Poll, geopend op dinsdag 3 februari 2009, looptijd van 6244.3 dag.
Welke gebruik jij?
| 82 | 49% | Firefox |
| 62 | 37% | Internet Explorer |
| 6 | 4% | Opera |
| 6 | 4% | Overig, namelijk |
| 6 | 4% | Google Chrome |
| 5 | 3% | Safari |
Internet Explorer naar nieuw dieptepunt
print rss Digital & Games - door Redactie op 03-02-2009 @ 16:10
Digital & Games
Het gaat slecht met Microsofts browser Internet Explorer. Het wereldwijde marktaandeel is nog nooit zo laag geweest als in januari 2009. In die maand werd voor 67,55 procent van alle internetbezoeken Internet Explorer gebruikt, blijkt uit cijfers van Net Applications.
Eind 2008 was dit nog 68,15 procent, schrijft Webwereld. Hiermee zet de dalende trend voor de browser van Microsoft zich voort. Vorig jaar januari had de browser van Microsoft nog een marktaandeel van ruim 75 procent. Het cijfer over januari 2009 is het laagste sinds Net Applications in 2005 begon met meten.
Concurrent Firefox doet betere zaken. Het zag zijn aandeel in januari met 0,19 procent stijgen tot 21,53. En voor het eerst werd meer dan 8 procent van het browserverkeer veroorzaakt door Apple's Safari (8,29 procent tegenover 7,93 procent). Google Chrome, een half jaar oud en sinds december uit bèta, klom iets omhoog van 1,04 naar 1,12 procent. Opera blijft nog steeds stabiel, ongeveer 0,70 procent van de internetters gebruikt deze browser.
bron fok.nl
-----------------
Ben bezig met een onderzoekje voor school. Moet weten wat de percentages van de internet generatie zijn mbt browsers. Dank u.



















