Partyflock
 
Forumonderwerp · 1085560
Na lang wachten op een nieuw avontuur in Rapture, is het moment dan toch echt aangebroken, Bioshock 2 is vanaf vandaag een feit.

Het grootste verschil met Bioshock 1 is toch wel het speelbare karakter, je speelt namelijk nu met een Big Daddy en het is je doel de Little Sisters te behoeden voor de Big Sisters, maar het grootste verschil is natuurlijk de multiplayer optie.

Het verhaal rondom de multiplayer is eigenlijk heel simpel, je bent een proefpersoon en moet tegen andere proefpersonen je verkregen Plasmids en wapens gebruiken.
Ook heb je het Capture The Sister gametype, waarin je met op teambasis een Little Sister moet vangen en naar een bepaald punt toe moet brengen.





Ik zal voor zover mogelijk proberen iedereen zijn Game Id in deze beginpost te verwerken, dus heb je de game en wil je tegen iemand van partyflock meten, dan kun je hier de Id's zien :) Zeg ook meteen wat jou id is, zodat ik het erbij kan zetten ;)

Partyflock Id --- Playstation 3 Id
-----------------------------------------------------
Partypsychiater Partypsychiater


Partyflock Id --- Xbox 360 Id
----------------------------------------------
laatste aanpassing
Uitspraak van verwijderd op donderdag 11 februari 2010 om 17:23:
wat waar je dochter in de quarantaine kamer ligt?


:jaja: ben inmiddels in die kamer ;)
Uitspraak van verwijderd op donderdag 11 februari 2010 om 17:23:
NU BEGINT HET SPEL!!!!


Wow :vaag: wat een twist :roflol: :x
 
naja ik bedoel te zeggen dat het nu gewoon echt losbarst!!
 
Artiest Balbasaur
Niet teveel spoilers graag heren :)
Uitspraak van verwijderd op donderdag 11 februari 2010 om 17:34:
Niet teveel spoilers graag heren


van mij hoor je niks ;)

De puzzelstukjes vallen wel weer heel goed in elkaar :respect:
 
Had eerlijk gezegt ook niet anders verwacht... zit nou in de busch naar huis. Het eerste wat gebeurd is me xbox opstarteng
Ik stop nu maar even om te eten en de hond uit laten :bloos:

Maar vanavond moet ik er wel doorheen zijn :)
:roflol: Eleanor Lamb bestaat ook nog eens echt :vaag:

http://www.eleanorlamb.com/
Ik heb hem uit :D

Uitspraak van verwijderd op dinsdag 9 februari 2010 om 21:06:
wacht maar tot het einde....zoooo uberVET!


Helemaal gelijk :bier: einde is echt supertof :respect:

Van de week maar is op Hard proberen, had eigenlijk best veel medkits & eve laten liggen, omdat ik simpelweg niet meer kon dragen, volgens mij had ik op het laatst ook nog iets van 600 dollar over :P
laatste aanpassing
 
Artiest Hungry
wat waar je dochter in de quarantaine kamer ligt? NU BEGINT HET SPEL!!!!


Mooizo, ik heb net de big sister hypo maar heb dus nog wel even te gaan? Ik dacht dat ik er al bijna door heen zat.
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 12 februari 2010 om 09:03:
Ik dacht dat ik er al bijna door heen zat.


heb ik zelf al 3x gehad :P, na elk bedenkelijk einde komt weer een stukje verhaal achteraan :D

Je hebt niet al te lang meer, maar wel nog even (Y)
 
Uitspraak van MasterAfwasser op donderdag 11 februari 2010 om 23:19:
Van de week maar is op Hard proberen, had eigenlijk best veel medkits & eve laten liggen, omdat ik simpelweg niet meer kon dragen, volgens mij had ik op het laatst ook nog iets van 600 dollar over


hoeveel power to the people-stations ben jij tegengekomen? ik vond er daar maar weinig van.
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 12 februari 2010 om 09:25:
hoeveel power to the people-stations ben jij tegengekomen? ik vond er daar maar weinig van.


te weinig voor mijn gevoel, ik had de rivet gun compleet, de drill compleet, de shotgun compleet, van de machinegun had ik er 2 vd 3, en speargun al helemaal niet ge upgrade, dus volgens mij ben ik er zo'n 10 a 11 tegengekomen, heb die trophy ervan ook nog niet gehaald :/ (maar nu was het volgens mij zowieso niet mogelijk om al je wapens te upgraden)

Maar ik vind dat een btje vaag, want meestal check ik die map doorgrondig op plekjes waar ik nog niet ben geweest (Y) ik ging er eigenlijk van uit dat er op het allerlaatst nog zo'n station stond om hem compleet te maken, maar ik mis er dus ook nog 1 of meerdere.

