Partyflock
 
Forumonderwerp · 797937
36 volgers · 337038x bekeken
Waarschuw beheerder
-1
Ik zoek hele droge moppen zoals deze:

Het is groen met geel, zit op een paal en het piept..
Een groengeelpaalpiepertje

Ik weet dat er al heel veel topics zijn met moppen, maar dat zijn niet echt de moppen die ik zoek.

Hoe droger hoe beter..:P
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Mr. Thompson op vrijdag 26 februari 2010 om 12:44:
ohhh foei foei racistisch mopje


wat krijg je als je een neger met een octopus mengt??

ik zou het niet weten, maar het lijkt me een verdomd goede katoenplukker

:bloos:
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van permanent verbannen op zaterdag 27 februari 2010 om 10:29:
wat krijg je als je een neger met een octopus mengt??

ik zou het niet weten, maar het lijkt me een verdomd goede katoenplukker

:bloos:


:lol:
Waarschuw beheerder
Waarom is ze nou boos?

Een man zei tegen zijn vrouw,…….

Hij: Laten we er eens een mooi weekend van maken.

Zij: Da's een fantastisch idee ! !

Hij: Goed, dan zien we elkaar maandag weer ! ! !
Waarschuw beheerder
De eerste schooldag in Rotterdam.



De docent leest de namen van de nieuwe leerlingen op.



"Mustafa El Ekh Zeri"
"Aanwezig"


"Achmed El Cabul"
"Aanwezig"


"Kadir Sel Ohlmi"
"Aanwezig"


"Mohammed End Ahrha"
"Aanwezig"


"Mi Cha El Mey Er"
...Stilte in de klas...


"Mi Cha El Mey Er"
....Stilte in de klas...


"Voor de laatste keer: Mi Cha El Mey Er!!!!!!!"


Achter in de klas staat een jongen op en zegt:


"Ik denk dat ik dat waarschijnlijk ben, maar mijn naam wordt als MICHAEL
MEIJER uitgesproken..
Waarschuw beheerder
- Bij thuiskomst reed ik per ongeluk een verkeerde oprit in en ramde ik een boom die daar bij mij niet staat.

- De jongen was overal en nergens op straat, ik moest meerdere bochtennemen voordat ik hem raakte. Toen ik de kruising naderde, verhief zich daar een hek om mijn vrije zicht te belemmeren.

- Wie mijn portemonnee gestolen heeft kan ik u niet zeggen, aangezien er van mijn familie niemand in de buurt was.

- Ik reed door de weide. Plotseling kwamen er van links en rechts meerdere voertuigen. Ik wist niet meer waar ik heen moest en toen knalde het van voren en van achteren.

- Intussen is het loopgips van mijn rechterarm verwijderd.

- Ik verwijderde mij van de rand van de straat, wierp een blik op mijn schoonmoeder en reed vervolgens het talud af.

- Uw computer heeft mij een kind toebedeeld. Maar ik heb helemaal geen kind. En al helemaal niet van uw computer.

- (uit een proces-verbaal) De achtervolgde sprong te water en dook ondanks meermaals herhaalde sommatie niet meer op.

- Bovendien heb ik voor mijn eerste ongeluk en na mijn laatste schadevrij gereden.

- Een voetganger kwam plotseling van de stoep en verdween vervolgens zonder een woord te zeggen onder mijn auto.

- Ik heb zoveel formulieren moeten invullen, dat ik veel liever had gehad dat mijn geliefde man helemaal niet was gestorven.

- Mijn motorfiets moest, net als ikzelf, vanwege ernstige schadeweggesleept worden.

- Ik overreed een man. Hij gaf zelf toe schuldig te zijn, omdat hem dit al een keer eerder gebeurd was.

- Ik ben nog nooit van een ongeval weggevlucht. Integendeel. Ik moest altijd weggedragen worden.

- De tennisbal kwam elegant en zuiver aan (geslagen door mijn dochter). Helaas heb ik mijn hoofd in plaats van het racket er voor gehouden.

- Volgens de taxatie van de expert zal de schade tussen de 250.000 en een kwart miljoen bedragen.

- Tijdens het dansen van de bekende Holladihia-Hoppsassa sprong ik overmoedig omhoog, waarbij ik mijn danspartner stevig ondersteunde. Daarbij kwam het kelderplafond sneller op mij af dan ik verwachtte.

