Partyflock
 
Forumonderwerp · 888227
6 volgers · 366159x bekeken

Onderwerp is gesloten!

Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.

Waarschuw beheerder
Er komt een nieuw programma op talpa de goudenkooi, zijn er mensen die zich hebben opgegeven??:D

Het lijk mij wel een leuk programma, alleen de regel van 10.000 :S


De Gouden KooiEen droomvilla. Vrijstaand, met een tuin zo groot als twee voetbalvelden. Een state-of-the art keuken, luxe badkamers. Alles er op en er aan. Dit is het toneel waar het programma 'De Gouden Kooi' zich komend najaar zal afspelen. Het landgoed ligt op een afgelegen plek in Eemnes, vlakbij Hilversum. Ver weg van naaste buren, maar met eigen bos, vijvers, paardenstallen en een verwarmd zwembad.

Komend najaar nemen tien deelnemers aan het Talpa-programma ‘De Gouden Kooi’ hun intrek in deze prachtige villa. De deelnemers zijn allen potentiële eigenaren van het landhuis. Immers, de uiteindelijke winnaar van het programma hoeft er nooit meer weg. Hij of zij krijgt het landgoed ter waarde van ongeveer 2 miljoen euro plus een spaarpot die afhankelijk van de duur van het programma kan oplopen tot miljoenen euro's.

Bij 'De Gouden Kooi' is winnen een kwestie van blijven zitten waar je zit. Want de belangrijkste regel luidt dat de voordeur altijd open staat, maar dat je de drempel niet over mag. En zet je toch ook maar één voet buitenshuis? Dan lig je eruit. Winnen is volhouden. Ook al heb je heimwee. Ook al dreigt je partner de relatie te verbreken. Ook al trouwt je broer of krijgt je zus een kind. En dat minstens een jaar lang…

Inmiddels hebben reeds duizenden kandidaten – uit alle lagen van de bevolking - zich via www.degoudenkooi.tv aangemeld voor dit spraakmakende programma. Het hebben van volledige financiële vrijheid spreekt blijkbaar bij velen tot de verbeelding. De motieven zijn uiteenlopend: van de man die van zijn torenhoge schulden af wil komen tot de moeder die een mooie financiële toekomst voor haar kinderen zeker wil stellen. Of simpel gesteld: rijk worden. Maar hoeveel vrijheid is men uiteindelijk bereid op te geven…om de ultieme vrijheid te winnen?


[img width=200 height=200 cacheid=000caae0002475a04d71a7651a017ecd3c]http://img460.imageshack.us/img460/2489/3469726101144917768947vila2002.gif[/img] [img width=200 height=200]http://www.talpa.tv/upload/442958_610_1152801811104-foto6.jpg[/img] [img width=200 height=200]http://www.talpa.tv/upload/442957_610_1152801780194-foto5.jpg[/img]

hier dus de regels! en die klote regel van 10.000 euro!

De Gouden Regels* De deelnemer die als laatste bewoner overblijft wint de kapitale villa – hypotheekvrij – en de megaspaarpot. Voorwaarde is dat hij of zij minimaal 1 jaar in de villa moet hebben gewoond.

* De kandidaat die zonder toestemming één stap buiten de villa zet, is gediskwalificeerd.

* Deelnemers aan De Gouden Kooi betalen een borgsom van 10.000 euro. Iedereen die minimaal 1 jaar in De Gouden Kooi blijft, krijgt die borgsom volledig terug. Stapt een kandidaat echter binnen een jaar uit het programma, dan is hij of zij die borgsom kwijt. Dit geld gaat naar een goed doel.
Alléén als iemand op medische gronden vroegtijdig moet uitstappen, geldt deze regel niet.

* Omdat deelnemers hun baan moeten opzeggen om mee te kunnen doen, ontvangen hun gezinnen tijdens hun afwezigheid een bedrag per maand om in hun vaste lasten te kunnen voorzien.

* Elke dag wordt 1.000 euro in een beleggingsfonds gestort.
Omdat de duur van De Gouden Kooi onbepaald is (maar minimaal 1 jaar), heeft ook het prijzengeld geen limiet en kan die spaarpot oplopen tot miljoenen euro’s. Deze spaarpot is voor de winnaar.

* De bewoners mogen onbeperkt post ontvangen van familie en vrienden. Elk ander contact moet worden verdiend. Elke dag vinden dan ook duels tussen de bewoners plaats waarmee zogenaamde ‘contactpunten’ kunnen worden gewonnen; met die punten kan het recht worden ‘gekocht’ om te bellen of bezoek te mogen ontvangen.

* Drie keer per jaar mag één bewoner de villa gedurende 12 uur verlaten. Bijvoorbeeld om een begrafenis of een huwelijk bij te wonen, of zich medisch te kunnen laten behandelen. De bewoner die op zo’n bijzonder verlof wil, moet dat verzoek bij de andere bewoners neerleggen. Die bepalen met meerderheid van stemmen of het verlof wordt toegestaan.