Verder heb ik die Survive A Gather Without Getting Hurt Or Anybody Near The Little Sister ook niet gehaald, telkens wel 1 of 2 irritante Houdini's of Spiders die toch bij die Little Sister in de buurt kwamen.
laatste aanpassing
 
Uitspraak van MasterAfwasser op vrijdag 12 februari 2010 om 09:53:
Survive A Gather Without Getting Hurt Or Anybody Near The Little Sister


die is ook echt belachelijk moeilijk!!
 
Zit die rescue al the little sisters achievement er ook weer in? Dus dat je ze niet harvest.. Wee tik iig dat ik dat niet moet doen :lol:
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 12 februari 2010 om 10:59:
Zit die rescue al the little sisters achievement er ook weer in? Dus dat je ze niet harvest..


:nee: Alleen een Dealt With Every Little Sister Trophy

Ik heb gewoon 50/50 met die Little Sisters gedaan 8)
 
als je ze meteen harvest krijg je wel minder adam natuurlijk als je ze dat niet uit die lijken laat halen..

Scheelt wel n hoop moeite :X :lol:
 
eerste x ga ik ze allemaal redden, daarna harvesten

er zijn vast wel verschillende eindes

nou maar ff streetfighter der in pleuren (Y)
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 12 februari 2010 om 12:30:
als je ze meteen harvest krijg je wel minder adam natuurlijk als je ze dat niet uit die lijken laat halen..


Ik heb er misschien 1 meteen geharvest, de rest heb ik lekker laten gatheren, en dan bij een vent gewoon harvesten, dubbel de Adam 8)
 
Uitspraak van MasterAfwasser op vrijdag 12 februari 2010 om 17:27:
heb er misschien 1 meteen geharvest, de rest heb ik lekker laten gatheren, en dan bij een vent gewoon harvesten, dubbel de Adam


maar wel verschrikkelijk tijdrovend!!
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 12 februari 2010 om 17:29:
maar wel verschrikkelijk tijdrovend!!


Tjaah je moet toch wat als je al die tonics & plasmids wil 8)
 
Uitspraak van MasterAfwasser op vrijdag 12 februari 2010 om 17:30:
Tjaah je moet toch wat als je al die tonics & plasmids wil 8)


gaan we voor de 100%?:P
Uitspraak van Querina op woensdag 10 februari 2010 om 22:03:
volgende maand eens halen :)


gister toch maar ff snel gehaald, kon niet wachten :bloos: 8)
 
Vind m misschien nog wel vetter dan deel één. Ben overigens nog niet zo ver. Volgens mij het derde level. Althans, voor zover je het levels kunt noemen.

Heb de multiplayer nog niet geprobeerd. Wat is daar precies de bedoeling van?
 
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 12 februari 2010 om 18:48:
Heb de multiplayer nog niet geprobeerd. Wat is daar precies de bedoeling van?


dan zou ik ff de proloque checke als ik jou was;)
 
Van het weekend maar even proberen ^^

Vind de muziek vooral erg vet. Dolby goed hard aanzetten dan is dat deuntje wanneer er een Big Sister aan komt net zo zenuwslopend.
 
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 12 februari 2010 om 18:48:
Vind m misschien nog wel vetter dan deel één.


ik zou het heel apart vinden als je dat niet vond! Ik vind het namelijk een grote verbetering van deel 1. Namelijk; net zo'n toffe setting verhaal etc. etc....maar dan met nog meer epicnesssss!!


enjoy the game man!!
 
Nouja je zou kunnen zeggen dat deel één vernieuwend was. Deel twee is dat in mindere mate, maar er zijn me al heel wat subtiele verbeteringen opgevallen ten opzichte van het eerste deel. Alleen het hacksysteem al is beter. Vond het in deel één zwaar tijdrovend en nu is het wel lekker simpel. Het op afstand hacken werkt ook lekker. Eerder schoot ik de security dingen altijd kapot, maar nu schiet ik er gewoon ff een hackdart in.

Die drilboor is ook erg gaaf^^
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 12 februari 2010 om 19:10:
Eerder schoot ik de security dingen altijd kapot, maar nu schiet ik er gewoon ff een hackdart in.


Is ook zeer aan te bevelen, zo staan je aan jouw kant en believe me, dat kan soms een tripje naar de vita chamber schelen ;)

Uitspraak van verwijderd op vrijdag 12 februari 2010 om 19:10:
Die drilboor is ook erg gaaf


Ik heb tijdens de game wel mijn hele weapon layout gebruikt, denk dat als ik op hard ga proberen dat zodra ik die tonic heb waarmee je plasmids goedkoper worden qua eve, maar je wapens limited zijn (Drill, Hack Dart, Camera) die ga gebruiken.

Voelt toch iets meer aan als Big Daddy ;)
 
ik mis me pistol :(

die was hardt in 1!
 
