Wat vinden jullie beter en waarom?
Persoonlijk kies ik toch voor de Early Rave! Misschien een beetje jeugd-sentiment maar ik mis bij de meeste nieuwe nummers toch een 'energie' in de muziek!
Ik hou ook van beide, en ligt aan mn bui. Moet toegeven dat ik de laatste tijd weer veel oude cd's beluister, en het nieuwe beetje op elkaar vind gaan lijken..
Maar kan ook niet kiezen.. Vannacht superfeest gehad Mindcontroller, Maar next party is Darkcore..
tuurlijk is het leuker om op een feest meerdere stijlen te horen!!! (hoe meer zalen hoe beter!)
Maar t ging mij meer om favoriete stroming opzich en net specifiek op een feest...
Early Rave!! Vind die nieuwe hardcore maar knudde
early hardcore is toch jeugd sentimentje en m`n hele platen collectie bestaat uit old skool en early hardcore...mooie periode was dat
Voor mij persoonlijk blijf het toch echt de Eary Rave / Hardcore.Want wat de meeste al zeggen,er zit in die nieuwe shit geen energie(naar mijn mening) en als ik die oude shit weer draai krijg ik nog steeds kippevel bij sommige platen .Dat kom ook omdat ik bij een hoop platen zelf nog ging stappen.Produkt technisch klinkt het wel goed ,maar kom je nou om te dansen of om te luisteren.(ps foto kom nog).
Ik draai ook veel Early Hardcore en t blijft lekker klinken.
Het blijft opzekers goed
early rave
EARLY RAVE bij sommige nummer heb je van die herrineringe weeje....ECTH COOL!!!!
waar je vlinders nou ja vlinders,vleermuizen van in je buik krijg
Dus als ik dit forum goed observeerd kom ik tot de conclusie dat de stijl waar ik altijd trouw aan ben gebleven toch nog meer gewaardeerd wordt dan ze doen laten blijken ??
de opa's op dit forum wel ja
als ik er naar luister voel ik me gelijk weer wappie
Ik weet 1 ding ,dat het de comersie is die het voor een groot gedeelte afstoten en niet het publiek.
dat is je flashback nog van het weekend BOON.
oja,dat zal het wel zijn
Altijd blijven lachen hahaha hahaha hahaha .
Daarom was hardcore 4 life ook zo koel in december in tropicana,de rotterdam records area en kan ook niet wachten op nightmare in rotterdam,daar zullen we ook oude klappers horen,met een beetje nieuw
Hehe maakt niet uit hoor Noizer......
volgens mij is t voorlopig gerechtvaardigd om te concluderen dat Early Rave i.i.g. iets heeft waardoor mensen er ALTIJD naar zullen luisteren!
Ik ben benieuwd of Darkcore en Industrial over 10 jaar ook zo'n trouwe publiek hebben!?
Inderdaad Regu dat was echt vanBEUKENstein.(trouwens wel een leuke BABE die Lynn!).
donateur
Mocht ik ooit het proffesionele niveau halen met mijn eigen producties, zal ik me er altijd voor inzetten dat hardcore je ECHT een energie-kick moet geven