die is ook al overleden, nelizJE heeft zichzelf opgehangen in een bonzaiboompje
karel die wil ook wat hgh zetten . lekker spul zeg.
pride bedreigt mij ook al ron
ik denk dat je beter puur natuur kunt trainen,lijkt me ook gezonder.
karel dikke speknek het kan ook niet anders he jij, hier, zo praten als het goed is ken ik jou
en betonnen ron is ook zo n leleijke kutkop haha
beide 25 kg met 12% die gaat aan de hgh om naar de 22kg met 6% vet te komen.
spreek je nog dikke
Uitspraak van baarcore op woensdag 28 januari 2009 om 15:06:
ik denk dat je beter puur natuur kunt trainen,lijkt me ook gezonder.
Dat lijkt me logisch. Zodra je aan de anabolen gaat, moet je ze altijd innemen. Doe je dat niet, dan krijg je een terug val en kan je weer van voor af aan beginnen. Bij het gebruik van Anabolen voel je je letterlijk groeien maar zodra je er mee stopt, krijgt je lichaam zo,n optater dat je '' niks '' meer kan tillen en zal je helemaal opnieuw moeten beginnen.
Natuurlijk trainen is het beste. Het duurt wat langer voor er resultaat komt maar dat is beter dan al die troep.
Trieste figuurtjes zijn het, met een grote bek achter het hek
ik denk dat je beter puur natuur kunt trainen,lijkt me ook gezonder
Trieste figuurtjes zijn het, met een grote bek achter het hek
loop je weer tegen jezelf te praten
die kuurtjes zijn echt naar je kop geschoten.
schizofrene nerd
ach nelizJE is er ook nog. chinchan , nelizje is een kereltje wat zichzelf supergroot vind,, check zijn album ff en vertel hem ff dat karel en ron wel degelijk een maatje groter zijn dan onze nelizJE..
nou,ik heb wat docus gezien op youtube en er zijn behoorlijk wat gebruikers bij die liever nooit aan anabolen waren begonnen,ik fitness zelf ook en merk er nog niet zo veel van,een kerel die ik ken van de sportschool gebruikt wel anabolen en je ziet duidelijk dat hij aan het groeien is.
probleem is alleen dat hij het zelf ook doorheeft en nu op de sportschool rondloopt alsof hij conan de barbaar is,je ziet hem langzaamaan veranderen in een behoorlijk egoistisch mannetje,ik dacht dat je lichamelijk veranderde maar geestelijk doet het volgens mij ook wat met je.
ik heb wel eiwitten en shit gebruikt maar ik merkte er niks van,gewoon puur natuur en geduld hebben denk ik maar.
waarom is nelizJE weer stil?
chinchan heeft een goede instelling, gewoon blijven prikken jongen tot de dag jij net als mij kapitein bent of zo hard als beton als ron
De verloren zoon is weer terug op het nest. Ga je het weer eens proberen.
Trouwens als ze voor het hek stonden wat zou je dan doen?
geestelijk doet het volgens mij ook wat met je.
Kerel er zijn ook mensen die kuren en vechtsport doen
ik snap ook wel dat als je breed bent niet de hele wereld aankan
Maar kom hier niet praten alsof je de man bent
Anders vertel me waar je gym is en dan gaan we toch een keer sparren ? Ik ben er wel voor in
Ah dus je hebt tóch foto's van jezelf op internet??
heb wel vaker praatjes gehoord, vorig jaar nog precies zo'n gozer als jou.
110 kilo marinier kickboksen
3 maanden moest ik zitten voor dat geintje van 3 min. dan ben ik pas warm ouwe
Kerel er zijn ook mensen die kuren en vechtsport doen
Ah dus je hebt tóch foto's van jezelf op internet??
Trieste mensen.. als jullie echt zo groot waren waren jullie niet zo jaloers op mij geweest
Juist.. daar en ik er ook 1 van
Hoe meer jullie praten hoe harder ik lach, ik hoop echt dat ik 1 van jullie ooit tegen kom op een feesje of allemaal tegelijk zou nog mooier zijn!
Ik heb schijt aan jou Kareltje, die konte kruiper van een Ron, en die gelovige muts van Kimmy may.. Ga eens een leven zoeken ofzo..