Uitspraak van verwijderd op zondag 29 maart 2009 om 16:56:
Bel de helpdesk; sta je tijdenlang in de wacht.
Hehe toevallig ben ik een ziggo adviseur en als ik jou vertel dat die klantenservice vol hangt met 70+ers die na het stofzuigen ineens geen internet meer hebben zul je me niet geloven omdat 90% van die zeikerts te eigenwijs zijn om iets van je aan te nemen.
Stap 1 is trek de stekker uit het modem en stop de stekker opnieuw in het stopcontact en dan zul je zien dat het internet weer werkt..
Routers worden niet ondersteund.
Met een router is stap 1 trek de stekker van de router eruit trek hierna de stekker van het modem eruit en plaats nu eerst de stekker van de modem terug in het stopcontact en stop nu de stekker van je router in het stopcontact.
Als je niet weet hoe het werkt dan is het jou probleem en moet je niet liggen zeuren dat je internet niet werkt en 10x de klantenservice bellen met hetzelfde probleem. 99 van 100x is het op te lossen met een simpele stekker.
Storingen en blokjes in het beeld heeft te maken met dat jij als persoon gewoon weg niet leest en alles fout hebt aangesloten. Foute bekabeling en splitters zonder versterkers zijn hier de oorzaak van.
Kom mij niet wijsmaken dat het anders is want ik krijg 10x per dag op afspraak van die zeurende eigenwijze mensen tegenover me en die met hun bek vol tanden staan dat het een simpel iets is en dat ze zelf zo eigenwijs zijn geweest om eroverheen te lezen.