Het duurt nog even voordat de defintieve versie van Internet Explorer 8 uitkomt, maar Microsoft heeft gisteren al wel een beta vrijgegeven. Belangrijkste verandering? IE8 ondersteunt de nieuwste webstandaarden, waaronder HTML 5.
Nieuw in Internet Explorer 8 zijn onder meer Activities, waarmee gegevens van een website naar een webapplicaties kunnen worden gekopieerd via een tekstmenu onder de rechtermuisknop. Met WebSlices kunnen gebruikers zich abonneren op content binnen webpagina's. Wijzigingen binnen die content worden vervolgens automatisch aangegeven. Tot slot is het phishing filter verbeterd. Dat blokkeert automatisch sites met bekende malware. Tip: zet de Emulate IE7 knop aan als pagina's er wat raar uitzien. En let er op dat bepaalde toolbars niet met IE8 werken.
De beta (hier downloaden) is vooral bedoeld voor ontwikkelaars en webdesigners, zodat zij hun sites alvast compatibel kunnen maken met de nieuwe browser.
http://www.microsoft.com/windows/ie/ie8/welcome/en/default.html

















