In de nacht van zaterdag op zondag heeft de politie een 45-jarige man en een 58-jarige man uit Venray aangehouden op het Henseniusplein. Dat gebeurde na een ruzie tussen de twee mannen.
Agenten gingen tussen de twee in staan, maar de 45-jarige man pakte een agente vast bij haar trui die daarbij kapot scheurde. Hij werd onder hevig verzet gearresteerd. Terwijl die verdachte werd geboeid, dreigde de andere verdachte om een fiets naar de agenten te gooien. Omstanders wisten dat te voorkomen, waarna hij ook werd aangehouden.
Er zijn verschillende omstanders die een en ander hebben gezien. De politie komt nog graag in contact met deze mensen. Zij worden verzocht om contact op te nemen met de politie
Goed die haat na Politie.
