Partyflock
 
Forumonderwerp · 1035478
Werkzaam bij Voidd
Waarschuw beheerder
VOIDD • 2 YEARS! • STUDIO 80

Op 8 november blaast VOIDD de kaarsjes op de house taart uit om haar tweejarig bestaan te vieren. Dat wat twee jaar geleden begon als een wild dinsdagavondfeest, is inmiddels uitgegroeid tot een constante, kwalitatieve factor in het Amsterdamse nachtleven!!
Speciaal voor deze avond heeft Voidd een aantal bijzonder gezellige gasten uitgenodigd. Een verjaardagstaart eet je nu eenmaal liever niet in je eentje op. Uit Duitsland zijn het de underground housekoningen BAAZ (DEEP VIBES , STHLMAUDIO) en STIMMING (DIYNAMIC, FREERANGE), die voor de gelegenheid ook hun platenkoffers en live-set meenemen.


De uit Hamburg afkomstige STIMMING is één van de jonge telgen van het DIYNAMIC label. De verwachtingen van deze jonge producer zijn hooggespannen, mede dankzij de hits “ Eine kleine nachtmusik” en“Una Pena”. Samen met helden als Solomun en H.O.S.H. vertegenwoordigd hij op dit moment de specifieke DIYNAMIC sound in Europa en ver daarbuiten.

BAAZ, die uit een geheel andere windrichting van Duitsland komt, laat zich voor zijn dj-sets inspireren door grote namen uit de Verenigde Staten als MOODYMANN en THEO PARRISH. De laatste twee jaar heeft BAAZ meerdere platen uitgebracht op STHLMAUDIO, het label van de Zwitser AGNES, die eerder dit jaar nog een grandioze live-set neerzetten tijdens WELCOME TO THE FUTURE in Studio 80. Door deze releases behoort BAAZ inmiddels tot de voorhoede van de nieuwe continentale deephouse.

Uit eigen stal zijn het uiteraard de residents STEADY DOUGLAS,MORITZ,FLORIAN RATH & MATTHIJS GROOS, MR. MANOAH en KENNEDY die komen laten horen wat Voidd muzikaal te melden heeft. Volgens de vaste gebruiken een avondje diepe, dansbare, minimale techno en warme, smerige, house.
Natuurlijk hoopt feestvarken Voidd van harte dat jij erbij bent om de handen mee in de lucht te gooien en felicitatiezoenen uit te wisselen. Om ervoor te zorgen dat je avond niet verpest wordt bij de deur, is het verstandig om je tickets in de voorverkoop te halen. Check voor meer informatie de website van Voidd.


TIMETABLE

Studio 1
23:00 - 01.00 Mr. Manoah
01:00 - 02.30 LIVE: Stimming (GER)
02:30 - 03.30 LIVE: Steady Douglas
03:30 - 05:45 Moritz

Studio 2
00.00 - 01.30 Kennedy
01.30 - 03.30 Baaz (GER)
03.30 - 05.00 Florian Rath & Mattijs Groos

==================================================
Datum: Zaterdag 8 november 2008
Locatie: Studio 80, Amsterdam
Tickets: € 11,- (voorverkoop), € 13,- (deurverkoop)

Voorverkoop:
Concerto (Utrechtsestraat 52)
Outland (Zeedijk 22)
www.studio-80.nl/tickets
www.beatfreax.com/ticketshop

Info:
www.myspace.com/voidd
www.voidd.nl
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Gefeliciteerd :cheer:
 
Artiest Invite
Waarschuw beheerder
Vet Baaz!
Artiest {SHOWLIST artist 175696, 41598}
Waarschuw beheerder
Baaz = een Baas!! ik ben er bij!
Werkzaam bij Studio 80
Waarschuw beheerder
Het gaat weer een top weekend worden:-)
Waarschuw beheerder
Yeah wij hebber er zin in!! Erg benieuwd naar Stimming en Baaz
Waarschuw beheerder
donateur
Hmmm baaz had ik ook wel even willen. Leuke boeking!
 
Werkzaam bij MAE Agency
Artiest {SHOWLIST artist 40357, 46477}
Waarschuw beheerder
Oei Baaz, dat gaat wat worden!
Pure house in de achterzaal, whooha :cheer:
Waarschuw beheerder
2 jaar jaaa ook namens ADHD Sessions van harte met julie 2 jarig bestaan en we gaan weer lekker knalle :D ...
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Zeeeer jammer dat Stimming en Baaz een groot deel gelijktijdig draaien :(
Waarschuw beheerder
Uitspraak van FTHouse op donderdag 6 november 2008 om 20:38:
Zeeeer jammer dat Stimming en Baaz een groot deel gelijktijdig draaien


Wie weet draait hij nog wel even door met de heren Rath & Groos;)
Waarschuw beheerder
Nog een paar uurtjes:p

Zie jullie in 80.....