Partyflock
 
Forumonderwerp · 1014162
Werkzaam bij Brainattacks
Artiest {SHOWLIST artist 62841, 71453}
Hoop dat ik erbij kan zijn!
wist niet dat je hier mee bezig was man (Y) laat me trouwens ff weten wanneer je ff tijd hebt en in Den Haag bent, kunnen we ff bijpraten :bier:
 
Artiest Balbasaur
misschuen wel he
Uitspraak van Extraordinary Crap op dinsdag 3 juni 2008 om 13:06:
wist niet dat je hier mee bezig was man


euh ik heb hier niks mee te maken hoor :p
maar feestjes van aardige mensen promoten is a must!
ook toevallig dat die flyer net voor me neus ligt :p
 
als we gaan :P
Ha, Poortgebouw, ik dacht dat dat allang dicht was. Jammer dat ik de 13de niet kan, Ladyscraper is erg dik.
Artiest {SHOWLIST artist 51010, 40348}
Aanwezig:) LADYSCRAPER heel vet :)
 
Donderdag? :|

Gast...vrijdag moet er gewoon gewerkt worden hoor :P
Uitspraak van verwijderd op maandag 9 juni 2008 om 08:38:
Gast...vrijdag moet er gewoon gewerkt worden hoor


Ghehe door jou misschien ik heb een NOG hersenlozer baantje gevonden 8) kom anders nederland checken bij loek ;)
 
door mij? :O

maar neuh...voetbal is niks voor bal...thx voor t aanbod tough
Ok (Y) iig zit ik daar ff oranje te kijken kom langs als je weg wil 8)
Uitspraak van [ ] [ ] [x] $$$$$$ op dinsdag 10 juni 2008 om 12:54:


:lol: ja vriend echt goud om 12 uur tegen betaling in een afgetrapt pand huiswerk te maken voor cash terwijl je die arme krakertjes af en aan ziet lopen met sippe gezichtjes 8)
Ga jij nog btw?
laatste aanpassing
Het is nog duivelser werk dan je vorige baan :[
Maar ik denk dat ik niet ga, veels te druk, dinsdag exmenwerk presenteren en door die bloedclot renovatiepraktijken thuis ben ik er pas net aan begonnen. Een grote stoffige kkzooi safi! Bouwvakkers fi dead!
Uitspraak van [ ] [ ] [x] $$$$$$ op donderdag 12 juni 2008 om 11:41:
Maar ik denk dat ik niet ga, veels te druk, dinsdag exmenwerk presenteren en door die bloedclot renovatiepraktijken thuis ben ik er pas net aan begonnen. Een grote stoffige kkzooi safi! Bouwvakkers fi dead!


:lol: ghehe ja ok ik moet zelf ook nog ff kijken eerst ff oranje kijken en dan de knoop doorhakken 8)moest je nog van die plastic hoezen voor je kasten en shit hebben of heb je die niet meer nodig? :/