Partyflock
 
Forumonderwerp · 888227
6 volgers · 365127x bekeken

Onderwerp is gesloten!

Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.

Waarschuw beheerder
Er komt een nieuw programma op talpa de goudenkooi, zijn er mensen die zich hebben opgegeven??:D

Het lijk mij wel een leuk programma, alleen de regel van 10.000 :S


De Gouden KooiEen droomvilla. Vrijstaand, met een tuin zo groot als twee voetbalvelden. Een state-of-the art keuken, luxe badkamers. Alles er op en er aan. Dit is het toneel waar het programma 'De Gouden Kooi' zich komend najaar zal afspelen. Het landgoed ligt op een afgelegen plek in Eemnes, vlakbij Hilversum. Ver weg van naaste buren, maar met eigen bos, vijvers, paardenstallen en een verwarmd zwembad.

Komend najaar nemen tien deelnemers aan het Talpa-programma ‘De Gouden Kooi’ hun intrek in deze prachtige villa. De deelnemers zijn allen potentiële eigenaren van het landhuis. Immers, de uiteindelijke winnaar van het programma hoeft er nooit meer weg. Hij of zij krijgt het landgoed ter waarde van ongeveer 2 miljoen euro plus een spaarpot die afhankelijk van de duur van het programma kan oplopen tot miljoenen euro's.

Bij 'De Gouden Kooi' is winnen een kwestie van blijven zitten waar je zit. Want de belangrijkste regel luidt dat de voordeur altijd open staat, maar dat je de drempel niet over mag. En zet je toch ook maar één voet buitenshuis? Dan lig je eruit. Winnen is volhouden. Ook al heb je heimwee. Ook al dreigt je partner de relatie te verbreken. Ook al trouwt je broer of krijgt je zus een kind. En dat minstens een jaar lang…

Inmiddels hebben reeds duizenden kandidaten – uit alle lagen van de bevolking - zich via www.degoudenkooi.tv aangemeld voor dit spraakmakende programma. Het hebben van volledige financiële vrijheid spreekt blijkbaar bij velen tot de verbeelding. De motieven zijn uiteenlopend: van de man die van zijn torenhoge schulden af wil komen tot de moeder die een mooie financiële toekomst voor haar kinderen zeker wil stellen. Of simpel gesteld: rijk worden. Maar hoeveel vrijheid is men uiteindelijk bereid op te geven…om de ultieme vrijheid te winnen?


[img width=200 height=200 cacheid=000caae0002475a04d71a7651a017ecd3c]http://img460.imageshack.us/img460/2489/3469726101144917768947vila2002.gif[/img] [img width=200 height=200]http://www.talpa.tv/upload/442958_610_1152801811104-foto6.jpg[/img] [img width=200 height=200]http://www.talpa.tv/upload/442957_610_1152801780194-foto5.jpg[/img]

hier dus de regels! en die klote regel van 10.000 euro!

De Gouden Regels* De deelnemer die als laatste bewoner overblijft wint de kapitale villa – hypotheekvrij – en de megaspaarpot. Voorwaarde is dat hij of zij minimaal 1 jaar in de villa moet hebben gewoond.

* De kandidaat die zonder toestemming één stap buiten de villa zet, is gediskwalificeerd.

* Deelnemers aan De Gouden Kooi betalen een borgsom van 10.000 euro. Iedereen die minimaal 1 jaar in De Gouden Kooi blijft, krijgt die borgsom volledig terug. Stapt een kandidaat echter binnen een jaar uit het programma, dan is hij of zij die borgsom kwijt. Dit geld gaat naar een goed doel.
Alléén als iemand op medische gronden vroegtijdig moet uitstappen, geldt deze regel niet.

* Omdat deelnemers hun baan moeten opzeggen om mee te kunnen doen, ontvangen hun gezinnen tijdens hun afwezigheid een bedrag per maand om in hun vaste lasten te kunnen voorzien.

* Elke dag wordt 1.000 euro in een beleggingsfonds gestort.
Omdat de duur van De Gouden Kooi onbepaald is (maar minimaal 1 jaar), heeft ook het prijzengeld geen limiet en kan die spaarpot oplopen tot miljoenen euro’s. Deze spaarpot is voor de winnaar.

* De bewoners mogen onbeperkt post ontvangen van familie en vrienden. Elk ander contact moet worden verdiend. Elke dag vinden dan ook duels tussen de bewoners plaats waarmee zogenaamde ‘contactpunten’ kunnen worden gewonnen; met die punten kan het recht worden ‘gekocht’ om te bellen of bezoek te mogen ontvangen.

* Drie keer per jaar mag één bewoner de villa gedurende 12 uur verlaten. Bijvoorbeeld om een begrafenis of een huwelijk bij te wonen, of zich medisch te kunnen laten behandelen. De bewoner die op zo’n bijzonder verlof wil, moet dat verzoek bij de andere bewoners neerleggen. Die bepalen met meerderheid van stemmen of het verlof wordt toegestaan.


* De bewoners van de villa hebben de beschikking over een riant weekbudget. Daarmee kunnen ze niet alleen eten en drinken in overvloed bestellen, maar ook fitnesstrainers, kappers, masseurs, pedicures et cetera. Zelfs de dokter en de tandarts doen visites aan huis.

* Voor elke beslissing die de bewoners moeten nemen geldt dat die met meerderheid van stemmen moet worden genomen.


En lijkt het iemand wat?
laatste aanpassing door een beheerder
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 7 maart 2008 om 09:24:
Meen ut heus wel

Hebbie mij ook n beeeeetje gemist?


Ja :bloos: heel erg zelfs :O zat steeds te kijken of je er al was geweest, maar nee :nocheer:

O:)

Uitspraak van CinneWieJ O:) op vrijdag 7 maart 2008 om 09:27:
Dat is lief


Uhuuh :D
Waarschuw beheerder
Relaxt! :jaja: Volgende week heb ik ook weer n avondje voor mezelf :loL:
whahaha ja dat moet getest worden dan idd b) En groot scherm ook? :9
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van CinneWieJ O:) op vrijdag 7 maart 2008 om 09:30:
whahaha ja dat moet getest worden dan idd En groot scherm ook?


Nee joh gewoon bij hun thuis :D

Wilde eerst in de stad gaan kijken maar vind dit veel relaxter eigenlijk :)
hier kan ik tenminste wat zien (anders staat altijd iedereen voor me :( is nie handig om un ukkie te zijn :/), schone wc, gratish drank en kan lekker in mn trainingsbroekie op de bank hangen :D ideaal (Y)
 
Waarschuw beheerder
gooooooooooooooooooooooooooooooooooodmorning
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 7 maart 2008 om 09:29:
bij Tris en Suus (die zijn helemaal trots op hun nieuwe Tele2-kastje, dus die moet uitgeprobeert worden )


hoest met tris dan :D

das lang terug
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 7 maart 2008 om 09:46:
gooooooooooooooooooooooooooooooooooodmorning


Chika :bye: (K)

Uitspraak van permanent verbannen op vrijdag 7 maart 2008 om 09:46:
hoest met tris dan

das lang terug


pb :)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Hallo! Kunnen we misschien éééven on topic blijven ja? Schijnt dat DGK gaat stoppen namelijk... (hoorde ik zojuist uit betrouwbare bron) en dat het de grote vraag is hoe de relaties zich gaan ontwikkelen..

Dus als we daar even over zouden kunnen discussieren, aub?

Thanks!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 7 maart 2008 om 09:51:
Chika


nona :d (k)


Uitspraak van verwijderd op vrijdag 7 maart 2008 om 09:59:
Schijnt dat DGK gaat stoppen namelijk.


serieus??? meen je niet.. wie is die betrouwbare bron dan? geloof er namelijk niets van
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 7 maart 2008 om 10:00:
nona


dushi :lief:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 7 maart 2008 om 10:00:
serieus??? meen je niet.. wie is die betrouwbare bron dan? geloof er namelijk niets van


Is Maandag al bekend gemaakt, vanaaf te zien in de GK
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 7 maart 2008 om 10:14:
dushi


bella :kwijl:


Uitspraak van ---KILLERQUEEN--- op vrijdag 7 maart 2008 om 10:14:
en ze zitten ook op Pf:


t zal mij aan mn reet roesten
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van ---KILLERQUEEN--- op vrijdag 7 maart 2008 om 10:15:
Is Maandag al bekend gemaakt, vanaaf te zien in de GK


Heuh maandag al? :s

Dacht dat ik hot news had, jwt.. a la CNN breaking news, je weet
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van ---KILLERQUEEN--- op vrijdag 7 maart 2008 om 10:14:
en ze zitten ook op Pf:


Iedereen zit tegenwoordig op partyflock :/
Zélfs mn moeder vroeg van de week of dat Partyflock nou leuk was :lol:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 7 maart 2008 om 10:38:
Zélfs mn moeder vroeg van de week of dat Partyflock nou leuk was


Maak er een aan voor de dan :D

wil de vriendje wel worden op partyflock :lief:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van die rooie uit gestel op vrijdag 7 maart 2008 om 10:41:
wil de vriendje wel worden op partyflock


Ow als t bij mn zusje niet gaat lukken probeer je t maar bij mn moeder :lol:
Jij wil de hele familie......viesurt :9 :LoL:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 7 maart 2008 om 10:46:
w als t bij mn zusje niet gaat lukken probeer je t maar bij mn moeder


:roflol: nee gewoon vriendjes zijn gezellig ouwehoeren enzo ik heb jou toch al lieffieee :lief:


Uitspraak van verwijderd op vrijdag 7 maart 2008 om 10:46:
Jij wil de hele familie......viesurt


zo ben ik niet jwz :Lol:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van ---KILLERQUEEN--- op vrijdag 7 maart 2008 om 10:15:
Is Maandag al bekend gemaakt, vanaaf te zien in de GK


meen je dat nou.. goh dat ik dat gemist heb zeg...
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van ---KILLERQUEEN--- op vrijdag 7 maart 2008 om 10:14:
https://partyflock.nl/user/59969:The_D_e_v_i_l.html


jeeeej ik heb de pf van huub nu maar lekker fl0ckUh met hUUbjUh :$:$
Nu mAar hOpEn dAt hIj s3 M$N G3eFt :$:$
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 7 maart 2008 om 10:57:
jeeeej ik heb de pf van huub nu maar lekker fl0ckUh met hUUbjUh
Nu mAar hOpEn dAt hIj s3 M$N G3eFt


wel met hem msne en niet eens met mij :$ :)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 7 maart 2008 om 10:38:
Zélfs mn moeder vroeg van de week of dat Partyflock nou leuk was


:lol:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 7 maart 2008 om 10:57:
jeeeej ik heb de pf van huub nu maar lekker fl0ckUh met hUUbjUh
Nu mAar hOpEn dAt hIj s3 M$N G3eFt


hahah din :D
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 7 maart 2008 om 09:36:
Wilde eerst in de stad gaan kijken maar vind dit veel relaxter eigenlijk
hier kan ik tenminste wat zien (anders staat altijd iedereen voor me is nie handig om un ukkie te zijn ), schone wc, gratish drank en kan lekker in mn trainingsbroekie op de bank hangen ideaal


Ja ik vind er sowieso niks aan he! :loL: :9 Maar kan er idd inkomen dat je liever thuis kijkt als in zo'n drukke stad! :D
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 7 maart 2008 om 10:38:
Zélfs mn moeder vroeg van de week of dat Partyflock nou leuk was


Nou mijn moeder heb ik hyves gegeven.. van PF blijft ze weg :[ :lol:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van CinneWieJ O:) op vrijdag 7 maart 2008 om 11:26:
Nou mijn moeder heb ik hyves gegeven.. van PF blijft ze weg


Die van mij weet net hoe de computer aan en uit moet :loL:
Ze wil het wel leren, maar het is zooooooo vermoeiend om het uit te leggen......ze snapt er geen reet van......kan alles 30x uitleggen en nog snapt ze t niet :S

Ben al blij dat ze na 100x uitleggen een beetje kan smssen :loL: (met 1 vinger welteverstaan :loL: )
 
Waarschuw beheerder
donateur
Zou je nou bellen of smsen Tamara? Ik zie nog steeds nix namelijk :s
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 7 maart 2008 om 10:24:
Heuh maandag al?

