Ik leg het nog 1 keer uit.
Het is in Nederland sociaal acceptabel om 'links' te stemmen. 'Links' is rebels, schopt tegen de 'heilige huisjes', wantrouwt alles en heeft een voorliefde voor alles wat vreemd is. Het is ook sociaal acceptabel en dus veilig om op feestjes te zeggen dat je GroenLinks of SP stemt. Niemand vraagt waarom je daar op hebt gestemd. Op zich is het ook wel safe om op partijen als deze te stemmen aangezien zij toch niet het lef zouden hebben om een keer te gaan regeren in het Koninkrijk der Nederlanden.
Het verbaast mij dan ook keer op keer waarom het niet sociaal geaccepteerd is om op een rechtse partij te stemmen en waarom men je dan in een bepaald hokje stopt en vervolgens vragen op je gaat afvuren. Er worden vragen gesteld die kant nog wal raken, er worden meteen vooroordelen uitgesproken zonder enige aanleiding en/of onderbouwing en daarom zal ik nog 1 keer uitleggen hoe de politieke situatie in Nederland is en hoe het politieke bestel werkt. Tevens zal ik voorbeelden geven van alle politieke partijen waaruit blijkt dat het overgrote deel van de partijen bestaat uit hypocriete leugenaars en angsthazen. Het hekelt mij namelijk enorm dat de PVV in bepaalde hokjes wordt gestopt waardoor discussie en/of begrip eigenlijk overbodig worden gemaakt. Ik zal in dit stukje tekst aantonen dat de politiek in Nederland omgekeerd werkt en dat het gros van de 'anti-PVV'ers' zeer weinig kennis van zaken heeft als het gaat om politieke discussies. Na dit stukje tekst zal ik dan ook iedereen die mij ooit nog eens in een hokje stopt verwijzen naar deze column waarin alles glashelder word uitgelegd. Mocht men het niet eens zijn met de gedane uitspraken geniet men natuurlijk het recht om zo snel mogelijk op te rotten uit mijn 'hyves-vriendenlijst' of om een keer met gegronde argumenten te komen om een discussie te voeren.
--------------------------------------------------
Tijdens de live debatten die in de Tweede Kamer in Den Haag worden gehouden worden vaak grote woorden gebruikt. Een kleine greep uit het aanbod wat jegens de PVV wordt gebruikt: ‘Fascisme’, ‘Demagogie’, ‘Racisme’, ‘Xenofobie’ en nog een prachtig voorbeeld; ‘Extreem-Rechts’.
Zoals eerder gezegd zal ik alles 1 keer uitleggen om deze onzinnige dingen eens en voor altijd de wereld uit te helpen. Hieronder volgt een opsomming van de Partijen in de Tweede Kamer en een daarbij behorende uitspraak en/of standpunt c.q. verkiezingspunt. Daaronder zal ik de bovengenoemde krachttermen uitleggen aan de hand van definities en voorbeelden zodat u zelf kunt bedenken welke termen kant nog wal raken en welke termen bij welke partij passen misschien.
CDA
Het CDA is een Christelijke partij die, met Balkenende voorop, Nederland in 2003 een oorlog in liet gaan onder valse voorwendselen om oom Bush te vriend te houden. Tevens zijn kerk en staat zogenaamd gescheiden in dit land terwijl deze mensen allemaal in een onzichtbare man geloven die de wereld in zes dagen zou hebben gemaakt. Deze mensen denken ook dat de aarde 6000 jaar oud is en dat de pratende slang en het over water lopen van een timmerman uit Nazareth zeer waarheidsgetrouw is. Het CDA is tevens de partij die tegen referenda is (volksraadpleging). Dit kwam vooral goed uit toen het Nederlandse volk massaal ‘nee’ stemde bij de Europese Grondwet, die er 2 jaar later alsnog doorgedrukt werd zonder referendum en onder een andere naam, het Verdrag van Lissabon. Ook is het CDA geen voorstander van de parlementaire enquête die ervoor kan zorgen dat mensen onder ede worden gehoord inzake de oorlog in Irak. Het is voor deze partij blijkbaar niet belangrijk dat er duizenden mensen zijn vermoord want er mag geen verantwoording bij hen worden neergelegd. Stel je voor dat ze de waarheid moeten vertellen…
PvdA
De Partij van de Arbeid. U allen bekend. De partij die er alles aan doet om het belastinggeld van de Nederlandse burger te verkwanselen aan het bouwen van Europa’s grootste moskee, de partij die met Wim Kok voorop de boel zo voorgelogen heeft waardoor wij nu met de Euro als valuta zitten opgescheept. Ook is het de partij die onder het beleid van Wouter Bos de Voedselbanken zou aanpakken. Nou meneer Bos, er is nog geen 1 voedselbank gesloten onder uw Kerstmanbeleid. Mooi weer spelen bij uw bancaire vriendjes terwijl er vanaf 2005 (ongeveer 40 voedselbanken in Nederland) meer dan 70 voedselbanken bij zijn gekomen waardoor we nu rond de 110 voedselbanken hebben in Nederland.
“Minister Bos biedt alle financiële instellingen een lekkere warme trui aan om zich te beschermen tegen deze gure winterse dagen. Maar hij laat ondertussen de Nederlandse burgers in de kou staan. De voedselbanken hebben het nog nooit zo druk gehad!”
Geert Wilders, November ’08.
Als laatste punt is dit de partij die het BNP (Bruto Nationaal Product) van 0,8% naar 1% wil brengen als het gaat om ontwikkelingshulp. Het Europese gemiddelde ligt op
0,4%.
“Nederland geeft ruim 0,8% van het Bruto Nationaal Product (BNP) uit aan ontwikkelingshulp en is daarmee zowel in Europa als wereldwijd koploper. In 2008 werd 4,8 miljard besteed aan ontwikkelingshulp. De helft van dit bedrag gaat naar Afrika. Uit een onderzoek gedaan in januari 2008 bleek dat de Nederlandse burgers voorstanders zijn van ontwikkelingshulp, maar 60% vindt het bedrag te hoog en twijfelt aan de effectiviteit van de hulp.”
SP
Ah, de SP. De Socialistische Partij. De partij die altijd een grote mond heeft over ieder Kabinet en nooit een keer het lef heeft om zelf te gaan regeren. De SP trekt vooral veel jonge kiezers. Studenten vooral. Blijkbaar domme studenten aangezien de SP voortkomt uit de ideeen van Lenin, Marx en een andere crimineel: Mao Zedong. Ik kan hier kort en krachtig over zijn: Waarom zou je je stem verkwanselen aan een partij die van oudsher communistisch is? Het lukt de SP echter iedere keer weer om mooi weer te spelen bij de ‘arbeiders’ in het land terwijl ze altijd achterwege laten dat ze vinden dat chirurgen en advocaten hetzelfde moeten verdienen als stratenmakers en schilders. Niets ten nadele van laatstgenoemde beroepen, maar zo werkt de wereld niet.
VVD
Veel geblaat en weinig wol. Heeft nooit een partijleider met een mening en praat zoals de wind waait.
GroenLinks
‘Je wordt wakker en je ziet Le Pen. Je wordt waker en je ziet Fortuyn’. Rosenmoller in 2002. Het is jammer om te zien dat er mensen zijn die op deze nietszeggende partij stemmen. Evenals de SP is dit een partij die altijd een groot woord heeft maar geen enkel concreet plan op tafel legt. Voorstander van een Nederlandse imamopleiding, tegenstander van de Hogesnelheidslijn, tegenstander van de Zuiderzeelijn, voorstander van de dubbele nationaliteit en koploper in het demoniseren van PVV-stemmers.
ChristenUnie: Wil dat ouders de lengte van het schaamhaar van hun kinderen doorgeven in het elektronische kinddossiers. Tegen homoseksualiteit en denkt evenals het CDA dat ‘God’ alles heeft gemaakt in 6 daagjes tijd.
D66: ‘Een paar straten verderop, is het achterhuis, waar Anne Frank zat. Zei zei: laat dit nooit maar dan ook nooit meer gebeuren.’ De Graaff (2002) over Fortuyn.
PvdD: Is dit geen one-issue partij?
SGP:
Evenals de ChristenUnie een vreselijke partij die ‘vroom’ wil leven maar ondertussen zo geïndoctrineerd is door de geloofspropaganda dat televisies, homoseksualiteit, vrouwen en journalisten allemaal verboden zijn.
--------------------------------------------------
Voorbeeld 1: Fascisme
Nu ik bovenstaande allemaal heb opgenoemd (en ik zou uren door kunnen gaan), is natuurlijk de grootste vraag: Waarom mogen die partijen dit allemaal doen zonder enig gevolg? Maar als de PVV aan het woord komt zijn ze als 1 blok ‘anti’.
Men noemt de PVV en Geert Wilders graag fascistisch. He, dat klinkt lekker en je lult lekker mee met de massa. Niks aan het handje. Zie de definitie van fascisme en denk dan nog een keer na voordat je dingen gaat roepen waar je geen verstand van hebt:
fas·cis·me [fasjisme] het; o politieke opvatting die zich kenmerkt door autoritaire gezagsuitoefening en verwerping vd democratie
VanDale
“De natie boven het individu stelt, met als uitvloeisel een in zo'n systeem legitiem gebruik van geweld, moderne propagandatechnieken en censuur om politieke tegenstand de kop in te drukken en daarmee het bestaan van het systeem te waarborgen.”
WIKIPEDIA
Als u dit leest en u kunt mij 1 voorbeeld geven waar Geert Wilders de democratie verwerpt of de politieke tegenstanders door middel van propagandatechnieken uit de weg probeert te ruimen neem ik alles terug wat ik ooit heb gezegd over dit onderwerp. Ik zou zeggen, doe u best want ik daag u uit.
Voorbeeld 2: Demagogie
de·ma·go·gie de; v de kunst om de volksmassa te (mis)leiden, m.n. door retorische middelen
VanDale
“Een politicus of andere volksleider die, doorgaans met minder goede bedoelingen, door middel van retorische middelen, leugenachtige voorstellingen en valse leuzen en slogans de volksmassa opruit en in beweging brengt wordt ook wel een demagoog genoemd. Ter illustratie: Adolf Hitler wordt als demagoog gezien.”
WIKIPEDIA
Ik zie de vergelijking niet. Leugens? Leugens? Zijn we niet voorgelogen over de Europese Grondwet, de oorlog in Irak, de aanslagen van 11 september 2001, de invoering van de Euro en de afschaffing van het ziekenfonds waardoor we ‘goedkopere zorg’ zouden krijgen? Wie liegt hier het volk nu voor dan? De regeringpartijen of een man die ze niet kunnen pakken op basis van argumenten en dus maar zijn haarkleur gaan bespotten.
Voorbeeld 3: Racisme
ra·cis·me het; o 1 theorie die de superioriteit ve bep. ras verkondigt 2 discriminatie op grond van iems ras
VanDale
“In de meest algemene zin betekent racisme dat leden van een bepaald ras zich inherent superieur achten aan leden van een ander ras.”
Wikipedia
Mensen, het geloven in Allah of wat dan ook is NIET gebonden aan een ras. Moslim zijn is geen ras. Het is een geloof. Als men zou zeggen: “Alle zwarte mensen het land uit” zoals de KKK doet in Amerika, is er sprake van racisme.
Voorbeeld 4: Xenofobie
xe·no·fo·bie de; v vreemdelingenhaat
VanDale
“Xenofobie (Oudgrieks: ksénos/ξένος=vreemdeling; phóbos/φόβος=angst, vrees) is een ongegronde angst voor vreemdelingen, en wordt in het Nederlands ook wel vreemdelingenangst genoemd. Xenofobie kan voortkomen uit racisme, en via vreemdelingenhaat leiden tot rassendiscriminatie, haatspraak en geweld jegens vreemdelingen.”
Wikipedia
Waarom zou iemand die met een buitenlandse vrouw getrouwd is en die 15 jaar in het Midden-Oosten heeft gewoond ‘xenofoob’ zijn? Misschien begrijp ik het niet hoor…maar mensen, neem geen grote woorden in de mond die je niet begrijpt.
Voorbeeld: 5: ‘Extreemrechts’.
Urs Altermatt, vooraanstaand Zwitsers politicoloog en filosoof, heeft toch een poging gedaan in de Neue Zürcher Zeitung. Volgens hem gaat het om een fenomeen met vaste bestanddelen die zich echter, afhankelijk van land, regio en zelfs individuele politicus, wisselend manifesteren.
Wat zijn die bestanddelen?:
1. Antisemitisme, dat zich vertaalt in een open of bedekte vijandelijke houding tegenover het joodse volk alsmede in een relativering van nazi-misdaden uit het verleden.
2. Een antipluralistische opvatting over politiek en samenleving, samenhangend met een wantrouwen tegen de democratie.
3. Acceptatie van geweld als middel om sociale en politieke conflicten te beslechten.
NRC
Extreem rechtse bewegingen typeren zich vaak door een zeer sterke vorm van nationalisme en/of racisme. Veel voorkomende kenmerken van extreem rechtse ideologieën zijn:
• mensen en rassen zijn in beginsel niet gelijkwaardig;
• culturele verschillen zijn belangrijker dan sociale verschillen;
• mensenrechten zijn niet universeel geldig;
• eigen standpunten mogen doorgezet worden met geweld;
• democratische structuren zijn niet op voorhand legitiem;
• sterke leiding wordt gezien als een betere manier van bestuur dan democratie.
Wikipedia
Je mag in dit land tegen homoseksualiteit zijn en het verbieden binnen je eigen partij en toch nog een regeringspartij worden. Je mag tegen referenda zijn om je plannen voor een Europese Grondwet er alsnog door te krijgen. Je mag mensen vergelijken met Le Pen, Hitler, Goebbels zonder enige gevolgen. Je mag een ziekenfondsstelsel invoeren waardoor zieke mensen steeds zieker worden door de kosten die torenhoog zijn. Je mag de Nederlandse burgers voorliegen in verkiezingsdebatten en zeggen dat de voedselbanken zullen verdwijnen terwijl die in aantallen verdriedubbelen en de eerdergenoemde leugenaar dan gaat investeren in de JSF gevechtsvliegtuigen die we blijkbaar meer nodig hebben dan voedsel om de mensen in leven te houden. Je mag vrouwen verbieden in je partij en ze dus niet toelaten wanneer zij dit graag willen. Je mag een onderzoek naar de medeplichtigheid van het Kabinet belemmeren door te liegen en te bedriegen. Je mag vervolgens zelf de onderzoekscommissie samenstellen zodat er waarschijnlijk niet al te veel rommel naar boven komt. Je mag een man jarenlang demoniseren en vervolgens bij zijn begrafenis de tekst zelf nog even snel aanpassen zodat je een wit voetje haalt bij de kiezers (Kok 2002). Je mag iemand vergelijken met Goebbels en hem vervolgens aanklagen omdat de schuldige vergelijkingen heeft gemaakt met ‘Mein Kampf’. (Spong 2009). Je mag iemand betichten van racisme in de troonrede zonder zijn naam te noemen (Beatrix 2006/2007/2008) Je mag een cordon sanitair om iemand heen bouwen zodat die persoon ‘alleen’ komt te staan zonder gevolgen. Je mag iemand demoniseren met eerdergenoemde krachttermen. Je mag in de Nederlandse media interviews geven waarin je vergelijkingen maakt met de Tweede Wereldoorlog en je mag roepen dat het ‘niet democratisch’ is wanneer de persoon in kwestie wordt aangeklaagd na al deze eerdergenoemde uitspraken zodat je je handen in onschuld wast op het moment dat het er om spant.
Dat mag allemaal in Nederland.
Dus wie is hier nu bang voor vreemdelingen, bang voor de waarheid en maakt zelf gebruik van fascistische trekjes door de ander monddood te verklaren?
Wie is hier nu extreem na het noemen van al deze voorbeelden? Wie wil de burger nu oplichten? Wie vertelt hier nu niet de waarheid? Wie helpt het land naar de verdommenis door die stomme grondwet, euro, ziekenfonds die niet te betalen is en de miljarden die uitgegeven worden aan een onnodige oorlog en een stel gevechtsvliegtuigen om zogenaamde mensen in GROTTEN aan te vallen?
Nu niet meer aankomen met je extreemrechts praatjes en je overhaaste pogingen tot demoniseren. Er is genoeg schade aangericht. Er zijn genoeg Nederlandse burgers (bijna 600.000) voor al deze termen uitgemaakt. Er zijn ook genoeg mensen die niets doen als klagen en klagen zonder enige notie van hetgeen er allemaal in dit land gebeurd. Lees, luister, kijk en kom dan maar een keer terug met gegronde argumenten zodat we problemen op kunnen lossen op een beschaafde manier. Als je een hond wilt slaan kun je altijd wel een stok vinden.
Waarvan akte.