Partyflock
 
Forumonderwerp · 791005
2 volgers · 33010x bekeken
 
Waarschuw beheerder
salvia divinorum heb ik laatst gerookt, vet space en trippen , het is beter dan paddoos wand het duurt maar 15 minuten maximaal, zeker een aanrader voor iedereen, een tip , rook het wel met een waterpijp wand dan werkt het het best
 
Waarschuw beheerder
ik heb salvia 5x gekocht voor oraal gebruik (1 mespuntje onder de tong)

mensen met ervaring
 
Waarschuw beheerder
Vaaag spul joh enorme lachkick omdat je ff niet meer kan denken. Ik weet nog wel waarom ikmoest lachen ehh,,, omdat er ff helemaal 'niks' meer was en het gevoel niet te plaatsen is zo vaaag e en daarom lach ik 5 min. dubbel en daarna alles normaal. ECHT VAAAAAG SPUL SALVIA.
Waarschuw beheerder
nadelen en tijdelijke voordelen
 
Waarschuw beheerder
zaterdag heb ik maar weer eens salvia gerookt het was al zo lang terug, zeker 1,5 jaar .
ik nam eerst gewoon salvia bladeren gedroogd zonder extract om er rustig mee te beginnen, en dit had ik nog nooit gedaan.
ik nam eerst een paar diepe hijzen en hield ze zo lang ik kon binnen, na drie hijzen voelde ik me verhelderend in me hoofd en het vaage salvia gevoel zonder nog te trippen, ik nam nog drie hijzen , na dit moment kregen mijn gedachten een ijgen wil in mijn hoofd, het leek of mijn hoofd van binnen zo groot was als een stadion echt vaag.
ik kon niks zeggen als ik iets wouzeggen zach ik eerst wat ik wou zeggen in mijn hoofd als een machine inmekaar gezet worden en daar na via het luikje naar buiten (mijn mond) maar toen klonk het nergens naar.
super vaag maar wel lache.


na dit korte avontuur kreeg ik wel zin in 5x extract.
ik nam 1 diepe hijs en was gelijk verdwenen het leek of de heele wereld als een papiertje in elkaar geproptwerd dit was niet echt relaxet iedereen en alles zat aan mij en in mij vast er werd vertelt door een vrouw dat alles illusie is,hierna werd ik onder de grond geduwd naar een gang . het begin van de gang was het begin van het leven of de tijd en het einde van de gang was licht heel veel licht mooi licht rustig en zacht en het was niet heel ver hierna werd ik in eens wakker op bet (hier was ik neer gelecht door vrienden omdat ik zo in de kronkels lacht met me lichaam) ik zakte in bed maar voelde zwaar relaxet, hierna zijde vriende dat ik nog even moest blijven liggen en ik keek ze aan en bewoog wat en sprong van bed en was zo blij dat ik weer terug was wand ik dacht dat ik in de hemel was maar had geen afchijd genomen.

het was weer super vaag maar ook heel vet en zeker niet voor de laatste keer.
 
Waarschuw beheerder
ik was trouwens nog na de trip zeker 1,5 uur vet high spacy
Waarschuw beheerder
waar kan je het krijgen(geen zin om topic door te lezen)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van -TVB- op dinsdag 6 mei 2008 om 10:38:
waar kan je het krijgen(geen zin om topic door te lezen)


smartshop

kzou direct 20x pakke.....15 keer voelde ik geen flikker van...
kwas alleen KK ma dan ook KK gaar
Waarschuw beheerder
Uitspraak van [BZRK ] RVS op dinsdag 6 mei 2008 om 14:20:
smartshop

kzou direct 20x pakke.....15 keer voelde ik geen flikker van...
kwas alleen KK ma dan ook KK gaar


tnx:) ga binnekort maar eens een bezoekje brengen!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van [BZRK ] RVS op dinsdag 6 mei 2008 om 14:20:
kzou direct 20x pakke.....15 keer voelde ik geen flikker van...


ik zou maar oppassen wand het is puur persoonlijk , de een voelt pas wat na 3 x en de ander tript al na een x, ik zou eerst 5x doen en als je niks voelt de volgende dag herhalen. 20 x is gelijk heel duur en misschien voel je niks en dan is dit zonde voor je geld. je ;ichaam moet aan de werkzamestof wennen en daarom trippen de meeste niet de eerste x, ik tripte na 3x , de eerste x had ik 10 extract en een halve gram met ze tweeen en voelde niks, 2e x ook 10 extract maar voelde tinteling in lichaam en beetje high, derde x ook 10x extract en licht trippen bij 3 hijzen, en nu weg bij een hijs 5x of 10x of 15x en de trips worden alleen maar bruter
roken met water of gewone pijp, puur en diep hijzen en de rook minimaal 20 secondes inhouden, dit herhalen tot je tript en niet afwachten als je niks voelt, de trip is immers het heftichst bij het uitblazen van de rook.
 
