Partyflock
 
Forumonderwerp · 1051187
 
Waarschuw beheerder
On topic..


De piloten hebben hem geland in een akker met omgeploegd grond..

Dit getuigt van verre kennis van zaken en tevens dat hij inmiddels doorhad.

Dat hij met zo'n landing heel veel mensen levens zal redden, ondanks zijn eigen leven. ( Landingsbaan geen optie, snelweg geen optie, links rechts + WONINGEN )

En zowel hij, als zijn collega piloot zullen beiden alles overwegen hebben.En overgegaan zijn tot een noodlanding op ZACHT GROND. ( Ground Zoft )

Weliswaar met een catastrofale afloop.

( Maar dit hadden jullie al bedacht neem ik aan, dus zwaar respect voor die piloten )
Artiest DanM
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 25 februari 2009 om 19:39:
en was lekker gaan helpen, of was door gereden.


Gaan helpen/ doorgereden? lees je wel wáár je op reageerd? 2 seconden eerder dat die kist neerkwam en IK was DOOD....ik werk daar, is mijn werkplek! HELAAS!
Sorry voor de grote fotos..:bloos:
Uitspraak van permanent verbannen op woensdag 25 februari 2009 om 19:41:
Idd is er geen mogelijkheid tot gevangenisstraffen voor mensen die hulpverleners in de weg staan om een mooie foto van een gecrashte vliegtuig te krijgen :S


Je kón niet in de weg staan want alles was hermetisch afgesloten....de Zwanenburgerdijk was ontoegankelijk, net als de rest van de wegen eromheen....
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van hardworkdedication op woensdag 25 februari 2009 om 18:12:
Te lang doorgevlogen met een slecht onderhouden vliegtuig dus .


Hij schijnt eind december nog voor een grote beurt in onderhoud geweest te zijn..
Kennelijk was het dus niet zo'n grote beurt 8)

Werk op schiphol, heb het vliegtuig ook heel laag over zien komen, en dacht al dit kan niet goed zijn!
En niet snel daarna was het goas op schiphol..

R.I.P voor alle slachtoffers, en sterkte voor de nabestaanden :bah:
Waarschuw beheerder
ja,tis heel erg.kan niet anders zeggen.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 25 februari 2009 om 19:49:
echt nieuws


Dit is inderdaad écht nieuws, een keertje NIET een ver-van-je-bed-show maar letterlijk in je 'achtertuin' in mijn geval...:s
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op woensdag 25 februari 2009 om 19:46:
Werk op schiphol, heb het vliegtuig ook heel laag over zien komen, en dacht al dit kan niet goed zijn!
En niet snel daarna was het goas op schiphol..


Yeah right, iedereen heeft ineens het vliegtuig over zien komen, maar het toestel is gecrasht aan het begin van de Polderbaan..
Sinds wanneer ligt Schiphol in de gemeente Haarlem?? :/
De wijde omtrek van de Polderbaan is trouwens niets anders dan weilanden en boerderijen als je het mij vraagt :/
Dus waar werk jij dan op Schiphol held? :[
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op woensdag 25 februari 2009 om 19:54:
maar het toestel is gecrasht aan het begin van de Polderbaan..


Niet echt, de A9 zit er nog tussen, denk dat het 1 kilometer scheelt voor je de Polderbaan in zicht hebt!
Uitspraak van permanent verbannen op woensdag 25 februari 2009 om 19:54:
Yeah right, iedereen heeft ineens het vliegtuig over zien komen,


Ja sorry man, ik werk daar al vanaf 2003 en maak het elke dag mee, die krengen die evenwijdig met de A9 landen en starten..pal over mijn dak...:s lager dan je kan voorstellen..;)
Uitspraak van ThunderdomeUtreg op woensdag 25 februari 2009 om 19:42:
Was dat voor of na, dat je bij deze baas begon?


Vanaf dat de Polderbaan in dienst is vliegen die krengen hiero..:s
Uitspraak van verwijderd op woensdag 25 februari 2009 om 19:56:
doorwerken had ook gemogen :s


Met zoiets al dit in je achtertuin...:/ ja dag....:s
Uitspraak van verwijderd op woensdag 25 februari 2009 om 19:56:
hij zegt dat hij daar werkt dus hij was ooggetuige.. 2 seconde eerder en hij had hem op zijn dekkel:S:S lezen mensen!!!!!!!!!!!


Thanks, iemand die mijn 'situatie' begrijpt...:)
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van DanM op woensdag 25 februari 2009 om 19:37:
kutzooi zeg..


toch nog respect dat je het nog even met ons wilde delen. Als je ooggetuige bent is het zwaar om zo iets te zien.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 25 februari 2009 om 19:46:
Werk op schiphol, heb het vliegtuig ook heel laag over zien komen, en dacht al dit kan niet goed zijn!


waar werk je dan dat je dit gezien hebt? Schiphol ligt namelijk een kleine 10 kilometer naar het Zuid-oosten van de plek van de ramp..:s
er is niksnadaniente aan bedrijventerrein in die hoek van het grondgebied van schiphol..;) alleen de Polderbaan, en die ligt 15 minuten taxieen van Schiphol Centrum..;)