Ik vind het als feestganger toch echt wel belangrijk dat het nummer keihard zuiver blijft klinken en om dat te bewerkstelligen is het toch wel handig als het geheel goed is afgemixt. Ik weet dat de gemiddelde feestganger daar bewust geen oor voor heeft maar geloof me als ik je vertel dat iedereen dat zeker onbewust des te meer heeft waaruit voor mij blijkt dat muziek vooral in je diepste ziel en gronden een rakend spoor achter laat.
Het klopt dat elk mens andere zaken en detial beter kan verwerken in het bewustzijn en als de nummers van DBD echt zo slecht in de diepte klinken zou het misschien handig zijn om ze te laten afmixen door een freak die daar wel oor voor heeft. Dit soort freaks zijn er genoeg en eisen vaak enkel uit liefde niets meer dan de achterste achtergrond!
allereerst mooie bijdrage flexy, zoals alleen jij dat kan verwoorden!
Waar het volgens mij om gaat is dat Charly doet alsof het een vreselijk slechte track is, terwijl het gros v/d mensen het niet eens hoort of die al dan niet goed afgemixt is, dus eigenlijk is het niet relevant of het goed afmixt is of niet. Hij gaat ergens prat op, terwijl het een non-issue is.
Daarnaast speelt denk ik mee, dat blackout veel meer energie heeft en veel meer dansbaar is dan alles wat hij tot nu toe gemaakt heeft (wat ik eerlijk gezegd weinig bijzonder vind).
Overigens denk ik dat freaks dat vaak niet doen uit liefde maar uit een drang naar perfectionisme waar vaak faalangst achter zit.
ik wil alleen goeie dj's die dikke muziek draaien en daar voldoe jij totaal niet aan...toch leuk hoe je weer door de mand valt btw...jij bent toch zo een liefhebber van de harddance en je wil toch dat die muziek wat meer in nederland de boventoon gaat voeren en dan wel een harddance feest lopen afkraken
zelf vind ik zijn sets ook niet echt geweldig, laatste set die hier geplaatst was zelfs tot de helft erg matig, daarna volgde er wel een aantal goede nummers, mixtechnisch wel ok, qua opbouw ook, maar het mist over het geheel toch veelal energie, dat wat harddance zo uniek maakt, vandaar ook mijn opmerking dat hij niet echt de essentie snapt
En ik wil helemaal niet de man uithangen want char heeft ook zat bereikt wat ik niet heb , draaien op hq bijv. en daarvoor heb ik respect
Zeker op hq komen spelen is knap, daar gaat het ook niet om, maar meer om de weg daarnaar toe, z'n discutabele optreden in z´n algemeenheid (overigens al een hele tijd speelt) dat speelt nu op.
en hij zei dat ie als t moet in een uur een track bouwt.
daarmee zegt die toch niet dat hij ze in een uur afrond en dus 'snel' btw veel tracks die hits zijn geworden zijn vaak in een korte tijd gemaakt?!
Yep me 2, Fabian is bij mij thuis een hele week geweest en heb in levende lijven gezien en gehoord wat hij in huis heeft.
Jammer dat sommige mensen niet echt hun huiswerk doen
Oké hij maakt drukke muziek en z'n oude nummers klonken niet lekker afgemixt maar mensen groeien omdat ze oefenen en experimenteren net als ieder ander die met muziek bezig is of het nou produceren is of plaatjes draaien.
precies, 100% mee eens
Wij zijn bij een bepaalde groep hardstyle liefhebbers niet geliefd, omdat we een andere draai eraan geven.
met 199 fans hier op PF is die groep hardstyle liefhebbers die je niet moet wel erg groot en met vrijwel geen optredens in het verleden en toekomst, nogmaals mijn goed bedoelde advies stop daarmee en richt je mark sherry achtige dingen, talent wat je hebt en fijnbesnaarde oren zijn volgens mij daar hartstikke handig en nuttig
ik ben namelijk wél oprecht tegen mensen.
gezien alle verhalen die er nu hier (en in het verleden) op het forum, maar ook van horen zeggen de ronde doen is enige twijfel echt wel op z'n plek, ik heb zelf veel moeite met de recensies en ook je uitvallen naar iemand als tiesto doen anders vermoeden
en al helemaal niet handig als we dit genre ergens weer op de kaart willen zetten
De scene wordt alleen weer opgebouwd als we goede djs en producers hebben, en dat is volgens mij charly gewoon niet, sorry harde woorden wellicht maar dat is zo, dat is toch volstrekt duidelijk?! Qua producties niet en niet qua optredens. Setjes kunnen ermee door, maar blinken toch nergens in uit. Want is een dj W nou zoveel slechter? Nee, bepaald niet. Wat nodig is, zijn uitblinkers, mensen die opvallen, ergens voor staan. Mensen zoals Peter, Thera die op authentieke manier hun bijdrage leveren, daarmee komen we verder. Dat trekt weer mensen naar de scene. Voegt gewoon weinig toe.
Nog maar te zwijgen over zijn skills , ik denk dat hij 70% van het hq team toch weg zou draaie
kom op zeg, jongens als JP, Fausto en Tom draaien hem compleet weg (wat ook niet vreselijk is), qua skills valt het wellicht nog mee, maar platenkeuze, uitstraling, ervaring, aanvoelen publiek zijn ze toch veel beter dan wat sommige de 'harry potter' v/d dancescene noemen, daarnaast vraag de doorsnee harddance liefhebber wie ze liever willen Charly of de genoemde 3. 99 van de 100 kiezen voor deze 'goden'.
ik weet hoe je op je feestjes bent terecht gekomen...kijk dat soort wannabe gevallen zoals jij die lopen heel snel tegen de lamp dat soort nieuws gaat als een lopend vuurtje dus ga niet dapper doen want je weet zelf wel beter grapjas
ik heb het ook van verschillende kanten gehoord, jammer, aan de andere kant is z'n doorzettingsvermogen wel te prijzen toch? 'Nobody' is perfect, en hoewel de ontmaskering ontluisterende vormen heeft, heb ik juist daardoor ook wel enige sympathie. Volgens mij is het gewoon het beste, als charly gewoon toegeeft dat het zo is. Punt. Klaar.
Cherry Pumped vind ik meer dan ok, zeg een 7 en terminiated is een rip, weliswaar vrij aardig gedaan, maar daar hou ik niet zo van -> 5 1/2
Pieter gefeliciteerd man! Multigroove is een toporganisatie, hehe, eindelijk worden mensen wakker..
Nu nog een beetje graag in de buurt van Amsterdam, liefst melkweg!
maar kritiek en eerlijk zijn kan ook waardig en heb veel en veel meer respect voor de wijze waarop kritische LITA zijn oordelen velt, want daar zit uiteindelijk hoe hard zijn kritiek ook is een vorm van respect in en ook hij weet gewoon zijn punt te maken!
check bijv. de bijbel, als je leest wat Jezus doet en zegt de tollenaars, een man zo vol met liefde