Partyflock
 
Forumonderwerp · 1062895
1 volger · 13012x bekeken
Betreft: evenement: Evolution, zaterdag 19 september 2009 om 21:00
Waarschuw beheerder
RADIO 538 PRESENTS EVOLUTION
MET TIËSTO, MARKUS SCHULZ EN UMMET OZCAN

Een nacht volledig losgaan met je vrienden op de vetste live gigs van de populairste DJ’s ter wereld, met de meest spectaculaire lichtshows. Klinkt dit goed? Zorg dan dat je kaarten scoort voor Evolution op 19 september in de TT HALL in Assen. Tiësto, Markus Schulz en Ummet Ozcan zorgen er onder andere voor dat de TT HALL op 19 september van 21.00 tot 7.00 uur dé place to be is.

Kaarten zijn al te koop voor € 39,50 exclusief reserveringskosten. Voor een paar euro extra wordt ook je transfer vanaf het station naar de TT HALL en weer terug geregeld. Maar jij kunt deze avond ook Deluxe meemaken. Je hebt dan toegang tot de Deluxe Area met exclusieve entertainment en je hebt toegang tot een exclusief deck in de Main Area. Wanneer je een Deluxe Ticket hebt, hoef je je geen zorgen te maken over je auto, want daar is een Deluxe parkeerterrein voor. Kom je met het openbaar vervoer? Dan wordt je bustransfer van en naar de TT HALL voor je geregeld. Deluxe Tickets koop je voor € 162,50 exclusief reserveringskosten.

Als Radio 538 V.I.P. member kun jij voor jou en je vrienden nu alvast kaarten kopen voor Evolution tijdens de exclusieve pré-sale. Wil jij die tickets zeker hebben? Bestel ze dan snel hieronder, want op = op!

Je kunt kiezen uit drie soorten tickets. Check hieronder wat het inhoudt en bestel je kaarten.

1. Regular Ticket
€ 39,50 excl. € 2,50 reserveringskosten
- Toegang tot de Main Area en Dance Floor

2. Regular Ticket inclusief pendel
€ 44,50 excl. € 2,50 reserveringskosten
- Toegang tot de Main Area en Dance Floor.
- Bustransfer naar en van de TT Hall

3. Deluxe Ticket
€ 162,50 excl. € 2,50 reserveringskosten
- Entree via aparte ingang
- Toegang tot de Main Area en Dance Floor
- Bustransfer naar en van de TT Hall of gratis vrij parkeren
- Beschikking tot lockers
- Toegang tot de Deluxe Area met extra entertainment, bar*, catering en toiletten.
- Toegang tot de Grand Stand
- Drank en catering is niet inclusief
Waarschuw beheerder
Filmpjes!







laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Quick op zondag 20 september 2009 om 13:36:
als straf mag ie een aantal jaar niet naar 538 evenementen....


Ja..Dat is wel een hele erg straf zeg..:lol:


En alsof hun het uberhaupt controleren :gaap:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Quick op zondag 20 september 2009 om 13:36:
Het feest was aardig. Maat niet meer dan dat.


is mischien ook wel beetje zo...alleen ik probeer altijd de leuke dingen te onthouden:P

en één van die dingen was de sfeer vond ik.....die was zeer relaxt
geluid was goed opzich....
mooie vrouwen...

om maar eens waqt dingen te noemen:P

:BYE:
Waarschuw beheerder
lasers waren wel vet :D

[img width=640 height=480 cacheid=000062990000ba326c2eaaf61a0291160f]https://album.partyflock.nl/71575397.jpg[/img]
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Bananeman op zondag 20 september 2009 om 14:21:
is mischien ook wel beetje zo...alleen ik probeer altijd de leuke dingen te onthouden


Daar heb je ook gelijk in hoor :)

Er waren ook voldoende positieve punten:
Uitspraak van Quick op zondag 20 september 2009 om 13:36:
Locatie is leuk. Dikke laser show en veel leuke mensen.