- In Uw schrijven van 26.6 over de nieuwe eigen bijdrage heeft u mij allervriendelijkst tot mejuffrouw bevorderd, wat echter in samenhang met mijn voornaam Henk helaas aanleiding tot pijnlijke vermoedens kangeven.

- Ik reed eerst met mijn auto tegen de vangrail, sloeg toen over de kop en knalde tenslotte tegen een boom. Toen verloor ik de macht over het stuur.

- Met de wettelijk ter plaatse toegestane maximum snelheid botste ik op een vrouw die mij tegen alle geldende voorschriften tegemoet kwam.

- De andere wagen was absoluut onzichtbaar en toen verdween hij.

- De andere auto kwam met de mijne in botsing zonder mij zijn bedoeling kenbaar te maken.

- In hoog tempo naderde de telegraafpaal mij. Ik begon te zigzaggen maar ondanks dat raakte de telegraafpaal mij tegen de radiator.

- Nog voor ik hem aanreed was ik er al van overtuigd, dat deze oude man nooit de overkant van de straat zou bereiken.

- Omdat de voetganger niet beslissen kon naar welke kant hij moest wegrennen, reed ik over hem heen.

- Na veertig jaar schadevrij te hebben gereden viel ik achter het stuur in slaap.

- Een onzichtbaar voertuig kwam uit het niets, ramde tegen mij aan en verdween spoorloos.

- Ik had de hele dag planten ingekocht. Toen ik de kruising naderde, groeide er plotseling een flinke struik in mijn gezichtsveld en ik kon het andere voertuig totaal niet meer zien.

- Toen ik een vlieg wilde doodslaan raakte ik een lichtmast.

- In eerste instantie heb ik tegen de politie gezegd dat ik niet gewond was, maar toen ik mijn hoed afzette bemerkte ik de schedelbreuk.

- Toen ik met mijn auto van de weg raakte, werd ik eruit geslingerd en kwam ik in het weiland terecht. Een paar koeien vonden mij later in mijn gat.

- Ik zag een treurig gezicht langzaam voorbij zweven en toen sloeg de man met een harde klap op het dak van mijn auto.

- De getuigen van de aanrijding zijn tegen de achterkant aangeniet.

- Kort en goed: Als ik het geld niet binnen 8 dagen ontvang, zie ik er geheel vanaf!

- Mijn bruid heeft de agenten, die het ongeval kwamen opnemen, alles laten zien wat ze maar wilden zien.......

- Ik dacht dat het raam openstond. Het was echter gesloten, wat ik pas bemerkte toen ik mijn hoofd naar buiten stak.

- Laat u het mij a.u.b. weten indien u deze brief niet heeft ontvangen.

- Mij treft het ongeval geen enkele blaam. De oorzaak was die jonge dame in de minirok. Als u een man bent is een verdere verklaring overbodig; als u een vrouw bent, begrijpt u het sowieso niet.

- Moet ik mijn man dan eerst ombrengen voordat ik het geld krijg?

- Uw argumenten zijn werkelijk zwak. Voor zulke uitvluchten moet u toch werkelijk een dommer iemand zoeken, maar die zult u bijna niet kunnen vinden.

- Ik schrijf u vandaag voor de eerste en de laatste keer. Mocht blijkendat u niet antwoord, schrijf ik u direct weer.

- Wij hebben geen inkomsten uit de melkveehouderij. Met de dood van mijn man is het laatste rund van het erf verdwenen.

- Toen ik op de rem wilde trappen, was deze er niet.

- Ik wilde de straat oversteken. Er kwam een auto van links recht op mij af. Ik dacht dat hij voor mij langs wilde en deed weer een stap terug. Hij wilde echter achter mij langs. Toen ik dat merkte deed ik snel weer twee passen vooruit. Maar de bestuurder had ook gereageerd en wilde nu toch voor mij langs. Hij stopte en draaide zijn raampje open. Woedend riep hij mij toe: "Blijf toch een keertje stilstaan!" Nou, dat deed ik ook inderdaad en toen reed hij mij aan.

- Ik heb geen levensverzekering nodig. Ik zou graag willen dat iedereen echt treurig is als ik eenmaal sterf.

- Ik wil mijn kind niet laten inenten. Mijn vriendin heeft haar kind ook laten inenten en daarna is het uit het raam gevallen.

- Mijn auto reed eenvoudig rechtuit verder, wat er in een bocht over het algemeen toe leidt dat men de weg verlaat.

- Alle rekeningen die ik ontvang, betaal ik nooit onmiddellijk, daar mij daarvoor eenvoudig het geld ontbreekt. De rekeningen worden integendeel in een grote trommel gestort waar ik er iedere maand geblinddoekt drie uit trek. Deze rekeningen betaal ik dan prompt. Ik verzoek u dan ook te wachten tot het lot u getroffen heeft.

- Mijn dochter heeft haar voet verstuikt, omdat dat stomme vrouwvolk het verdomt fatsoenlijk schoeisel te dragen.

- Meteen na de dood van mijn man ben ik weduwe geworden
Waarschuw beheerder
Komt een man bij de slager en zegt;
geef me de grootste leverworst die je hebt!
slager: in plakjes?
man: Nee me reet is godverdomme geen sjoelbak
Waarschuw beheerder
:lol:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Da Shredder op woensdag 24 februari 2010 om 10:20:
Kom maar op met de Sven-moppen !


sven kramer heeft nog een prijs gewonnen, de wisselbeker....
 
Waarschuw beheerder
Gert die een pakje Samson rookt is nooit grappig...

- Albert Heijn-medewerkers die buiten met je afrekenen zijn nooit grappig

- Je die op 1 april wordt geboren Joke noemen is nooit grappig...

- Zeggen dat Mabel mee de grafkelder in mocht omdat ze de weg in de onderwereld kent is nooit grappig...

- Een ballonvaarder die door de mand valt is nooit grappig...

- Een alcoholist die iets op zijn lever heeft is nooit grappig...

- Maxima die de buik vol heeft van het Koningshuis is nooit grappig...

- Een rasta-Vara met een AVRO- kapsel die bij de KRO werkt is nooit grappig...

- Een coke verslaafde iets onder zijn neus wrijven is nooit grappig...

- Een scherpschutter die tegen zijn vrouw zegt:"Ik heb je gemist" is nooit grappig...

- Een lijkenwagen in je dodehoekspiegel is nooit grappig...

- Een schaap gebruiken voor een ramkraak is nooit grappig...

- Een treinmachinst die spoorloos is is nooit grappig...

- Beslag leggen op pannenkoekhuisjes is nooit grappig...

- In een tuincentrum iemand een beuk verkopen is nooit grappig...

- Een vuurwerk slachtoffer die zijn ongelukken niet meer op 1 hand kan tellen ... is nooit grappig...

- Genaaid worden door de overheid terwijl de uit het ziekenfonds word gehaald is nooit grappig...

- Een zakkenroller op een naaktstrand is nooit grappig...

- Tegen een hartpatient roepen dat er iets niet klopt, is nooit grappig ...

- Een taxichauffeur een afzetter noemen, is nooit grappig...

- Als je op een rechte weg afslaat is nooit grappig...

- Expert zijn bij de Megapool, is nooit grappig...

- Met alle geweld een vredemissie op willen starten is nooit grappig...

- Dood neer vallen bij een belasting aanslag is nooit grappig...

- Je schouders ophalen bij de gevonden voorwerpen, is nooit grappig...

- Een chirurg die aan zijn patient gehecht is, is nooit grappig...

- Iemand die voor de trein wil springen op het goede spoor helpen is nooit grappig...

- Een begrafenisondernemer die het stervensdruk heeft is nooit grappig...

- Een leeg restaurant gast-vrij noemen is nooit grappig ...

- een padvinder die met een kikker thuis komt is nooit grappig...

- De redacteur van Story vragen wat hij tijdens het Weekend in zijn Privé leven doet, is nooit grappig

- Een heroinehoer die voor een prikje sex aanbiedt, is nooit grappig...

- Een Antrax-brief dichtlikken is nooitgrappig...

- Een snelle internet verbinding ADHDSL noemen is nooit grappig...

- Als het aantal deelnemers van de wandelvierdaagse achteruit loopt is dat nooit grappig
 
Waarschuw beheerder
Crisis tip..!

