Partyflock
 
Forumonderwerp · 931313
1 volger · 15688x bekeken
 
Waarschuw beheerder
Motor GP wat vinden jullie ervan?? en wie word er wereldkampioen dit jaar??
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 14 september 2009 om 17:52:
Had 10 keer liever de superbikes live gezien.


Op internet, eerste manche en supersport kon ik wel zien, maar de 2de manche niet :S alleen de live timing..
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 15 september 2009 om 12:33:
Op internet, eerste manche en supersport kon ik wel zien, maar de 2de manche niet alleen de live timing..


I know. worldsbk.com

Van de qualificatie zenden ze ook alleen maar de superpole uit op de site, de rest niet.
 
Waarschuw beheerder
Toseland vervangen door Spies?

Volgens de site Motorcyclenews.com zal James Toseland dit jaar niet meer uitkomen voor het MotoGP team van Tech3 Yamaha. De Brit zou vervangen worden door de Amerikaan Ben Spies, die momenteel klassementsleider is bij het World Superbike Championship.

Als Toseland inderdaad vervangen worden door Spies, zou dat betekenen dat zijn MotoGP carrière er al naar twee jaar opzit. Toseland kende een redelijk goed debuutjaar, maar dit seizoen waren de resultaten aanzienlijk minder. Mede door twee zware crashes in het voorseizoen.

Spies tekende een tijdje terug een tweejarig contract bij het Japanse Yamaha. Er werd eerst gedacht dat de Amerikaan pas na dit seizoen een beslissing zou gaan nemen.
 
Waarschuw beheerder
Rossi: 800cc is de grootste fout van de afgelopen 15 jaar in de MotoGP

Valentino Rossi heeft de beslissing om de cilinderinhoud van de MotoGP machine terug te brengen van 990cc naar 800cc betiteld als de grootste fout in de motorsport uit de afgelopen 15 jaar. Dit vertelde hij in een interview voor het Spaanse blad Motociclismo.

De populaire Italiaan vertelde hierover:

"De 990 cc machines waren ruig en wild, geweldige machines met veel vermogen. De 800cc machines zijn gewoon slecht, het zijn eigenlijk dezelfde motoren maar zonder de scherpe randjes. Ik vond het heel erg jammer toen de 990 cc machines verdwenen. De motoren zijn zeker beter geworden maar met de 990cc motoren had ik veel meer plezier tijdens een wedstrijd."

Daarna werd Valentino Rossi gevraagd hoe in zijn ogen het MotoGP spektakel kan worden verbeterd voor zowel de mensen die op het circuit aanwezig zijn alsook de kijkers thuis. Rossi antwoordde op deze vraag:

"Voor mij was het spektakel met de 990cc machines vergelijkbaar met de tijd van de 500cc machines; overal op het circuit waren er gevechten en spectaculaire rijstijlen zichtbaar en dat is toch wat het publiek wil zien! De 990cc machines gleden alle kanten op, zowel bij het insturen van de bochten maar zeker ook bij het uitkomen van de bochten.

De overstap naar de 800cc motoren is in mijn beleving de grootste fout die er is gemaakt in het wereldkampioenschap in de afgelopen 15 jaar want er is heel veel spektakel verloren gegaan en één van de oorzaken hiervan is de grote hoeveelheden elektronische hulpmiddelen. In alle opzichten waren de 990cc motoren beter." Aldus de Yamaha coureur.
Waarschuw beheerder
Spies dus naar Tech 3, benieuwd. Zal niet makkelijk worden denk ik maar hopelijk heeft ie een goed debuutjaar :)
Waarschuw beheerder
Stoner 2de :respect: :cheer:
wat een terugkeer B)

en het WK wordt weer een beetje spannend :)
 
Werkzaam bij Basslinerz Music
Waarschuw beheerder
saaie race. mooie uitslag.

erg netjes van stoner.
Waarschuw beheerder
Saaie race!

Wel zeer mooie start van Pedrosa!
250 Marco wederom gefeliciteerd!

Rossi 4de?..
Teveel gezopen? ;)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Hardcore_lover op maandag 5 oktober 2009 om 13:27:
Rossi 4de?..
Teveel gezopen?


Hij word te oud joh. :P
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 5 oktober 2009 om 19:27:
Hij word te oud joh


Net als capirossi.

Maarja als we kijken naar Dovidziso (of hoe je het ook schrijft) is de lijn voor rossi effe wat beter ;)./

Die ouwe had een slechte dag!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Hardcore_lover op dinsdag 6 oktober 2009 om 19:10:
Die ouwe had een slechte dag!


Die hebben we allemaal wel is. Rossi reed met een verkeerde set up.


Uitspraak van Maso op vrijdag 2 oktober 2009 om 12:32:
Spies dus naar Tech 3, benieuwd. Zal niet makkelijk worden denk ik maar hopelijk heeft ie een goed debuutjaar


Ik denk dat hij een goede keuze heeft gemaakt. Tech3 is toch samen met Gresini wel het beste privé team. En nieuwe rijders mogen het eerste seizoen niet op fabrieksmateriaal rijden he. ;) Met uitzondering van Suzuki(en Bautista).
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 8 oktober 2009 om 20:07:
Die hebben we allemaal wel is. Rossi reed met een verkeerde set up.


Met die van Lorenzo zul je bedoelen.

Lorenzo: Rossi kopieert mijn afstelling

Jorge Lorenzo, die in Portugal wat dichter bij een eerste MotoGP wereldtitel is gekomen, heeft in een interview met een Italiaans magazine geclaimd dat Valentino Rossi zijn afstelling kopieert.


Het leek er even op dat Valentino Rossi bijna fluitend naar zijn negende wereldtitel zou gaan rijden toen de Italiaan voorafgaand aan de race in Indianapolis 50 punten voorsprong had op zijn naast rivaal en toevallig ook teamgenoot Jorge Lorenzo.
Een crash van Rossi in Amerika zorgde er echter voor dat Lorenzo in een klap 25 punten terug wist te pakken waarna Rossi met de winst in Misano weer vijf punten uitliep op de Spanjaard. Lorenzo begon de moed al een beetje op te geven en had zich na zijn tweede opeenvolgend racecrash in Brno al een beetje neergelegd bij een tweede plaats in het eindklassement maar is er na de race in Portugal, die Lorenzo wist te winnen en waarin Rossi niet verder kwam dan een vierde plaats, meer dan ooit op gebrand om zijn Fiat Yamaha teamgenoot te verslaan.

De Spanjaard, die nu 18 punten achter Rossi staat, zal de druk op maar ook naast de baan gaan opvoeren en gaf alvast een voorzetje in een interview met het Italiaanse Riders magazine waarin Lorenzo claimt dat Rossi vaak zijn afstelling kopieert.

"Het is natuurlijk zo dat Valentino de Yamaha van 2004 heeft ontwikkeld maar als we het over het afstellen van de motor in de raceweekend hebben dn ais het absoluut niet waar dat ik zijn afstellingen kopieer. Ik heb mijn chef-monteur, hij bepaalt de afstelling. Als ik heel eerlijk ben dan is het Valentino's team dat mijn afstelling kopieert. Dat is normaal, ik kan Valentino's telemetrie data zien en hij de mijne, wij kunnen zijn afstelling zien en hij de onze," vertelde Lorenzo in het interview.

"Van race op race verander ik eigenlijk maar weinig en ik weet zeker dat in sommige gevallen Valentino's team zijn afstelling aanpast aan de hand van mijn afstelling. Ik ben elk wekend vanaf vrijdag snel, als ik zijn afstelling zou kopiëren dan zou ik alleen op zaterdag of zondag snel zijn."

Het kan in de resterende drie races al met al nog een leuke strijd gaan worden tussen de twee teamgenoten.


 
Waarschuw beheerder
denk dat rossi wel genoeg ervaring heeft om zn eigen motor af te stellen.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 10 oktober 2009 om 11:52:
denk dat rossi wel genoeg ervaring heeft om zn eigen motor af te stellen.


Ervaring is ook niet altijd alles, Lorenzo is sneller dan Rossi, das gewoon een feit, maar als dit idd waar is, zakt Rossi echt wel bij mij.
 
Waarschuw beheerder
tja. rossi zei hetzelfde over lorenzo. dus wie heeft gelijk?
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 10 oktober 2009 om 15:06:
tja. rossi zei hetzelfde over lorenzo. dus wie heeft gelijk?


Ik denk Lorenzo, als je kijkt hoe tie reed op Estoril.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 9 oktober 2009 om 16:02:
Met die van Lorenzo zul je bedoelen.


Leuk he, journalisten die verhalen net ff een wat interessantere draai geven. Wat Lorenzo dus aangegeven heeft is dat omdat ze teamgenoten zijn, Rossi kan kijken naar zijn hele set up verhaal op de monitor en Lorenzo aan de andere kant van de muur op zijn monitor naar Rossi's set up verhaal.

Ze gebruiken dus dingen van elkaar, maar rijden niet met elkaars set up. En soms is 1 set up de beste voor zowel de rijstijl van Lorenzo als die van Rossi, dan gaan beide coureurs daarvoor. Logisch.
 
Waarschuw beheerder
Zo! Die zijn goed met photoshop. ;)

Lijkt qua houding een beetje op Melandri... Maar in dit geval met gele sliders(dubbele regensliders in het droge????) en helm van Rossi.
 
Waarschuw beheerder
Geen combi dat rood en geel.. :nee:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
zou opzich wel geniale combi zijn. rossi op een duc.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 15 oktober 2009 om 16:54:
Zo! Die zijn goed met photoshop. ;)


Super gaaf gedaan.... vind het wel wat hebben :$


Uitspraak van verwijderd op vrijdag 16 oktober 2009 om 19:30:
zou opzich wel geniale combi zijn. rossi op een duc.


Mooi team rossi en stoner..
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 16 oktober 2009 om 19:30:
zou opzich wel geniale combi zijn. rossi op een duc.


Rossi houd niet van de manier van zaken binnen Ducati. Al heeft hij wel gezegd dat het natuurlijk voor iedere Italiaan een droom is om WK te worden op een Italiaanse motor.
Waarschuw beheerder
Zou het wel mooi vinden als Rossi in 2011 op een Ducati gaat rijden.
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 16 oktober 2009 om 14:16:
Geen combi dat rood en geel.


Wit en geel dan? Vond het wel een mooie combi van Stoner vanochtend:)
Waarschuw beheerder
Stoner :cheer: mooie overwinning en Lorenzo in de grindbak, prima race dus :d

Uitspraak van verwijderd op zaterdag 10 oktober 2009 om 12:00:
Ervaring is ook niet altijd alles, Lorenzo is sneller dan Rossi, das gewoon een feit, maar als dit idd waar is, zakt Rossi echt wel bij mij.


doe eens niet zo naïef zeg... Alsof Rossi van zo'n arrogante kwal als Lorenzo ff gaat leren hoe je een motor moet afstellen :lol: :roflol:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Maso op zondag 18 oktober 2009 om 14:06:
en Lorenzo in de grindbak, prima race dus


Beetje jammer weer zo'n opmerking. :z
Waarschuw beheerder
Boeie !!! :cheer:

Stoner weer de snelste :cheer:
proficiat aan Rossi met z'n 9de titel :)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Maso op zondag 25 oktober 2009 om 09:38:
Boeie !!!


Door kneuzen zoals jij begint motorsport op voetbal te lijken.
Waarschuw beheerder
Och jeetje, een moraalridder. Moet ik hier nou serieus op ingaan ?
1 opmerking en je bent meteen al een "hooligan" :lol:
 
Waarschuw beheerder
Vale :cheer:

125 en 250 waren ook spannend!

Over 12 dagen al naar Valencia!! :D
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 25 oktober 2009 om 11:38:
Vale :cheer:


Uitspraak van Maso op zondag 25 oktober 2009 om 09:38:
proficiat aan Rossi met z'n 9de titel :)


Wel een beetje een saaie race :$ maar dikke proficiat voor Rossi.... :respect:

ben zelf ook niet zo'n fan van Lorenzo maar dit soort jongens zorgen er wel voor dat de motoGP niet zoals de formule 1 wordt :$...
 
Waarschuw beheerder
LORENZO op ducati!!! :respect:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Maso op zondag 25 oktober 2009 om 11:29:
Och jeetje, een moraalridder. Moet ik hier nou serieus op ingaan ?
1 opmerking en je bent meteen al een "hooligan"


Heeft toch niks met moraalridder te maken. Snap je het nog wel?
Gewoon een beetje trieste opmerking, typisch van iemand die zelf niet raced, of een keer hard de grindbak ingestuiterd is. Kneus.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 26 oktober 2009 om 20:45:
LORENZO op ducati!!!


En toen ging de wekker? :P
 
Waarschuw beheerder
Il Dottore is verdient kampioen dit jaar. :respect:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 27 oktober 2009 om 16:58:
Heeft toch niks met moraalridder te maken. Snap je het nog wel?
Gewoon een beetje trieste opmerking, typisch van iemand die zelf niet raced, of een keer hard de grindbak ingestuiterd is. Kneus.


Jank eens niet zo. Er worden wel triestere opmerkingen dan dat gemaakt.
Als je niet tegen zo'n opmerking kan, kijk dan maar naar het wk curling... Jankerd :bye:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Maso op dinsdag 27 oktober 2009 om 17:35:
Jank eens niet zo. Er worden wel triestere opmerkingen dan dat gemaakt.
Als je niet tegen zo'n opmerking kan, kijk dan maar naar het wk curling... Jankerd


Ik kan er prima tegen, jij kan niet tegen commentaar erop. :roflol:
Waarschuw beheerder
Als je er zo prima tegen kan, waarom reageer je dan zo kneuzerig ? :d :bye:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Maso op dinsdag 27 oktober 2009 om 18:21:
Als je er zo prima tegen kan, waarom reageer je dan zo kneuzerig ?


Dat ik er kneuzerig op reageer maak je er zelf van, dat betekent niet dat ik er niet tegen kan.
Ik zou vanavond vroeg naar bed gaan, misschien dat je morgen helder na kan denken.
Waarschuw beheerder
Ja, whatever, knulletje :bye:
 
Waarschuw beheerder
:roflol: knulletje zegt ie.. 24 is 'ie zelf. Echt een held ben je dan. :bye:
Waarschuw beheerder
hihihi uiteraard, net zoals jij he :bye:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Ik noem jou ook echt knulletje. :P
 
Waarschuw beheerder
Stoner in de opwarmronde op zn plaat! Prima race dus :P

Dikke pluim voor Ben Spies! ken m als persoon nog niet zo goed, maar denk dat we volgende jaar weer een spectaculaire rijder erbij hebben :cheer:
Waarschuw beheerder
Haha ja die Stoner.. :P

Spies goed gereden! Ben ook benieuwd hoe hij het volgend jaar gaat doen.. In de superbikes had hij een mooie rijstijl.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 8 november 2009 om 16:07:
Stoner in de opwarmronde op zn plaat! Prima race dus :P

Dikke pluim voor Ben Spies! ken m als persoon nog niet zo goed, maar denk dat we volgende jaar weer een spectaculaire rijder erbij hebben :cheer:


daar heb ik weinig aan toe te voegen. :)
Waarschuw beheerder
[img width=430 height=286 cacheid=000026bd002e2d386ac1d7ac1a029aea63]http://foto-uploaden.nl/img/5/uyfjxsw.jpg[/img]

Word dit de nieuwe superbike wereldkampioen?
Op de foto gaat hij iig al goed hard;)

pfff, mooie stijl!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Transistorized op donderdag 10 december 2009 om 05:07:
Op de foto gaat hij iig al goed hard


Op de foto staat hij stil.
 
Waarschuw beheerder
komend weekend gaan ze weer los :cheer:
ik hoop dit jaar op een hele goede Hayden, Simoncelli en Melandri en natuurlijk een magistrale Rossi :cheer: