Partyflock
 
Forumonderwerp · 1056437
 
:cry: AAN AL HET MOOIS KOMT HELAAS EEN EINDE :cry:

Het gerucht ging al een tijdje de ronde, maar afgelopen week kwam het hoge woord er dan toch uit. Het is nu officieel naar buiten met het nieuws dat Bas&Ram deze zomer uit elkaar gaan. Het duo dat middels een briljante set op de Classic Stage van Trance Energy liet zien nog steeds tot de top van de Nederlandse scène te behoren. Echter, aan al het moois komt een eind en zo dus ook aan de veertien jaar waarin het duo wereldwijd, maar vooral in eigen land faam maakte.

Ram: ,,We zouden zo nog wel jaren door kunnen gaan, maar feit is dat onze muzikale voorkeuren al een tijdje een eigen kant op gaan en dat werkt gewoon niet meer op de manier zoals we dat beiden graag zien.”

Veel fans hebben Bas al een tijdje onder zijn nieuwe alias ‘The Funky Bastard’ zien optreden en Ram draait inmiddels ook solo de grootste clubs in Nederland plat! Grootste verschil en ook meteen de hoofdreden van de scheiding van het illustere TranceBuddha duo is dat Bas meer de house kant op zal gaan. Ram daarentegen blijft voorkeur geven aan de melodieuze uplifting trance en blijft wat dat betreft dus wel in dezelfde scene werkzaam.

Solo gaat het Ram op het moment ook voor de wind. Met een dik pak nieuwe tracks, klaar om ‘gereleased’ te gaan worden, kan de ras Amsterdammer niet wachten om zijn solocarrière net zoveel glans te gaan geven als dat hij met Bas gedaan heeft. ,,Laat één ding heel duidelijk zijn. Bas en ik kunnen nog altijd heel goed met elkaar door één deur. Er is dan ook totaal geen sprake van ruzie of iets dergelijks, we gunnen elkaar juist het plezier van een eigen smaak hebben en daarom beseffen we beiden dondersgoed dat het voor onze eigen ontwikkeling, die niet stil mag blijven staan, het allerbeste is om solo verder te gaan.

Bas: ,,Natuurlijk beseffen we goed dat we met dit nieuws heel veel fans teleurstellen, maar we hopen dat onze liefde voor muziek door de fans wordt overgenomen en dat we hun support mee mogen nemen in de nieuwe dingen die we solo gaan doen.” ,,Daarnaast geven we natuurlijk een spetterend afscheidsfeest, waarbij kosten nog moeite worden gespaard om veertien jaar Bas&Ram feestelijk, maar vooral memorabel af te sluiten”, voegt Ram toe.

Het afscheidsfeest staat gepland op zaterdag 27 juni in de Central Studio’s in Utrecht zullen decor staan voor dit op voorhand al memorabel afscheidsfeest.
Natuurlijk zal de line-up plaats bieden voor dj’s/producers waar Bas&Ram in de afgelopen jaren mee hebben samengewerkt.
En natuurlijk is er 25 april nog de FreaXXshow in de Matrixx met Aly&Fila ,Bas&Ram, Ronald v Gelderen , Ernesto & Bastian, Randy Katana en Marc Simz. dus niet missen !!

Future Releases by Dj Ram! luister op http://djramnl.hyves.nl/ en www.djram.nl

RAM - Call it a Night (RESET),RAM - Solid Hope (Insatiaible),RAM - Godspeed (Detox),RAM - Rise (Fektive),RAM - Stacatto (Fektive)...



ZET HET FEESTHIER IN JE AGENDA EN KOM DUS ALLEMAAL OP 27 JUNI A.S. OM BAS & RAM EEN MEMORABEL AFSCHEID TE GEVEN


laatste aanpassing door een beheerder
Uitspraak van Cicatrix op maandag 15 juni 2009 om 20:17:
eerst Awakenings Festival maar eens zien te overleven


Voor mij is er maar 1 feest dat weekend, en dat is de Bas en Ram Break up Party :cheer:

Wat een line-up (L) :kwijl: :woop:
Uitspraak van Debby&Henk op maandag 15 juni 2009 om 12:24:
denk eerder energie sparen om de 27ste helemaal uit ons dakkie te gaan


Ik heb die hele week vrij gekregen, dus uitrusten kan ik dan zeker :9
Alle energie opsparen voor de 27 ste :cheer:

nog maar:
:cheer: 11 DAYS before PARTY-TIME :banana:




(k)
grote affiches id binnenstad van Utrecht ontdekt :D
Ik heb hier zin in. Gek hé?! ;-)
Uitspraak van Dancebeest op vrijdag 19 juni 2009 om 21:39:
Ik heb hier zin in. Gek hé?!


nee hor :no: dan hebben we wel een Nature One meeting :cheer:
Uitspraak van Vfreaky op vrijdag 19 juni 2009 om 22:42:
nee hor dan hebben we wel een Nature One meeting


Oké, gaan we alvast even voorpretten :cheer:
Tent, luchtbedden, slaapzakken en tas zijn al allemaal geregeld. Nu nog bedenken wat ik allemaal in die tas ga proppen :D

Maar eerst even flink feesten bij Bas & Ram...
laatste aanpassing
leuk intervieuw met Bas&Ram op de Q-dance stite
http://www.q-dance.nl/main.php?pid=146822&page=1&PHPSESSID=cab2b96c783d3632df5ae157b12148bc
nog een paar daagjes en dan is het zover :cheer:
ik kan haast niet wachten :bounce:
timetable:

22:00 - 23:00: Vast Vision
23:00 - 00:15: Rank 1
00:15 - 01:30: Marcel Woods
01:30 - 02:45: Alex M.O.R.P.H.
02:45 - 04:30: Bas & Ram
04:30 - 06:00: Jochen Miller & Artento Divini

00:00 - 00:00: MC: Da Silva
00:00 - 00:00: MC: Vika Kova

Classic Stage

23:00 - 00:15: Spider
00:15 - 01:15: Francois
01:15 - 02:30: Bas & Ram
02:30 - 03:45: Cor Fijneman & Dazzle
03:45 - 04:30: Misja Helsloot
04:30 - 05:30: 4 Strings
We staan allemaal te trappelen op dit geweldige feest van het jaar, maar staan we ook te trappelen op een toegift door onze KANJERSSSSSSSSS???????
MELDT JE DAN AAN VOOR DE MEETING OM 06.00 uur!!!!! :bounce:
JOEPIE bijna partytime

ZIN AN
:woop::woop;
Heb ook nog 2 e-tickets, afzeggingen grrr....
WAARSCHUWING: Van Zaterdag op Zondag nacht omstreeks 01.15 uur zou het wel eens kunnen zijn dat er een behoorlijke lokale onweersbreuk losbarst boven CENTRAL STUDIO'S te UTRECHT : Zorg daarom ook dat jullie allemaal optijd binnen zijn, deze breuk kon wel eens heel goed te keer gaan, ben daarom optijd want het feest BARST DAN ECHT LOSSSSSS onze KANJERS gaan dan aan de bak voor de laatste keer samen BAAAAAAAAAAAAAAS & RAMMMMMMMMMMMMMM :kwijl::kwijl::kwijl::kwijl:

Ziiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :cheer::cheer::cheer:
laatste aanpassing
SCARY!!!!!.....dan moeten we elkaar maar goed stevig vasthouden en een vreugdedansje doen :D
Uitspraak van TranceFamily Netherlands op vrijdag 26 juni 2009 om 09:09:
WAARSCHUWING: Van Zaterdag op Zondag nacht omstreeks 01.15 uur zou het wel eens kunnen zijn dat er een behoorlijke lokale onweersbreuk losbarst boven CENTRAL STUDIO'S te UTRECHT : Zorg daarom ook dat jullie allemaal optijd binnen zijn, deze breuk kon wel eens heel goed te keer gaan, ben daarom optijd want het feest BARST DAN ECHT LOSSSSSS onze KANJERS gaan dan aan de bak voor de laatste keer samen BAAAAAAAAAAAAAAS & RAMMMMMMMMMMMMMM


