Partyflock
 
Forumonderwerp · 897966
4 volgers · 190735x bekeken
 
Waarschuw beheerder
+1-6
Edit by admin:

Dit topic is voor het bespreken van en discussieren over alle aspecten mbt Geert Wilders en zijn PVV. Partijstandpunten, mediaberichten et cetera vallen hier dus allemaal onder!
laatste aanpassing door een beheerder
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 2 april 2009 om 19:33:
Femke Halsema


Halsema praat altijd zo mooi met haar tandjes op elkaar. Ben je een vegetarische vagina, dan stem je GL.

:)
 
Waarschuw beheerder
We kunnen wel wat leren van andere culturen. Open die grenspoorten!
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op donderdag 2 april 2009 om 22:08:
We kunnen wel wat leren van andere culturen. Open die grenspoorten!


hoe kom ik er toch bij, dat je hier wat zit te rellen ?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van an[n]o73niem op donderdag 2 april 2009 om 16:46:
allemaal leuk en aardig die voorbeeldjes van je.......maar wedden dat ik meer voorbeeldjes heb die wel op waarheid berusten.


Ja, duhh! :P

Het is toch niet meer dan logisch dat een krant (zelfs als we het over de Telegraaf hebben) meer berichten bevat die wáár zijn dan berichten die NIET waar zijn? Je gaat toch ook een inbreker niet beoordelen op hoeveel spullen hij in huis heeft die niet gestolen zijn? :D

Een krant HOORT de waarheid te plaatsen en HOORT berichten te verifiëren voor ze geplaatst worden. Dat is geen verdienste, dat is wat je als krant hoort te doen.

"Ja maar meneer de rechter, ik heb alleen op die éne dag mensen vermoord, maar alle 364 andere dagen niet!"
"Oh, dan is het goed." :vaag:

Uitspraak van Thijs-BK op donderdag 2 april 2009 om 19:53:
de SP is kampioen kamervragen,


Vrij logisch als je de grootste oppositiepartij bent. :P

Als je echter het aantal vragen door het aantal fractieleden deelt, is de PvdD de onbetwiste kampioen en staat de SP pas op de derde plaats.

Uitspraak van Thijs-BK op donderdag 2 april 2009 om 19:53:
ik denk dat als je maar goed genoeg zoekt dat je bij hun net zo veel "misstanden"zou kunnen vinden.
Ik ben alleen de te lui om het uit te zoeken en het boeit me verder ook geen drol.


Gewoon bij Parlando "PVV" of "SP" als ondertekenaar invullen en er dan random een paar uitpikken. Ik denk echt niet dat er bij de SP Kamervragen te vinden zijn waarin ze een verbod op een broodje halal in de kantine eisen of van mensen in bejaarden/verzorgingstehuizen eisen dat ze maar met de pot meeëten (behalve op doktersvoorschrift of als het kosher moet zijn).

Maar goed, misschien duik ik hier nog wel een keertje in, want volgens mij is dat best WEL interessant... "de zinnigheid van Kamervragen, verdeeld naar fracties" - tenslotte kosten al die Kamervragen een heleboel geld. ;)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 2 april 2009 om 22:40:
hoe kom ik er toch bij, dat je hier wat zit te rellen ?


Het mag allemaal wel wat controversieler toch8).
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Demente Taart op vrijdag 3 april 2009 om 07:06:
Maar goed, misschien duik ik hier nog wel een keertje in, want volgens mij is dat best WEL interessant... "de zinnigheid van Kamervragen, verdeeld naar fracties" - tenslotte kosten al die Kamervragen een heleboel geld


Maarja wat is zinnig en wat niet :p
Ik vind vragen over milieuvraagstukken vermoeiend en onzinnig (vooral omdat ik denk dat klimaatverandering een overdreven hype is net als zure regen dat eerst ook was) maar voor anderen geld dat weer niet.
Maar ik dwaal nu een beetje af.

Uitspraak van Demente Taart op vrijdag 3 april 2009 om 07:06:
is de PvdD de onbetwiste kampioen


Tja nu je het zegt :9

Uitspraak van verwijderd op donderdag 2 april 2009 om 22:08:
We kunnen wel wat leren van andere culturen. Open die grenspoorten!


Het nieuwe uitzetcentrum op Rotterdam airpiort komt inmiddels boven maaiveld uit zag ik van de week. Goed voor de bouwsector dat er nog wat te bouwen valt in deze tijden (Y) 8)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Thijs-BK op vrijdag 3 april 2009 om 11:09:
Maarja wat is zinnig en wat niet :P


1. Vragen stellen puur om het vragen stellen, d.w.z. vragen waarop je het antwoord al weet omdat er maar één antwoord mogelijk is. (Hier zou een fractie eigenlijk voor de helft van de kosten moeten opdraaien. Moet je eens opletten hoe snel dat soort vragen opeens niet meer worden gesteld. :[ )

2. Vragen stellen die buiten de bevoegdheid van de betreffende minister vallen. (Gebeurt vaker dan je denkt... ik ben al diverse keren variaties op "Daar ga ik niet over en ik heb er geen enkele zeggenschap in" bij antwoorden tegengekomen.)