Vrouw zegt tegen haar man:

Als je nu voortaan met de fiets naar het werk gaat, dan kunnen we zonder tweede auto.

De man zegt hierop:

Als ik jou voortaan in je reet mag neuken en in je bek mag spuiten, kunnen we voortaan
ook zonder huishoudster!
 
Waarschuw beheerder
Hoe kun je een vrouw 2x laten gillen?
- Haar anaal nemen
- Vervolgens je lul aan de gordijnen afvegen


Er komt een man bij de dokter. "Dokter, u moet me helpen. Ik heb een lul van 2 meter en ik ben er helemaal klaar mee. Elke keer als ik een erectie krijg val ik flauw."
De dokter geeft aan dat dat geen probleem is, haalt het grootste deel ervanaf en de man gaat terug naar huis met een bescheiden 18 cm. "Lieverd," zegt hij tegen zijn vrouw terwijl hij zijn gulp opentrekt en haar het resultaat laat zien. "Vind je het niet fantastisch? Eindelijk een normaal maatje!"
Zijn vrouw wordt PISLINK. "Ik vond die 2 meter meer dan prima, dus je gaat NU naar de dokter om 'm er weer aan te zetten!"
Teleurgesteld rijdt de man terug naar de dokter. "Dokter, m'n vrouw was er niet zo blij mee, dus ik wil 'm er graag weer aan laten zetten."
Zegt de dokter: "Ja dat kan dus niet, want ik heb er twee oren aan gezet en hij heet nu Vincent."
(uiteraard moet je hier de naam zetten van degene aan wie je de mop vertelt)

We hadden er hier op kantoor enorme lol om, zegt 1 van mijn collega's ineens: EN HET LEUKSTE IS, DEZE MOP KAN DUS MET ELKE NAAM :lol: Nou toen hadden we het HELEMAAL niet meer.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op zaterdag 27 februari 2010 om 10:30:
wat krijg je als je een neger met een octopus mengt??

ik zou het niet weten, maar het lijkt me een verdomd goede katoenplukker


:roflol:
Waarschuw beheerder
Drie Belgen en drie Nederlanders gaan samen met de trein op stap.

De drie Nederlanders kopen elk een ticket aan het loket.

De drie Belgen kopen samen maar één ticket.

De Nederlanders zijn verwonderd: 'hoe gaan jullie dàt doen'?

'Dat zul je wel zien' zeggen de Belgen.

Op de trein begint de controleur aan zijn ronde en de drie Belgen gaan samen op één toilet.

De conducteur controleert de kaartjes van de Nederlanders, alles ok.

Hij komt bij het toilet, klopt op de deur en de Belgen schuiven hun ticket onder de deur.

De conducteur controleert het ticket, zegt 'ok.' en schuift het terug onder de deur.

De volgende dag nemen ze allen terug de trein.

De drie Nederlanders kopen samen maar één ticket.

De drie Belgen kopen er geen.

De Nederlanders zijn nog meer verwonderd: 'HOE gaan jullie DAT doen'?

'Dat zul je wel zien' zeggen de Belgen.

Op de trein begint de controleur aan zijn ronde en de drie Nederlanders gaan samen op één toilet.

De drie Belgen gaan ook samen op één toilet; maar de laatste Belg klopt eerst op de deur van het
toilet van de Nederlanders.
De Nederlanders schuiven hun ticket onder de deur...................
Waarschuw beheerder
volgensmij waren het de belgen die zich afvroegen hoe de nederlanders dat gingen doen:')
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Ook leuk, je eigen volk belachelijk maken:lol:

is een vrachtwagenchauffeur genaamd henk, en henk houdt ervan om heel de tijd te roepen: ik ben henk en ik neuk als een tank, ik ben henk en ik neuk als een tank.

Henk heeft ook fantasien over sex met een non. Onderweg in zijn vrachtwagen ziet hij langs de kant van de weg een liftende non.
Hij twijfelt geen moment en pikt haar op. Onderweg zegt hij: ik ben henk en ik neuk als een tank.

Ja denkt de non, rij maar door. Even later weer: ik ben henk en ik neuk als een tank. Nog steeds wil die non dat hij doorrijdt. Even later weer: ik ben henk en ik neuk als een tank.