:roflol:
Gekke muts :lol:
:cheer:




(k)
Uitspraak van Party-Marty op vrijdag 26 juni 2009 om 09:36:
SCARY!!!!!.....dan moeten we elkaar maar goed stevig vasthouden en een vreugdedansje doen


Yesssssssssssssssssss :banana::banana::banana:
laatste aanpassing
Artiest Mike G
Net besloten om ook te gaan morgen kon de kriebels niet in bedwang houden:bounce:
zo dan, Create overleefd, opgewarmd en klaar voor vanavond :bounce:
Hier zijn we er helemaal klaar voor 8)
We gaan zo weg, maken er nog 'n leuke dag van en vanaaf:
:bounce: LOSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS :cheer:

See you all tonight :knuffel:
:cheer:

Hey Sies, als me nog nodig hebt, ik ben op m'n gsm te bereiken en anders zie ik je vanaaf op 't station :knuffel::kusje:




(k)
Uitspraak van Kira op vrijdag 26 juni 2009 om 21:36:
Net besloten om ook te gaan


Wat leuk! Zie ik je daar!!!

Uitspraak van Vfreaky op zaterdag 27 juni 2009 om 05:25:
Create overleefd


Ja... pf.... maar genoeg energie over voor vanavond! :cheer:
Uitspraak van Kimmetje:lief: op zaterdag 27 juni 2009 om 12:20:
genoeg energie over voor vanavond!


+2 :cheer: helemaal zin in!!!
Uitspraak van :9 Gewoon K@@T :lief: op zaterdag 27 juni 2009 om 09:17:
Hey Sies, als me nog nodig hebt, ik ben op m'n gsm te bereiken en anders zie ik je vanaaf op 't station


Kump gans goad MUPKEEEEEEEEE ;)

Ik heb er zin iiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnn :banana:

Tot vanavond allemaaaaaaaaaaaaaaal!!!!! :D
 
Let,s party :bounce:
Weet iemand toevallig nog de link van de livestream zodat hier zoonlief die nog net de leeftijd niet heeft het hier thuis mee kan maken???
Nog 3,5 uur en dan barst het feest van het jaar los :bounce:

Kom op tijd mensen! :) Dan hoef je nix te missen :P
Uitspraak van TranceFamily Netherlands op zaterdag 27 juni 2009 om 16:36:
Weet iemand toevallig nog de link van de livestream zodat hier zoonlief die nog net de leeftijd niet heeft het hier thuis mee kan maken???


Propaganda mix 009
http://www.sendspace.com/file/wlr4n3


1. Sebastain. brandt - Seranade (Onova & Sebastian brandt rmx)
2. Activa - Rise Above ( guiseppe ottoviani rmx)
3 Marcos feat. Emi Javi - Cosmic string (Activa rmx)
4.Push - Interference ( Sean tyas rmx)
5. Vast Vision feat Fisher - Everything (Aly&Fila rmx)
6. ID - ID
7. Dallaz Project - In motion
8. Manuel le saux - Dissidia (ferrry tayle rmx)
9. ID - ID
10. Armin v Buuren - Going wrong (sean tyas rmx)
Zal wel een top feestje zijn, ik kan helaas niet vanwege blessure aan mijn enkel die echt niet over is.
Veel plezier in ieder geval allemaal!
wat was het een magistraal feest :respect:
Uitspraak van Vfreaky op zondag 28 juni 2009 om 06:58:
wat was het een magistraal feest


en daar waren wij gewoon bij Gert.'
heerlijk naar mn zin gehad :jaja:
laatste aanpassing
Uitspraak van Vfreaky op zondag 28 juni 2009 om 06:58:
wat was het een magistraal feest


