Partyflock
 
Forumonderwerp · 1002837
4 volgers · 30862x bekeken
Waarschuw beheerder
breng me op de hoogte:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van The Finz op maandag 7 april 2008 om 22:29:
ik kende vorig jaar wel zo'n gast
maar die is dood ofzo vlgs mij


oh dan is er sprake van opvolgerschap

wel grappig om te zien.. hoorde ineens vet veel lawaai
nu woon ik aan de poelestraat en heb je sowieso veel lawaai
maar d8 ffe dat er iets leuks te doen was buiten

keek uit het raam, zie ik zo'n mannetje met een beetje een junkpostuur breed proberen te lopen met zijn fiets aan de hand en daarin dat ding

ik zweeeeerrr je.. hij was dé man
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 8 april 2008 om 02:21:
ik zweeeeerrr je..


warla!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Linnie°. op dinsdag 8 april 2008 om 08:52:
warla!


multicultureel...
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 8 april 2008 om 08:58:
multicultureel...


dat leer allemaal ik van ibers :bloos:
Waarschuw beheerder
GRONINGEN - Het reisje van een groep FC Groningen-supporters naar Fiorentina krijgt een staartje.

Twintig fans reden vorig jaar met een oude stadsbus naar Italië om de UEFA Cup-wedstrijd Fiorentina-FC Groningen bij te wonen. Bij de organisator van de trip is nu een boete van 2200 euro op de mat gevallen voor het overtreden van de Rijtijdenwet. Er kunnen ook nog boetes volgen voor onder meer het ontbreken van slaapcabines. In totaal gaat het dan om ruim 10.000 euro.

hehe dure grapje voor zo'n ouwe bus
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Linnie°. op dinsdag 8 april 2008 om 09:51:
dat leer allemaal ik van ibers


ik leer jij altijd nog trucs ( wissel truc baco )
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van groningen madness op donderdag 10 april 2008 om 12:08:
mooi weer in grunn vandaag!


i d e a a l !! :cheer:

en nu hopen dat het nog nét zo lekker is in het weekend
lekker man terrasjesweer komt er aan :d
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 10 april 2008 om 12:11:
lekker man terrasjesweer komt er aan


:cheer: 8)
Waarschuw beheerder
Groningen - Woensdagavond rond 18:20 is er een brand gesticht bij de Montessorischool bij de Wibenaheerd in Beijum. Een bultje droog gras is in brand gestoken en dat sloeg vervolgens over op de muren van een klaslokaal. De schade bleef redelijk beperkt dankzij de snelle inzet van de politie en brandweer.
Waarschuw beheerder
Groningen - Zondagmiddag werd er buitenbrand gemeld bij de alarmcentrale bij de Euroborg in Groningen. De wedstrijd Fc-Groningen/Ajax die om 14:30 zou beginnen is gestaakt. Er zouden 19 slachtoffers zijn gevallen, er zouden stoelen en wc papier in de brand staan. Div. hulpdiensten zijn ter plaatse! De rook is zo goed als opgetrokken in het stadion. Div. suporters gaan nu ook richting huis. De wedstrijd gaat niet door. Oproep ga niet naar de Euroborg toe een deel van de A7 vanaf Westerbroek is afgesloten!
Waarschuw beheerder
hallo de brant is gekomen door den brandende wc rolletjes
Waarschuw beheerder
[img width=500 height=375]http://www.112grunn.nl/img/nieuws/13-04-2008/19%20slachtoffers%20in%20de%20Euroborg%20door%20brand%20op%20de%20tribune/1%20(27).JPG[/img]

[img width=500 height=375]http://www.112grunn.nl/img/nieuws/13-04-2008/19%20slachtoffers%20in%20de%20Euroborg%20door%20brand%20op%20de%20tribune/1%20(10).JPG[/img]

[img width=500 height=375]http://www.112grunn.nl/img/nieuws/13-04-2008/19%20slachtoffers%20in%20de%20Euroborg%20door%20brand%20op%20de%20tribune/DSCF5201.JPG[/img]
Waarschuw beheerder
Uitspraak van JAEL. op dinsdag 15 april 2008 om 18:51:
in grunn?


Jup, maar geen stad.. .

Dood dier aangetroffen in het Winschoterdiep
Datum: 14-04-2008 | Foto's: Marcel Klip // www.112hoogezand.nl

Hoogezand - Omstanders hebben maandagavond in het Winschotendiep ter hoogte van de Dirk Bakkerstraat een dood dier gevonden. De brandweer kreeg om 18.32 een melding dat ze zich moesten melden op de kazerne.

Bij de kazerne ging de boot te water. De hoogwerker en de tankautospuit gingen ook ter plaatse. De brandweer heeft met behulp van de boot het dier naar de kant gebracht. Waar hij door een brandweer man met ademlucht bescherming in een zak is gestopt. Het dier lag er vermoedelijk al erg lang in, want hij stonk enorm.


Waarschuw beheerder
een zwijn ofzo?
Waarschuw beheerder
Een dier :lol:
In zo'n verre staat van ontbinding dat ze er niks meer van hebben kunnen maken :|
Waarschuw beheerder
reservering Defqon is gedaan
Waarschuw beheerder
Ga je samen met je broertje mee;)
 
Waarschuw beheerder
Even tussen dode dieren en Defqon door...
Wat rijden er ja veel homo's rond snachts bij de Hoornesplas..
Had zin om over het strandje te sjokken met m'n maatje dus die kant op
Was dr nog nooit eerder snachts geweest & dacht dat het een btje broodje aap was...
En maar langzaam rijden en seinen met die koplampen :/
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van JAEL. op woensdag 16 april 2008 om 17:48:
Ga je samen met je broertje mee;)


ben dan in spain en neem me broertje echt niet mee! :no:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 17 april 2008 om 09:10:
En maar langzaam rijden en seinen met die koplampen


vreemd wereldje..
meeste hebben gewoon een gezin thuus..


Uitspraak van Linnie°. op donderdag 17 april 2008 om 12:53:
ben dan in spain


oelala lekker...

Groningen - De politie is donderdagochtend met een onderzoek begonnen na het aantreffen van een stoffelijk overschot in een flatwoning aan de West-Indischekade in Groningen.


De 69-jarige man werd door een vlakbij wonend familielid gevonden. Deze had kort voor 5 uur lawaai gehoord en was bij het pand gaan kijken.Tijdens het onderzoek werd duidelijk dat er vermoedelijk is geprobeerd in de woning van het slachtoffer is in te breken. Of deze poging in verband staat met het overlijden van de bewoner is onzeker. De politie houdt onder meer een buurtonderzoek.

[img width=640 height=427]http://www.112grunn.nl/img/nieuws/17-04-2008/Man(69)%20dood%20aangetroffen%20in%20woning%20West-Indischekade/IMG_6949.jpg[/img]
Waarschuw beheerder
Uitspraak van JAEL. op donderdag 17 april 2008 om 18:43:
69-jarige man


das best oud voor een ib-er, gemiddeld worden ze niet zo oud daar
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Linnie°. op donderdag 17 april 2008 om 18:52:
das best oud voor een ib-er, gemiddeld worden ze niet zo oud daar


kom eens met echt nieuws
Waarschuw beheerder
Brommer onder BMW (5-serie) naast Martinihal...
Waarschuw beheerder
Uitspraak van El más enfermo op vrijdag 18 april 2008 om 09:14:
Brommer onder BMW (5-serie) naast Martinihal...


ja mij auto is nu naar de fielestijnen
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Bako151 op vrijdag 18 april 2008 om 11:06:
ja mij auto is nu naar de fielestijnen


gelukkig ben je all-risk dus fuck die brommer!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van JAEL. op donderdag 17 april 2008 om 19:00:
kom eens met echt nieuws


[img width=100 height=147]http://www.douwe-egberts.be/NR/rdonlyres/B633BAE0-B2EC-4060-81C3-5E3DD68F1EEF/0/Pacshotblacks.jpg[/img]

NIEUW van Douwe Egberts!!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Linnie°. op dinsdag 8 april 2008 om 10:54:
hehe dure grapje voor zo'n ouwe bus


zullen ze blij mee wwezn bij piccadilly :lol:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Bako151 op vrijdag 18 april 2008 om 11:06:
Brommer onder BMW (5-serie) naast Martinihal...

ja mij auto is nu naar de fielestijnen


ent my puch ook:(
Waarschuw beheerder
Groningen - Vrijdagavond hoorden bewoners van de Munsterheerd een serie luide knallen. Toen zij gingen kijken waar die knallen vandaan kwamen zagen ze dat de container in de fik stond. De gealarmeerde brandweer was na een kwartiertje ter plaatse en heeft de vlammen gedoofd door de container met water te vullen. De klus was in 5 minuten geklaard.
 