Dacht dat ik hot news had, jwt.. a la CNN breaking news, je weet


:no: de telegraaf was je voor ;)
(F)
maar desalnietemin ik vind het jammer dat het stopt...

Uitspraak van CinneWieJ O:) op vrijdag 7 maart 2008 om 11:26:
Nou mijn moeder heb ik hyves gegeven.. van PF blijft ze weg


Mijn ma is ook aan de hyves :lol:
gesjellie krabbele met me ma

Uitspraak van verwijderd op vrijdag 7 maart 2008 om 10:57:
jeeeej ik heb de pf van huub nu maar lekker fl0ckUh met hUUbjUh
Nu mAar hOpEn dAt hIj s3 M$N G3eFt


:lol:


Ik vin Huub maar een kop als een hagedis hebben..
hij kijkt met zijn linke visseoog in je rechterkontzak zon beetje.
Waarschuw beheerder
:|
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 7 maart 2008 om 11:44:
Zou je nou bellen of smsen Tamara? Ik zie nog steeds nix namelijk


Ik zou je toch bellen met mn contactpunten als we eind maart in mijn gouden kooi in
amstelveen zitten :D???

Maar als je behoefte hebt aan aandacht sms ik je zo wel ff in mn pauze (K)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 7 maart 2008 om 11:47:
Ik zou je toch bellen met mn contactpunten als we eind maart in mijn gouden kooi in
amstelveen zitten ???


Ja dan pas :s Das nog onwijs lang :lol:

Uitspraak van verwijderd op vrijdag 7 maart 2008 om 11:47:
Maar als je behoefte hebt aan aandacht sms ik je zo wel ff in mn pauze


:O:O:O
Waarschuw beheerder
Dit is utreg welkom in t` hartje , de domtoren, de galgenwaard, de grachten....
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 7 maart 2008 om 11:35:
Ben al blij dat ze na 100x uitleggen een beetje kan smssen (met 1 vinger welteverstaan )


:roflol: mijn moeder is wel n beetje met de tijd mee gegaan b) :9
Uitspraak van die rooie uit gestel op vrijdag 7 maart 2008 om 11:36:
hoezo


Wat denk je zelf :loL: 8)
Uitspraak van ---KILLERQUEEN--- op vrijdag 7 maart 2008 om 11:44:
Mijn ma is ook aan de hyves
gesjellie krabbele met me ma


precies ja :lol: :D en af en toe n tik uitdelen O:) en dan ist klaar ;d
Waarschuw beheerder
Uitspraak van CinneWieJ O:) op vrijdag 7 maart 2008 om 12:19:
Wat denk je zelf


gewoon gezellug kletsen met ons hier

zou wel stunt zijn dat je moeder ineens zeg

weten jullie ut al he goudenkooi stop 22 mei :Lol:
Waarschuw beheerder
:roflol: whahaha ze kijkt t ook hoor b) :jaja:
 
Waarschuw beheerder
donateur
ag flikker tog op
 
Waarschuw beheerder
donateur
zo weer de stuud uithangen :/
heb geen ziiiiiiiiin :'(
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ik sleep je er wel doorheen, jwt ;)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 7 maart 2008 om 13:07:
zo weer de stuud uithangen
heb geen ziiiiiiiiin


dan doe je ut niet :D
 
Waarschuw beheerder
donateur
Jaweeeel, ze moet slimmer worden.. later veel centjes verdienen voor als we getrouwd zijn, je weet

Dik huis dit dat..