Klopt het dat Ken Ishii in Feb gaat draaien in de melkweg tijdens HQ. Want volgens mij is hij dan helemaal niet eens in Nederland. Zou wel een stunt zijn. vraag het me af.
Ik heb Ken Ishii twee bewonderd tijdens mega optredens. De eerste was innercity in Belgie met Pasen of Pinksteren in '99 en dat was live met percussie instrumenten. Werelds. De andere keer was de eerste shockers in de Rai op 5 mei met een lekkere set waarbij hij heel effectief met de cross fader mixte. Daartegenover vind ik zijn laatste cd iets te veel robottechno (bliepjes enzo).
Heb hem vorig jaar meegemaakt in de Patronaat in Haarlem, zaaltje met 400 man hoogstens... waar ie speciaal voor over kwam vliegen, hij draaide alleen daar in Nederland dat jaar.. was voor mij gelijk ook het beste feest van het hele jaar