Uitspraak van Quick op zondag 20 september 2009 om 13:36:
bij Marco v had ik in het begin nog wat moeite om er in te komen maar ik vond hem erg sterk draaien. Daarna sied. Toch wel de held want hij draaide wel heerlijke trance.


en natuurlijk
Uitspraak van Timpie op zondag 20 september 2009 om 14:22:
lasers waren wel vet


Zal echter geen feest zijn wat me lang bij zal blijven.:)

Over Marco v: had al tijdens geen set meer van hem mee gemaakt, maar ik kon dit zeer goed waarderen. Anders dan zijn stijl een paar jaar terug, maar zeker niet verkeerd.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Nou we zijn weer terug uit Assen. Lekker hotel in de buurt gepakt, stuk beter dan meteen 2 uur terug rijden :)

Ik moet zeggen dat het best een aardig feest was, maar niet meer dan dat. De nieuwe stijl van Tiesto kon me helaas niet bekoren..
Gelukkig werd het 3e uur van zijn set wat beter, maar verder vond ik er niet veel aan. Markus draaide wel lekker, maar ik heb alleen het einde van zijn set gehoord (veel bekende hits, iedereen juichen bij 'The New World'). Marco V vond ik niet bijzonder openen, dus toen maar weggegaan. Nee, ik kijk nu meer uit naar Full on Ferry, die draait tenminste weer lekkere trance (dus er is nog hoop voor Tiesto ;-) ).

Plus:
- Locatie + sfeer
- Mooie lasers en visuals
- Geluid goed en hard (weerkaatste wel de hele tijd tegen de barren)
- Markus Schulz
- Laatste uur van Tiesto
- Drinken halen ging snel

Min:
- Eén van onze legale tickets werd geweigerd, maar na lang beraad mochten we toch naar binnen. Vaag!
- Bloedheet
- Lang wachten voor muntjes
- Grootste deel van Tiesto, wat een domper die nieuwe stijl

Sja, we hadden beter nog op Sied kunnen wachten voor echte trance (denk ik), maar dat werd echt te laat.
Hoe draaide Chuckie eigenlijk? Tis nu toch meer een soort housefeest geweest ipv een trancefeest lijkt het wel.

Ohja, weet iemand welke remix Tiesto draaide van In The Dark? Die zie ik volgens mij niet hierboven in de tracklist staan? Dat was voor mij de beste plaat van de avond.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Was een leuk feest!

Moest wennen aan het podium in het midden.. Had toch liever een een stage met een groot scherm erachter.

Ik vond Chuckie erg goed draaien, zag de rest van de zaal ook veel handen in de lucht.

Markuz vond ik veel te lang langdradig, die platen die die draaide duurde veel te lang.

Tiësto vond ik erg lekker draaien, erg vernieuwend en energiek.

Marco was ook best lekker, maar geen beukertjes tussendoor zoals ik van hem gewend ben.

Sied was wel oke, leuk dat ie mainstage nog even gedraaid heeft,

Verder was het geluid goed, lekker veel bas. De aankleding kwa lampen en lasers was zeer compleet.

Eten was echt slecht!!
Waarschuw beheerder
Heb me ook zeker vermaakt tijdens Tiesto :D net als woensdag veel lekkere plaatjes gehoord, die nieuwe stijl bevalt me wel. maar smaken verschillen natuurlijk :)
Chuckie verraste me ook heel erg :D:D
was verder goed feestje. Eten was gaar en het ijs was al snel op :S.
Munten halen ging heel snel, als je even naar de andere kant van de zaal liep ;) en binnen no-time had je ook je drinken (Y)

enige nadeel was het takke end rijden haha. volgende keer maar weer gewoon in de randstad :P
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Barry007 op zondag 20 september 2009 om 18:36:
Munten halen ging heel snel, als je even naar de andere kant van de zaal liep ;) en binnen no-time had je ook je drinken (Y)


Hoelaat was dat dan ? Ik mnoest om half twee 20 min wachten :-( Ook aan de andere kant van de zaal
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
ik heb heel erg leuke 23 uren beleefd met m'n reisgenoten, en alle lieve partyvriendjes en de muziek en last but not least: de lasers.

Binnenkomen was binnen no time gebeurd(tegen 22 uur)

Ummet vond ik erg goed :yes:
Chucky dus boven verwachting!
Helaas kakte ik toen ff vreselijk in of zoiets, en zat ik helemaal niet meer lekker in m'n vel. Het heeft voor m'n gevoel eeuwen geduurd eer ik er weer in kwam, en toen was Markus dus al een uur bezig :( Erg jammer. Maar zit nu de set terug te luisteren :kwijl:
Tijsje... sja.. op zich zaten er wel goede platen tussen, maar het geheel was als zand, geen verband. Zeker de 1e 2 uren. Darna trok het iets bij qua platenkeuze.
Maar ik heb nog nooit zo vaak op m'n horloge gekeken bij hem als deze keer, na ee n uur dacht: jeeeee nóg 1 1/2 uur dit???!! :S
enne Flight 643 :nocheer:

Daarna Marco V, niet z'n allerbeste set, maar ik heb helemaal vooraan heerlijk staan springen :bounce:

En toen Sied... Wat een zaligheid zo'n afsluiter!! :respect:

Lasers helemaal geweldig, zo veel, overal!! Geluid, mwah, je moest wel op de juiste plek staan hoor.
Munten, bar, wc voor mij allemaal prima! geen problemen mee gehad.

Erg gezellig nog ff nageklets bij onze gastheer Adri in Groningen, Mijn dank is groot lieverd!
Flesje rosé erbij, muziekje, en dan toch maar ff gepit van 11:30 tot 13:45. Half 3 vanmiddag de reis terug aangevangen.

Iedereen bedankt!!
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Quick op zondag 20 september 2009 om 13:36:
een maat werd er uit gekicked omdat ie een snuifje vd Poppers nam


:O * zit er dan steeds een engeltje op mijn schouder?? En op die van mijn medegebruikers??*


:lol:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van bloesem op zondag 20 september 2009 om 19:28:
Tijsje... sja.. op zich zaten er wel goede platen tussen, maar het geheel was als zand, geen verband. Zeker de 1e 2 uren. Darna trok het iets bij qua platenkeuze.
Maar ik heb nog nooit zo vaak op m'n horloge gekeken bij hem als deze keer, na ee n uur dacht: jeeeee nóg 1 1/2 uur dit???!!


Same here.
Waarschuw beheerder
Aankleding was zeker TOP! Helemaal perfect, geweldig.

Qua organisatie wat minpunten (entree en muntjes). Gewoon 2x zoveel munt apparaten neerzetten, willen ze geen geld verdienen? ;-)

Goede sets gehoord (Schulz!)...maarrrr Tiësto, tja. Bij vlagen wel oké....vooral laatste uurtje was beter. Maar geef mij zo'n set als op for us by us...dat was briljant!! Mocht er nu een tour komen van deze sound dan weet ik niet of ik ga...

Feest bestempel ik als zeer goed maar als Tiesto een wereldset had neergezet zoals alleen hij dat kan was het overgetelijk geweest.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Evolution 2009.

Het feest dat voor mij de boeken in gaat met de nóóit gedachte opmerking: Heb meer genoten van Chucky dan van Tiësto :S
Muzikaal zeer wisselvallige nacht gehad. Ummet opende heerlijk! :cheer: Chucky boven verwachting, paste zich goed aan en ik vond het stiekem best leuk :) Toen Markus ... ik heb er drie letters voor: GOD. Deze man doet precies waar ik van hou, en ik hou van wat deze man doet. :respect: Had hij maar drie uur mogen draaien in plaats van Tijs. Bij wie ik me vantevoren al had ingesteld op zijn nieuwe stijl en waar ik weldegelijk voor open sta. Maar ik vond het vreselijk :cry: Ook voor zijn set drie letters, begint met een K en eindigt op een T. Nog nooit heb ik zo vaak op m'n horloge gekeken op een feest, zeker niet bij deze man. Zijn set van drie uur was als kijken naar gras dat groeit. Marco V nam over en om de vergelijking door te trekken: deze anderhalf uur waren zo spannend als opdrogende verf. Mijn hemel wat draaide hij saai :gaap:. Ik was bijna spontaan met roken begonnen om naar buiten te kunnen. Gelukkig wist er daarna iemand de zaal weer tot leven en tot lol te wekken. Sied van Riel redde de nacht met een gruwelijke heldenset :woep:

Minpunt: toiletten met een toegangsprijs van twee euro dertig, dat heet oplichting :@
Pluspunt: de überwaanzinnige lasershow :kwijl:

Al met al een geweldig etmaal gehad met mijn beste feestmaatjes, de in totaal 639 km meer dan waard. Er gaat niets boven crashen in Groningen :D Adri bedankt (y)
En als er twee zijn die een aparte vermelding verdienen: Daphne en Maaike. Ik ben zo trots als een aap met zeven lullen op het door Markus gesigneerde shirt uit de Amnesia op Ibiza dat jullie voor me meenamen :lief:

Humor trouwens toen de confettikanonnen hun slierten richting plafond schoten en er een TL buis naar beneden kwam zetten. Gelukkig werd deze dit door het publiek opgemerkt en ving één van de toeschouwers 'm keurig op. Let there be light.

Evolution 2009. Het feest van de 9-uurs set van Tiësto!
"9 uur?!"
Ja, zo lang leek het te duren.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Mooi verhaal, alleen wat betreft Marco V ben ik het niet eens. Maar zo goed als z'n set op ML was het niet nee. Show blijft WOW.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van schwingg op zondag 20 september 2009 om 20:59:
En als er twee zijn die een aparte vermelding verdienen: Daphne en Maaike. Ik ben zo trots als een aap met zeven lullen op het door Markus gesigneerde shirt uit de Amnesia op Ibiza dat jullie voor me meenamen


Je verdient hem ..

Voor jou zijn er 6 letters : KANJER (l)

Trouwens, dat had ik nog wel even willen zien, aap met 7 lullen ?
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Ummet draaide best een lekkere set jammer dat hij eigenlijk de opener was, de sfeer moest er nog in komen doordat nog lang niet iedereen binnen is etc dus ja ik denk dat zijn set op een later tijdstip meer tot zijn recht was gekomen.
Chukie had af en toe best lekkere tracks in zijn set en draaien kan hij zeker wel, maar tis gewoon dat ik niet zoveel op heb met zijn muziek stijl.
Markus Schulz zijn set was gewoon puur genot :kwijl: :respect: ik kan niet wachten om Markus weer te zien draaien binnenkort tijdens Soundtropolis in Essen :cheer:
Tiesto......tja geef mij dan toch maar de ouwe vertrouwde Sound, heb zeker wel staan dansen op zijn set maar wat mij betreft had Markus wel 3 uur mogen draaien en Tiesto 1½ uur want hoe langer de set duurde des te vaker had ik zoiets van dat ik naar het einde van zijn set smachte. vrij vreemde ervaring meestal vliegt de tijd voor bij tijdens zijn sets maar nu....:(
einde was nog wel ff lekker van Tiesto zijn set :D
heb nog een klein stukje Marco V gehoord en zijn toen naar huis gegaan bovendien begon me rug me iets te irriteren en de anderen wouden ook al naar huis dus ben toen maar met ze mee gegaan, waardoor ik helaas wel Sied zijn set heb moeten missen.
wat ik eigenlijk wel heel erg jammer vond. zeker ook gezien de reacties van iedereen dat zijn set super was. Sied zijn sets zijn gewoon altijd wel lekker :D
als me rug het iets beter had uitgehouden was ik ook zeker gebleven en hoe ik dan thuis was gekomen was dan vast ook wel goed gekomen.
we zijn nu gebracht en gehaald door een vriendin van mij, wat natuurlijk super is dat ze dat voor ons wou doen. (Y)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Trancepim op zondag 20 september 2009 om 12:36:
in de zin van?