Is goed, zegt die non, laat maar eens zien dan, maar wel van achteren want ik moet maagd blijven. Henk is dus bezig met die non van achteren nemen en ondertussen roept hij meermalen: ik ben henk en ik neuk als een tank, ik ben henk en ik neuk als een tank.

Ken wel waar wezen, zegt die non, maar ik ben ron en ik ben verkleed als non.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Davide93 op woensdag 3 maart 2010 om 23:45:
Ook leuk, je eigen volk belachelijk maken


:lol:
 
Waarschuw beheerder
Je zou als eendagsvlieg je dag niet hebben...
Waarschuw beheerder
Als je geboren wordt heb je 2 kansen:
1) óf je wordt een meisje,
2) óf je wordt een jongen.

Als je een meisje wordt is er niets aan de hand. Als je een jongen wordt heb je echter 2 kansen:
1) óf je gaat studeren,
2) óf je gaat in het leger.

Als je gaat studeren is er niets aan de hand. Als je daarentegen in het leger gaat, heb je 2 kansen:
1) óf je overleeft de ervaring,
2) óf je sneuvelt in een oorlog.

Indien je het overleeft is er niets aan de hand. In het geval dat je sneuvelt, heb je 2 kansen:
1) óf je lichaam wordt in hondenbrokken verwerkt,
2) óf je wordt in toiletpapier verwerkt.

Als je in hondenbrokken wordt verwerkt is er niets aan de hand. Als je daarentegen eindigt als bestandsdeel voor toiletpapier, heb je 2 kansen:
1) óf je komt in de heren-WC's te hangen,
2) óf bij de dames.

Indien je in het herentoilet terecht komt is er niets aan de hand. Als je echter bij de dames komt te hangen, heb je 2 kansen:
1) óf je wordt van achteren afgeveegd,
2) óf je wordt van voren afgeveegd.

Als je van achteren wordt afgeveegd is er niets aan de hand. Als je daarentegen van voren wordt afgeveegd heb je 1 kans:

GRIJP DIE KANS!!!
Artiest {SHOWLIST artist 57249, 63289}
Waarschuw beheerder
Uitspraak van vanKnetteren B) op woensdag 3 maart 2010 om 18:31:
De Nederlanders schuiven hun ticket onder de deur...................


Die mop is hier al gepost, maar dan andersom. ;)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 21 februari 2010 om 20:26:
Een meisje vraagt haar vriendje om vrijdagavond bij haar ouders te komen eten.
Omdat dit een hele stap is, kondigt het meisje aan dat ze daarna met hem uit wil gaan en dan voor het eerst met hem wil vrijen.
De jongen is vreselijk blij, maar is nog nooit met een meisje naar bed geweest.
Dus hij gaat naar de drogist om condooms te halen.
De drogist is erg behulpzaam en een uur lang vertelt hij de jongen alles over seks en condooms.
Bij de kassa vraagt de drogist of de jongen een pakje van drie, tien of twintig wil.
De jongen wil een pak van twintig, aangezien dit de eerste keer is en hij wel een tijdje bezig zal zijn.
Die avond komt de jongen bij de ouders aan en het meisje doet open.
Ze is erg enthousiast en ze gaan meteen aan tafel.
De jongen stelt gelijk voor te gaan bidden en gaat met gebogen hoofd zitten.
Na tien minuten nog steeds.
Na twintig minuten met gebogen hoofd te hebben gezeten, buigt het meisje naar hem toe en zegt:
“Ik heb nooit geweten dat je zo religieus was!”
De jongen antwoordt: “Ik heb nooit geweten dat jouw vader drogist was”


:roflol: (L)
Waarschuw beheerder
Toen de dokter mij kwam onderzoeken, bleek ik boven te zitten

Ik vroeg of de dokter mij ff wou nakijken, zegt ie: ja, loop maar ff terug naar buiten

:nocheer:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van J'run op donderdag 4 maart 2010 om 15:47:
Die mop is hier al gepost, maar dan andersom


excuses, kreeg die mop over de mail en was zo vrijdenken om het met jullie te delen...
 