:jaja::jaja::jaja:

Super avond/nacht gehad! Werd door iedereen goed gedraaid, geen enkele mindere set gehoord, zeer mooie locatie, leuke mensen.... kortom, alles wat een feestje nodig heeft!!
Was ECHT een top feest dit!
Mooie locatie met toffe aankleding en nog belangrijker erg leuk publiek en muziek!!! :D

Ik heb me vooral in de classics area vermaakt, zó tof om al die beauty's voor voorbij te horen komen!!
Wat een feest gisteren zeg! een zeldzaam leuk publiek! Vanaf het begin af aan gek doen en springen. Iedereen was super enthousiast en vriendelijk. Central Studio's is een leuke locatie. Ik hoop dat ze daar vaker feesten gaan organiseren.

Dus een oproep aan alle feestorganisatoren - Meer trance feesten in Central Studio's aub :-D
Luminosity, Intuition, Create... kom allemaal naar ons mooi stadje :-)

Dj's waren stuk voor stuk top. Ik heb onophoudelijk bij de main staan springen. De 2 grote ventilatoren waren geen overbodige luxe. Was best warm ja!
Komt ook omdat alle dansende lichamen zoveel warmte genereren. Ik heb liever zweten in een warm dansend publiek dan een rustig publiek met lagere temperatuur.
Ik vond het zelf goed te doen. Ik krijg het bij elke feest wel warm :-p

Het was een top nacht. Bedankt allemaal!
Super feest!!!
Leuke mensen om me heen, top dj's die geweldige muziek draaien.. wat wil je nog meer ;)

Een paar filmpies






http://www.nufoto.nl/fotos/103365/dj-bas-en-ram-voor-het-laatst-samen-tijdens-een-optreden.html
Wooooow, dit was een feest om echt never nooit meer te vergeten.
Ik heb me heeeeeeeel goed geamuseerd en wat een top sfeer was er (Y) en de muziek ........ laten we het daar maar niet over hebben want dan raken we nooit uit gepraat :lol: zoooooo goed !!!
Hoop uit respect ook voor onze 2 helden dat hier nog lang over na gesproken wordt ;)
laatste aanpassing
Artiest {SHOWLIST artist 53429, 65021}
wat een feest :kwijl:

ik heb 18 video's gemaakt, alle @ mainstage:

- Vast Vision (4)
- Rank 1 (2)
- Marcel Woods (4)
- Alex M.O.R.P.H. (3)
- Bas & Ram (5)

http://www.youtube.com/view_play_list?p=D37B6478FF33823D
Uitspraak van DJ Jordy Jurrius op zondag 28 juni 2009 om 23:51:
ik heb 18 video's gemaakt, alle @ mainstage:


Weer goed bezig geweest broertje pffffffffff maar wel weer mooiiiiii
Ook weer iets wat ze mee de boeken in kunnen nemen ;)
Uitspraak van Walfie op zondag 28 juni 2009 om 19:05:
Super feest!!!
Leuke mensen om me heen, top dj's die geweldige muziek draaien.. wat wil je nog meer

Een paar filmpies


Mooie filmpjes Ralf :-) niet gek dat ik een beetje spierpijn heb in mijn nek :-p

Uitspraak van DJ Jordy Jurrius op zondag 28 juni 2009 om 23:51:
wat een feest

ik heb 18 video's gemaakt, alle @ mainstage:

- Vast Vision (4)
- Rank 1 (2)
- Marcel Woods (4)
- Alex M.O.R.P.H. (3)
- Bas & Ram (5)

http://www.youtube.com/view_play_list?p=D37B6478FF33823D


Jordy ook bedankt!
Het was echt een super feest :cheer: Ontzettend leuke mensen, goede sfeer, vette lasers, sublieme sets! Top!!