Partyflock
 
Forumonderwerp · 1062470
http://www.youtube.com/watch?v=T2dZAequSMw

Lurling zingt helemaal niets in Rotterdam

Ik wens je veel plezier bij al de wedstrijden die je nog bij/tegen Feyenoord moet spelen.


bron:http://www.youtube.com/watch?v=T2dZAequSMw
laatste aanpassing
Uitspraak van haagse tieten dat is genieten op dinsdag 2 juni 2009 om 00:25:
Ik wens je veel plezier bij al de wedstrijden die je nog bij/tegen Feyenoord moet spelen.


Alsof ie daar al zo populair was:/
Helemaal nergens eigenlijk
 
dat word aanstekers koppen denk ik
Maar hier heeft ie dan wel gewoon gelijk:jaja:
en maar :'( heb alles gegeven voor feyenoord dat ze zo met ex spelers omgaan :'(
Uitspraak van st33n op dinsdag 2 juni 2009 om 00:58:
en maar heb alles gegeven voor feyenoord dat ze zo met ex spelers omgaan


Ach hou op zeg...Als hij daar had gestaan en gezegd had: jongens, ik heb wel te doen met Feyenoord, was hij nog steeds uitgefloten volgend seizoen. Hij kan gewoon niks goed bij de Feyenoorders, fok het dan ook maar. Zing dan gewoon: helemaal niets in rotterdam. Heb dan ook gewoon ECHT scheit aan die losers in de Kuip.

Enne...Hij heeft natuurlijk wel gelijk ;)
 
Uitspraak van Too Many Daves op dinsdag 2 juni 2009 om 01:02:
Ach hou op zeg...Als hij daar had gestaan en gezegd had: jongens, ik heb wel te doen met Feyenoord, was hij nog steeds uitgefloten volgend seizoen. Hij kan gewoon niks goed bij de Feyenoorders, fok het dan ook maar. Zing dan gewoon: helemaal niets in rotterdam. Heb dan ook gewoon ECHT scheit aan die losers in de Kuip.

Enne...Hij heeft natuurlijk wel gelijk


Bepaal jij niet.
Lurling is de grootste kwal op de nederlandse voetbalvelden en uitgerekend JIJ neemt voor die paupert op :roflol:
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 2 juni 2009 om 01:08:
Bepaal jij niet.


De ranglijst wel. Feyenoord heeft toch niets over gehouden aan dit seizoen? Nou dan.
pff nac mag ook een keer europa in, gelijk grote mond :D
Uitspraak van st33n op dinsdag 2 juni 2009 om 01:11:
Lurling is de grootste kwal op de nederlandse voetbalvelden en uitgerekend JIJ neemt voor die paupert


behalve op de velden van NAC en Ajax na het zingen van dit liedje
 
Uitspraak van Rooie Roy :woep: op dinsdag 2 juni 2009 om 01:12:
pff nac mag ook een keer europa in, gelijk grote mond


En als het ff slecht gaat gaat binnenkort ie weer ff iene miene mutte doen met zijn 10 vingers voor welke club hij dan aankomend seizoen weer 'ns zal zijn
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 2 juni 2009 om 01:16:
voor welke club


s
laatste aanpassing
laatste aanpassing 2 juni 2009 01:18
 
Uitspraak van [D]aan.. op dinsdag 2 juni 2009 om 01:16:
s


boks voor deze verbetering.
 
ach ja nu lopen ze weer achter lurling aan en straks speelt ie weer slecht zoals een paar seizoenen geleden en dan fluiten ze hem uit

en straks weer gaan janken dat ie niet weet waarom ze zon hekel aan hem hebben

'ze knepen in mn arm, de dagen erna deed het nog pijn':cry:
'ze stonken naar bier':cry:
Lurling is zekers familie van Majstro:jaja:
Uitspraak van st33n op dinsdag 2 juni 2009 om 01:11:
Lurling is de grootste kwal op de nederlandse voetbalvelden


Overdrijven is ook een vak.

Ik was absoluut niet blij met zijn komst, maar moet zeggen: hij heeft beter gespeeld dit seizoen dan ik van hem had verwacht. Al zijn er natuurlijk weer incidenten geweest (boksles voor Niels Welleberg van Twente) die ervoor zorgen dat zijn reputatie belabberd blijft.
 
Uitspraak van Rooie Roy :woep: op dinsdag 2 juni 2009 om 01:12:
nac mag ook een keer europa in


intertoto :lol:

majstro :cry:
 
lekker belangrijk.
:cry: lurling.

maakt zich al jaren drukker om ons dan wij om hem.
 
je hebt toch een kleine menigte tegen je .... die nog gekker zijn dan een rodeo clown op hogehakkeng!
 
lachen als je zelf ook niks heb gewonnen.... :lol:
 
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 2 juni 2009 om 10:32:
lachen als je zelf ook niks heb gewonnen....


Dat ie sowieso nog kan lachen met zo'n flikkerhoofd :LOL:
en zn sixpek
kekke boy die stefohn
wat een frustratie bij die lurling :lol:
sukkeltje
 
Uitspraak van Knaller :bier: op dinsdag 2 juni 2009 om 10:54:
wat een frustratie bij die lurling


alleen maar mooi, hij weet wat er leeft bij ons nadat we hadde gewonne daarow dus lul maar lekker door, ik feest nog ff door met de behaalde
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 2 juni 2009 om 05:51:
intertoto


:roflol: :cheer:
 
Beter breekt hij zijn nek. Iedereen blij (y)
 
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 2 juni 2009 om 11:51:
hij weet wat er leeft bij ons nadat we hadde gewonne daarow


feyenoord ekte ekte aartsvijand jwt
NAC :lol:


nog nooit gewonnen in de Kuip tot het om een plaats in europa gaat , dan kunnen ze het ineens wel :lol:



:bye:
 
Uitspraak van permanent verbannen op dinsdag 2 juni 2009 om 13:04:
feyenoord ekte ekte aartsvijand jwt


neeng, winne daarow :D
Lurling :respect: Lurling :respect: Lurling :respect: Lurling :respect: Lurling :respect: Lurling :respect: Lurling :respect: Lurling :respect: Lurling :respect: Lurling :respect: Lurling :respect: Lurling :respect: Lurling :respect: Lurling :respect: Lurling :respect: Lurling :respect: Lurling :respect: Lurling :respect: Lurling :respect: Lurling :respect: Lurling :respect: Lurling :respect: Lurling :respect: Lurling :respect: Lurling :respect: Lurling :respect: Lurling :respect: Lurling :respect:
 
Uitspraak van permanent verbannen op dinsdag 2 juni 2009 om 13:04:
feyenoord ekte ekte aartsvijand jwt


ze maken zich net zo druk als sparta altijd.
schitterend :lol:
 
whehe die foto:X
Wehehe frustratie druipt er weer af.. Nac:cry: Majstro:cry: Lurling:cry:
Uiteraard hebben wij van Nac Fanzine De RAT een enorm respect voor onze vrinden uit r'dam-zuid. Gezien de vele, puur respectvolle uitingen van mede-vreugde vanuit r'dam en de toewijding die men aldaar nog steeds heeft voor zowel Lurling als zijn (minstens net zo populaire) moeder willen wij bij deze onze vrinden uit zuid van harte feliciteren met een voor hun wederom zeer geslaagd seizoen.

We kunnen goed begrijpen dat dit gevoel van medeleven bij meerdere supporters leeft, bij deze nodigen we u allen van harte uit om deze sympathieke club met die buitengewoon intelligente aanhang te feliciteren met hun puike prestaties. Dit kan, door een felicatiereactie onder dit bericht achter te laten, veel persoonlijker is echter een vriendelijk telefoontje naar de kuip, waarbij uiteraard gelijk op diezelfde respectvolle toon gevraagd kan worden in welke voorronde onze r'damse vrienden komend jaar het europees toneel binnenrollen. Gedurende kantooruren kunt u allen hiervoor terecht op het volgende nummer: 010-2923888.

HELEMAAL NIETS IN ROTTERDAM!!!





Ook flink gek, lekker bellen jongens hihi
 
pff nee toch:roflol: