Waarom word het niet gewaardeerd als sommige mensen Uggs niet mooi vinden?
Dat kan toch..
Ken er wel meer die ze walgelijk vinden!
En kan me er niet druk om maken.. so be it! Ik moet er mee lopen.. hun niet
Omdat DAT soort mensen een UGG topic gaan verzieken met hun mening.
DAAROM.
Das hetzelfde dat mensen op een topic over tiesto gaan lopen schelden op tiesto. Das toch triest?
Of dat IK op een hardstyle topic zou gaan lopen zeiken omdat ik hardstyle niet om aan te horen vind.
Je kunt je mening voor jezelf houden hoor. Je hoeft echt niet je frustratie met anderen te delen. Tis de kunst om het bij jezelf te houden en respect te hebben voor andermans smaak.
Ga lekker in het topic met de schoenen die je wel leuk vindt reageren

en nu komt zeker de reactie" Jaaa maar ik maak toch zelf wel uit waar ik reageer!!?!?!"Dat maak je ook zelf uit.
Je laat jezelf alleen kennen door te gaan zaniken hier. Dat geldt voor iedereen trouwens

respect is het sleutelwoord
De 1 geeft 200 euro of meer uit aan roken, de ander aan muziek of dvd's, de ander aan snacks, de ander aan tassen, benzine.. wat dan ook. Ieder bepaalt voor zichzelf waar hij/zij zijn geld aan uit geeft.
Das fijn dat een mens die vrijheid heeft!

Een paar UGGs is een inverstering maar het is het geld zeker waard. Ik ben in ieder geval nog steeds dolgelukkig met de mijne
