En wat vinden we hiervan dan? Hij blijft het iedere keer proberen!
Villeneuve solliciteert in Formule 1
Canadees rept over serieuze onderhandelingen
[08-07-2009] Jacques Villeneuve maakt er serieus werk van om terug te keren in de Formule 1. Hij gaf eerder al hints dat hij een nieuw avontuur wel zag zitten, maar nu hij het effect van de nieuwe regelgeving heeft gezien, is hij helemaal verkocht.
Villeneuve reed onlangs met Peugeot in Le Mans.De afgelopen races was de voormalig wereldkampioen al in de paddock te bespeuren. Tegenover FlagWorld.com zou hij bevestigd hebben dat hij in serieuze gesprekken is met verschillende teams.
“Nieuwe teams, maar ook een paar oude”, zei Villeneuve. “Er liggen serieuze voorstellen op tafel, maar niets is nog bevestigd.”
In een interview met Autosprint legt de Canadees uit waarom hij opnieuw ‘verliefd’ is geworden op de sport die hij aan het einde van seizoen 2006 verliet.
“Naar mij mening zien de auto’s van vandaag er beter uit, en dat zal volgend jaar nog meer het geval zijn”, zegt hij. “Het is veel leuker erin te rijden, vooral met het verbod op bijtanken. Ik roep het al tien jaar: verbied pitstops, ga terug naar slicks en gooi die elektronica overboord.”
Villeneuve ziet dat de rol van de coureur, de mens, weer zwaarder telt en dat doet hem herinneren aan zijn eerste jaren in de sport. Een sfeer die al snel de nek om werd gedraaid, waardoor hij het plezier in de sport verloor. “Je bracht een half uurtje door met je engineer en dan maakte de computer de set-up voor je.”
‘Sollicitant’ Villeneuve presenteert zich nu in de paddock als een oude rot, die dankzij zijn ervaring goed zou kunnen omgaan met de nieuwe regels. “Zeker met het verbod op testen zijn wij, ervaren coureurs, bruikbaar.”
Daarnaast vindt hij het tijd dat er weer eens een uitgesproken type in de paddock verschijnt. Villeneuve nam zelf nooit een blad voor de mond.
“Niemand spreekt zich uit. Volgens mij verlies je ook daardoor fans. Mensen willen gladiatoren zien, maar nu klinkt iedereen alsof ze allemaal van elkaar houden.”
Bron: formule1.nl
De 'comeback kid' denkt nog steeds dat hij opnieuw wereldkampioen kan worden, vermoed ik.
Ondanks dat hij wereldkampioen is geworden begint hij aardig het de carriere van Jos Verstappen te volgen.
Die kwam ook altijd terug... wel helaas altijd bij mindere teams en dat zal bij Villeneuve denk ik niet anders zijn.
Reserveer dat plekkie maar achteraan op grid voor Jacques.

Wel leuk dat dit 'uitgesproken' persoon misschien weer op de grid staat voor 2010. Levert altijd een paar leuke uitspraken op in een seizoen.... als hij die al uitrijd tenminste...
