Partyflock
 
Forumonderwerp · 880122
85683x bekeken
 
Waarschuw beheerder
[img width=280 height=192 cacheid=001289bc0023f0291a066bd01a017259c9]http://i6.photobucket.com/albums/y233/Jolene2478/Mish%20Mash%20of%20pics/untitled.jpg[/img]

Party van Etnische Zuivering van alle Clowns and Midgets

P.E.Z.C.A.M.

Gestart door de trotse mensen die niet langer kunnen tolereren dat er 'mensen' zijn die grappen en grollen als beroep beschouwen.

Wij zien het opzettelijk aan het lachen maken van mensen als iets opdringerigs en iets wat onacceptabel is! Dit moet dan ook niet meer geaccepteerd worden.

Opgericht in de nacht van 3 juni en nu al een groeiende partij met ongekende mogelijkheden. Deze partij zal blijven groeien en we zullen ons doel bereiken. Een leefbare wereld zonder Clowns and Midgets! Niet langer hoeven kijken naar volwassen mannen die zich schmincken en rare te grote kleren en schoenen aantrekken. Gekke rode neuzen opzetten. Bloemetjes dragen dat als je eraan wilt ruiken er water in je gezicht spuit! NIET LANGER!!!!

Schouders eronder, en we gaan ervoor!

Leefbaar P.E.Z.C.A.M.

Sluit je aan bij P.E.Z.C.A.M.! We moeten een Eenheid vormen! P.E.Z.C.A.M. Unite!


Oprichters:
cockneyred & 't Zusje

Ereleden:
Knibbel (tevens Relbrigade)
Japie
Bollucks
JaneDoh

Leden:
>! XeroX !<
Cold Rush™
Adonis..
Morax
Natural Porn Chiller
EnzimX
!Mania!
>Hummerstu­ntin'<
Bertje V en
Zoepoog82

Meer zullen volgens... Gegarandeerd!
laatste aanpassing door een beheerder
 
Waarschuw beheerder
de thee staat toch klaar

als je bedoelt dat die rook van die sigaret (niet de asbak dus) komt heb je gelijk
 
Waarschuw beheerder
:lol:

altijd wel wat te vreten bij mn ouders
 
Waarschuw beheerder
bij mijn moeke nooit
 
Waarschuw beheerder
:aai:
 