3. Vragen stellen als je je huiswerk niet goed hebt gedaan, bijvoorbeeld zonder ook maar één poging om te checken of iets wel wáár is. Gezien de kostprijs van de gemiddelde Kamervraag vind ik dat je daar als Kamerlid toch minstens eerst een kwartiertje research aan kunt besteden. ;)

Ik vind vragen over milieuvraagstukken vermoeiend en onzinnig (vooral omdat ik denk dat klimaatverandering een overdreven hype is net als zure regen dat eerst ook was) maar voor anderen geld dat weer niet.


Met zaken als zure regen en het gat in de ozonlaag was het niet zo moeilijk om meteen wereldwijde maatregelen te nemen, die (gelukkig!) veel effectiever waren dan de gemiddelde rampscenarist had kunnen denken. Maar ik heb persoonlijk nog meegemaakt hoe het was om met ontstoken ogen thuis te komen als je in een regenbuitje had gefietst, dus ga me niet vertellen dat het een hype was. :P (Of al die Australiërs die vanwege het ozongat niet meer zonder factor 20 de deur uit konden zonder dat meteen de vellen erbij hingen. Lijkt me toch sterk dat dat allemaal psychisch was. :D)

Maar ik dwaal nu een beetje af.


Toch vind ik dit best wel on-topic.... we hadden het tenslotte over Kamervragen die door de PVV rechtstreeks uit de Telegraaf zijn geplukt. :)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op dinsdag 31 maart 2009 om 15:01:
Uitspraak van Je bent ingelogd als: WJTN op dinsdag 31 maart 2009 om 13:28:
Zie je mij me druk maken in deze topic.

:yes:


Ik maak mij niet druk. Voer een discussie. Inhoudelijk. Probeer maar eens. Stuk leuker dan alleen maar one-liners plempen, jezelf te slim vinden voor de discussie (vloppen, gapen e.d.) en dwangmatig topics openen.

Leer je ook nog eens van.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van an[n]o73niem op donderdag 2 april 2009 om 16:37:
overigens zijn er al eerder partijen weggelopen in het verleden.........ook allemaal gevaarlijke mensen volgens jou?


Ik had het over "hij" en niet over partijen.
Hij die als "politicus" ongepast met zijn vocabulaire omgaat.

Uitspraak van an[n]o73niem op donderdag 2 april 2009 om 16:37:
als hij mocht kiezen zou hij liever niet beveiligd worden,denk je niet?


Hij zou liever stoer (als een kraai) onbeveiligd rond willen lopen.
Het feit al dat hij WEET dat hij recht heeft op beveiliging, maakt hem ook tot een lafbek van uitbundige uitspraken.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Florence op donderdag 2 april 2009 om 12:46:
om de halve islamitische bevolking naar Nederland te halen


O, daar gaat het bij jou ook vooral om, alsof er geen andere problematieken zijn.
Shame on you!

Uitspraak van Florence op donderdag 2 april 2009 om 12:39:
Misschien moet je je eens afvragen waar de frustraties vandaan komen onder de Wilders stemmers. En wen er maar aan, Wilders gaat premier worden.


Onvrede, waar van de meeste stemmers discrimineren op grond van iemand ras/geloof ed.
SHAME ON THEM omdat Geert daar vaak ongenoegen over heeft geuit.

En de andere stemmers de zogenaamde proteststemmers; het woord protest verklaard het wellicht:
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 31 maart 2009 om 22:43:
Je kan het zien als een "soort" chantage.
Mensen staken ook voor een doel en de proteststemmer zouden nu bijwijze van spreken op Geertje stemmen om de regering als het ware onder druk
te zetten of anders..........!
Is aan de ene kant te begrijpen om de regering zo onder druk te zetten, maar of ze daadwekelijk op hem zou stemmen???????
Zou dan wel heel erg dom zijn!


Uitspraak van Florence op donderdag 2 april 2009 om 12:39:
En wen er maar aan, Wilders gaat premier worden.


Wen eraan dat het dan een feest gaat worden.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Florence op donderdag 2 april 2009 om 12:39:
En wen er maar aan, Wilders gaat premier worden.


Ik vraag me trouwens af (aangezien jij er zo zeker van bent).... hoeveel ben jij bereid daar op in te zetten? O:)

En nou niet aankomen met "ik wed nooit" he? :D
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 3 april 2009 om 15:27:
Ik had het over "hij" en niet over partijen


als je had opgelet weet je dat de gehele PVV wegliep

Uitspraak van verwijderd op vrijdag 3 april 2009 om 15:27:
Hij zou liever stoer (als een kraai) onbeveiligd rond willen lopen


Ooh,je kent hem persoonlijk

Uitspraak van Demente Taart op vrijdag 3 april 2009 om 07:06:
Ja, duhh!

Het is toch niet meer dan logisch dat een krant (zelfs als we het over de Telegraaf hebben) meer berichten bevat die wáár zijn dan berichten die NIET waar zijn?


Wilders gaat er graag op in en soms,te graag,maar dit kan je eerder de kranten verwijten dan Wilders zelf.................Wilders zit er wel eens naast,maar welke politicus niet.
Groen links stelt bijvoorbeeld ook wel eens kamervragen. betreffende het millieu wat later een wassen neus blijkt te zijn.

Klopt het wel moet de verantwoordelijke uitleg geven,klopt het niet gaat het over en is er weer geld verspild door een onnodige vraag.
Waarschuw beheerder
Geert 8)
 
Waarschuw beheerder
Zie dat sommige van jullie maar weinig kaas hebben gegeten van het begrip media ..
Waarschuw beheerder
Uitspraak van an[n]o73niem op vrijdag 3 april 2009 om 19:48:
Wilders gaat er graag op in en soms,te graag,maar dit kan je eerder de kranten verwijten dan Wilders zelf.................Wilders zit er wel eens naast,maar welke politicus niet.


True, maar als je al een paar keer bij een bepaalde krant flink je neus hebt gestoten, is het geen overbodige luxe meer om een dagje te wachten tot een bericht door een onafhankelijke bron kan worden bevestigd (al was het alleen maar door zelf even de telefoon te grijpen of een mailtje te sturen). Voor het beantwoorden van een Kamervraag staat geloof ik een termijn van 6 weken en dan maakt dat kleine beetje extra echt niks uit - sterker nog, je zult er ongetwijfeld een aantal keer 2000 euro mee kunnen besparen. (Y)

Neem bijvoorbeeld dat verhaal over de Gemeente Amsterdam waar ze kerstmis wilden afschaffen "vanwege de allochtonen", herstel, het was alleen het GVB (dat was een van de snelste herschrijvingen die ik de Telegraaf ooit heb zien doen :D), herstel, het was maar één garage, herstel, die ene garage had gewoon niet genoeg budget voor én een kerstfeestje én een nieuwjaarsborrel. Tussen de eerste en de definitieve versie zat iets van 12 uur, maar de Kamervragen waren inmiddels al ingediend. En zo weet ik er nog wel een paar. :P

Ik heb best wel een hekel aan de kreet "van mijn belastingcenten", maar ik zou het hier toch bijna zeggen. ;)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 3 april 2009 om 21:08:
Zie dat sommige van jullie maar weinig kaas hebben gegeten van het begrip media ..


Wou ik net zeggen :P
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Sharon!!!75 :D op vrijdag 3 april 2009 om 23:16:
Wou ik net zeggen


Ai .. dan was ik je net voor .. sowwyy :p
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van an[n]o73niem op vrijdag 3 april 2009 om 19:48:
als je had opgelet weet je dat de gehele PVV wegliep


Ben niet blind, maar zoals ik al zei: Ik heb het over hem; zijn gedrag.
En natuurlijk moeten zijn schaapjes mee blijven lopen, gezichtsverlies heet dat.

Uitspraak van an[n]o73niem op vrijdag 3 april 2009 om 19:48:
Ooh,je kent hem persoonlijk


Zou je wel willen weten hé?!

Uitspraak van verwijderd op vrijdag 3 april 2009 om 21:08:
Zie dat sommige van jullie maar weinig kaas hebben gegeten van het begrip media ..


Veel kaas eten is ook niet gezond. ;p
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Sharon!!!75 :D op vrijdag 3 april 2009 om 23:16:
Wou ik net zeggen ;p


Dat je weinig kaas hebt gegeten?
Geeft niet, want dan blijf je mooi slank. ;p
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 4 april 2009 om 02:06:
Veel kaas eten is ook niet gezond.


Spreekwoordelijk he anders is het net als met de gare rapen van hans teeuwen. :p

Waarschuw beheerder
Uitspraak van Demente Taart op vrijdag 3 april 2009 om 22:43:
Ik heb best wel een hekel aan de kreet "van mijn belastingcenten", maar ik zou het hier toch bijna zeggen.


helaas zijn deze kamervragen een lachertje bij de echte verspilling van onze belastingcenten.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van an[n]o73niem op zaterdag 4 april 2009 om 10:35:
helaas zijn deze kamervragen een lachertje bij de echte verspilling van onze belastingcenten.


Helemaal, dat klopt. Ik met je eens, maar ja, wat is nu precies verspilling.
Ik vind subsidies aan verenigingen totaal belachelijk, en hoe veel miljoenen gaan er heen, direct, en indirect ?
Ik vind dat verspilling, als mensen willen voetballen, dat ze dat godverdomme zelf betalen, toch niet van mijn belasting centen.
Kunstenaars subsidiëren? als mensen het mooi vinden, dan kopen ze het, zo niet gaat die toch lekker kantoren poetsen.
Scholen Subsidiëren ? Als je later ingenieur wil worden, dan pak je toch een lening, dan wordt tenminste die school ook echt af gemaakt.
Wegen aanleggen ? dat ze die lappen asfalt toch lekker verkopen, en dat de Shell er een tolhuisje op neer mag zetten?
Toneel vereniging ? Omroepen ? Kunstwerken op straat ? de Stichting Lokaal Dialect ?

Je kan het allemaal verkopen als geld weg gooien.
Maar je moet wel even kijken wat je er voor terug krijgt, of wat je verplichtingen zijn.

Antillen, jups het gootsteenputje van de Nederlandse economie, wat krijgen we er voor terug? Het krepuul wat zelfs daar te lastig is.
Maar een 400 jaar geleden ofzowat vonden wij Nederlanders dat het heel leuk was om daar wat eilandjes te hebben, heel tof als overslagplaats voor katoenplukkers. Of wat we er ook precies mee moesten.
Kunnen we dan zo maar zeggen, als een ouder die de controle over zijn kind is kwijt geraakt, flikker effe lekker op, ga buiten spelen?
Je kan er mee dreigen, maar of je het ook echt kan maken om te doen.