Waarschuw beheerder
als iemand nog een ervaring heeft plaats hem dan even
 
Waarschuw beheerder
gisteren salvia bladeren gerookt zonder extract .
ik werd super high echt relaxet , ik ging niet trippen maar het was zeker wel de moeite waard
Waarschuw beheerder
Heb 1 keer 10x gerookt met een puurpijp. Ik zat in een huiskamer samen met twee kameraden die toekeken. Ik nam een paar flinke hijsen en ik werd super licht in mn hoofd. De stemmen van mn maten leken ineens super ver weg en alles wat ze zeiden klonk met een echo. Ik keek naar ze, maar moest me heel hard concentreren om ze te kunnen zien want ze waren ineens super ver weg. Ze zaten op 2 meter afstand maar dit leek echt honderd meter. De stemmen galmden nog even na in mn hoofd en toen was de pret over. Binnenkort nog een keer proberen..
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Schoenzool op maandag 19 mei 2008 om 15:56:
Heb 1 keer 10x gerookt met een puurpijp. Ik zat in een huiskamer samen met twee kameraden die toekeken. Ik nam een paar flinke hijsen en ik werd super licht in mn hoofd. De stemmen van mn maten leken ineens super ver weg en alles wat ze zeiden klonk met een echo. Ik keek naar ze, maar moest me heel hard concentreren om ze te kunnen zien want ze waren ineens super ver weg. Ze zaten op 2 meter afstand maar dit leek echt honderd meter. De stemmen galmden nog even na in mn hoofd en toen was de pret over. Binnenkort nog een keer proberen..


zo na 1 x al licht trippen , dan ga je de volgende x wel de andere wereld zien salvia land,
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 9 mei 2008 om 18:56:
als iemand nog een ervaring heeft plaats hem dan even


mn salvia is gestolen op mn verjaardag

uit me kastje waar ik de rest ook bewaar en alleen maar mn salvia is weg das meteen de laatste keer dat ik thuis samen met mn zusje mn verjaardag vier :P


ik weet het het is niet echt een leuke ervaring maar voordat ik nieuwe besteld heb kan ik helaas niets anders doen om dit fora wat op te vrolijken...
 
Waarschuw beheerder
-1
laatst 1 portie hawaiaanse paddo's gegeten met nog 2 vrienden.
we deden onze ogen dicht en lieten ons gaan, we kwamen met zijn driee in de zelfde trip , en hadden telepathies contact met elkaar en voelde wat de ander voelde , echt super vet, we openden deuren naar andere dimensies, werelden met geesten, aliens en ruimteschepen en steden, compleet leege ruimtes, alles was verbonden met elkaar.
salvia trip ervaringen werden gekoppeld in de paddo trip zamen met dromen die ik heb meegemaakt, en de tijd ging zo snel, niet gewoon de tijd maar een tijdlijn, er werd mij verteld dat alles ilusie is.

deze trip had wat weg van de film what the bleep do we know.
en het 2012 verhaal van terence mckenna
http://nl.youtube.com/watch?v=w-prt5d6m6s
Waarschuw beheerder
woow net geprobeerd voor de eerste keer.... goed voorgelicht en ik was bang dat ik de eerste keer niks zou voelen !! maar de eerste keer was meteen goed raak !!

ik had salvia 5x, dus dat valt erg tegen !!... heb geen pijp of wat dan ook, dus zelf gebouwd !

cola fles, 5 cm onder de rand een gat gemaakt en gevuld met water en de luchtkamer zo klein mogelijk gemaakt !!... ik heb in foliepapier gatjes geprikt op de normale opening gelegd met wat salvia. aangestoken en een flink goede hijs genomen !...

wat ik me toen voelde is gewoon niet uittedrukken in woorden (ga het toch proberen)...

