volume bij crypsis omlaag ging was waarschijnlijk het gevolg van een technische fout (hij draaide hard, dan kunnen een paar speakerstacks uitvallen) maar hij brengt het alsof het een groot complot is .
een dj die vind ik wel wat betrouwbaarder als een commercieele organisatie
http://www.musicincontrol.nl/index.php/2010/04/20/q-dance-eerlijke-monopolist-of-oneerlijke-dictator/
hopen dat mensen me nu eens snappen dat ik geen q fan ben
Nou... Wat een fundament.
Zolang me de lineup aanspreekt en de kaartjes me niet te duur worden blijf ik toch wel gaan, net als al die andere mensen. Een verhaaltje als hierboven zal mij echt niet weghouden bij een goed feest
http://www.musicincontrol.nl/index.php/2010/04/20/q-dance-eerlijke-monopolist-of-oneerlijke-dictator/
Wel gaan, of boycotten wat geen enkele zin heeft door de populariteit.
en ook als het allemaal waar is, boeit het me nog steeds geen moer
q-dance zet topfeesten neer, en over de djs hoor je me ook niet klagen
en ook als het allemaal waar is, boeit het me nog steeds geen moer
q-dance zet topfeesten neer, en over de djs hoor je me ook niet klagen
Ik bien ein uitgeest HOOLIGANNNNN!
een dj die vind ik wel wat betrouwbaarder als een commercieele organisatie
18 jaar en dan nog schelden... stoere jongen
Maar sommige organisaties kunnen zeker wel zo denken dat ze bepaalde dj's bij andere organisatie zien draaien en dat ze hem simpel weg niet meer willen,
Hoe naief kun je zijn? Bij deepack, B-front en A2 kon het wel opeens hard, dus mij maak je niet wijs dat de boxen 'opgeblazen' zijn!
ik vind hard bewijs betrouwbaarder dan wat aannames van 1 persoon
technische mankementen zijn ondenkbaar idd. Apparatuur dat 9 uur op volle kracht moeten draaien gaat altijd feilloos zonder enige problemen
Kom op man! Ook al zou dat het geval geweest zijn dan hadden ze dat wel gezegd! Is te toevallig!
Lees de reactie van maniackillah ook eens onder het bericht op MIC, interessant
q-dance zet topfeesten neer,
Sorry? Het geluid op de IQ Mainstage viel over de nacht verspreid MINSTENS 10 keer uit in elk mogelijke vorm (van speakers links/rechts die opeens wegvielen tot bass die verdween e.d), daar hoor je ook niets over vanuit de Q-dance hoek.
Dat zou heel goed kunnen, niet geweest! Maar in de IGI stond het na de PP tot deepack gewoon zacht en toen bij crypsis opeens weer en als het opgeblazen wordt hoor je dat wel, is mijn ervaring. Dus ik geloof niet dat het een technisch probleem was!
Hoe wil je hard bewijs krijgen dan? Zoals ik al zei kijk ook de reactie van maniackillah bij MIC! Niet dat hij de waarheid in pacht heeft maar er zit zeker een kern van waarheid in!
Kom op man! Ook al zou dat het geval geweest zijn dan hadden ze dat wel gezegd! Is te toevallig!