Waarschuw beheerder
Jan maakt op internet kennis met een eskimo. Na meedere internet sessies is hij toch benieuwd hoe het er uit ziet op de Noordpool en hoe eskimo’s nou eigenlijk leven. Hij wordt dan ook vriendelijk uitgenodigd door de eskimo om bij hem te komen logeren.

Zo gezegd zo gedaan, pakt hij zn koffer in en neemt een grote fles whisky mee als geschenk.

Aangekomen op de Noordpool wordt Jan verwelkomt door zijn nieuwe vriend en al snel wordt de whiskey erbij gepakt.

De volgende ochtend wordt Jan met een flinke kater en met zijn broek op zijn enkels wakker.

Beduust trek hij zijn broek omhoog, maakt de eskimo wakker en vraagt hem:

“Zeg vriend, hebben jullie hier witte vrouwen rondlopen”?

Waarop de eskimo antwoordt “Nee, helaas”

“Maar hebben jullie hier dan zwarte vrouwen rondlopen”?

Waarop de eskimo weer antwoord met “Nee helaas”

“Dat is dan echt klote” zeg Jan, “Dat wil dus zeggen dat ik de hele avond met mn dronke kop pinguins heb lopen neuqen”
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Davide93 op woensdag 3 maart 2010 om 23:45:
Ook leuk, je eigen volk belachelijk maken


Laten het een pagina of 3 geleden nog Nederlanders zijn geweest die het bij de Duitsers deden :S ....
Waarschuw beheerder
Ik ken hem een stuk anders:

Uitspraak van **TeKnoKuTTeKop** op donderdag 4 maart 2010 om 15:12:
Als je geboren wordt heb je 2 kansen:
1) óf je wordt een meisje,
2) óf je wordt een jongen.

Als je een meisje wordt is er niets aan de hand. Als je een jongen wordt heb je echter 2 kansen:
1) óf je gaat studeren,
2) óf je gaat in het leger.

Als je gaat studeren is er niets aan de hand. Als je daarentegen in het leger gaat, heb je 2 kansen:


1) óf je mag wachtrondjes blijven lopen rond de kazerne,
2) óf je wordt uitgezonden naar het buitenland.

Als je rondjes rond mag lopen rond de kazerne: Geen probleem! Als je uitgezonden wordt naar het buitenland, heb je 2 kansen:
1) óf je rijdt achteraan in een tank,
2) óf je rijdt vooraan in een vrachtwagen.

Rijdt je achteraan in een tank: Geen probleem. Rijdt je vooraan in een vrachtwagen, heb je 2 kansen:
1) óf je rijdt zonder probleem het oorlogsgebied door,
2) óf je wordt finaal overhoop geschoten.

Rijdt je zonder problemen door: Geen probleem! Wordt je overhoop geschoten, heb je 2 kansen:
Als je gaat studeren is er niets aan de hand. Als je daarentegen in het leger gaat, heb je 2 kansen:
1) óf je overleeft de aanslag,
2) óf je sneuvelt in de aanslag.
Als je het overleefd: Geen probleem. Als je dood gaat heb je 2 kansen:

1) óf je wordt begraven,
2) óf je wordt gecremeerd.
Wordt je begraven: Geen probleem. Wordt je gecremeerd, heb je 2 kansen:

1) óf je as wordt verstrooid over land,
2)
Uitspraak van **TeKnoKuTTeKop** op donderdag 4 maart 2010 om 15:12:
2) óf je wordt in toiletpapier verwerkt.


Wordt je as verstrooid over land: Geen probleem.


Uitspraak van **TeKnoKuTTeKop** op donderdag 4 maart 2010 om 15:12:
Als je daarentegen eindigt als bestandsdeel voor toiletpapier, heb je 2 kansen:
1) óf je komt in de heren-WC's te hangen,
2) óf bij de dames.

Indien je in het herentoilet terecht komt is er niets aan de hand. Als je echter bij de dames komt te hangen, heb je 2 kansen:
1) óf je wordt van achteren afgeveegd,
2) óf je wordt van voren afgeveegd.

Als je van achteren wordt afgeveegd is er niets aan de hand. Als je daarentegen van voren wordt afgeveegd heb je 1 kans:

GRIJP DIE KANS!!!


laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Op een middag rijdt Geert Wilders in zijn glanzende dienstauto langs een landweg en ziet twee Marokkaanse moslim-mannen aan de kant, die gras zitten te eten.

Ontzet vraagt hij zijn chauffeur te stoppen en stapt uit om te kijken waar deze mannen mee bezig zijn.

Hij vraagt een van de mannen 'Waarom eten jullie gras?'

'We hebben geen geld voor eten...' antwoordt de man.

'We moeten wel gras eten!'

Geschrokken zegt Wilders: 'Nou, kom maar met mij mee naar huis ik geef jullie wel te eten!'

'Maar meneer Wilders, ik heb een vrouw en twee kinderen bij me, ze zitten daar onder de boom!'

'Breng die ook maar mee.' zegt Wilders. Hij draait zich om naar de andere man en zegt: 'Jij komt ook met ons mee.'

De tweede man zegt ' Maar meneer Wilders ik heb ook nog een vrouw en ZES kinderen bij me'.

'Neem iedereen maar mee!' zegt Wilders.

Ze springen allemaal in de grote dienstauto.

Eenmaal onderweg zegt een van de mannen: 'Meneer Wilders u bent echt heel erg aardig. Bedankt dat u dit allemaal voor ons doet, dat had ik niet van u verwacht'

Geraakt zegt Wilders: 'Ik ben blij dat ik dit voor jullie kan doen…..,
jullie zullen mijn huis echt te gek vinden, het gras staat er bijna een meter hoog!
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
was het verschil tussen n vrachtwagen vol tennisballen en eentje vol Marokkanen?

Die met de tennisballen mag je niet uitladen met n hooivork :lol:
 
Waarschuw beheerder
....moet je horen wat me vandaag is overkomen;

sta ik bij de kassa in de Gamma, gaan er allemaal sirenes af
ben ik de 500.000ste klant van die winkel
ik krijg een cheque van ze van €1000
en ik mocht het overal aan besteden
vet relaxed
ik meteen naar de hoeren
sta ik in die hoerenkeet
ben ik de 100.000ste klant sinds de opening
krijg ik een gratis fles champagne, mag onbeperkt neuken
èn mag kiezen welke hoer ik wil
normaal neem ik een goedkope
toch gratis dus nu had ik wel zin in een dure
kies ik een chick uit Indië, zo'n buikdansgrietje
zo eentje met een rode stip op d'r voorhoofd
de bubbels smaakte goed en alleen praten deed haar mond ook niet
dus ik ga als een malle
maar al wippend kijk ik steeds naar die irritante stip
dus ik begin die stip er af te krassen
en wat denk je..?!
win ik een koelkast..!!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 8 maart 2010 om 02:19:
win ik een koelkast..!!


Gaat de mop nog verder :lol: ... ?
 
Waarschuw beheerder
wilders en verdonk zitten te praten
vraagt balkenende;
waar hebben jullie het over?
verdonk zegt;
we gaan de derde wereldoorlog beginnen
ja! zegt wilders,
en dan vermoorden we vier miljoen moslims en één tandarts
waarom één tandarts? vraagt balkenende
zie je nu wel! zegt wilders tegen verdonk,
niemand maakt zich druk om die vier miljoen moslims
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 8 maart 2010 om 23:24:
wilders en verdonk zitten te praten
vraagt balkenende;
waar hebben jullie het over?
verdonk zegt;
we gaan de derde wereldoorlog beginnen
ja! zegt wilders,
en dan vermoorden we vier miljoen moslims en één tandarts
waarom één tandarts? vraagt balkenende
zie je nu wel! zegt wilders tegen verdonk,
niemand maakt zich druk om die vier miljoen moslims


:lol:
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Morgen is er een groot feest voor alle gelovigen.