ik zat op een stoel en ik had het gevoel dat vanaf mijn voet in een rechte lijn naar me gezicht een waaier was, die dicht geklapt werd(voor mijn gevoel was ik het midden stuk).... de waaier was voor mijn gevoel 10 meter breed en 5 meter hoog, en ik was er gewoon een deel van, en toen hij dicht geklapt werd.... voelde ik ook echt dat er iets aan me linker kant trok) !!!... ik was gewoon een deel van een waaier en derest omheen zag ik gewoon niet..... ik moest er kei hard van lachen, ik riep alleen maar wooooow kei vet! woow vet, en maar klappen en lachen !! zooo VET !!.. zoo raar

en na nog een paar hijsen zag ik afstanden zo vreemd! dat ik na de tv keek, dat 30 cm voor me neus het onderschrift zag, op 60 cm het beeld, op 1 meter de tv scherm, en 3 meter verder de muur erachter (ik woon op een kamer van 3 meter breed en alles staat tegen de muur)...

wat is dit onbeschrijflijk VET zeg, ik ga dit zeker nog een keer proberen alleen dan sterker.... want de gevoelens duurde na mijn idee erg kort,,, voelde me nog wel vet chill voor een kwartier,,,,

zo ben er klaar mee, ga lekker slapen....
volgende keer beter
Waarschuw beheerder
chille experience :D ik heb er zin van gekregen en bent meteen aan het bestellen gegaan.

ik heb vandaag een salvia paketje besteld bij azarius:

http://www.azarius.nl/smartshop/psychedelics/salvia_divinorum/salvia_pack_experience/

[img width=250 height=335 cacheid=00142a6f000212def2eb77ee1a024ddc78]http://www.azarius.nl/images/resize/detail/salvia_experience_1.jpg[/img]
3gr bladeren,1gr 5x extract en 1 gr 10x extract.

laat die trip ervaringen maar komen :D
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
vanavond salvia :cheer: dit weekend geen tijd voor gehad. maar heb ook direct een plant besteld :cheer: vind ze wel mooi
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 10 februari 2008 om 20:24:
Uitspraak van Brandende scheermessen op zaterdag 9 februari 2008 om 02:52:
ALLES laat ik los

je schijt heel je broek vol?


:roflol:
Waarschuw beheerder
donateur
iemand ervaring met: http://www.azarius.net/smartshop/psychedelics/salvia_divinorum/salvia_sage_extract_5x/
salvia 'gestandaardiseerd' in een flesje?
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Dominee Dimitri op zondag 17 augustus 2008 om 14:49:
iemand ervaring met: http://www.azarius.net/smartshop/psychedelics/salvia_divinorum/salvia_sage_extract_5x/
salvia 'gestandaardiseerd' in een flesje?


Die zijn goed te doen, heb zelf laatst 20x bij Azarius besteld en eindelijk, eindelijk voelde ik weer wat van het mooie wondere Salvia divinorum :D

Ben namelijk met 5x begonnen waar ik de 1e 2 keer erg veel van voelde, daarna overgegaan op 10x extract maar had alleen maar lachbuien en stoned achtig gevoel. Totdat ik dus laatst die 20x extract heb geprobeerd, voor mij dus geen 5 of 10x meer. Is natuurlijk per persoon verschillend dus je zou eigenlijk het ook moeten opbouwen om te kijken wat voor effect het bij jou heeft.
Waarschuw beheerder
donateur
die dingen zijn wel wat duurder dan de gewone bladeren, heb het nog nooit gedaan lees dat het de 1e keer niet altijd werkt vind het dan een beetje zonde om zo;n duur flessie te halen terwijl de bladeren 3 per gram zijn
Waarschuw beheerder
klopt ik persoonlijk zou beginnen met een paar dikke pijpen bladeren.

salvia heeft een negative tollerantie wat wil zeggen dat je steeds minder nodig heb voor hetzelfde effect.

ik rook altijd een paar pijpen bladeren voordat ik een extract rook.
Waarschuw beheerder
hallo!

geven andere soorten salvia ook het effect van salvia divinorum?
weet iemand waar ik een plantje kan kopen, maar niet op azarius, want daar is het niet meer beschikbaar.
of kan iemand me aan een stekje helpen?

thanx!!
Waarschuw beheerder
kun je salvia in een vaporizer roken?
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van *NG* op maandag 25 augustus 2008 om 22:23:
kun je salvia in een vaporizer roken?


vast
 
Waarschuw beheerder
In de loop van 2007 ontstond er een internet-hype rond het gebruik van Salvia divinorium, toen tieners in de Verenigde Staten en het Verenigd Koninkrijk de plant op betrekkelijk ruime schaal als één van de legal highs omarmden. Zij maakten video's van hun ervaringen en plaatsten die op YouTube.