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 12 februari 2010 om 19:10:
simpel. Het op afstand hacken werkt ook lekker. Eerder schoot ik de security dingen altijd kapot, maar nu schiet ik er gewoon ff een hackdart in.


X 30 = achievement!!(y)
 
Zal ook wel een trophy zijn dan
Sowieso dat einde hint al genoeg naar meer O:)

Kvond het alleen balen dat ik niet al die research heb kunnen doen, heb op de een of andere manier thuggish splicers compleet gemist, dat zijn sowieso irritante klote gassies :(

Voor die achieve met een gather doorkomen;

Big daddy's hypnotiseren en in een hoekje vlak je bij lil sister gaan zitten met 2 elite security dingetjes ;)
Doet serieus wonderen (l) Althans zo heb ik hem binnen gekregen :)
Je kan dan ook altijd nog wat gewone mannekes hypnotiseren als je big daddy naar de klote is ;)
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 12 februari 2010 om 19:06:
ik zou het heel apart vinden als je dat niet vond!


daar ben ik er dus 1 van :D

vind deeltje 2 echt tegen vallen in vergelijking met deel 1
als big daddy spelen vind ik helemaal niet leuk
die drilboor vind ik rete irritant

daarom ben ik er ook maar na level 3/4 mee opgehouden en terug gebracht (Y)
Uitspraak van Olijfboompje :lol: op vrijdag 12 februari 2010 om 22:06:
Kvond het alleen balen dat ik niet al die research heb kunnen doen, heb op de een of andere manier thuggish splicers compleet gemist, dat zijn sowieso irritante klote gassies :(


security valt er ook onder he (Camera's, Turrets, Bots)

Ik mis ook nog wat qua research, al zou ik niet weten wat..


Uitspraak van Soul collector op zaterdag 13 februari 2010 om 01:01:
als big daddy spelen vind ik helemaal niet leuk


Dat kan heel goed, kwestie van smaak (Y)

Uitspraak van Soul collector op zaterdag 13 februari 2010 om 01:01:
terug gebracht


geld terug of andere game?
 
Uitspraak van MasterAfwasser op zaterdag 13 februari 2010 om 07:02:
Ik mis ook nog wat qua research, al zou ik niet weten wat..


heb je al een item 'fully researched'?

ik heb ook nog lang niet alles gedaan. Maar daar wacht ik ook lekker een tijd mee.
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 13 februari 2010 om 07:14:
item 'fully researched'?


kan je items ook nog researchen dan?
Ik dacht eigenlijk dat het ging om enemy's & security, maar ik krijg bij alles: "Subject Fully Researched, Research Not Started"
 
Uitspraak van MasterAfwasser op zaterdag 13 februari 2010 om 07:47:
"Subject Fully Researched


dan heb je ze fully researched inderdaad. Daar zou je een trophy voor moeten krijgen.
 
welke mannetjes moet je nou helemaal researchen?

Leadhead Splicer, Spider Splicer, Thuggish Splicer, Brute Splicer, Nitro Splicer
Bigdaddy's, Big Sisters

ook turrets of die niet?
moest in deel 1 wel

of vergeet ik nou iets?
 
Uitspraak van permanent verbannen op zaterdag 13 februari 2010 om 09:48:
ook turrets of die niet?


turrets idd en camera's ook!
 
aight dan ga ikdie ff researchen ben bang dat ik al telaat heb begonnen :D
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 13 februari 2010 om 10:05:
turrets idd en camera's ook!


+ Alpha Series (Kom je wat later tegen)
 
ja dacht ik al die moet ik nog tegen kome:P
 
Uitspraak van permanent verbannen op zaterdag 13 februari 2010 om 11:15:
aight dan ga ikdie ff researchen ben bang dat ik al telaat heb begonnen


ik ozu gewoon eerst lekker het spel spelen en dan later druk gaan maken om achievements en trophies.
 
ja dat sws...

eerst gewoon relax het verhaal checke, daarna ga ik alles behalen...
maar in deel 1 had ik bij de 1e x uitspelen meteen alle research gedaan omdat ik van alles foto's maakte 8)
 
Bioshock multiplayer FTW!

voor de xboxers onder ons die willen spieleng

This Is Terror (Y)
 
Uitspraak van permanent verbannen op zaterdag 13 februari 2010 om 20:20:
voor de xboxers onder ons die willen spieleng


keertje samen knallen? ik heb pas een weekje een xbox en wil weleens co-oppen:D
 
just add
This Is Terror
 
hmm het enige wat ik wel minder vind is dat me bioshock snel vast slaat online (denk een bug ofzeau)
bij een maatje van me ook we worden zeg maar de heletijd uit lobby's/party's gegooid

nog meer mensen daar last van?