'vrij ruk' is nog licht uitgedrukt ;)

Uitspraak van Quick op zondag 20 september 2009 om 13:36:
Wat een straf


:roflol:

Uitspraak van Bananeman op zondag 20 september 2009 om 14:21:
en één van die dingen was de sfeer vond ik.....die was zeer relaxt


Absoluut :D
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Maffe! op zondag 20 september 2009 om 21:21:
Trouwens, dat had ik nog wel even willen zien, aap met 7 lullen ?


Geloof me.... je wil het NIET zien... :lol:

Maar verder kan ik geen enkel woord toevoegen aan Marcel's verslag...

De rest volgt nog, maar bij deze de uber-brute opener van Markus Schulz... :respect:

Waarschuw beheerder
Uitspraak van schwingg op zondag 20 september 2009 om 20:59:
Evolution 2009. Het feest van de 9-uurs set van Tiësto!


Aanwezig ;)

Woensdag in de escape was die zoveel beter :yes:. Vond het laatste uur wel lekker, maar de rest kon mij op een aantal platen na ook niet echt pakken. Markus redelijk had ik ook meer van verwacht, zelfde geldt voor Marco V. Zeker na de reactie die ik las op zijn set van ML.


Sied nog een half uurtje meegepakt toen richting huis gegaan. Sied erg erg goed bezig :respect:!

Leuk feest gehad, aankleding TOP! Geluid ook goed, leuke mensen heb me prima vermaakt! Al was het muzikaal gezien ook niet helemaal wat ik had verwacht!
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van =Peter= op zondag 20 september 2009 om 21:41:
de uber-brute opener van Markus Schulz...


Zow he die was mooi :D

Wij hebben vanaf 12 uur vannacht ingetuned op 538 om toch een beetje de muziek mee te krijgen.
En Sander en Rutger nog bedankt voor de livestream via de foon :D Thanks kanjers.

Tijdens de set van Tijs had ik toch echt zoiets van ik heb op de verkeerde zender ingetuned. Heel on Tijs achtig voor ons. Nee, dat was het niet. Markus daarintegen was weer jammie :-) Hoop dat de set van Sied ook nog ergens op komt duiken. Wil hem toch wel heel graag horen :D
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van =Peter= op zondag 20 september 2009 om 21:41:
de uber-brute opener van Markus Schulz...


wow, vet hoor!! Die heb ik dus gemist, was buiten aan t bijkomen :(
Waarschuw beheerder
Uitspraak van =Peter= op zondag 20 september 2009 om 21:41:
de uber-brute opener van Markus Schulz...


zoals te horen in het filmpje "kippenvel" :respect:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 20 september 2009 om 21:51:
Hoop dat de set van Sied ook nog ergens op komt duiken.


Zou wel gaaf zijn :kwijl: Was eigenlijk te moe om nog echt te genieten, maar hij was zooo goed (en ik ben normaal niet echt een fan van m)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Scamp op zondag 20 september 2009 om 21:55:
en ik ben normaal niet echt een fan van m)


Dan zou ik dat maar eens gauw worden dan :D Sied is echt wel 1 van de Holland next top dj's.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 20 september 2009 om 21:58:
Dan zou ik dat maar eens gauw worden dan


Heb Sied meer dan eens gehoord hoor ;) Op ADE vorig jaar was ie b2b met Leon de held van de avond voor mij, maar ASOT 400 in Birmingham vond ik m bijvoorbeeld weer niets aan (wellicht op een ander tijdstip beter?)
Waarschuw beheerder
donateur
En ze staan er op!

Dit zijn mijn filmpje van een nachtje Assen bij Evolution.
Die van Markus staat een paar posts naar boven (mocht je 'm niet gezien hebben)

Tiesto


Sied van Riel
Waarschuw beheerder
Uitspraak van schwingg op zondag 20 september 2009 om 20:59:
Minpunt: toiletten met een toegangsprijs van twee euro dertig, dat heet oplichting


Huh ? Niks hoeven betalen hoor....
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Save Planet Exit op zondag 20 september 2009 om 22:15:
Huh ? Niks hoeven betalen hoor....


later op de avond was er ineens ook geen controle meer op :[
Ik moest ook een drankmunt inleveren voor een bandje
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 20 september 2009 om 21:58:
Sied is echt wel 1 van de Holland next top dj's.


Was gisteren ook erg onder de indruk van Sied !

Heb hem nog niet vaak gehoord ,maar die keren was het niet mijn ding, gister daarintegen..:kwijl:
Artiest {SHOWLIST artist 53429, 65021}
Waarschuw beheerder
ik ben ook nog niet zolang thuis :P

Had na dit feest nog 2 after party's waar ik ging draaien. de ene bij Marc (Marc39), de ander bij Linda en Hessel.
nadat Stan & Debby wakker waren geworden, hebben ze mij afgezet op Groningen CS, 2 1/2 uur onderweg geweest en flink bijgeslapen. Kakte eindelijk in. Maar ja niet gek: vanaf tegen half 9 zaterdagochtend wakker geweest en dan voordat we weggingen nog ff een joint gerookt haha

Maar het was gezellig :D

Markus :respect:
Tiesto :no: het begin was lekker maar daarna behoorlijk ingekakt. ben van ellendigheid maar naar buiten gegaan en totdat Marco V begon weer naar binnen.
Chuckie, respect voor hem. Ondanks dat hij zich aanpaste met zijn stijl, toch teveel 'rust' momenten, waardoor je niet echt erin kwam.
Marco V begon redelijk, maar daarna begon het lekkerder te worden :D

Helaas Sied niet meegemaakt, we gingen toen al naar het huisje en daar verder gefeest.

Foto's van mij online: https://partyflock.nl/album/322012/6611141

Video's komen eraan.

Ummet Ozcan (1)
Chuckie (2)
Markus Schulz ( 6 )
Tiesto (5)
Marco V (2)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
feestje dit dat.. wel grappig om een keer tussen heel ander publiek te staan :D


vond het een gezellig feestje :yes: ..

alleen :looser: voor alle mensen die gewoon meteen weggaan als Tiesto klaar is met draaien
Waarschuw beheerder
Uitspraak van VageJetje op zondag 20 september 2009 om 22:45:
el grappig om een keer tussen heel ander publiek te staan


Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van VageJetje op zondag 20 september 2009 om 22:45:
alleen voor alle mensen die gewoon meteen weggaan als Tiesto klaar is met draaien


sja, dat zijn de zgn "dagjesmensen" aka 538 winnaars? ;)
Maar anderzijds, als je de dj's erna niet leuk vindt, waarom "moet" je dan blijven??

Afijn, ik ben er altijd van (bijna)begin tot einde.
Genieten van wat je krijgt, van wat je pakken kan :)
Uitspraak van DJ Jordy Jurrius op zondag 20 september 2009 om 22:40:
het begin was lekker maar daarna behoorlijk ingekakt. ben van ellendigheid maar naar buiten gegaan


en dan toch nog

Uitspraak van DJ Jordy Jurrius op zondag 20 september 2009 om 22:40:
Tiesto (5)


video's?
Waarschuw beheerder
geloof dat ik op toilet nog een meisje vroeg wie draait er nu? euhh duh tiesto :P oeps ja weet ik ut! wel vermaakt :)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van bloesem op zondag 20 september 2009 om 23:03:
alleen voor alle mensen die gewoon meteen weggaan als Tiesto klaar is met draaien


zo dat was me toch een shitload aan mensen....ik zat bij de hekken naast de ingang op einde van tiesto's set te wachten :(

toen hij klaar was, leek het wel een evacuatie :O
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Trancepim op zondag 20 september 2009 om 23:07:
toen hij klaar was, leek het wel een evacuatie


:lol:

Ik heb dat eigenlijk helemaal niet zo meegekregen.
Gewoon lekker vooraan geweest en gebleven, daar is het altijd fijn druk en goede sfeer :)
Waarschuw beheerder
Op die cd van evolution staat: Dennis de Laat - Sound of Violence


Wat een ubergeile plaat is dat :O
Waarschuw beheerder
Mijn video's van gisteren:

Ummet Ozcan


Chuckie


Markus Schulz




Tiesto




Marco V
 
Werkzaam bij {SHOWLIST organization 1762, 1736}
Artiest Just-D
Waarschuw beheerder
Voor mij was dit in alle opzichten een kutfeest. Duurde veel te lang met binnenkomen. Muntjes halen was 1 groot drama!! Chucky heb ik amper meegekregen, Marcus Schulz vond ik ook niet bijzonder draaien, Tiesto, tsja, nooit gedacht dat ik dit ooit zou zeggen, maar dit jaar is voor mij 10 jaar tiesto, en voor het eerst in die 10 jaar heeft me diep teleurgesteld. Het laatste uurtje was nog "redelijk" maar het viel al niet meer te redden.

Marco V en Sied van Riel waren voor mij de helden van de avond. Met name Sied!
Waarschuw beheerder
donateur
Zo wat een verrassing was dit :D

Vrijdagavond besloten te gaan en voor een prikkie kaarten geregeld.

Bij aankomst meteen al goed (geen parkeergeld, geen wachtrijen)
En dan binnenkomen! Een flikn grote hal, booth in het midden, enorme LED-schermen :kwijl:

Ummet Ozcan: beviel me zeer, dikke set. Een goede binnenkomer en opwarmer!
Chuckie: De volgende verrassing! Heerlijk vond ik het. Beetje trance/progressive/house was het geloof ik? Superchill. Ik was niet zo'n fan van Chuckie omdat zijn muziek normaal gesproken totaal mijn smaak niet is, maar dit was best heldig :) :respect:
Markus Schulz: zoals gewoonlijk weer heerlijk
Tiesto: eerste uur house was leuk, 2e uur had ik dat wel een beetje gehoord :X 3e uur wel weer ok omdat er gelukkig nog een pietsje trance/progressive in kwam.. Maar toch wel teleurgesteld dat er geen uurtje échte trance in zat. Niets van ISOS7 bijvoorbeeld :(
Marco V: best ok :D Niet helemaal mijn ding maar ik vod het toch best lekker
Sied van Riel: Damn wat een held :respect: Zoveel diepe gevoelige trance-platen, mooie melo's, climaxen etc.. Duidelijk man van de avond, echt een topper.


Organisatorisch was de boel ook goed voor mekaar. Voldoende barren, lasers, licht, geluid, vuurwerk en show waren allemaal top! Alleen de food was wat klein, wc's hadden best tussendoor ff schoongemaakt kunnen worden (al is het maar een wissertje erdoor), munten halen liep niet echt soepel.

Ik vond Evolution een beetje een combi van Trance Energy en Sensation. En das een compliment.
En das ook nog eens een behoorlijk goede locatie. Weliswaar ver weg maar echt goed voor evenementen. (alleen was het wel behoorlijk warm)

Wat mij betreft een topfeest, hopelijk een blijvertje :) :respect:
Waarschuw beheerder
Evolution......

Voor mij was het een prima feest.....ik had alleen pas rond 23.45 binnen moeten komen....Ozcan draaide erg lekker maar doordat het geluid toen nog erg zacht stond en Chuckie na hem kwam was het geen fijn begin van de avond voor mij.....Gelukkig kwam daarna de held van de avond:Markus.....die maakte in 1 klap alles goed....wat een set zeg!!!.....precies zoals het hoort op een feest als dit....