Eén en ander bleef vervolgens ook voor de klassieke massamedia niet lang onopgemerkt en er verschenen geleidelijk aan meer berichten over 'die wonderlijke YouTube-subcultuur van hallucinerende jongeren'. http://nl.wikipedia.org/wiki/Salvia_divinorum


 
Waarschuw beheerder
geven andere soorten salvia ook het effect van salvia divinorum

nee alleen salvia divinorum laat je trippen
Waarschuw beheerder
Uitspraak van *NG* op maandag 25 augustus 2008 om 22:23:
kun je salvia in een vaporizer roken?


neen, salvia heeft een hoog brand punt en de werkzame stof komt niet vrij bij enkel verwarming
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Dominee Dimitri op zondag 17 augustus 2008 om 14:49:
iemand ervaring met: http://www.azarius.net/smartshop/psychedelics/salvia_divinorum/salvia_sage_extract_5x/
salvia 'gestandaardiseerd' in een flesje?


meer mensen ervaring mee?
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van KETA-MOLE !!! op vrijdag 29 augustus 2008 om 17:38:
neen, salvia heeft een hoog brand punt en de werkzame stof komt niet vrij bij enkel verwarming


vaag, bij mijn weten is een vaporizor juist extreem heet, waardoor je bij wiet geen onvolledige verbranding krijgt met al zijn bijproducten maar enkel verdampte thc waardoor je & veel harder gaat & minder nodig hebt & geen troep binnen krijgt zoals koolstofmonoxide etc.

zou je zeggen dat dat ook voor salvia opgaat, zeker als het "een hoog brandpunt" heeft, aangezien een vaporizer stukken heter is dan een gewone aansteker...
Waarschuw beheerder
vorige week salvia 10x gerookt, merkte er geen tering van.
gewoon via een pijpje puur gerookt iemand een idee wat er fout kan zijn gegaan?
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van hakkuhh-yoss op donderdag 4 september 2008 om 22:20:
merkte er geen tering van.
gewoon via een pijpje puur gerookt iemand een idee wat er fout kan zijn gegaan?


Vaker roken. Gaat steeds sterker werken naarmate je vaker rookt.
Het werkt echt... %)

{argument 'id' ontbreekt}
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 8 september 2008 om 17:36:
Vaker roken. Gaat steeds sterker werken naarmate je vaker rookt.
Het werkt echt...


keej dank je dan moet ik dan maar gaan doen.. Vond de eerste ervaring maar klote..
op naar de volgende..
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 4 september 2008 om 21:20:
vaag, bij mijn weten is een vaporizor juist extreem heet, waardoor je bij wiet geen onvolledige verbranding krijgt met al zijn bijproducten maar enkel verdampte thc waardoor je & veel harder gaat & minder nodig hebt & geen troep binnen krijgt zoals koolstofmonoxide etc.

zou je zeggen dat dat ook voor salvia opgaat, zeker als het "een hoog brandpunt" heeft, aangezien een vaporizer stukken heter is dan een gewone aansteker...


klopt niet helemaal wat je zecht. ik heb zelf een verdamper thuis staan en je verbrand helemaal niets met dat ding, het verwarmings element is misschien heet maar geloof me hij is niet heter dan een aansteker onder je vingers. daarbij komt dat je de verwarmde lucht langs de wiet zuigt waardoor je enkel de THC verdampt en er uiteindelijk een soort bruine thc looze wiet overhoud.

dit gaat 100% zeker niet werken met salvia.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van hakkuhh-yoss op donderdag 4 september 2008 om 22:20:
vorige week salvia 10x gerookt, merkte er geen tering van.
gewoon via een pijpje puur gerookt iemand een idee wat er fout kan zijn gegaan?


lees eerst wat info over salvia voor dat je het gebruikt.
ok hier dan nog 1 keer de regels bij het roken van salvia.

het beste is een waterpijp maar kan ook in een gewone pijp.
rook de salvia puur.
gebruiken goeie aansteker.
doe lekker wat van je salvia in de pijp, ik zou voor het eerst 10 x nemen en een paar dagen later weer .
salvia werkt bijna nooit de eerste x , je lichaam moet wenen aan de salvia, de 1 begint te trippen na 2 hijzen de ander moet 4 x salvia gebruiken voor hij tript.
niemand is het zelfde.

als je inhaleerd hou dan de rook minimaal 20 seconde vast en blaas DAN UIT.
de trip is het heftigste als je uitblaast.

herhaal dit tot je tript.

tip : zorg dat er altijd een nuchter persoon bij je is wand je kan gaan slaapwandelen, en dan kunnen er ongelukken gebeuren.
tip: als je bij het roken de ogen dicht doet kom je dieper in je trip

hoe vaker je rookt hoe minder je nodig hebt en hoe vager de trip, je hoeft geen 20x te roken rook eerst 5x een paar x dan 10x als je tript van 5x kan je ook puur salvia roken dit is minder heftig maar ook leuk om eerst te roken en dan een extract

veel plezier met je diepe reis door salvialand
Artiest Magma
Waarschuw beheerder
Ik zie een hoop leuke en goede reacties, maar gaat het ook wel eens mis??!! Dat je er zeg maar in blijft hangen???