Waarschuw beheerder
t'is wat
 
Waarschuw beheerder
wast maar wat
 
Waarschuw beheerder
t'is niet om over naar huis te schrijven
 
Waarschuw beheerder
mn postzegels zijn toch op dus dat scheelt
 
Waarschuw beheerder
Deze twee zaken zijn natuurlijk gerelateerd, want een te klein en moelijk uit te breiden stadion met te weinig horeca en sponsorvoorzieningen staat garant voor een niet spectaculaire begroting. Nu weet ik waar ‘we’ vandaan komen, maar toch dreigen we de financiele aansluiting met de echte subtop te verliezen.
De Euroborg. Vorig jaar werd door Hans Nijland groots aangekondigd dat er een diepgaand onderzoek met de Euroborg NV en de gemeente plaats zou vinden over de mogelijkheden van een grote uitbreiding van de Euroborg naar ~45.000 plaatsen, of zelfs een geheel nieuw stadion van dergelijke grootte. Helaas moet je constateren dat het weer typisch FC Groningen is dat je daar vervolgens nooit meer wat van hoort. Zelfs een negatieve uitkomst lijkt me aanleiding genoeg om dit in ieder geval naar buiten te brengen. Maar we moeten het schijnbaar doen met aanwijzingen zoals in het bericht dat Groningen door het moeilijk uit te breiden Euroborg stadion op de 2de lijst staat voor WK speelstad. Daar moet je dan maar uit concluderen dat de uitkomsten van het haalbaarheidsonderzoek negatief zijn geweest. Ook het vele refereren aan de huidige uitbreiding met 2.500 plaatsen doet me vermoeden dat een substantiele uitbreiding van de baan is. Nu moet ik het nog maar zien met dat WK. Ik denk dat het nooit naar Nederland komt omdat Nederland het braafste jongetje van de klas is die nooit mensen paait en omkoopt voor een groot internationaal toernooi, zoals ieder ander land. Hoe dat EK hier ooit terecht gekomen is mag joost weten. De Belgen zullen wel het onderdeel ‘corruptie’ op zich genomen hebben. En nu kunnen mij persoonlijk dit soort evenementen gestolen worden omdat de bevolking uiteindelijk voor de astronomische kosten opdraait. Zo betaald men in Montreal nog steeds extra belasting om uit de kosten van de Spelen van 1976 te komen. Fijn. Maar als zo’n WK toch hier wordt gehouden moet je natuurlijk van de partij zijn als Groningen zijnde. Ik denk dat die lijsten met speelsteden niet definitief vast staan. Je hebt namelijk nog zoveel meer nodig voor een WK dan alleen een stadion. Dergelijke infrastructuur is in heel Fraisland niet voorhanden en is alleen in de Hoofdstad van het Noorden, Groningen, te vinden. Het zou dan ook compleet zot zijn en een belediging voor Groningen, als het hele WK circus om de wedstrijd heen in Groningen gaat zitten, met alleen de wedstrijd in het dorpje hoerenveen. Zie je al een Fanzone met 100.000 man in hoerenveen? Maar nogmaals, ik denk dat het hele WK Nederland voorbij gaat. Maar als het toch komt moet je erbij zijn omdat de subsidie-kraan open gaat en je als stad en stadion allerlei aanpassingen en verbeteringen uit kan voeren op kosten van Vadertje Staat. En dat mag niet naar de lokale concurentie gaan!

De begroting. Nijland is trots op de 2,3 miljoen die we er op de begroting erbij hebben ten opzichte van vorige seizoen, vooral omdat de TV opbrengesten minder zijn geworden. Hans vergeet er dan even bij te zeggen dat slechts 3 van de 18 clubs een daling in de begroting zien ten opzichte van vorig seizoen en dat maar liefst 1,9 miljoen van deze 2,3 miljoen voortkomt uit de uitbreiding van de Euroborg dit seizoen, m.a.w. zonder de 2.500 nieuwe plaatsen hadden we slechts een begrotingsgroei van 0,4 miljoen gehad. Maar eerlijk is eerlijk, het is een mooie stijging. Wat ietsje minder mooi is dat ‘we’ de aansluiting qua financiën met de concurenten hoerenveen, az, en twente aan het verliezen zijn. Dik 11 miljoen is dit jaar het verschil tussen ons en ‘hun’. En da’s een hoop. Eigenlijk voeren we op plaats nummer zeven op de begrotingsranglijst de middenmoot aan. En clubs achter ons als utrecht,nec, en nac zitten ons in de nek te hijgen. Als de bestuurlijke chaos bij utrecht en vitesse opgelost wordt, en nec en nac hun stadions gaan uitbreiden kunnen we onszelf over een paar jaar financieel wel eens weer dik in de middenmoot bevinden. Nu zeggen begrotingen niet alles. Roda heeft jarenlang op een middenmootbudget in de subtop meegedaan, en rkc was jarenlang keurig middenmoter met een begroting van een degradatiekandidaat. Dat was bij beide clubs mogelijk door een uitmuntend transferbeleid; dure verkoop van spelers, goedkope aankoop van talenten en andere goede spelers. Maar aan beide clubs zie je ook dat het eens een keer ophoud! Een paar mindere aankopen, wat bestuurlijke probelemen en je kunt je als clubs niet meer boven je stand leven. Dan ineens sta je waar je volgens je begroting thuis hoort; roda in de middenmoot, rkc in de eerste divisie.
Als Groningen zijnde hebben we ook een uitstekend transferbeleid gevoerd de laatste jaren en daardoor is er geld voor kwalitatief sterke aankopen en kunnen we ons aansluiten bij de subtop. Echter gaat dit een keer ophouden, en dan kunnen we niet terugvallen op een subtop begroting. De vooruitzichten voor de korte termijn zijn (mede) door het transferbeleid goed, voor de middenlange termijn (~5 jaar) vrees is dat we naast de financiele aansluiting, ook de sportieve aansluiting met de subtop gaan verliezen.
De oorzaak is de Euroborg. Mooi stadion, heel blij mee, maar het heeft ons niet de begrotingsgroei gebracht die clubs als twente, hoerenveen, en az wel hebben gerealiseerd. De alkmaarders en de rukkers maken een batensprong van bijna 10 miljoen in hun nieuwe stadion (bij hoerenveen was dit geleidelijker omdat het stadion uit geleidelijk werd uitgebreid). Wij hebben geloof ik rond de 3 miljoen gerealiseerd met de ingebruikname van de Euroborg. Ik heb het al veel vaker gezegd; wij hebben met de Euroborg de concurentie niet ingehaald, maar slechts een beetje bijgehaald. En omdat de concurentie niet stilzit lopen die dan weer uit, en de achtervolgers komen ook weer dichterbij.
De Euroborg was ooit een stadion-concept-idee van 30.000 toeschouwers met enorm veel sponsorruimte, uiteindelijk is dit 20.000 met weinig sponsorruimte geworden. Te weinig ambitie! Met meer lef was er nu een stadion van 30.000 man met veel plaats voor sponsors geweest, en hadden we wel die concurentie ingehaald. Nu weet ik dat dit allemaal achteraf gepraat is, maar ik denk dat velen rond FC Groningen zich nu wel voor de kop kunnen slaan dat men dat eerste concept niet doorgezet heeft. Te laat is het nog niet! In Breda en Nijmegen zijn zeer concrete plannen voor een uitbreiding naar 20.000, en zelfs sparta wil naar 18.000-20.000. Als we nu serieus gaan werken aan een stadion van ~40.000 met een vracht aan sponsorruimte dan blijven we de achtervolgers uit de financiele middenmoot voor en kunnen we de financiele subtoppers (az, hoerenveen, rukkers) inhalen. Maar dan moet je nu dus wel wat gaan doen. Als je blijft zitten en jezelf op je borst slaat dat je zo’n prachtig stadion hebt (wat men in de jaren ’90 ook altijd bij het Oosterpark deed!) en dat je zo blij bent met een marginale uitbreiding (hoe mooi dat ook is, zeker voor de seizoenkaart-lozen onder ons) dan sta je als je over 10 jaar weer uit je euforie bijkomt weer onderaan in de middenmoot net als midden jaren ‘90. En dan moet je weer 14 jaar wachten op Europees voetbal. En FC Groningen Media, Beveilinging, Telefonie, Verzekeringen, Afhaalchinees, etc. is allemaal hardstikke mooi en inventief, maar geeft aan dat er grote moeite is nog rek in de begroting te vinden door middel van meer conventionele methoden.
Wees ambitieus en handel nu!


:rot:
 
Waarschuw beheerder
net of ik dat ga lezen
 
Waarschuw beheerder
ik wel.. vind voetbal echt te gek
 
Waarschuw beheerder
ik geschrijft :)


echt tof zo'n passie jwt
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 5 augustus 2008 om 20:46:
ik geschrijft


waar is het gepubliceerd dan
 
Waarschuw beheerder
website toch gekkie
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 5 augustus 2008 om 20:35:
jezelf op je borst slaat


soort oerinstinct
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 5 augustus 2008 om 20:53:
website toch gekkie


dacht in een blad ofzo hihi

Uitspraak van verwijderd op dinsdag 5 augustus 2008 om 20:53:
soort oerinstinct


verveel je je zo dat je het ook nog echt gelezen hebt :aai:
 
