Partyflock
 
Forumonderwerp · 1064050
 
Waarschuw beheerder
+1-3
(permanent verbannen)
Wel is hij familie van Purrel Fränkel, die zijn brood verdient bij Vitesse. "Ik ben een achterneefje van hem", lacht Renaldo Fränkel.
Fränkel (25) kwam bijna vijftien jaar uit voor GVVV. Maar op een gegeven moment kwam hij bij de Veenendaalse hoofdklasser 'op een dood spoor' terecht. "Steeds meer eigen jongens stroomden door naar hogere elftallen, waardoor het voor mij moeilijk werd om me te bewijzen", legt hij uit. "Ik hikte de laatste jaren eigenlijk een beetje tegen het eerste elftal aan. Vervolgens brak ik echter mijn hand, waardoor ik weer werd teruggeworpen. Vorig seizoen kreeg ik de toezegging dat ik voor het tweede elftal in aanmerking kwam."

Fränkel nam daar geen genoegen mee. Hij wilde voetballen in een eerste elftal. Voor de reserves spelen achtte hij de tijd nog lang niet rijp. "Vandaar mijn keuze om het eens elders te proberen", gaat Fränkel verder. De rest is geschiedenis. Fränkel verruilde de zakelijke hoofdklasser van Panhuis voor het gemoedelijke Ederveen en sportpark Allemanskamp. Hij vertrok naar een club waar niets moet en alles mag. En Fränkel is in zijn nopjes met Advendo.

De enige smet vormt tot nu toe een seizoen vol pijntjes. "Dat begon al in de voorbereiding", blikt Fränkel terug. "In een oefenwedstrijd tegen Renswoude viel ik uit. Ik scheurde een bandje op mijn wreef. En dat heeft helaas nooit echt de tijd gehad om te herstellen. Dus het is al met al een kwakkelseizoen geworden."

En daar baalt hij van. "Logisch natuurlijk, want het is mijn eerste voetbaljaar bij Advendo. Dan wil je koste wat kost bewijzen dat je een aanwinst voor de club bent."

Nu Fränkel, met de laatste weken competitie in zicht, weer enigszins fit is, heeft de club hem hard nodig. "Ik kom in principe in aanmerking voor de positie als linkervleugelverdediger. Onze vaste man op die plek Edu Bakker is voorlopig uitgeschakeld. Ik zou dan een logische vervanger zijn."

Het is een typisch geval van 'de één zijn dood, is de ander zijn brood'. "Voor Edu is het natuurlijk knap vervelend dat hij is uitgeschakeld. Maar die positie moet toch ingevuld worden. Ik ben een echte linkspoot. Bij GVVV heb ik al vele omzwervingen gemaakt. Variërend van linksmidden tot spits. Maar als linksback ben ik ook in mijn element. Dan kan ik ook gebruik maken van mijn snelheid. Want opkomende backs zijn natuurlijk de trend op voetbalgebied."

Fränkel heeft Advendo inmiddels in zijn hart gesloten. Een terugkeer naar GVVV laat hij aan het lot over. Fränkel: "Daar denk ik nu niet over na. GVVV is vooralsnog een gesloten boek. Bovendien verdient Advendo nu mijn aandacht. De club verkeert in degradatienood. Het zou ook wat zijn, degraderen met een club waarbij je aan je eerste seizoen bezig bent. Maar dat gaat Advendo niet overkomen. Daarvan ben ik overtuigd. De homogeniteit is groot. Iedereen is bereid om voor elkaar te werken. Dat moet voldoende zijn om in de tweede klasse te blijven."


bron: http://www.advendo57.nl/nieuwsbericht.php?ID=47

zo goed?
 
Waarschuw beheerder
:lol: lauwe boy

:smoke:
 
Waarschuw beheerder
geen werk :smoke:
Waarschuw beheerder
uitkering is ook relax :respect: , alleen die velen solicitaties zijn kut he mek
ff een johan dicht klappen
 
Waarschuw beheerder
jwt... ff een paar biertjes en dan laatste purrel purrelen
 
Waarschuw beheerder
[img width=445 height=389]http://usebrains.net/uploads/posts/2009-04/1241014525_011_smoke.jpg[/img]
 
Waarschuw beheerder
die zuigt nog wel een golfbal door een tuinslang heen.
 
Waarschuw beheerder
vrouw naar je hart toch :D
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 9 oktober 2009 om 09:50:
vrouw naar je hart toch


beter kan nie
 
Waarschuw beheerder
zondag :smoke::smoke::smoke:
 
Waarschuw beheerder
wordt zometeen eentje rollen :smoke:
 
Waarschuw beheerder
heb de derde alweer achter de kiezen :/ :smoke:
 
Waarschuw beheerder
zometeen mee midget mac eentje smoken

[img width=408 height=350 cacheid=0010d293002e0005336a930c1a0293b4f7]http://www.day1pro.com/booking/MIDGET%20MAC/midget_mac_5131.jpg[/img]
 
Waarschuw beheerder
:lol:
 
Waarschuw beheerder
hij is wel steelo ofnie

[img width=307 height=460 cacheid=0010d29b002e00100dfd21641a0293b731]http://3.bp.blogspot.com/_WjOukbQemVA/R1RPX_yl_bI/AAAAAAAAEkw/QBtDb2ODABc/s1600-R/midget_mac_5138.jpg[/img]

[img width=307 height=460 cacheid=0010d29e002e00128e7f386f1a0293b731]http://www.greenbaypressgazette.com/ic/blogs/channelsurfing/uploaded_images/midget-mac-774652.jpg[/img]

[img width=600 height=449 cacheid=0010d2a0002e001596607c371a0293b731]http://i341.photobucket.com/albums/o370/warchant904/1-1.jpg[/img]
aan de hennesy jwt

[img width=170 height=362 cacheid=0010d2a1002e00183db4d8ae1a0293b731]http://c4.ac-images.myspacecdn.com/images01/12/m_47111cf018e5247b2196e769dbc1f307.jpg[/img]

[img width=515 height=343 cacheid=0010d2a4002e0019fa944c711a0293b731]http://blog.vh1.com/files/2008/05/ilmcast_midgetmac_77_1.jpg[/img]
dezeng brada maakt die doekoe wel noh
 
Waarschuw beheerder
:lol: echt een baasje :respect:
 
Waarschuw beheerder
ekte jongen van de straats
 
Waarschuw beheerder
:smoke: maandag
 
Waarschuw beheerder
:smoke:

laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder

weer teveel purreltjes gerookt voor de match
 
Waarschuw beheerder
skaffa jwt
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 13 oktober 2009 om 12:16:
weer teveel purreltjes gerookt voor de match


koentje had niet over zijn oma moeten beginnen
 
Waarschuw beheerder
:smoke:
 
Waarschuw beheerder
had gehoord dat neefje van koentje purrel zijn hok heeft geript
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 13 oktober 2009 om 13:11:
skaffa jwt


:yes: daardoor kwam die iets te laat, niet eens veel.
Gezeur om niks.
 
Waarschuw beheerder
eigelijk is t gewoon een schwalbe
 
Waarschuw beheerder
 
Waarschuw beheerder


zozo ff bezig mee purrel aan het draaien :smoke:
 
Waarschuw beheerder
is beter :yes:
ik zit hier met de voorgedraaide vigilantes :smoke:
 
Waarschuw beheerder
net weer een jan klaasen gedraaid

trouwens sietse3 die nummer van Classified - It's Sickening is wel chill mang die je tijdje geleden op deze toppah hebt gezet :)

Waarschuw beheerder
zo ff een johan draaien onder het genot van een pokerspelletje of ik ga slapen :smoke:
 
Waarschuw beheerder
eyz staabbie nog wakker? :smoke:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 18 oktober 2009 om 01:34:
trouwens sietse3 die nummer van Classified - It's Sickening is wel chill mang die je tijdje geleden op deze toppah hebt gezet


jwt :D
 
Waarschuw beheerder
pearl harbour
 
Waarschuw beheerder
zondag chillenderwijs :smoke:

[img width=640 height=441 cacheid=0000731b002e05574b57a2ff1a02948511]http://kitschhostel.com/yahoo_site_admin/assets/images/old-lady-smoking-cigar.314192052.jpg[/img]
 
Waarschuw beheerder
Its time :smoke: B)
 
Waarschuw beheerder
eyz geen vloei meers:s
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 18 oktober 2009 om 17:54:
eyz geen vloei meers


geen pompstation in de buurt?
 
Waarschuw beheerder
jawel maar weer opstaan dit dat
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 18 oktober 2009 om 18:19:
jawel maar weer opstaan dit dat


anders bel je mattie ff op dat ie ff vloei kan komen brengeng
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 18 oktober 2009 om 18:52:
anders bel je mattie ff op dat ie ff vloei kan komen brengeng


mattiesz van mij kwamen weed tip en floe brengen toenet :lol:
te lui na een nachtdienst
 
Waarschuw beheerder
is al geregeld, Lekker rokeng
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 18 oktober 2009 om 19:00:
Lekker rokeng


 
Waarschuw beheerder
boys ik zie jullie over 5 weken weer op pf

moet jailtime gaan doen jwt.

ff wa assie mee naar binneng smokkeleng

ltrzz
 
Waarschuw beheerder
ok
Keep ya head up in de jail cel
zal je een taart bakken met was assie ering tog
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 19 oktober 2009 om 07:18:
boys ik zie jullie over 5 weken weer op pf moet jailtime gaan doen jwt. ff wa assie mee naar binneng smokkeleng ltrzz


damn ouwe, succes!

free kwali