Greeetzzz Peter (Y)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Dj Magma op vrijdag 19 september 2008 om 21:55:
Dat je er zeg maar in blijft hangen???


volgens mij niet maar durf het niet zeker te zeggen denk het niet want het is legaal in amerika
Waarschuw beheerder
1 keer geprobeerd, voelde er helemaal niks van, dus geldverspilling!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Amel_ op maandag 29 september 2008 om 10:25:
1 keer geprobeerd, voelde er helemaal niks van, dus geldverspilling!


dit hoor je wel vaker ben toch benieuwd wat de rede ervoor is ik zelf denk dat je het meerdere keren gedaan moet hebben
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 29 september 2008 om 11:06:
dit hoor je wel vaker ben toch benieuwd wat de rede ervoor is ik zelf denk dat je het meerdere keren gedaan moet hebben


zeker weten........de aanhouder tript
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 29 september 2008 om 11:48:
zeker weten........de aanhouder tript


ja eigenlijk best logisch

anti-biotica werkt ook niet als je maar eentje neemt je moet de hele kuur afmaken:P
Waarschuw beheerder
ik heb de 1e 2x echt veel gevoeld van 5x extract, toen heel lang niks. Heb vaak nog 10x geprobeerd, totdat ik paar maanden terug 20x extract kocht. Hoefde met me pijpie maar 1 hijs te nemen die ik vet lang inhield, damn zat er gelijk in whahah.

Vind het zonde als mensen meteen hun oordeel klaar hebben van "werkt niet, kut spul!" Geef het op z'n minst nog een kans en respecteer Salvia.
Momenteel heb ik nog voor 1 keer, maar toch doe ik het niet zomaar effe. Als het moment daar is dan ontmoet ik waarschijnlijk weer het vrouwelijke moederlijke figuur in m'n trips :P

Andere mensen ook vrouwtje Salvia gezien? Ik hoor daar namelijk meer over... vaag :)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Dj Magma op vrijdag 19 september 2008 om 21:55:
Ik zie een hoop leuke en goede reacties, maar gaat het ook wel eens mis??!! Dat je er zeg maar in blijft hangen???


nou Peter Janssen wees maar niet bang, er is zover bekent nog nooit iemand blijven hangen of dood gegaan van salvia, sterker nog in het begin van de 19e eeuw werd het uitgedeeld in verschillende kerken in Zuid Amerika voor hun geloof, dit gebeurt nog steeds met ayahuasca in brazillië , ayahuasca is een drank wat je lichaam en geest reinigt en waarbij je verschillende visioenen krijgt, dit word ook gedronken in de santo daimos kerk in Amsterdam.

er is wel eens een meisje geweest in amerika die vlak na de trip zelfmoord gepleegd had , maar deze had geen zitter en wist van tevoren niet wat ze gerookt had.
maar als je het doet zoals ik al vaker geschreven heb kan dit bijna niet gebeuren, en ja als je psychisge problemen hebt raad ik het af....
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Nostic op maandag 29 september 2008 om 19:40:
Andere mensen ook vrouwtje Salvia gezien


ja 1 x heb ik haar gezien , ze is heel aardig.
 
Waarschuw beheerder
ze heeft een lange jurk en geeft tips over het leven.
ik dacht eerst dat het mijn oma was tot ik las dat er meer mensen zijn die haar gezien hebben, wel vaag dat we allemaal de zelfde vrouw zien, misschien is het maria wel (ik ben niet op deze manier gelovig).
Weten jullie wie zij is ik hoor het graag
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van KETA-MOLE !!! op donderdag 22 mei 2008 om 21:50:
uit me kastje waar ik de rest ook bewaar en alleen maar mn salvia is weg das meteen de laatste keer dat ik thuis samen met mn zusje mn verjaardag vier :P


ze zullen het wel rare wiet vinden :lol:
Waarschuw beheerder
Vanavond eens proberen, Hopen dat de eerste x raak is :P
 
Waarschuw beheerder
ik vind pure salvia zonder extract wel chill