Uitspraak van verwijderd op vrijdag 16 januari 2009 om 14:54:
Ik wil niet veel zeggen.
Maar ik doe het bij mijn familie.
Wat ik overigens al 5x heb gezegd.
Mijn familie weet dat ik geen diploma's heb.
Ze kiezen er zelf voor en zijn allemaal tevreden.
Ik hou er trouwens mee op, want ik vind het
niet normaal om afgeblaft te worden op zo'n topic.
Niet dat het me iets doet, maar ik ga me niet
verlagen tot dit niveau.
het doet je wel iets anders zou je niet zo happen.
Wij blaffen niemand af maar komen op voor onzelf en andere ervaren en opgeleide nagelstylistes die met dit vak hun boterham moeten verdienen.
Op dit moment is het beroep niet ekend wat heel vervelend is omdat daardoor iedere troela een apkket gel/acryl kan kopen en kan gaan zitten rommelen bij familie en vrienden.
Wij hebben ontzetten veel energie geld en tijd gestoken om op de juiste manier nagels te kunnen zetten en te onderhouden en door meiden zoals jij die zomaar ff nagels gaan zetten zonder enige kennis van producten of misschien via via wat gehoord of gezien aan de slag gaan, word de kwalteit van nagelstyliste onderuit gehaald.
Ik heb al zo vaak gehoord, nou ik heb nagels laten zetten bij iemand thuis en dat doe ik nooit meer, dit kost een goede nagelstyliste dus een klant, want als deze persoon bij een vakkaundig iemand was geweest had zij tevreden geweest en aan haar vriendinnen verteld hoe goed en mooi de nagels waren en misschien wel meer klanten gewordven voor een goede nagelstyliste.
Nu zal deze persoon dus tegen iedereen zeggen eens maar nooit weer.
Of een ander scenario, een persoon heeft bij een thuistroela nagels laten zetten en schots en scheef, schimmels of met een goedkope merkloze acryl/gel die slecht is voor huid en nagels (staan vaak geen ingredienten op) en wie kan het oplossen Jawel wij met de diploma's , certificaten al dan niet erkend, en als de nagels er dan ondaks onze deskundigheid gehavend onder vsndaan komen hebben we nog de kans dat wij de slechte naam krijgen ipv die troela met haar thuisstudie nagelszetten.
Zo dit moest me even van het hart, tis niet alleen tegen jou in persoon bedoeld maar tegen iedere sufkut die denk ff nagels te kunnen zetten zonder zich te verdiepen in de producten, en theoretische kennis op het gebied van nagelen.
Nagels zetten is meer dan een beetje tip plakken en product erop kwakken. Het verreist veel kennis en geduld.
Wij verliezen klanten door jullie gepruts
goede opleiding
www.allroundnailcentre.nl
www.abnails.nl
www.hetnagelhuis.nl
www.meyliang.nl
www.nailstudioemki.nl
www.pepynborrel.nl
amen