Gezocht: Feestgangers (m/v)
TK07 is een kleine organisatie waarin gezelligheid voorop staat. Met regelmaat organiseert zij kleine underground feesten in Arnhem. Om deze feesten mogelijk te maken is TK07 met spoed op zoek naar de mensen die graag willen helpen de feesten tot een succes te maken. Voor het najaar heeft zij de volgende vacatures open staan:
Barhanger (m/v)
Breng jij het grootste deel van je vrije tijd aan of onder de bar door? Dan ben jij de persoon die we zoeken! Als barhanger ben jij verantwoordelijk voor de baromzet op de feesten van TK07. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het aan de bar zitten op een barkruk, het bestellen van bier en het onverstaanbaar brabbelen tegen iedereen die in de buurt komt.
Speakerknuffelaar (m/v)
Spreekt een alcoholvergiftiging je niet zo aan? Dan kun je ook solliciteren als speakerknuffelaar. Hierbij bestaan de werkzaamheden uit het hoofd zo dicht mogelijk tegen de speaker aan te duwen. Voor deze functie is het belangrijk dat je weinig waarde hecht aan je gehoor. Geniet jij pas echt als je trommelvliezen kraken van de harde bassen? Dan is deze functie echt iets voor jou!
Rondjesloper (m/v)
Iets minder zelfdestructief maar daarom zeker niet minder sfeerverhogend. Ben jij een persoon met uitmuntende vocale kwaliteiten en een groot sociaal netwerk? Dan is deze functie perfect voor je! Als rondjesloper besteed je veel tijd aan het rondlopen door de zaal en het maken van een praatje met iedereen die je tegenkomt. Mensen die opgeleid zijn als barhanger kunnen instromen in deze functie met behulp van een cursus verstaanbaar praten onder invloed.
Geïnteresseerden kunnen zich melden op één van de twee sollicitatierondes die allebei plaats zullen vinden in de Willemeen in Arnhem.
De eerste sollicitatieronde vind plaats op het feest Tektron op vrijdag 5 september. De sollicitanten zullen vermaakt worden met de muzikale begeleiding van onder andere Leviathan, Guigoo (narkotek), Cardopusher, Rinse en Joost G. Kom ook en overtuig ons van je kwaliteiten als gangmaker! Deelnemen kan van 22:00 uur tot 5:00 uur en kost slechts 5 euro.
Voor de tweede sollicitatieronde op zaterdag 22 november heeft TK07 de jongens van de labels Deathchant en Pacemaker gevraagd om te helpen bij de personeelswerving. Zij zullen vertegenwoordigt zijn door Hellfish, Bryan Fury, Deathmachine, Teknoist, Skeeta en Tugie.
De bijdrage van de kant van TK07 zal geleverd worden door o.a. TCO, Nekompromat, Dissolvement, Element: Destruction en Skoza uit Frankrijk die zijn debuut zal maken in Nederland. De tweede ronde duurt van 22:00 uur tot 4:00 uur en de kosten zijn 12,50 in de voorverkoop en 15 euro aan de deur.
De organisatie zal personen die uitblinken in bovenstaande functies belonen met gastenlijstplekken voor komende feesten. Meer informatie over de sollicitatieprocedure is te vinden op
www.tk07.nl. Voorverkoop vind plaats via de website van de willemeen,
www.willemeen.nl.