Partyflock
 
Forumonderwerp · 654224
Ben helemaal in de ban van de drugsbase maar vond dit daar ook :S
Paracetamol (Panadol, Finimal, Hedex)
Een toename van het misbruik van paracetamol vormt de laatste tijd een probleem: men heeft ontdekt dat paracetamol een ernstige leverbeschadiging kan veroorzaken, vooral bij overdosis. Mensen die al iets aan hun lever mankeren of gemankeerd hebben, alcoholisten en XTC-slikkers, zijn voor de leverbeschadiging door paracetamol extra gevoelig. De acute complicatie ontstaat enkele dagen na inname van de paracetamol en doet zich voor in de vorm van een versterf van leverweefsel, vaak in korte tijd dodelijk verlopend.


oneeeeeeeeeeeeeeeee.­..........:/
paramollen vind ik zowiezo bullshit duzzzz
ik heb er geen last van
*dubbel*
laatste aanpassing
 
hm :S
paramollen vind ik zowiezo bullshit duzzzz
ik heb er geen last van


doe mij maar wat sterkers :P
je lever en je huid zijn de enige 2 organen die vanzelf weer aangroeien so who cares........
 
ik mankeer tog nix aan me lever ofzo
Werkzaam bij {SHOWLIST organization 3526, 16538}
Artiest {SHOWLIST artist 154159, 177529, 47522}
idd voor zelfde werking als paracetamol kun je ook/beter weed gebruiken, alleen kun je je dan slecht concentreren op school/werk

ik zelf heb, toen ik 14 was en de 1e x paracetamol of van die dingn had, een vresenlijke lagkick en melige bui gehad...
kwamen we op vakantie bij een tolweg moest je geld geven 3 euro ofzo en ik lag daar dubbel als een gek echt om nix constant dubbel gelegen echt om nix... wat moesten me ouders wel niet gedacht hebben :vaag:
als je ziek bent slik je toch gewoon wat meer XTC? voel je je vanzelf weer beter