Waarschuw beheerder
voetbal gaat altijd voor een vrouw
 
Waarschuw beheerder
best kinderachtig om zoiets te zeggen
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van actief op dinsdag 5 augustus 2008 om 20:57:
dacht in een blad ofzo hihi


voetbalvriendjes tijdschrift.. ook met puzzels enzo




Uitspraak van actief op dinsdag 5 augustus 2008 om 20:57:
verveel je je


soms... en voetbal is echt kei-tof
 
Waarschuw beheerder
voetbal verziek het niet


die slogan is bestemd voor vrouwen
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 5 augustus 2008 om 21:10:
ook met puzzels enzo


connect the dots :lol:

Uitspraak van verwijderd op dinsdag 5 augustus 2008 om 21:10:
kei-tof


limburg de gekste :s
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van actief op dinsdag 5 augustus 2008 om 21:27:
connect the dots :lol:


vinden ze leuk
 
Waarschuw beheerder
lekker simpel, goeie combinatie :D

ik ga mn kas opmaken in de hoop dat er niemand meer komt :cheer:

:kusje2:
 
Waarschuw beheerder
boos kijken... en lekker naar huis:kiss:
 
Waarschuw beheerder
och och och
 
Waarschuw beheerder
:gaap:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 5 augustus 2008 om 19:36:
Hier gaan bollucks en ik trouwens heen


:lief:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 5 augustus 2008 om 21:48:
en lekker naar huis


was om 2200 vrij :cheer:
 
Waarschuw beheerder
leuk zeg
 
Waarschuw beheerder
enig
 
Waarschuw beheerder
wie het kleine niet eert is het grote nait weerd
 
Waarschuw beheerder
zo is dat, ik heb 10 cent loonsverhoging gekregen.. ben er echt super blij mee














:rot:
 
Waarschuw beheerder
per week 8)
 
Waarschuw beheerder
per jaar :rot:
 
Waarschuw beheerder
feestje :D
 
Waarschuw beheerder
aanwezig
 
Waarschuw beheerder
goh
 
Waarschuw beheerder
van t weekend nog wat leuks te doen, behalve stadspark?
 
Waarschuw beheerder
feestjuh bij boefje thuis :D
 
Waarschuw beheerder
als het goed is ga ik kaap hoorn, 80 - 90's party

goeie muziek uit onze jeugd woppp
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 6 augustus 2008 om 11:47:
feestjuh bij boefje thuis


klopt after is bij p & b :D

Uitspraak van verwijderd op woensdag 6 augustus 2008 om 11:49:
kaap hoorn, 80 - 90's party


vrijdag of zaterdag ??
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 6 augustus 2008 om 11:49:
als het goed is ga ik kaap hoorn, 80 - 90's party


Nice
 
Waarschuw beheerder
zaterdag volgens mij... misschien heb ik een vrijkaartje dus ga wel eem checkeng

maar feestje bij boefje thuis? welke dag en hoelaat? aanwezig
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 6 augustus 2008 om 11:55:
maar feestje bij boefje thuis? welke dag en hoelaat? aanwezig


vrijdag is de baas jarig, iedereen met een krat bier of fles drank is welkom
 
Waarschuw beheerder
aanwezig!

vanaf hoelaat?
 
Waarschuw beheerder
liefst een beetje laat want fam komt ook :D
 
Waarschuw beheerder
uurtje of 11/12?
 
Waarschuw beheerder
met krat bier of drank en geen wijn 8)
 
Waarschuw beheerder
wijn lust ik zelf ook niet

kratje kan ik niet sjouwen in mn uppie dus dat word flesje bb ofzo denk ik

vind de baas t wel goed dat je iedereen uitnodigd?
 
Waarschuw beheerder
whe dat ziet ie dan wel weer :P