Partyflock
 
Forumonderwerp · 1047983


STUG bestaat 2 jaar en dat gaan we vieren in april!

Makam (live), Joris Voorn, Len Faki, Bart van Rijn & Fabio (residents)....

zaterdag 11 april 2009
23:00 - 05:00
Paard van Troje
Den Haag
Agenda: https://partyflock.nl/party/144516:Stug

Voorverkoop: € 12,50
Deurverkoop: € 13,50

vvk start binnenkort via verschillende kanalen.

Joris Voorn = official Balance-cd release tour!!!

9 maart komt deze dubbelaar uit en check z'n schedule):

www.myspace.com/jorisvoorn

Len Faki

Zehrrr blij dat hij weer komt!! Samen met Estroe een van de betere optredens @ Stug:

http://www.youtube.com/watch?v=JWrV7Wx_ZvI

http://www.youtube.com/watch?v=UVXZqlYFRAI

www.myspace.com/lenfaki

Makam (live) Dekmantel

http://www.myspace.com/sexymakam


Fabio & Bart van Rijn hebben de afgelopen 2 jaar al deze mensen naar STUG gehaald:

Pablo Bolivar
Joris Voorn (Balance Promo Tour)
Niels Luinenburg/Delta Funktionen
Tommie Frencken
360 Soundsystem (Patrice Bäumel & Nuno Dos Santos)
Thomas Martojo
Le Chien Perdu
Conforce (live)
Tim Nieburg
Djorvin Clain (live)
Paul Hazendonk
Dave Ellesmere
Invite
Alchemist
Radial
Estroe
Mark Broom
Sub Space aka Julien & Gonzague
Benny Rodrigues
Len Faki
Anton Pieëte
Bart Skils
Djinxx
Radioslave
Steven Engelmann
Kouam Djoko
Rauwkost
Bob Bishop
Edwin Oosterwal
Stefanowitz
Neo V & Tony H
Recovery Sounds
Dia.chro.na
Grovskopa
Vincent de Wit
Playane

Kies zelf je favo uit....

Info @ www.stug.tv + www.myspace.com/fabiostug + www.myspace.com/djbartvanrijn
laatste aanpassing door een beheerder
Artiest {SHOWLIST artist 41608, 62962}
Die flyers van jullie worden elke keer weer mooier (H) Ziet er weer heel vet uit gasten (H)
Uitspraak van D. Peter op dinsdag 24 februari 2009 om 10:03:
Die flyers van jullie worden elke keer weer mooier Ziet er weer heel vet uit gasten


Voor de volledigheid flyer voor/achterkant :)




Joris lekker funky bezig!
Je gaat dit topic tot 11 april elke dag omhoog kicken he? :P
Uitspraak van D. Peter op woensdag 25 februari 2009 om 19:05:
Je gaat dit topic tot 11 april elke dag omhoog kicken he? :P


Nee, dat doe jij toch? :P
Fabio de lopende :

en·cy·clo·pe·die [ansiekloopedie] de; v -dieën alfabetisch geordend boek of bestand met beschrijvende informatie, afbeeldingen enz. over een groot aantal zaken en begrippen

Als je toevallig een algemene vraag hebt........ Stel het hier of PB hem maar : Hij weet het antwoord !:):)
laatste aanpassing
Uitspraak van Fabio op donderdag 26 februari 2009 om 10:00:
Nee, dat doe jij toch?


Is goed hoor <_<
Makam! ;)



+ een mix van Joris Voorn

joris voorn - transitions (28-02-2009)

http://www.filefactory.com/file/af27e81/n/Joris_Voorn-Transitions_27-02-2009_mp3

tracklist

01. Marlow - Fonk (Raw Mix) [Perspectives]
02. Agnes - Personal Dub [Resopal Red]
03. Men With Sticks - 3rd Eye (Dixon Edit) [Junior Boys Own]
04. Loko - Johnny Eres Tu [Soulman Music]
05. Josef Mibalik - Listen (Livio & Roby Remix) [Whoop Digital]
06. Kreon - Just Back [Cecille Numbers]
07. Radio Slave - Rj [Running Back]
08. Future Beat Alliance - Relentless [Rush Hour Ltd.]
09. Steve Lawler - Distrait (Nick Curly Mix) [Systematic]
10. Telefon Tel Aviv - The Worst Thing In The World (Gaiser Remix) [Bpitch Control]
11. Joris Voorn - Clean The Carpet [Rejected]
12. Mooncat - Hear What Was Said (skylark Remix) [Forensic Records]
13. Nebraska - My Father [Rush Hour]
14. Minilogue - My Teenage Gang [Mule Electronic]
15. El Prevost Ft. D Ham - Do You Remember (Tom Taylor Remix) [Elevation]
16. Franco Cinelli - Lost In Acid (Mikael Stavostrand Remix) [Traut Muzik]
17. Danny Howells - September (Future Beat Alliance Remix) [Dig Deeper 001]

* tnx Reza
laatste aanpassing
Okok nice set van Voorn en rap ook online :):)

Onderstaand mn top 10 maart

1. HD Substance - Store in a cool Place ( Pablo Bolivar remix )- Overflow rec
2. Mutant Clan - Outside/Inside - Sci + Tec
3. Ahmet Sisman - Saruka - Slash label
4. Loco Dice - Black Truffles in the snow( Huckaby remix ) – Desolat
5. Nico Purman - Euphrasia - Vakant
6. Slam - Ghost Song ( Voorn remix ) - Soma
7. Marc Mirior - Kraft - Paso Music
8. Tiefschwarz - Simple maybe part 2 - Souvenir
9. Class 71 - Alba Adriatica ( Dub Mix ) - Four:twenty
10. Makam - The Hague Soul - Soweso
2 jaar STUG met Joris Voorn & Len Faki

Het verjaardagsfeest van STUG vindt zaterdag 11 april plaats in het Paard van Troje met de dikste line-up tot nu toe!
Dit wordt alweer de 17e STUG-editie in 2 jaar tijd en het einde is nog lang niet in zicht. Dit feest is ontstaan uit pure liefde voor muziek, deze schitterende muziek die elke dag voor zoveel plezier en emotie zorgt. De formule van Stug is eigenlijk heel simpel: de favoriete acts en dj's van Bart van Rijn & Fabio worden geboekt. Dit loopt van deephouse tot aan looptechno, en alles wat daar tussen zit. Een goede aanvulling op het programma van het Paard van Troje is gebleken, want na 2 jaar maken de Stug-avonden deel uit van de vaste programmering. In het verleden zijn er talloze Haagse primeurs naar het Paard gehaald zoals Subspace, Djinxx en Len Faki. De grote zaal van het Paard is een perfecte partytempel voorzien van een immens soundsysteem en biedt plaats aan meer dan 1000 partypeople (dus plek voor iedereen!). Deze keer zal er ook weer aandacht zijn voor decoratie en VJ-shows (tijdens de Stug in november hing er 'n uniek horizontaal VJ-scherm boven de dansvloer). Het grootste cadeau wat er gegeven kan worden voor een party-verjaardag is een dansende menigte, de organisatie accepteert niks anders!

Het grootste paasei dit jaar zal worden uitgepakt door Joris Voorn zelf, want Den Haag maakt deel uit van zijn Balance CD-promo tour (die uiteraard de hele wereld overgaat van Sydney tot New York en alles wat daar tussen ligt). Eerdere Balance mix-cd's werden gemixt door o.a. James Holden & Jimmy van M, dit geeft wederom aan op wat voor niveau Joris Voorn mondiaal bezig is. Het bijzondere aan deze mix van Voorn is het grote aantal tracks dat hij gebruikt heeft, namelijk meer dan honderd stuks. Maar de mixes (het is namelijk een dubbel-CD) duren geen uren en uren, Voorn gebruikt van de meeste tracks alleen een sample of de bassline om zo tot een unieke mix te komen. Het is echt een bijzondere mix geworden, eentje die nu al voor veel discussie en bewondering zorgt onder zijn (nieuwe) fans.

Len Faki was al eens eerder gast bij STUG en heeft toen een onuitwisbare indruk achter gelaten. Zijn energie achter de draaitafels is al genoeg om de mensen helemaal in zijn set te zuigen, prettige bijkomstigheid is dat ook zijn platenkeuze en techniek bovengemiddeld zijn. Net als Joris Voorn een DJ-producer die continu in het vliegtuig zit op weg naar grote feesten, dit jaar zal hij ook weer wereldwijd op alle grote festivals staan. Zijn grote doorbraak is gekomen nadat hij resident werd van de Berlijnse Berghain, daar zet hij regelmatig sets neer van méér dan 8 uur! Naast zijn dj-sets heeft hij ook enkele grote club-hits gehad zoals My Black Sheep, Mekong Delta en Odyssee 1 & 2. Joris Voorn en Len Faki hebben al eerder back2back gestaan in The Womb (Tokyo) en het zit erin dat ze in Den Haag ook samen achter de decks gaan staan!

Naast al deze prachtige internationale DJ's moest er natuurlijk ook wat aandacht uitgaan naar lokale acts. Daarom een puur Haagse live-act: Makam!
Deze jongen druipt van de soul en dat is goed terug te horen in zijn tracks, zijn livesets brengen je terug naar de oude housetijd. Ricardo Villalobos & Raresh draaien zijn The Hague Soul EP helemaal grijs dus dat belooft al het een en ander...

De avond zal worden afgetrapt door de residents van STUG: Bart van Rijn & Fabio.
Deze muziekliefhebbers van het eerste uur hebben een indrukwekkend rijtje DJ's en live-acts naar het Paard van Troje gehaald in de afgelopen 2 jaar. Veel hiervan waren primeurs die vóór het eerst in Nederland stonden (voor een overzicht zie Fabio's Myspace).

Zoals altijd is ook weer het STUG VJ-team aanwezig bestaande uit VJ Aschwin & Klebowax. Zij zetten elk feest een compleet unieke VJ-show neer op de enorme videoschermen van het Paard. De gehele avond zal live worden uitgezonden door XT3 Radio. Zij zullen ook backstage sfeerimpressies geven en interviews doen met de DJ's! Partymania is weer ingeschakeld om de avond fotografisch vast te leggen.
Kaarten zijn in de voorverkoop online te krijgen bij het Paard van Troje en op Beatfreax.com en kosten 12,50 ex fee.

Méér STUG op zondag 19 april @ Studio 80 (Amsterdam) met Dave Ellesmere (3120 Records), Jarno (Rushhour), Fabio & Bart van Rijn!

Aanvullende informatie is te vinden op:

www.paard.nl
www.myspace.com/jorisvoorn
www.myspace.com/lenfaki
www.myspace.com/sexymakam
www.stug.tv
www.myspace.com/fabiostug
www.myspace.com/djbartvanrijn
www.beatfreax.com
www.xt3radio.nl
www.party-mania.nl
laatste aanpassing
Dit is wel geinig om te luisteren (zien), een layer player....

Van Voorn's Myspace:

"Hi everyone,

As you may have noticed, my new mix CD called Balance 014 has been release in certain territories already. For those are still waiting for the release, there's a preview player installed on my website:

www.jorisvoorn.com

Here you can see how the different tracks and samples are layered, while listening to the full CD's.

The 'layer player' has been designed by Paul Swagerman and Bob Donderwinkel."
paard moet doorgaan tot 05.00 dit keer godverdomme!
Uitspraak van De Holle Aarde op donderdag 5 maart 2009 om 10:33:
paard moet doorgaan tot 05.00 dit keer godverdomme!


Gaan ook door tot 05.00! :)
aight dikke shit!
laatste aanpassing
Dit is de tracklist van Berghain 3 (mixed by Len Faki) CD-serie van de befaamde Berghain club in Berlijn:


01. John Beltran – Vienna
02. Edit-Select – Bauer (Exclusive Track)
03. Roman Lindau – Raumgestaltung
04. Collabs feat. Speedy J & Chris Liebing – Magnit Express
05. Gez Varley pres. Tony Montana – The World Is Yours
06. Someone Else – Lowdown Brittle (Wink’s Profound Sound Interpretation)
07. Pfirter – Mi Chica
08. Eric Johnston – Waiting For Weird
09. JP Montesino – Viaje Numero Uno
10. Planetary Assault Systems – Surface Noise
11. Len Faki – BX 3 (Exclusive Track)
12. Radio Slave - Neverending (Exclusive Track)
13. Radio Slave w/ Dennis Ferrer – Neverending w/ Jero a cappella
14. Koljah & Oliver Deutschmann - Eaten Back To Life (Ed Davenport's Stripped Mix)
15. Tony Lionni – Found A Place (Exclusive Track)
16. Basement Jaxx – Fly Life (Xtra Mix)
17. Nick Holder & Kaje pres. Trackheadz – Feel (Instrumental Mix)
18. Laurent Garnier – The Man With The Red Face
19. Ferrer & Sydenham Inc. - Timbuktu
20. Bloc Party - Where is Home? (Burial Remix)

Uitspraak van Fabio op zondag 8 maart 2009 om 19:20:
Daarna weer door naar de Studio 80! https://partyflock.nl/party/147197:Stug met Dave Ellesmere, Jarno etc etc


Ben hier zeker weer bij laatste feest in studio 80 was was top met Pablo... dit keer dus Dave Ellesmere ook een top producer!
laatste aanpassing
Uitspraak van recoverysounds op maandag 9 maart 2009 om 16:25:
Ben hier zeker weer bij laatste feest in studio 80 was was top met Pablo... dit keer dus Dave Ellesmere ook een top producer!


Vergeet Jarno niet...ook hele fijne tracks :)
http://www.discogs.com/Joris-Voorn-Balance-014/release/1639822 De Balance Mix CD met alles erop en eraan!

+ de indrukwekkende discografie van mister Voorn: http://www.discogs.com/artist/Joris+Voorn
Bart en ik gaan deze week ff touren :P Morgen Oslo, vrijdag a.s. Berlijn! Latoorrrrr :lol:
Uitspraak van De Holle Aarde op maandag 16 maart 2009 om 09:49:
ja vertel hoe was oslo guys


buiten koud & guur, binnen warm & dampend! :lol:
Acapela TV nieuws bulletin!: http://embed.acapela.tv/Embed/GoodOldTimesEmbed.swf?id=bccb55280bbbc
laatste aanpassing
Uitspraak van Fabio op dinsdag 17 maart 2009 om 10:33:
http://embed.acapela.tv/Embed/GoodOldTimesEmbed.swf?id=bccb55280bbbc


Grappig :):) Inderdaad dit wordt een puik feest ..... ;)
hare krishna zegt dat het nog eens mooie tijden gaan worden voor stug jeweetzelluf
Ik heb gehoord dat het een zeerrrrr dikke avond gaat worden? Is dat correct? :P
Uitspraak van D. Peter op zaterdag 21 maart 2009 om 17:12:
Ik heb gehoord dat het een zeerrrrr dikke avond gaat worden? Is dat correct?


tja dan moet je maar een keer komen en niet thuis in slaap vallen ofzo ;)
Uitspraak van De Holle Aarde op zondag 22 maart 2009 om 20:42:
tja dan moet je maar een keer komen en niet thuis in slaap vallen ofzo


Hoorrrrrrt wie het zegt, onze afhaakster pur sang :P Ik ben er bij! En ik neem Gaston mee -_-
Uitspraak van D. Peter op zondag 22 maart 2009 om 22:46:
En ik neem Gaston mee


Wat zijn de prijzen?!!?!?
Werkzaam bij Carebox
Uitspraak van De Holle Aarde op zondag 22 maart 2009 om 20:42:
tja dan moet je maar een keer komen en niet thuis in slaap vallen ofzo


Goed punt.
Ja hoorrrr gaan ze effe lopen haten met zn tweeen <_< :P
laatste aanpassing
Uitspraak van D. Peter op woensdag 25 maart 2009 om 08:51:
Ja hoorrrr gaan ze effe lopen haten met zn tweeen <_<


Ja gast je moet eens een keer buiten Leiden komen. Neem een keer afscheid van die kutstudenten! ;p
Hoe weet jij waar ik altijd uithang? Je volgt me zeker he? :P
 
Stugge mannen!

Hebben jullie geen wishlist of iets dergelijks??
Uitspraak van verwijderd op woensdag 25 maart 2009 om 17:13:
wishlist


Hoe bedoel je? ;)

Heb je een suggestie?
 
Ja! Aangezien jullie toch (vrij) actief met jullie klandizie zijn :-)

Zou graag Ramon Tapia, Lutzenkirchen en Mihalis Safras een keer willen zien op Stug.
Zijn allemaal live acts volgens mij, misschien krijg je korting bij Great Stuff als je ze alledrie tegelijk neemt!
laatste aanpassing
Uitspraak van verwijderd op woensdag 25 maart 2009 om 17:35:
Ramon Tapia, Lutzenkirchen en Mihalis Safras


Is niet echt ons straatje, maar toch bedankt!

Korting zal je meestal alleen krijgen als je een labelnight doet of ze moeten allemaal bij dezelfde boeker zitten. Maar dan nog: 3 keer vliegtickets, 3 keer hotel (dan geven we ons geld liever anders uit, aan Faki en Voorn bijvoorbeeld)

PS Waarom kom je niet? :P
laatste aanpassing
 
Schade! Had wel zin gehad in Great Stuff @ Stug..

Ik gaat de 11e al naar Awake, staat verkeerd in me agenda.'

Volgende keer als Tapia dr staat ;)
Uitspraak van verwijderd op woensdag 25 maart 2009 om 17:35:
Lutzenkirchen en Mihalis Safras


Als je Popof (Live) erbij doet, kunnen jij en ik wel een leuk feestje organiseren ;p
laatste aanpassing
Uitspraak van verwijderd op woensdag 25 maart 2009 om 18:35:
Volgende keer als Tapia dr staat


Sinds wanneer vinden Katwijkers deze stijl ook interessant.... ???? :):)
 
Bart je onderschat je roots jongen! Nog nooit een flyertje gedrukt en al 7 jaar lang elk feessie tot t nokkie vol.
True... Ze komen afentoe vragen of ik geen hardstyle plaatje tussendoor wil draaien, maar ze kunnen t wel waarderen.

:-)
laatste aanpassing
:):) okok...Laat maar weten wanneer de volgende is !!
laatste aanpassing
 
Q-Day strandtent de Watering
Okok zal even kijken of ik in de buurt ben.....

chill mix op beatfreax :

http://www.beatfreax.com/beatfreaxpodcast

01. House of black dress - She had no aims, no great desire
02. Ben Westbeech - Hang around
03. Henrik Schwarz - Digital world
04. Shyza Minelli - Gravity master
05. Lepthee - So far back
06. Daso - La Fee verte
07. Trentemoller - An evening with Bobi Bros
08. Telepopmusik - Love can damage your health
09. Kerri Chandler - Invaders
10. Art of Tones - Praise
11. Dusty Kid - Cowboys
12. Trentemoller - Moan
13. D5 - Future sense
14. Agoria - Les Violons Ivres

Is uit 2007, maar ach tis ieder jaar zomer :):)

Have fun
laatste aanpassing
Zo druk hebben we het dat we niet eens een nieuwe mix kunnen maken...ach ach ach :no:

:P

Blijft wel lekker voor op het strand met biertje erbij, graadje of 28......
Iedereen er al een beetje zin in?
Uitspraak van _affie op maandag 30 maart 2009 om 01:59:
Iedereen er al een beetje zin in?


Niet echt... :)

Er zijn nu ook kaarten te winnen via www.paard.nl