* De bewoners van de villa hebben de beschikking over een riant weekbudget. Daarmee kunnen ze niet alleen eten en drinken in overvloed bestellen, maar ook fitnesstrainers, kappers, masseurs, pedicures et cetera. Zelfs de dokter en de tandarts doen visites aan huis.

* Voor elke beslissing die de bewoners moeten nemen geldt dat die met meerderheid van stemmen moet worden genomen.


En lijkt het iemand wat?
laatste aanpassing door een beheerder
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 26 januari 2008 om 20:18:
idols?


neuh die achterlijk mousen in dat kut villaatje
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 26 januari 2008 om 21:18:
wat nou stomme mongool


Uitspraak van verwijderd op zaterdag 26 januari 2008 om 20:04:
Selene

stomme mongool


:)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van M0L op zaterdag 26 januari 2008 om 21:10:
nee big brother gaat het hier toch over


rot voor je :aai:
ik had het over dat ze idols kijken in de gouden kooi


Uitspraak van verwijderd op zaterdag 26 januari 2008 om 20:12:
is dat nog steeds op de tv dan?


kon ook over idols gaan (y)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 26 januari 2008 om 21:49:
neuh die achterlijk mousen in dat kut villaatje


yep :d
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 26 januari 2008 om 21:50:
Uitspraak van [June] op zaterdag 26 januari 2008 om 21:18:
wat nou stomme mongool

Uitspraak van THP op zaterdag 26 januari 2008 om 20:04:
Selene

stomme mongool

:)


oke misverstandje :[ :9
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 26 januari 2008 om 22:25:
oke misverstandje


ken beuren :d ;p
 
Waarschuw beheerder
http://arifovslotplaza.nl.server2.starthosting.nl//Arifov.html
Artiest {SHOWLIST artist 98267, 26665}
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 26 januari 2008 om 20:03:
Selene


ze denkt echt dat ze alles is ofzo :/
Waarschuw beheerder
Deeltje 3 - Claire komt niet aan haar trekken
Huub en Claire hebben sex - deel 3 - Napraten en expliciete Huub beelden!

--

Brian, Luc en een dronken Huub komen thuis van hun optreden:

Brian en Luc vertellen Claire dat Huub met 2 meisjes gezoend heeft

Hoe reageert Claire??

Huub probeert te redden wat er te redden valt bij Claire

Woedende Huub gaat verhaal halen bij Luc, maar krijgt ook een Brian op z'n dak: duw- en trekwerk en jawel... de streamlock!

Video: Dronken en woedende Huub maakt ruzie met Luc en Brian

--

Lastig die dekens die wel eens wegschuiven:

(18+) Huub neemt Claire van achteren on-cam!

.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Headliner.NL op zondag 27 januari 2008 om 10:27:
(18+) Huub neemt Claire van achteren on-cam!


hehe :respect: :respect:
 
Waarschuw beheerder
ranzig:roflol:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Headliner.NL op zondag 27 januari 2008 om 10:27:
Video: Dronken en woedende Huub maakt ruzie met Luc en Brian


whehehe Luc wordt wel redelijk uitgelult :D
 
Waarschuw beheerder
ag die luc is gewoon en vette nep wanabee rappert :roflol:
zal me niks verbazen als die pipo uit en kakbuurt komt:roflol:
hoe noemt die ze eige L L hahaha lekker orgineel ,straks denkt die nog dat die L L cool J is :)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 27 januari 2008 om 12:49:
hoe noemt die ze eige L L hahaha lekker orgineel ,straks denkt die nog dat die L L cool J is


gast waar heb jij t over?
 
Waarschuw beheerder
ja dat kan je tog lezen waar ik het over heb ,of moet ik het spellen?
of wou je beweren dat je L L cool J nie kent;)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
ja, doe eens.
 
Waarschuw beheerder
:roflol: kom op zeg ,hoe oud ben je nu:)
 
Waarschuw beheerder
Wat heeft dat er in godsnaam mee te maken? :/
 
Waarschuw beheerder
hahaha ,jongen ,ik weet nie onder welke steen jij geleeft hebt ,maar als je LL cool J nie kent ,dan kan je maar beter onder die steen blijven:roflol:
 
Waarschuw beheerder
:roflol:

heb jij een nachtje doorgetrokken ofzo?
 
Waarschuw beheerder
zwarte rappert ,die ook films maakt ,1 van ze beste nr,s was MAMA IS Gone nock you OUT;)
OF WEET JE HET NU NOG NIE?
 
Waarschuw beheerder
JONG ,probeer je je eige hier nu maar nie uit te lullen ,wat en pipo zeg ,ik hoop niet dat je uit mij STAD aan de waal komt ,want daar wonen tog iets slimmere mensen:roflol:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 27 januari 2008 om 13:18:
heb jij een nachtje doorgetrokken ofzo?


:lol: inderdaad!


Uitspraak van verwijderd op zondag 27 januari 2008 om 13:22:
JONG ,probeer je je eige hier nu maar nie uit te lullen ,wat en pipo zeg ,ik hoop niet dat je uit mij STAD aan de waal komt ,want daar wonen tog iets slimmere mensen


OMG :X

:roflol:

Kerel, beter verwijder je jezelf...genante vertoning dit :yes:
 
Waarschuw beheerder
omg :lol:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 27 januari 2008 om 13:20:
MAMA IS Gone nock you OUT


:vaag:
 
Waarschuw beheerder
nee denk eerder dat die sjap en week doorgetrokken heeft ,aan die kop te zien van hem hahahaha wat en ei zeg:roflol:
verwijderen ,waarvoor ,voor en stelletje drupke,s die nergens verstand van hebben:roflol:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 27 januari 2008 om 13:26:
nee denk eerder dat die sjap en week doorgetrokken heeft ,aan die kop te zien van hem hahahaha wat en ei zeg
verwijderen ,waarvoor ,voor en stelletje drupke,s die nergens verstand van hebben


:rot:
 
Waarschuw beheerder
blijkbaar heb ik hier met pubers te maken en gasten die hun verstand in hun grote teen hebben zitten:roflol::)
 
Waarschuw beheerder
kijk dat is nou het antwoord van onze slimme suzy,die ook en beetje aandacht zoekt:d
verstand van en gedroogde pinda:)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 27 januari 2008 om 13:26:
aan die kop te zien van hem hahahaha wat en ei zeg


:lol:

je hoeft me trouwens ook niet perse pbtjes te sturen hoor (y)
 
Waarschuw beheerder
jawel jo ,want dan krijg je al die stoere wijfen die mee gaan lullen;)
zo praat iets makkelijker he ,houden we het lekker onder ons;)
 
Waarschuw beheerder
ach nee joh, we doen het gewoon lekker on-topic (y)

veel gezelliger.
 
Waarschuw beheerder
oke schuum ,wat jij wilt ,maar dan ga ik niet reageren op al die half gare pannekoeken he:d
 
Waarschuw beheerder
als je dat niet doet, dan is PF weinig aan.

jwt
 
Waarschuw beheerder
ja ik weet ,maar heb geen zin in en ja en nee spelletje ,duurt altijd zolang en heeft geen enkele nut:d
jwt ;)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van !! * Chellie O:) op zondag 27 januari 2008 om 13:44:
teef is het :[ die selene


ooooh dat wijf moet WEG..

net een feeks als ze gaat schreeuwen :p
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 27 januari 2008 om 13:31:
kijk dat is nou het antwoord van onze slimme suzy,die ook en beetje aandacht zoekt
verstand van en gedroogde pinda


Dank je :lief:
 
Waarschuw beheerder
niks te danken mop(K):d
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Headliner.NL op zondag 27 januari 2008 om 10:27:
18+) Huub neemt Claire van achteren on-cam!


Allemaal hetzelfde die wijven joh!Ze mogen um allemaal niet, 2 vingers in k#tje en ze zijn verkocht :woepwoep:
 
Waarschuw beheerder
he rai ,joekieeee:d
laten wij de kooi in gaan ,gaan we nooit meer weg:roflol:
pleuren we gelijk huuub huub barbatruck in die vijver:d
it,s me LEX:d
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
als Huub het huis uit gaat dan wordt het een dooie boel :)

laat hem maar lekker blijven (y)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Headliner.NL op zondag 27 januari 2008 om 10:27:
(18+) Huub neemt Claire van achteren on-cam!


oke...! 8)
zij is ook afgeschreven.. GATVEREDAMMEEEEE!!!
 
Waarschuw beheerder
dat was ze al :s


die stem alleen al, lijkt wel een klein kind die bij haar moeder slijmt om een lolly. :/
 
Waarschuw beheerder
tering heeft hij haar ook alweer geneukt... haha
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 27 januari 2008 om 15:22:
als Huub het huis uit gaat dan wordt het een dooie boel

laat hem maar lekker blijven


Ja idd ook al is hij irritant en wil ik af en toe iets door de tv heen gooien :lol:
 
Waarschuw beheerder
dat heb ik met die Claire, wat een doos :dood:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 26 januari 2008 om 11:52:
kan er sws niet bij dat je je laat neuken door huub... en helemaal niet als je alles op tv gezien hoe hij zich de afgelopen tijd gedragen heeft... blijkbaar wil ze zo graag blijven dat ze dit er voor over heeft... en hoer dus


VIES WIJF.
 
Waarschuw beheerder
owowow ik loop achter haha

die engert is geneukt door huub :lol:

en is lieke nou al weg??morge maar weer eff kijike ;)