![[img width=388 height=264]http://www.racesport.nl/pics/fotos/23108.jpg[/img]](http://www.racesport.nl/pics/fotos/23108.jpg)
![[img width=430 height=309]http://www.racesport.nl/pics/fotos/23109.jpg[/img]](http://www.racesport.nl/pics/fotos/23109.jpg)
dan loop ie te miepen na een cleane maar harde race?
Wie bij Ducati verzint het uberhaupt om Stoner op een Duc te zetten. Ik ben een enorme fan van Ducati, maar absoluut niet van Stoner. Die namaak austraalneger ken nog niet eens op een wipkip blijven zitten. Zal verder vast wel een prima kerel zijn. Maar niet bij Ducati.
die gast heeft tenminste vechtlust
casey niet..die gaat lopen janken na een pittige strijd..
Klote, de titel was uiteraard al weg maar dit is wel zuur.
Vind het ook mooi dat die ouwe rot van een Loris weer terugkomt!
De Duc is volgens mij wel echt zo'n smijtmachine, dat is dan wel iets voor Hayden..
Ik heb gewoon een hekel aan Hayden, overdreven amerikaan, en dat op een duc.. vervuiling van de fiets baah.
Ik heb gewoon een hekel aan Hayden, overdreven amerikaan, en dat op een duc.. vervuiling van de fiets baah.
wat vonden jullie van de 250cc? kon het wat barbera deed?
Heb dan meer een hekel aan die Simoncelli..
Ik heb gewoon een hekel aan Hayden, overdreven amerikaan, en dat op een duc.. vervuiling van de fiets baah.
hayden is 1 van de sportiefste coureurs in het veld en blijft altijd zich zelf.
wijst zelden met zijn vinger naar het team, de machine, banden of wat dan ook.
legt dus bijna altijd de schuld in zijn eigen schoenen en is op dit jaar na, altijd gemotiveerd en gedreven geweest.
bij duc vind hij nieuwe motivatie en ik hoop/denk dat hij wel weer mee kan komen.
wat vonden jullie van de 250cc? kon het wat barbera deed?
ik vind van niet. hij ging wel erg ver.
een foutje kan, en als je daarbij iemand mee neemt is spijtig maar dat hoort er bij, maar dit was wel erg overdreven.
Vind dat zowel Simoncelli als Barbera dit seizoen wel een keer te ver gegaan zijn.
Veneman en Hoegee Suzuki wss volgend jaar naar de superbikes, dat is het gerucht wat nu toch wel sterk begint te worden!
Biaggi 3de en 6de, degelijk resultaten dus
onder de maat vind ik, zeker voor biaggi,s kaliber.
het is te hopen dat hij nog een goed stekje weet te vinden.
Tsja, niet vergeten dat ie op een klantenmotor rijdt he
heb je idd wel gelijk in, maar echt overtuigend vind ik hem niet.
sebastian porto komt waarschijnlijk terug volgend jaar
http://www.racesport.nl/nieuwsbericht/17571/MotoGP-Porto+denkt+aan+comeback.html
heb in 2004 toch wel van zijn races tegen pedrosa genoten
Porto is een leuke coureur, alleen het seizoen waarin hij zn helm aan de wilgen hing was helaas voor hem een ramp. Hoop dat het geen come back ala Pogialli word. Vind het nog steeds zonde van Pogialli en snap niet wat er nou met 'm gebeurd is, want wat een talent had dat knaapje zeg..
Vind het nog steeds zonde van Pogialli en snap niet wat er nou met 'm gebeurd is
http://www.racesport.nl/nieuwsbericht/17595/MotoGP-Hayden+lijkt+klaar+met+Honda+en+Pedrosa.html
verrassend is het niet, maar wel duidelijk.
ik geef hem groot gelijk in alles wat hij zegt
het is alweer ff bekend, maar scott redding krijgt volgend jaar beschikking over fabrieks materiaal
wat een knaapje is dat he
porto stopte na 2005, dat was op de repsol honda.
was idd rampzalig na een geweldig 2004
ik heb wel vertrouwen in zijn comeback!
pogialli had een grote geworden!!
![[img width=375 height=500]http://94.100.113.174/353400001-353450000/353414301-353414400/353414328_5_2YXN.jpeg[/img]](http://94.100.113.174/353400001-353450000/353414301-353414400/353414328_5_2YXN.jpeg)
Ik doe het gewoon allebei. Vind je het goed?