Dan is het 25 jaar geleden dat ze rechtop zijn gaan lopen!
Waarschuw beheerder
Een alleen wonende man is zijn huissleutel verloren. In paniek belt hij zijn ouders op. Deze beloven hem de sleutel op te sturen. De man zou die nacht bij een vriend blijven logeren. De volgende dag komt de man de postbode tegen, maar deze meldt dat hij vandaag geen post voor de man heeft. Hij zou opletten voor de volgende dag. De volgende dag komt de postbode net uit de tuin lopen en ziet de man aan komen lopen. Zegt ie tegen de man: "Nou vriend, je hebt geluk. De brief is aangekomen. Ik heb hem net in de brievenbus in de voordeur gegooid!"
Waarschuw beheerder
6 mannen en 1 vrouw lijden schipbreuk op een onbewoond eiland.
Na enige tijd beginnen de hormonen op te spelen.
Er wordt een mooie afspraak gemaakt:
Iedere dag van de week mag één van de mannen met de vrouw naar bed
en de zevende dag is de vrouw vrij.
Alles gaat prima zo, maar grote pech, op een dag sterft de vrouw.
Je weet hoe dat gaat, 6 mannen alleen.
De eerste week gaat dat moeilijk,
de tweede week is het nog veel moeilijker,
de derde week is het bijna niet meer te doen
en de vierde week....hebben ze haar begraven!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 8 maart 2010 om 23:24:
wilders en verdonk zitten te praten
vraagt balkenende;
waar hebben jullie het over?
verdonk zegt;
we gaan de derde wereldoorlog beginnen
ja! zegt wilders,
en dan vermoorden we vier miljoen moslims en één tandarts
waarom één tandarts? vraagt balkenende
zie je nu wel! zegt wilders tegen verdonk,
niemand maakt zich druk om die vier miljoen moslims


de originele is met joden en 1 clown
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Da Shredder op dinsdag 9 maart 2010 om 15:01:
Een alleen wonende man is zijn huissleutel verloren. In paniek belt hij zijn ouders op. Deze beloven hem de sleutel op te sturen. De man zou die nacht bij een vriend blijven logeren. De volgende dag komt de man de postbode tegen, maar deze meldt dat hij vandaag geen post voor de man heeft. Hij zou opletten voor de volgende dag. De volgende dag komt de postbode net uit de tuin lopen en ziet de man aan komen lopen. Zegt ie tegen de man: "Nou vriend, je hebt geluk. De brief is aangekomen. Ik heb hem net in de brievenbus in de voordeur gegooid!"


ja hoor deze mop is kut. alsof je ouders dat met de post sturen, dat is logisch dat die dan door de brievenbus gaat. bovendien waarom hebben alleen zijn ouders ene sleutel die 3000 km verderop wonen? en waarom belt hij gewoon geen sloten maker die de sloten verwisselt? of tikt hij een ruitje in ?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van actief op dinsdag 9 maart 2010 om 19:08:
alsof je ouders dat met de post sturen, dat is logisch dat die dan door de brievenbus gaat. bovendien waarom hebben alleen zijn ouders ene sleutel die 3000 km verderop wonen? en waarom belt hij gewoon geen sloten maker die de sloten verwisselt? of tikt hij een ruitje in ?


in moppen kan alles, maar ik snap wat je bedoelt:P
Waarschuw beheerder
Uitspraak van actief op dinsdag 9 maart 2010 om 19:08:
ja hoor deze mop is kut. alsof je ouders dat met de post sturen, dat is logisch dat die dan door de brievenbus gaat. bovendien waarom hebben alleen zijn ouders ene sleutel die 3000 km verderop wonen? en waarom belt hij gewoon geen sloten maker die de sloten verwisselt? of tikt hij een ruitje in ?


Tsjt, tis ook maar een mop... Dat ga je toch echt niet serieus nemen!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van actief op dinsdag 9 maart 2010 om 19:08:
ja hoor deze mop is kut. alsof je ouders dat met de post sturen,


:lol: meen je niet :rot:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van actief op dinsdag 9 maart 2010 om 19:06:
joden en 1 clown


....is niet ec ht up-to-date daarom zo... ;p
 
Waarschuw beheerder
boer vind een kip,

kip vindt van niet..
 
Waarschuw beheerder
beter één kut in de hand
dan de lucht van tien
Waarschuw beheerder
Beter 1 vogel in de hand dan geen hand...
 
Waarschuw beheerder
Beter lullen over je fiets dan fietsen over je lul
Waarschuw beheerder
Beter een kont in je hand, dan een hand in je kont
Waarschuw beheerder
donateur
beter dat ze je barbeque pikken ,
dan dat ze je pik barbequeen


laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
komt een man bij de dokter..
zegt de dokter: " ruim je het zelf op!"
Waarschuw beheerder
donateur
Beter 1 pil in je mond dan 10 op de grond