Maar dat is een hele andere discussie.
Heb jij het niet meer druk met bruine hemden strijken?
anti kraak is niet dat je daar mee de idealistische krakers mee kloot.
want zo worden de leeg staande panden net gebruikt, en dat is dus wat ze willen.
<knip...niet zo lieve tekst>
Welkom terug,heb je gemist...
Rascisme is niet de film van Wilders,althans daar geloof ik helemaal niets van.
Nee, gewoon bewust geen kant willen kiezen in een conflict op Nederlandse bodem.
In bijvoorbeeld Canada/Ausstralie heb je nog steeds complete Nederlandse dorpen waar alleen Nederlands gesproken word en er in de super per se drop en stroopwafels moeten liggen
al meer dan +15.000 leden
Moslims moeten maar gewoon eraan wennen dat er OOK kritiek komt op hun geloof.
Het geven en nemen met een multi-culti samenleving. Ik denk dat de meeste moslims zo onder de hand inzien dat de islam hier niet op een marmerren voetstuk staat zoals in het land van herkomst. Hoe ze daarop reageren is dan weer heel verschillend.
Ze wennen er maar aan. Het Christendom is/wordt ook door het slijk gehaald. de Islam dus ook. Des te meer invloed de islam zijn krijgen des te meer deze door de drap wordt getrokken. Net als het Christendom
Je komt bij mij gewoon steeds laffer over...zeker na:
Jij stelt omdat men tegen de ideeen die Wilders uitdraagt verafschuwen ze dan maar gelijk voorstanders van radicale moslims zijn?
en aan een kant kan ik dat ook wel begrijpen.
Zit je al in je schuilkelder?
Oeh........ja.......dat is echt te vergelijken met de vergiftigende haat die de moslims over de hele wereld uit strooien, maar inderdaad....Nederlanders die nog steeds drop eten moeten ze de doodstraf geven. Helemáál als ze ook gewoon nog Nederlands praten....GVD....waar halen ze het gore lef vandaan!!!! Altijd weer die Nederlanders!!!
Is hij ook...is hij zeer zeker. Als er ooit conflicten komen..dan zijn dit de gevaarlijke mannetjes....De Oxygens, de Silverfausten....dit zijn de "mensen" die zich uit angst kruiperig aansluiten bij de overheerser... Ik zeg het al héél lang, hij is laf.
Christenen zijn het helemaal met geert wilders eens
wordt ook door het slijk gehaald
Wat een belachelijke manier van redeneren.
een atoomkop is met een vrachtwagen vervoerd tot midden in Europoort, en daar ontploft.
Ik mijd dit topic eigenlijk als ik heel eerlijk ben, naar mijn bescheiden mening is het onmogelijk om sommige mensen in dit topic erop te wijzen op fouten in hun redenering en ik ga mijn tijd natuurlijk niet verspillen
moet je niet doen, daar wordt je zelf ook vies van
je moet er boven staat en daarom ben IK lid van die hyve
het zou mss beter zijn omdan helemaal neutraal nergens lid van te zijn, maar dan heb je nul invloed en kan hij zn gang blijven gaan
zeg die grap tegen n amerikaan en je wordt verrot geslagen
Maar dan haal je Wilders dus door het slijk en daar wordt je ook vies van
De islam hoort niet op een voetstuk te staan. Diegene die dit wel nastreven hebben wat mij betreft een zeer beperkte en vooral gevaarlijke visie. De islam hoort tussen de andere religies te staan en niet erboven. Dus op de islam mag ook kritiek worden geuit.
Een anti-wilders hyves is wat dat betreft een uiting van angst en beven eenderzijds en een spreekbuis voor "de nazi's van de 21ste eeuw" anderzijds.
Moslims, christenen, joden, hindoestanen en wie wat wat nog meer hebben allen recht om hun geloof te belijden in dit land.
Vrijheid van meninguiting is een groot goed maar er zijn grenzen. Men beroept zich op Vrijheid van Meningsuiting maar gaat voorbij aan de andere onderdelen van diezelfde grondwet die het verbieden dat men zich zo uitlaat over de medebewoners van dit land. Is dat dan niet een geval van Artikel 1 negeren?
Nee hoor, je draagt juist uit dat je het niet eens ben met de uitspraken die Wilders maakt
Ieder persoon die een geloof aanhangt gaat er indirect vanuit dat zijn geloof het 'betere' is, anders zou men het niet aanhangen natuurlijk
Moslims, christenen, joden, hindoestanen en wie wat wat nog meer hebben allen recht om hun geloof te belijden in dit land.
Een paar duizend man die een paar vlaggen veranderen in bijvoorbeeld indonesie staat toch niet in verhouding tot de 224 miljoen inwoners op die eilanden?
"Allen die zich in Nederland bevinden, worden in gelijke gevallen gelijk behandeld. Discriminatie wegens godsdienst, levensovertuiging, politieke gezindheid, ras, geslacht of op welke grond dan ook, is niet toegestaan."
Is dat dan niet een geval van Artikel 1 negeren?
Tja en wat als je uitspraken doet over de islam? Mag dat dan weer niet?
Waarom wordt er met twee maten gemeten?
Dus ik vindt dat een wilders-hyve tegen artikel 1 van de grondwet is. want die groep mensen gunt wilders+aanhangers hun overtuiging nie
De (levens)overtuiging van Veel mensen is dat de islam een gevaar is voor de veiligheid in dit land omdat er intollerantie vanuit gepredikt wordt. Wilders is net een soort van antifa. hij ziet intollerantie vanuit een bepaalde bevolkingsgroep en treedt hier tegenop.
Tja en wat als je uitspraken doet over de islam? Mag dat dan weer niet?
Waarom wordt er met twee maten gemeten?
Dat is al racisme in de kiem.
Gelukkig hebben veel volgelingen van andere religies hun plaats al leren innnemen in de westerse samenleving maar bij moslims schijnt dit nog lang niet altijd zo makkelijk te gaan.
Wat mij aanstoot is dat er hier maar contant erop wordt gehamerd dat het niet alle moslims Zijn. Maar anderszijds mogen moslims wel ons/hollanders/westerlingen/christenen/joden/homo's/amerikanen et cetc wel over 1 kam scheren zonder enige nuance.
De (levens)overtuiging van Veel mensen is dat de islam een gevaar is voor de veiligheid in dit land omdat er intollerantie vanuit gepredikt wordt. Wilders is net een soort van antifa. hij ziet intollerantie vanuit een bepaalde bevolkingsgroep en treedt hier tegenop.
Dus ik vindt dat een wilders-hyve tegen artikel 1 van de grondwet is. want die groep mensen gunt wilders+aanhangers hun overtuiging niet. Dat is nog erger dan dat Wilders doet want die geeft alleen kritiek.
Wilders predikt intolerantie tegen een gelovige bevolkingsgroep onder het motto dat het allemaal radicalen zijn, toch?
En dat baseer je op? Ik kan me niet echt vinden in dat soort uitspraken aangezien je maar wat landengroeperingen/geloven en dergelijke achter elkaar zet...
Nee hoor, je draagt juist uit dat je het niet eens ben met de uitspraken die Wilders maakt
Jij bent pas n gevaar voor de samenleving
en met deze zelfde logica is hitler aan de macht gekomen
wat n onzin, jij wilt dus intolerant zijn tegen iets waarvan je DENKT dat het gevaarlijk is (terwijl dat niet zo is)
niet n moslim maar iemand anders die ook van dit land houdt zal hem neerhalen.
pfffffffff alsof moslims daar niet genoeg ruimte voor krijgen... kom op zeg....
hij mag zeggen wat die wilt zoals het maar binnen de wet blijft
hij is dus het zelfde als osama bin laden
Zie bepaalde mensen in dit topic.
trouwen?
wat n onzin, jij wilt dus intolerant zijn tegen iets waarvan je DENKT dat het gevaarlijk is (terwijl dat niet zo is)
Jij bent pas n gevaar voor de samenleving en niet die moslims
en met deze zelfde logica is hitler aan de macht gekomen
ze hadden hem in de jaren 30 al moeten tegenhouden, en wat ze nu met wilders moeten doen.
Ja maar een Constant Kusters (NVU) word toch ook aangepakt als hij over de Joden begint? Of een andere politicus die tegen christenen te wapen loopt? Hoezo twee maten?
En dat baseer je op?
Tegen moslims zijn is opeens een levensovertuiging?
maar geven die mensen ook geen kritiek tegen wilders dan?
Tis toch precies hetzelfde in dat oogpunt?
Het leuke is dat de het de grootste moslimliefhebbers, anti racisten en tollerate experts zijn die moslims de hand boven het hoofd houden en de kop in het zand hebben. Zie bepaalde mensen in dit topic.
Ach kom op nou Fiets.....als Silverfaust of dat soort dit nou zou zeggen...vooruit, maar jij bent hier wat te slim voor lijkt me. Dit is echt je kop in het zand steken....waar dat op gebaseerd is? Een woordje zegt al genoeg: Christenhonden.....zoals ze ons zo lieflijk noemen
Ook dit....Als ik de Islam door de slijk trek........ach laat ook maar
Wat Wilders doet gaat zo lang zo ver nog niet.
En of dat voor de film geld kunnen we nog niet beoordelen. Dus de tegenstander smoet gewoon hun waffel dichthouden totdat ze de film hebben gezien.
Nee als "anti-" als naam draagt dan gun je iemand anders zijn mening niet.
Ik weet best wel dat niet iedere moslim intollerant etc is.
de grootste haatzaaiers, racisten en intollerate leken
Lekker meelopen
Man ik werk iedere dag samen met moslims en dat zullen tientallen in dit topic ook doen, ik word bij ze thuis uitgenodigd om mee te eten en geloof speelt geen rol in dit soort relaties, prive als op de werkvloer niet.
vind je het niet wat makkelijk om lekker moslims te bashen?
en geloof speelt geen rol in dit soort relaties,
dat willen de Knoalsters helemaal niet horen joh.
Man ik werk iedere dag samen met moslims en dat zullen tientallen in dit topic ook doen, ik word bij ze thuis uitgenodigd om mee te eten en geloof speelt geen rol in dit soort relaties, prive als op de werkvloer niet.
Ik weet best wel dat niet iedere moslim intollerant etc is.
kerel dit heb ik ook al zooooooooooooovaak gezegd,
Niet? Hans Janmaat werd voor de rechter gedaagd en veroordeels na heel wat mindere uitdragingen. Zelfs Constant Kusters maakt het niet zo bont als Wilders.
maar dan niet dapper genoeg zijn om ze bij de naam te noemen he kereltje....want dan wordt er tegen jou gevlopt zoals jij altijd bij anderen doet.
Mensen beschuldigen van iets maar het niet uit durven spreken bang voor de gevolgen.
Die mensen hebben (bijna)nooit een foto in hun album staan...waarom is dat?
Ja....en dat is jouw referentiekader, de mijne is dat ik als ik bij de deur sta grotendeels alleen maar problemen heb met molims/marokkanen.
ONZIN!!! Moet je eens proberen met hun dochter naar bed te gaan voordat jullie getrouwd zijn....en zo kan ik nog vele voorbeelden noemen. Geloof staat ALTIJD tussen relaties in.
En jij? Al aangesloten bij Bin Laden?
Dus wél laf.....dus wél je kop in het zand? Je bent of voor of tegen dit conflict. Dat conflict komt, daar ben ik zeker van.
Nooit last van gehad. En nu moeten wij geloven dat jij het ooit met een moslima hebt geprobeerd natuurlijk..
Zou het kunnen zijn dat hun geloof voor jou belangrijker is dan voor hunzelf?
Jij wel dan?
Mwah ik ken een koppel met NL's meisje en een irkaase gozer. Nou ze moest echt bekeren tot de islam voordat ze gingen trouwen.
Nu is ze dus alelen moslim als de man erbij is en anders ook gewoon een Hollandse meid.
De ene baseert zijn afkeer van moslims via werken als portier, de tweede 'kent iemand die'... *zucht*
Jij wel dan?
Moet ik het herhalen?
Ik ken een waarbij dat niet hoefde.
Want een moslima is niet gewoon... en al helemaal niet hollands natuurlijk. Kots!
Ik heb moslims onder me beste vrienden, ben blij dat ik het heb. Anders was ik misschien ook wel een Thijsje..