EU, ja er gaan miljarden heen, maar het komt voor een gedeelte terug, er is zelfs een tijd geweest waar we meer subsidies uit Brussel kregen, dan dat Nederland contributie betaalde.

Ontwikkelingsgeld, ik zie ook niet echt in, waarom er geld gaat naar bepaalde landen, en heb ook het gevoel dat er in sommige landen meer aan de strijkstok blijft hangen, dan er uit eindelijk echt gebruikt wordt voor de "hulp"
Aan de andere kant help je zo wel om landen zich te civiliseren, zodat ze minder gevoelig gaan worden voor religie extremisten, of dat landen kunnen optreden tegen piraten, die onze rederijen voor miljoenen afpersen, en we er niets tegen kunnen doen.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 4 april 2009 om 11:28:
Ik vind subsidies aan verenigingen totaal belachelijk, en hoe veel miljoenen gaan er heen, direct, en indirect ?
Ik vind dat verspilling, als mensen willen voetballen, dat ze dat godverdomme zelf betalen, toch niet van mijn belasting centen.
Kunstenaars subsidiëren? als mensen het mooi vinden, dan kopen ze het, zo niet gaat die toch lekker kantoren poetsen.
Scholen Subsidiëren ? Als je later ingenieur wil worden, dan pak je toch een lening, dan wordt tenminste die school ook echt af gemaakt.


Héél even dacht ik dat je account gehackt (gehacked?) was. :lol:

Mensen zouden trouwens behoorlijk opkijken als ze opeens zelf alle kosten voor school/studie en/of weggebruik (inclusief openbaar vervoer) moeten betalen... volgens mij hoort dan plotseling iedereen met een inkomen van minder dan 4x modaal bij de minima. :P

Uitspraak van verwijderd op zaterdag 4 april 2009 om 11:28:
EU, ja er gaan miljarden heen, maar het komt voor een gedeelte terug, er is zelfs een tijd geweest waar we meer subsidies uit Brussel kregen, dan dat Nederland contributie betaalde.


Best wel opmerkelijk dat je van degenen die continu staan te roepen dat onze EU-bijdragen omlaag moeten nooit iets hoort over de tijd dat we netto-ontvanger waren. :[

Uitspraak van an[n]o73niem op zaterdag 4 april 2009 om 10:35:
helaas zijn deze kamervragen een lachertje bij de echte verspilling van onze belastingcenten.


Toch... een goed voorbeeld begint bij jezelf en dat geldt zeker voor Kamerleden. Tenslotte zijn dit kosten die allemaal voortkomen uit luiheid en onzorgvuldigheid (maakt niet uit of het om de PvdD, de PVV of GroenLinks gaat), dus waarom zouden de burgers daarvoor moeten dokken? Omdat er elders grotere bedragen worden verspild? Neuh... geen goed excuus. ;)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 4 april 2009 om 11:28:
Helemaal, dat klopt. Ik met je eens, maar ja, wat is nu precies verspilling.
Ik vind subsidies aan verenigingen totaal belachelijk, en hoe veel miljoenen gaan er heen, direct, en indirect ?
Ik vind dat verspilling, als mensen willen voetballen, dat ze dat godverdomme zelf betalen, toch niet van mijn belasting centen.
Kunstenaars subsidiëren? als mensen het mooi vinden, dan kopen ze het, zo niet gaat die toch lekker kantoren poetsen.
Scholen Subsidiëren ? Als je later ingenieur wil worden, dan pak je toch een lening, dan wordt tenminste die school ook echt af gemaakt.
Wegen aanleggen ? dat ze die lappen asfalt toch lekker verkopen, en dat de Shell er een tolhuisje op neer mag zetten?
Toneel vereniging ? Omroepen ? Kunstwerken op straat ? de Stichting Lokaal Dialect ?


Zo, ik ben het nog nooit zó hard niet met je eens geweest. 8)

educatie, kunst, toneel, muziek, regionaal behoud en ontspanning is een taak van de lokale overheid en één van de belangrijkste pijlers om cultuur te delen en over te brengen. Een van de 'kerntaken' van de lokale overheid in mijn ogen; de cultuur van een gemeenschap behouden, faciliteren en ontwikkelen.

edit; het is gister laat geworden.. ;)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Demente Taart op zaterdag 4 april 2009 om 15:01:
Héél even dacht ik dat je account gehacked was.


Even ik meen dat dus eigenlijk echt, alhoewel ik het een beetje over drijf in dit stuk, maar in principe vind ik, dat als zich iets niet uit zich zelf betaald, cultuur, TV, Muziek, sport etc. Dan vind ik dat het geen bestaansrecht heeft.

Ik kijk even om de hoek, Roda JC, Fortuna, Sporting Limburg.... men wil gewoon godverdomme dat er 10 miljoen in gepompt gaat worden, om het levensvatbaar te houden.
Gewoon achterlijk, als ik zie dat er ME voor nodig is, hoeveel clubliefde de aanhang heeft. Dan kunnen die toch wel ieder 5 miljoen ophoesten en dan houden ze en in Sittard een Leuk clubje en in Kerkrade !?

Te kort aan opgeleiden, laat bedrijven lekker scholieren gaan sponsoren, baan in het voor uit zicht, gewoon lekker op je 12e contract tekenen, dat je precies weet bij welk bedrijf je werkt tot je 70e , waar na je dan het spuitje krijgt.

Nog mensen die het rechtse geluid missen in den Haag ?

Mensen die continu lopen te klagen hier, je weet niet hoe goed je het hebt in dit land, tegoed.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 4 april 2009 om 16:39:
Even ik meen dat dus eigenlijk echt, alhoewel ik het een beetje over drijf in dit stuk, maar in principe vind ik, dat als zich iets niet uit zich zelf betaald, cultuur, TV, Muziek, sport etc. Dan vind ik dat het geen bestaansrecht heeft.


Jij was een PVDA'er toch? Een socialist Light? 8)

Wat jij roept is kapitalisme en marktwerking in zijn puurste vorm.. 8)
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 3 april 2009 om 15:40:
Onvrede, waar van de meeste stemmers discrimineren op grond van iemand ras/geloof ed.
SHAME ON THEM omdat Geert daar vaak ongenoegen over heeft geuit.


Niet te geloven die linkse blindheid en dat eeuwige geknuffel met de multikul.
Hoe geloofwaardig is de linkse elite eigenlijk nog...?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 4 april 2009 om 16:39:
Even ik meen dat dus eigenlijk echt, alhoewel ik het een beetje over drijf in dit stuk, maar in principe vind ik, dat als zich iets niet uit zich zelf betaald, cultuur, TV, Muziek, sport etc. Dan vind ik dat het geen bestaansrecht heeft.


Aan de andere kant moet ik eigenlijk niet denken aan de hoeveelheid reclame waarmee alles doorspekt wordt als de overheidsbijdragen voor cultuur en sport wegvallen, al moet je natuulijk ophouden bij zaken als voetbalclubs die miljoenen euro's verlies maken, want dat is geen sport meer. :P

En wat betreft subsidies voor kunst... tja, er zijn genoeg kunstenaars die na een jaar of vijf "werken voor de contraprestatie" (zoals dat vroeger heette) opeens wél doorbraken en nu een deel van ons cultureel erfgoed vormen, waarvan iedereen toch vindt dat dat beschermd moet worden. Maar ook hier mogen er best grenzen worden gesteld... na 5 jaar nog steeds geen zicht op een zelfstandige carrière? Dan mag je nog 5 jaar voor 50% en daarna is de koek op. :)

Overigens vind ik iemand van zijn 12de tot 70ste aan één bedrijf vastketenen een gruwelijk slecht plan, want zo krijg je alleen nog maar méér mensen op verkeerde plaatsen en zullen er té veel mensen zich nooit meer tot hun volledig potentieel kunnen ontwikkelen. (Doei kenniseconomie. :bye: )
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 4 april 2009 om 17:05:
Jij was een PVDA'er toch? Een socialist Light?


echt niet, altijd VVD er geweest, tot de verwildering van de VVD.
dus op het moment is het knarse tandend CDA stemmen :( Maar ja Eurlings vind ik wel goeie dingen doen.
Uitspraak van Demente Taart op zaterdag 4 april 2009 om 18:12:
Doei kenniseconomie.


Ik heb het ook een beetje zwart-wit er neer gezet. En dit kan ook gewoon niet met de huidige opzet van ons systeem in Nederland.
En bovendien het bedrijf waar ik voor werk, zou daar niet erg gelukkig van worden. Te klein om enorme scholing te kunnen betalen, maar te hightech/internationaal gericht om met minder gekwalificeerd personeel uit te komen.
laatste aanpassing
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 4 april 2009 om 20:26:
Uitspraak van Oxygen op zaterdag 4 april 2009 om 17:05:
Jij was een PVDA'er toch? Een socialist Light?

echt niet, altijd VVD er geweest, tot de verwildering van de VVD.


:S PVDA en VVD nogal een verschil he 8)
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 3 april 2009 om 15:40:
Onvrede, waar van de meeste stemmers discrimineren op grond van iemand ras/geloof ed.
SHAME ON THEM omdat Geert daar vaak ongenoegen over heeft geuit.


Ik zou maar eens wat respect hebben voor de standpunten van anderen.
Mensen die op wilders stemmen doen dit met een verdomd goede reden.
Het ligt misschien niet in jouw straatje. Maar dan heb je maar mee te leven. Het feit dat Wilders uberhaupt zichzelf kan handhaven is gewoon een indicatie dat de mulitculturele samenleving niet werkt zoals hij moet werken. Take it or leave it. Zo is het gewoon.
De islam is hierin een facistische ideologie en dat pikken andere mensen gewoon niet meer.
Dan is het nog niet eens dat mensen die op Wilders willen stemmen moslims weg willen hebben. Zeer zeker niet. Maar er moet wel eens een eidn komen aan de immigratie uit moslimlanden en de invloed van de islam moet zo veel mogelijk worden beperkt. Anders blijft de tijdbom onder de multiculturele samenleving gewoon doortikken totdat deze wel eens echt barst en dan zijn we veel verder van huis.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Thijs-BK op zondag 5 april 2009 om 10:47:
Dan is het nog niet eens dat mensen die op Wilders willen stemmen moslims weg willen hebben


Uitspraak van Thijs-BK op zondag 5 april 2009 om 10:47:
Mensen die op wilders stemmen doen dit met een verdomd goede reden.


Hoe weet jij dat? :/
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Thijs-BK op zondag 5 april 2009 om 10:47:
verdomd goede reden.


Het is geen goede reden.
Als deze mensen zich zo bewust zijn van jouw en Geerts vermeende gevaar, waarom heeft Geert Wilders dan in het begin van het jaar 12 zetels volgens de pols, en nadat in eens een of andere rechter heeft besloten dat Wilders vervolgt moet gaan worden verdubbelt zich zijn stemmers aantal.
Kudde gedrag, daarom stemt mindstens de helft van de Wilders stemmers, en heeft niets te maken met zich bewust zijn van.
En volgens mij, maar dat weet ik niet zeker, stemt er ook een groot gedeelte op Wilders van wege, die groep hang Marokkers op de hoek van de straat, die zich zonder meer geen ruk van enige ideologie aan trekken. En waarschijnlijk zijn er ook genoeg moslims in Nederland, die hun ook graag aan een touwtje zien hangen.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 5 april 2009 om 11:55:
En waarschijnlijk zijn er ook genoeg moslims in Nederland, die hun ook graag aan een touwtje zien hangen.


:yes:

Zelfs Wilders heeft o.a. op de Amerikaanse TV toegegeven dat de meeste moslims in Nederland normale, hardwerkende en goed geïntegreerde burgers zijn (al mag hij dat van mij wel eens wat vaker en harder herhalen ;)) die niets te maken willen hebben met extremisme of geweld.

Daarom is het ook zo jammer dat juist de groep "hardwerkenden en geïntegreerden" het steeds meer zat begint te worden om zich tegenover autochtoon Nederland konstant te moeten verantwoorden voor alle rotzooimakers, die bovendien door henzelf niet eens als echte moslims worden beschouwd - tenslotte wijst de islam geweld in principe af en leert dat je je moet houden aan de wetten van het land waarin je leeft. (En terecht. :P)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Demente Taart op zondag 5 april 2009 om 12:12:
al mag hij dat van mij wel eens wat vaker en harder herhalen


wat denk je zelf, dan zullen Wilders kamer zetels in de pols sneller naar beneden gaan als een Turks vliegtuig :s
Waarschuw beheerder
Hmmm... binnenkort dus maar weer even JoepTjoep afstruinen voor dat interview. ;)

Eigenlijk had ik het meteen al moeten bewaren toen ik dacht: "Wat zeg je nou?" :O
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Thijs-BK op zondag 5 april 2009 om 10:47:
Ik zou maar eens wat respect hebben voor de standpunten van anderen.


Aangesproken?!
Je raaskaalt weer als altijd.
Respect tonen voor iemands standpunt is heel wat anders als het discriminatie betreft.

Uitspraak van Thijs-BK op zondag 5 april 2009 om 10:47:
Mensen die op wilders stemmen doen dit met een verdomd goede reden.


Ja de meeste discrimineren.
Zijn er zat die dat als 1ste standpunt nemen.
Want het inhoudelijke pakket van de PVV kennen ze geeneens.

Uitspraak van (6) † MeSSeNGeR oF DeATH † (6) op zaterdag 4 april 2009 om 17:58:
Niet te geloven die linkse blindheid en dat eeuwige geknuffel met de multikul.
Hoe geloofwaardig is de linkse elite eigenlijk nog...?


Ook aangesproken?!
Het gaat niks over het linkse.
Het gaat over de mensrecht op zich; een mensrecht waar wij wellicht een keer, een beroep op moeten doen.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 5 april 2009 om 18:33:
Want het inhoudelijke pakket van de PVV kennen ze geeneens.


Dat is er ook amper. En wat er in staat zal de meeste rechtse discriminerende ventjes niet behagen. Tuchtscholen, gedoogbeleid stoppen etc.

Uitspraak van verwijderd op zondag 5 april 2009 om 18:33:
linkse elite


WTF is dat toch steeds? Wat wordt in faksnaam bedoeld met de linkse elite? Niemand weet dat, die idioot heeft dat zelf verzonnen en iedereen praat het lekker na.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Thijs-BK op zondag 5 april 2009 om 10:47:
Anders blijft de tijdbom onder de multiculturele samenleving gewoon doortikken totdat deze wel eens echt barst en dan zijn we veel verder van huis.


Misschien zal dat dan het beste kunnen zijn.
Dan weet in ieder zijn recht en plaats.

We hebben het altijd over de moslims, maar het multiculturele komt van alle kanten ons land binnen en niet vergeten de Oostbloklanden, maar dat valt minder op zijn t.w. geen moslim en blank uiterlijk.
NLD is opgebouwd uit het multiculturele, want NLD heeft bijna niks wat echt NLD's is.

Als men zegt een totale immigratiestop vanuit alle landen, is heel wat anders dan constant alleen te hameren over de moslimlanden.
En mensen (de schijters) die dat wel doen: SHAME ON THEM !!!

Maar zoals ik al eerder zei: We worden als het ware " 1 STAAT " t.w. de EU, Europa en dan ook kunnen de moslims via andere landen binnen komen.
En daar zullen de mensen
Uitspraak van Thijs-BK op zondag 5 april 2009 om 10:47:
Take it or leave it. Zo is het gewoon.


Uitspraak van Thijs-BK op zondag 5 april 2009 om 10:47:
Het feit dat Wilders uberhaupt zichzelf kan handhaven is gewoon een indicatie


van
Uitspraak van verwijderd op zondag 5 april 2009 om 11:55:
Kudde gedrag, daarom stemt mindstens de helft van de Wilders stemmers, en heeft niets te maken met zich bewust zijn van.


En dan herhaal ik: Niets te maken met zich bewust zijn van.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Too Many Daves op zondag 5 april 2009 om 18:35:
En wat er in staat zal de meeste rechtse discriminerende ventjes niet behagen. Tuchtscholen, gedoogbeleid stoppen etc


:LOL:
Idd., maar dan zullen ze weer gauw links :VAAG: worden. :LOL:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
tuurlijk wilders for minister

verdergaan gaan waar pim niet mee verder kon
als er maar niet weer zoon linkse rat aan de macht kom
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Too Many Daves op zondag 5 april 2009 om 19:39:
WEER? Zoals wanneer? In de jaren 80? :frusty:


Calvinistisch Links.. PVDA/CDA.. Dat betekent pappen, nat houden en betutteling. (N)

En glas, een plas en alles bleef zoals het was. (Y)
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van lindaaatje op zondag 5 april 2009 om 11:11:
Hoe weet jij dat?


Omdat ik ze ken.
niet allemaal natuurlijk :p
Maar diegene die dat wel doen, die doen dat niet zomaar.

Uitspraak van verwijderd op zondag 5 april 2009 om 11:55:
Kudde gedrag, daarom stemt mindstens de helft van de Wilders stemmers, en heeft niets te maken met zich bewust zijn van.


Dat hoop jij.
Maar dat is niet zo.
Het taboe is doorbroken. en mensen worden zich meer bewust van het feit dat er echt wel een kern van waarheid zit en het niet puur onderbuikgevoelens zijn.

Uitspraak van verwijderd op zondag 5 april 2009 om 11:55:
En volgens mij, maar dat weet ik niet zeker, stemt er ook een groot gedeelte op Wilders van wege, die groep hang Marokkers op de hoek van de straat, die zich zonder meer geen ruk van enige ideologie aan trekken. En waarschijnlijk zijn er ook genoeg moslims in Nederland, die hun ook graag aan een touwtje zien hangen.


Nou dat is denk ik niet een beweegreden om op wilders te stemmen.
Vooral omdat er ook veel mensen buiten de randstad op hem stemmen en niet echt bekend zijn met het fenomeen.

Uitspraak van Demente Taart op zondag 5 april 2009 om 12:12:
Daarom is het ook zo jammer dat juist de groep "hardwerkenden en geïntegreerden" het steeds meer zat begint te worden om zich tegenover autochtoon Nederland konstant te moeten verantwoorden voor alle rotzooimakers, die bovendien door henzelf niet eens als echte moslims worden beschouwd - tenslotte wijst de islam geweld in principe af en leert dat je je moet houden aan de wetten van het land waarin je leeft. (En terecht. )


De islam wijst gweld juist niet af want öngelovigen"moeten woprden bestreden. genoeg passages die dit vermelden (N)
Dat "zat worden van autochtonen" hebben ze aan zichzelf te danken. Want De groep op zich doet gewoon te weinig. Men is wel verbolgen en beledigd als Wilders iets negatiefs zegt over de islam. En dan willen ze aangifte doen en dan worden ze opeens gemobiliseerd. Maar als er weer eens een imam/predikant of dergelijke uit hun gemeenschap iets negatiefs zegt over de westerse samenleving dan houden ze hun overwegend hun waffel dicht. Athans dat is de indruk die ik heb. En dat maakt ze hypocriet want ze zullen liever eerder Wilders afvallen dan hun eigen geloofsgenoten die over de scheef gaan. Zo lang de islamitische gemeenschap met twee maten blijft meten zal een persoon als Wilders gerechtvaardigd zijn.
Dus als groep doet men te weinig op het ene moment en te veel op het andere moment. Per individu kan ik daar niet over oordelen. ik ken niet alle moslims in dit land persoonlijk :p


Uitspraak van verwijderd op zondag 5 april 2009 om 18:33:
Je raaskaalt weer als altijd.


Respect jongen :gaap:

Uitspraak van verwijderd op zondag 5 april 2009 om 18:33:
Respect tonen voor iemands standpunt is heel wat anders als het discriminatie betreft.


Ach gut jongen toch :aai:
en waarom neem je je het dan op voor een ideologie die discrminatie als oogmerk heeft?

Uitspraak van verwijderd op zondag 5 april 2009 om 18:33:
Ja de meeste discrimineren.


Bron?

Uitspraak van verwijderd op zondag 5 april 2009 om 18:57:
Als men zegt een totale immigratiestop vanuit alle landen, is heel wat anders dan constant alleen te hameren over de moslimlanden.


Nou misschien is een immigratiestop uit moslimlanden wel gerechtvaardigd.
die discussie moet je kunnen voeren vind ik.
De islamitische cultuur is blijkbaar zo anders dan die van ons dat we eens kritisch ernaar moeten kijken. De heersende cultuur hier gaat uit van gelijke kansen. die van de islam niet. Dat botst. Op persoonlijk niveau gaat het vaak gelukkig wel goed tussen mensen. Maar de normen en waarden van de groepen zijn zo verschillend dat dat op termijn veel problemen op kan gaan leveren. vooral omdat de islam totalitair is en geen andere ideologie anders dan die van zichzelf gedoogd.
Het is dan aan de moslims om deze niet zo letterlijk uit te voeren. Maar dit laat bij een meerderheid helaas nog te wensen over.
en totdat dit integratieprobleem is opgelost: Liever geen immigratie uit moslimlanden.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Thijs-BK op zondag 5 april 2009 om 23:04:
De islam wijst gweld juist niet af want öngelovigen"moeten woprden bestreden. genoeg passages die dit vermelden


Tip: even de Koran erbij halen, opzoeken wat er precies met "ongelovigen" wordt bedoeld, wanneer en wáár ze "bestreden" moeten worden en wanneer een moslim ze genade moet betonen.

(Tip bij de tip: het heeft iets te maken met regels voor tijdens een veldslag. Hoezo "context"? :D)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Thijs-BK op zondag 5 april 2009 om 23:04:
en waarom neem je je het dan op voor een ideologie die discrminatie als oogmerk heeft?


Mijn ideologie: Mensenrecht!

Uitspraak van Thijs-BK op zondag 5 april 2009 om 23:04:
Bron?


Wildersstermmers (geen proteststemmers)

Uitspraak van Thijs-BK op zondag 5 april 2009 om 23:04:
De islamitische cultuur is blijkbaar zo anders dan die van ons dat we eens kritisch ernaar moeten kijken.


Anders?!
En hoe zit het dan met de Molukkers; Carabische Nederlanders; Surinamers; Chinezen; Hindostanen; Kaapverdiaanen en anderen.
Elk groep heeft NLD terecht en onterecht be/veroordeeld.

Denk dat de Europese Nlder meer bang is, dat de islam hier gaat overheersen en als we het gaan hebben over
Uitspraak van Thijs-BK op zondag 5 april 2009 om 23:04:
de normen en waarden van de groepen zijn zo verschillend


mogen wij handen in eigen boezem steken en zeker als het
gaat over vandalisme ed.
Want weegebeente als het een Marokkaan of een licht getinte het heeft gedaan, dan weten ze hier op PF zelf niet hoe snel
mogelijk ze er een topic van moeten openen en dan wel dubbel.

Maar als een "blanke" een ambulance personeel of buschauffeur lastig heeft gevallen, hoort men daar nauwelijks van enof het is niet
meer (belangrijk) voor herhaling vatbaar.

Uitspraak van Thijs-BK op zondag 5 april 2009 om 23:04:
totdat dit integratieprobleem is opgelost


Er heerst geen "ernstige" integratieproblemen van jongeren van buitenlandse ouders en vooral als zij hier naar school gaan en dan ook hier geboren zijn.
Er is leerplicht namelijk.
Weet jij waarom het hier veelal botst, omdat men vaak de ander onterecht een stempel geeft, zonder ze daadwerkelijk te kennen.
Vooroordeel heet dat.

En de reden dat er volgens sommige instanties er nog steeds problemen zijn, is dat zij het potje van subsidie geld niet willen missen.
En tevens het niet (alles) aan de doel besteden, maar slecht beleggen; tekort komen en achteraf janken.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Thijs-BK op zondag 5 april 2009 om 23:04:
De islam wijst gweld juist niet af want öngelovigen"moeten woprden bestreden. genoeg passages die dit vermelden


Tip:
Uitspraak van Demente Taart op maandag 6 april 2009 om 00:04:
even de Koran erbij halen, opzoeken wat er precies met "ongelovigen" wordt bedoeld, wanneer en wáár ze "bestreden" moeten worden en wanneer een moslim ze genade moet betonen.


Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 6 april 2009 om 01:38:
Maar als een "blanke" een ambulance personeel of buschauffeur lastig heeft gevallen, hoort men daar nauwelijks van enof het is niet
meer (belangrijk) voor herhaling vatbaar.


onzin, is net zo erg. En staat ook net zo groot in de krantenkoppen.



Uitspraak van verwijderd op maandag 6 april 2009 om 01:38:
Weet jij waarom het hier veelal botst, omdat men vaak de ander onterecht een stempel geeft, zonder ze daadwerkelijk te kennen.
Vooroordeel heet dat.


waarom altijd maar met het zogenaamde vooroordeel aankomen.
OF wil je ontkennen dat er behoorlijke problemen zijn met/door onze allochtone medemensen, veelal van Marokaanse afkomst.
Dat noem ik dan het bekende oogkleppen verhaal. Je moet de problemen + veroorzaker daarvan gewoon bij het naampje kunnen noemen, en aanpakken..... En die slappe hap met kopjes thee werkt blijkbaar niet. Tijd voor hardere aanpak dus.
allochtoon of niet.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van !no definition op maandag 6 april 2009 om 10:34:
onzin, is net zo erg. En staat ook net zo groot in de krantenkoppen.


Het verloop ervan.

Uitspraak van !no definition op maandag 6 april 2009 om 10:34:
Tijd voor hardere aanpak dus.
allochtoon of niet.


Juist, maar zoals ik al zei: Het verloop ervan!
t.w. Welke moordenaar heeft meer en constant in de picture gestaan?
Die van Pim Fortuyn of Theo van Gogh?!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van !no definition op maandag 6 april 2009 om 10:34:
OF wil je ontkennen dat er behoorlijke problemen zijn met/door onze allochtone medemensen, veelal van Marokaanse afkomst.


Ik ontken niks.
Ik zeg enkel, hoe komt het dat er problemen/botsingen ontstaan zijn?