Toen Tiesto......de eerste 1,5 uur was ff wennen maar heb me eigenlijk niet verveeld (dit in tegenstelling tot de meerderheid van de reacties hier).....De laatste 1,5 vond ik prima te doen....Lekker stevig.....Het was idd erg jammer dat zodra tiesto klaar was,de halve zaal leegliep.....maar goed,zo hou je wel de die-hard feestgangers over en ben je de 'dagjesmensen' kwijt....

Marco V....Op zich niet verkeerd....zaten heerlijke platen tussen en heb ook tjdens zijn set weinig stil gestaan.......

Sied......Heerlijke en waardige afsluiter van Evolution....Gewoon trance zoals het hoort.....

Locatie en aankleding uitstekend......Jammer ook dat je voor de wc's in het begin een bandje moest kopen (2,30)....en later op de avond was er geen controle meer....

Grote plus vond ik dat je je teveel gekochte munten in kon leveren.....wel met 0,30 per munt verlies....maar das altijd nog beter dan thuiskomen met nog 7 munten waar je nooit meer wat aan hebt...

Al met al heb ik een topfeest gehad....was de 476 km totaal best waard.....van mij mag het volgend jaar weer georganiseerd worden.....dan zonder Chuckie aub....
Artiest Mike G
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 21 september 2009 om 10:06:
en voor het eerst in die 10 jaar heeft me diep teleurgesteld.


Je poster van de muur gehaald en bij het grof vuil gezet of krijgt ie nog een kans:).

Vond het muzikaal geen superfeest waren om 11 uur binnen munten halen was eigenlijk zo gepiept(10 minuten) toen maar rondje om de booth gelopen en vervolgens iedereen tegengekomen.

Chucky draaide best lekker kon er goed inkomen daar na Markus die draaide zeker lekker, Toen Tiesto wat een drama was dat was blij dat er nog foto's op m'n camera stonden kon ik m'n kleintjes laten zien.
Zijn na volgens mij een half uur maar aan de kant gaan zitten is me nog nooit overkomen bij een set van Tiesto. Net als vele anderen ook maar op m'n horloge blijven kijken de tijd kroop voorbij leek wel een eeuwigheid.

Toen Marco V draaide ook niet echt mijn ding kon er niet meer inkomen was blij dat om 6 uur het stokje over genomen werd door Sied van Riel eidelijk weer de muziek waar we voor gekomen waren heerlijke trance!!!
Heerlijk om te zien dat Sied ook aan het genieten was van z'n wijntje:lol:.

Moet wel zeggen dat ik het wel naar ''n zin gehad heb want het was wel gezellig dus uiteindlijk om 7 uur met een glimlach 2 uur door de mist naar huis gereden.
Waarschuw beheerder
Nog wat losse tracks:

Werkzaam bij Partyflock
Waarschuw beheerder
donateur
eigenlijk toch wel zeer goed naar me zin gehad (Y) pendelbus heen en terug goed geregeld, geen problemen of vertragingen mee gehad :no:

prijzen vielen mee alleszins mee, 2 munten voor een baco (Y), dikke lasershow, goed verzorgd met wat ik in de gauwigheid ff telde 22 punten (maar kan er ruim naast zitten :x) aan de buitenrand vd zaal :d setje van Markus Schulz niets mis mee, Tiesto vervolgens vergde wat aanpassing mbt mijn verwachting (ben blijven hangen qua trance, sinds mijn laatste trancefeest enkele jaren onderhand geleden), msar vond het wel verrassend lekker klinken :yes:

jammer dat de helft vd zaal gelijk na zijn laatste track bijna letterlijk naar de uitgang stormden :x maar een mooiere afsluiting met het setje van Sied van Riel had ik me niet kunnen bedenken :no: klonk super!

(Y)