Waarschuw beheerder
Gisteren TOF!! feestje in beijum :cheer:
Waarschuw beheerder
Gewonde na ongeval in Bornholmstraat
Datum: 20-04-2008 | Foto's: Martin Nuver & D. Gaasendam (Video) - 112Gr.


Groningen - Een zwaar onder invloed van alcohol verkerende automobilist veroorzaakte zaterdagavond een aanrijding op het kruispunt van de Europaweg met de A7. De man, een 37-jarige in Groningen verblijvende Pool, botste achterop een auto die voor het verkeerslicht stond te wachten.


De Pool ging er vervolgens vandoor. Op de Bornholmstraat ging het kort daarna opnieuw mis. De man verloor de macht over het stuur, ramde een aantal verkeersborden waarna de auto tot stilstand kwam. Hij werd ter plekke door de inmiddels gewaarschuwde politie aangehouden. Op het politiebureau werd een alcoholpromillage van iets boven de 2 vastgesteld. De man was niet in het bezit van een rijbewijs. De bestuurder van de op de Europaweg aangereden auto hield aan de botsing rugklachten over. Hij werd voor nader onderzoek naar een ziekenhuis gebracht. De Pool is ingesloten.(
Waarschuw beheerder
Uitspraak van JAEL. op zondag 20 april 2008 om 17:48:
De Pool ging er vervolgens vandoor


whe dat was Zelko hij ging ff kijken bij zijn kippen op bornhom whaha
Waarschuw beheerder
Groningen - Maandagochtend heeft er in de garage van een woning aan de Jensemaheerd een kleine brand gewoedt. Er was weinig schade en de brandweer keerde al na 10 minuten weer terug naar de kazerne. Wat er precies in brand stond is niet bekend, het leek te gaan om voornamelijk plastic. De oorzaak is niet bekend.
Waarschuw beheerder
zal wel weer een kwekerij wezen
 
Waarschuw beheerder
Groningen - Zondagavond was er in een woning aan de Soendastraat in Groningen een kleine brand uitgebroken. De brandweer van Groningen had de brand snel onder controle.


Ook kwam er voor de zekerheid nog een ambulance ter plaatsen. Twéé mensen werden even voor de zekerheid gecontroleerd maar hoefden niet mee naar het ziekenhuis. Waar de brand in de woning was is nog niet bekend.
Waarschuw beheerder
Onlusten na Sunsation
Middelstum - Na afloop van het Sunsation Festval dat zaterdag in Middelstum plaatsvond moest de politie ingrijpen om de orde te herstellen. Jongeren gingen na afloop van het festival met elkaar op de vuist en vernielden auto's.

Lokale omroep, RTV Noord meldt dat de politie de wapenstok moest gebruiken om de vechtersbazen uit elkaar te halen. Een agent raakte hierbij gewond en liep een kapot uniform op. Voor zorver bekend is er niemand aangehouden. De politie stelt een onderzoek in.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van El más enfermo op maandag 21 april 2008 om 16:44:
Onlusten na Sunsation
Middelstum - Na afloop van het Sunsation Festval dat zaterdag in Middelstum plaatsvond moest de politie ingrijpen om de orde te herstellen. Jongeren gingen na afloop van het festival met elkaar op de vuist en vernielden auto's.

Lokale omroep, RTV Noord meldt dat de politie de wapenstok moest gebruiken om de vechtersbazen uit elkaar te halen. Een agent raakte hierbij gewond en liep een kapot uniform op. Voor zorver bekend is er niemand aangehouden. De politie stelt een onderzoek in.


sorrie bois iek was drunken...dan sla iek erop los
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 21 april 2008 om 15:44:
Zondagavond was er in een woning aan de Soendastraat


IK hoorde het vanuut m'n woning