Partyflock
 
Forumonderwerp · 1035462

(Flyer made by Cell)

And the cards are on the table

Vrijdag 28 november is het tijd voor de volgende editie van Dawn of Dance’s D.D.O.D. Dawn of Dance is inmiddels alweer bijna vier jaar bezig in de Harddance en ooit opgericht uit passie en liefde voor juist deze muzikale stroming, die niet zo groot is hier in Nederland. Wat op zich vreemd genoemd zou kunnen worden, omdat juist deze stijl van Dance muziek als geen ander kan zorgen voor een avond gevuld met de diverse variaties van de hardere stijlen. Dawn of Dance is er zelfs van overtuigd dat juist deze muziek menigeen kan charmeren, ook de niet-dance liefhebber, vanwege de grote variatie van verschillende stijlen die onder Harddance geschaard kan worden. Door de jaren heen is D.D.O.D. dan ook blijven terugkeren, onvermoeibaar en niet te stoppen, want zolang ze kan zal Dawn of Dance door blijven gaan met het promoten van Harddance. Ware liefde is immers voor altijd…..

D.D.O.D. begon ooit in café De Trappist op tien december 2004 en nu november 2008 zijn er inmiddels 43 edities verstreken. Met onder andere een uitstapje naar De Meern met de edities van D.D.O.D. – Borderline en zelfs een editie in Londen, het Mekka van de Harddance, in een weergaloos knallende samenwerking met Puzzle Project. Maar vergeet ook zeker niet de talloze overheerlijke edities met andere organisaties zoals UK Hardgrooves, Hardhouse Revolution, Unlimited Hardsounds, Round Bass en NRG Flash. 43 nachten gevuld met de lekkerste Harddance en D.D.O.D. gaat door, niet op één, maar zelfs twee locaties.

Afgelopen augustus was D.D.O.D. weer terug in de Trappist en hoe! Was Dawn of Dance al bijzonder gelukkig met de Nachtzuster als nieuwe locatie, het was zo mogelijk nog leuker om terug te keren in café De Trappist. Zo ook op 28 november aanstaande, wanneer D.D.O.D. voor de 38e keer de grondvesten van de Trappist zal laten schudden met Harddance, Harddance en nog eens Harddance. Van tien uur ’s avonds tot vier uur ’s nachts zijn de volgende dj’s ‘in control’ ;

De kaarten zijn geschud en worden op de tafel gelegd met:

The Joker The Dawn, oprichter van Dawn of Dance en zwaar Harddance verslaafd, al is zij te porren voor menige muziekstijl’When it rocks, it rules, when it rules, it rocks
Ace of Spades D.L.D, Liefhebber van de ‘echte’ Uk Hardhouse sound. Toegeweid en willend. Let there be UK hardhouse
Queen of Hearts Helly, garant voor feilloze mixtechnieken met hemelse melodieën. Deze dame weet hoe ze de dansvloer in beweging krijgt. Live for love
Queen of Diamonds Astrid, een juweel uit de dance wereld. Met haar muziek en fenomenale glimlach zette ze menig feest op stelten. Dawn of Dance is bijna sprakeloos omdat deze dame op D.D.O.D. komt draaien. Diamonds are forever
King of Clubs BeNRG, geen feest zonder de koning der feesten. Deze man heeft al menige tent op zijn kop gezet. Liefde en passie voor muziek en voor zijn vrouw en straks in februari 2009 papa worden. King of the World

Kortom een rijk gevulde muzikale avond voor het luttele bedrag van € 5,- waar je nog 1 gratis bier, wijn of fris voor terugkrijgt ook. Een avond vol met gezelligheid en een geluid waar je bij sommige feesten alleen maar van kan dromen.
Check www.detrappist.nl of http://www.myspace.com/dawn_of_dance_events en http://dawn-of-dance-events.hyves.nl/voor meer informatie.

We take no prisoners….. We only converT




We taken no prisoners….. We only converT.

For pictures and information:

https://vip.partyflock.nl/organization/732/archive.html#archive

laatste aanpassing
→ als beheerder
topic is aangeveegd.

graag alleen reageren mbt het feest (F)
 
lijkt me vette feest
 
Ja, ik hoop dat ik geld genoeg heb, kan ik er ook fijn naar toe makker....gaan we samen

jippie!
 
goeie flayer ook
 
Ja mij ook, oooh jongens ik krijg nou alweer zin. Echt het partygevoel
 
Vooral vette promoters. Al moet je boek niet van de kaft beoordelen. Denk dat je hier mee niet ver zit.

:respect:
 
Uitspraak van Dawn of Dance Events op maandag 3 november 2008 om 22:38:
We take no prisoners….. We only converT


en ze hebben trapisten bier :kwijl:
wordt echt een vette party
 
geev :trapistenbierrie:
 
Thanks :bier: proost..
geev :kussiekussie:
 
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 4 november 2008 om 00:01:
geev :kussiekussie:


:$
 
wel on topic blijven he..
cool feest man...zulle we hem in onze agenda zetten en meeten
:cheer:

Bestaan Dawn of Dance alweer 4 jaar? Time is fun when you're having flies ;P

Beloofd weer een heerlijke avond te worden :jaja:

ZIN IN!!!! :cheer:
Artiest {SHOWLIST artist 131260, 81871}
De inhoud van het boek is niet groot maar retegezellig en voor deze liefhebber van hardere dance muziek het vetste feestje wat hem tot nog toe is overkomen op zijn dwaaltochten door het nachtleven van Amsterdam!

De Trappist is een kleine locatie maar met een vette sound en dat in combinatie met lekkere stevige dance en feestgangers die er net zo overdenken als mij is dit kleine feestje voor mij heel groots geworden.

Woorden zijn maar woorden en als je de inhoud echt wilt proeven om te kijken of het smaakt dan zul je hem op zeker moeten zetten en lekker komen dansen of een biertje happen aan de bar!
 
Werkzaam bij Wijgevenfeestjes
Artiest BeNRG
Uitspraak van Flexy op dinsdag 4 november 2008 om 17:48:
biertje happen aan de bar!


:S Nou.......ehmm.....zal mes en vork meenemen.
Artiest {SHOWLIST artist 13109, 55359, 47652}
Atsrid VET VET VET VET VET VET!!! Twinkle (L)
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 4 november 2008 om 18:30:
Nou.......ehmm.....zal mes en vork meenemen.


Zou ook een servet ofzo meenemen......je weet hoe je bent ;)
 
Uitspraak van Bumblebee (L) op dinsdag 4 november 2008 om 19:07:
Zou ook een servet ofzo meenemen


Altijd handig....als hoogbejaarde man zijnde heb ik natuurlijk trillende handjes en ik kwijl alles onder.....

Heb je he, met ouderdom b)
We zijn ook 4 jaar geworden vandaag ;p ;p :cheer: wooooohoooooooooo

Dat wordt dus driedubbel en dik en dwars feest de 28e :9 Hell yes!
Of zou ik nu eigenlijk in de context dan vierdubbel moeten zeggen ? ;p
 
Uitspraak van Dawn of Dance Events op dinsdag 4 november 2008 om 20:47:
Of zou ik nu eigenlijk in de context dan vierdubbel moeten zeggen ?


Feli, feli, feli, feli (F)
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 4 november 2008 om 20:33:
Heb je he, met ouderdom


:roflol: Ouwe lul :roflol:

Uitspraak van verwijderd op dinsdag 4 november 2008 om 20:57:
Feli, feli, feli, feli


:cheer: