Dit zijn volgens mij echt vuile criminelen..
Dan is het te hopen dat er nog niemand ingestonken is!
Kijk ik had gewoon een beetje op google zitten zoeken waar je de goedkoopste spullen,nieuw of 2de hands, kon krijgen voor als ik een keer de lotto win. Was andere adresjes tegen gekomen waar het nog goedkoper was. Maar de mailtje die ik van hun terug kreeg waren via een vertaal programma vertaald wat er klopte niets van de zinsopbouw.
Deze was 1 van de duurste en was compleet met adres, website, telefoon nr en uitnodiging om het eventueel eerst te komen bekijken dus kwam het serieust over. Maar nogmaals had me er voor de rest nog niet in verdiept.
Dacht bij mezelf, als ik ooit het geld er voor heb kan ik altijd nog kijken.
Maar (waarschijnlijk) heb ik dat dan gelukkig nog niet gedaan. Als was ik er hopelijk dan ook wel zelf achter gekomen dat het niet klopte als dat het geval had geweest.
Maar iig bedankt voor de waarschuwing.
Heb geen verstand van gehoste foto's of zoiets dergelijks dus zou er via die manier in kunnen stinken ja.
Al lijkt het zowiezo te mooi om waar te zijn, vond het alleen de moeite om me er eventueel in te verdiepen om te kijken of het echt waar wis.