Partyflock
 
Forumonderwerp · 15938
325x bekeken
Waarschuw beheerder
donateur
Het moet maar eens afgelopen zijn met het geouwehoer. Iedereen in NL lijkt wel bindingsangst te hebben. :S

Roken is uit en bij deze verklaar ik ook bindingsangst hartstikke uit.

Je legt jezelf alleen maar van die idiote beperkingen op.


Zo :P
 
Waarschuw beheerder
en als esthertje dat dan doen we dat natuurlijk! :D
 
Waarschuw beheerder
Esje, als je me zijn naam, adres doorgeeft ben ik bereid een kopstootje uit te delen hoor (of 3). Geweld is geen oplossing, maar zeker wel een opluchting ;)
Waarschuw beheerder
donateur
uhmm...dan hebben we toch een probleem Jordees. :D
 
Waarschuw beheerder
ach sh*t, jammer, weer een gemiste kans op heerlijk mezelf even uitleven!!
 
Waarschuw beheerder
:D
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
hmmm ik heb meer last van verlatingsangst

ben niet bang om met te binden vind het meer eng dat mensen weer verdwijnen :(
Waarschuw beheerder
:( hhmmzzz ik heb beide nu denk *zielig zijn mode*
Waarschuw beheerder
donateur
Ik heb het niet meer hoor.
Heb het de deur uitgeschopt :)
 
Waarschuw beheerder
2 Fallen: me too
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Ik heb hechtingsangst :s hehehe

Kan me niet meer hechten aan mensen.. Ze gaan toch altijd weg :'(
 
Waarschuw beheerder
Ik kan me ook moeilijk hechten aan iemand, eigenlijk alleen als ik iemand lang ken!!
En als me dan aan iemand heb gehecht en die gaat weg, ben ik ontroostbaar.
(wat zit ik toch moeilijk in mekaar):vaag:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Ik laat makkelijk los, is dat ook erg? :$
 
Waarschuw beheerder
donateur
Weet je wat pas kut is ?
Als je aankomende vriendin er last van heeft :'(
Waarschuw beheerder
donateur
Denk dat dat allemaal wel meevalt hoor (F)
Waarschuw beheerder
Tjah tis idd kut. Keb er zelf gelukkig geen last van, maar tis idd klote als je aankomende vriend of vriendin het heeft :( Tis vooral leuk als je door zoiets ineens word ontlopen...
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
eerste keer binden gaat prima echter daarna is vaak over met de pret

drogreden bedoel je denk ik toch ?

ja lulsmoes dus !

heb er nog wel meer hoor ;)

lulsmoesen dan he :D
Waarschuw beheerder
donateur
nee mad'R dat bedoel ik niet (K)
Waarschuw beheerder
Ja kan me echttt niet meer hechten aan mensen. Ze gaan meestal tog weer weg, en als dr nu iemand weggaat heb ik zoiets van ja doei mzzl :s

Dan :bah: ik best van mezelf want die persoon geeft dan wel veel om mij en ik heb zoiets van ja boeien wat jij wil wat je doet flikker maar op :s

Heb me wel eens gehecht aan mensen en die zijn weggegaan, toen ben ik echt geflipt helemaal doorgedraait haha , echt te erg, dr is nog 1 over waar ik ECHT wel aan gehecht ben. Als die weggaat wordt ik gekkkkk :(

Dus nee, pff en bindingsangst heheh neej, ken me niet binden. Tis geen angst, kan t niet, wil t wel, maar t heeft geen zin.
 
Waarschuw beheerder
ja en door je zo te laten kennen van IK HEB BINDINGSANGST wordt het er niet beter op

(spreek uit ervaring)

klinkt hard maar trek je les eruit and move on
Waarschuw beheerder
donateur
ik zeg toch...het is uit :P
Waarschuw beheerder
Of het bindingsangst is weet ik niet, zo zie ik het niet. Maar een jongen die me leuk vindt, die bereikbaar is, in de buurt woont enzo, word ik nooit echt verliefd op. En kan het niet, of bezet, of woont ver weg, of is te oud of te jong, die ga ik dan meestal wel heel leuk vinden. Net of dat dan veilig is omdat het toch niks kan worden. Vreemd maar waar.
Waarschuw beheerder
donateur
Wat van ver komt is natuurlijk altijd lekkerder. :kwijl:
 
Waarschuw beheerder
niet zoeken

het komt vanzelf wel
Waarschuw beheerder
Oh is dat het Esthertje, hahah, dat zal het zijn dan. Heb al verschillende nationaliteiten leuk gevonden hoor. En idd. ze hadden allemaal wel iets :)
 
Waarschuw beheerder
2 Goudlokje: dat heb ik meestal ook, en dan heb ik een 'relatie' met die persoon, maak ik het toch weer uit.
Zo van: ik heb mijn doel bereikt next!!!!!
Waarschuw beheerder
donateur
Dat is niet lief van je grietje. Dat is spelen met andermans gevoel.
Speel dan met die van je eigen wanneer je niet weet wat je wil, dan doe je er ook niemand anders pijn mee.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
ESTHERTJE: ik doe dat echt niet expres hoor, ben er ook erg op aan het letten!!!! Het is een soort van zelfbescherming. Ik wil niemand pijn doen.
(ik kan ook een normale relatie hebben, gelukkig)
Waarschuw beheerder
donateur
Iemand pijn doen dat willen we allemaal toch niet? (F) Nou ja, meestal niet dan :P
Waarschuw beheerder
2--- Grietje: Ja inderdaad het niet kunnen krijgen geeft vaak de kick. Zo leuk om het toch te proberen en zeker als het uiteindelijk lukt. Maar is meestal maar van korte duur en dan wordt het toch niks.

En dat zelfbescherming ken ik. Gewoon niet verliefd worden, omdat je dan ook niet gekwetst kan worden. En als je dan verliefd wordt, dan maar op iemand waar het toch zeker niks mee wordt, is altijd nog veiliger.

Nee niemand wil iemand pijn doen. Maar soms gebeurt het ongemerkt toch. Maar ook een ander doet jezelf weleens pijn. Wil hij/zij misschien ook niet. Maar gebeurt toch. En vaak omdat de 1 er meer van verwacht dan de ander.