Partyflock
 
Forumonderwerp · 984168
 
Lang leve de snorder!
Het openbaar vervoer tussen de Bijlmer en de binnenstad mag dankzij de metro van een redelijk niveau zijn, binnen het stadsdeel Bijlmermeer is het een drama.
Verbindingen tussen het oostelijk en het westelijk deel van de Bijlmer worden vooral onderhouden door streekbussen, die om een of andere reden allemaal hun eigen halte hebben en een dienstregeling waar men in Noordoost-Groningen meewarig het hoofd om zou schudden:S.


Gelukkig lossen ze dat soort dingen hier heel handig op.
Toen ik eens, zondagochtend om een uur of acht, in de stromende regen een klein half uur tevergeefs op een bus had staan wachten, zorgde een opgewekte Pakistaan in een aftandse Opel er alsnog voor dat ik de supporterstrein naar de uitwedstrijd tegen PSV niet miste. Zijn bemoedigende woorden mochten niet baten: Ajax verloor met 1-0. Hij bleek op de terugweg net zo teleurgesteld als ik.
Toen ik gistermiddag met vier zware tassen vol boodschappen weer naar huis wilde, was de snorder er opnieuw eerder dan Connexxion-lijn 175.
En zolang een TCA taxi-chauffeur zo'n 35 euro rekent voor een rit vanuit de binnenstad - als hij in het donker überhaupt bereid is naar een enge ghetto te rijden - heeft iedere Bijlmerbewoner het nummer van een snorder in het geheugen van zijn GSM.

Ik weet dat het niet mag, ik weet dat de passagier onverzekerd is, en ik weet dat snorders de officiële taxicentrales een doorn in het oog zijn. Maar de snorder is in Bijlmermeer bijkans onmisbaar. De officieuze economie lost hier problemen op die de bovenwereld laat liggen.
:rezpekt; voor die boi
 
Uitspraak van permanent verbannen op dinsdag 27 november 2007 om 09:42:
Ik weet dat het niet mag, ik weet dat de passagier onverzekerd is, en ik weet dat snorders de officiële taxicentrales een doorn in het oog zijn. Maar de snorder is in Bijlmermeer bijkans onmisbaar. De officieuze economie lost hier problemen op die de bovenwereld laat liggen


En ik geef je groot gelijk, zelf vlaat ik me altijd in de riksja
verplaatsen.

2005. Leipe shit ouwe!
Of je gaat ergens anders wonen :/
Doet me denken aan de zwarte taxi s vroeger naar de club X en Kadance:D


Uitspraak van permanent verbannen op dinsdag 27 november 2007 om 09:42:
Ik weet dat het niet mag, ik weet dat de passagier onverzekerd is, en ik weet dat snorders de officiële taxicentrales een doorn in het oog zijn.


En ja dat is heel erg stout:devil:
Zo hey, wat een ontdekking 8)
 
Zwarte taxi's zijn gewoon vet.

Was een keer in Eindhoven met een paar vrienden en de gast bij wie we zouden slapen was er ineens vandoor. Bracht een gast ons voor 50 euro, met zn 3en naar Venlo. Dat is mooi de helft van wat een normale taxichauffeur zou vragen. En bovendien was die gast geen aso stuk vreten zoals de meeste taxirijder....
 
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 27 november 2007 om 16:54:
Was een keer in Eindhoven


:D

Uitspraak van verwijderd op dinsdag 27 november 2007 om 16:54:
Bracht een gast ons voor 50 euro, met zn 3en naar Venlo. Dat is mooi de helft van wat een normale taxichauffeur zou vragen.


:cheer:

Uitspraak van verwijderd op dinsdag 27 november 2007 om 16:54:
En bovendien was die gast geen aso stuk vreten zoals de meeste taxirijder....


:S
 
ja helaas zijn de meeste taxichauffeurs met name in de Randstad erg onbeleefd... heb je ooit bij Schiphol een taxi besteld? Dan snap je wat ik bedoel.
 
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 27 november 2007 om 17:14:
ja helaas zijn de meeste taxichauffeurs met name in de Randstad erg onbeleefd


Tsja............:/ (de waarheid is soms hard:S )

Uitspraak van verwijderd op dinsdag 27 november 2007 om 17:14:
heb je ooit bij Schiphol een taxi besteld?


Kga altijd met de auto, das goedkoper dan zo'n dure taxi...

Heb jij ooit bij het Centraal Station in Amsterdam een taxi besteld?

Uitspraak van verwijderd op dinsdag 27 november 2007 om 17:14:
Dan snap je wat ik bedoel.


Uitspraak van verwijderd op dinsdag 27 november 2007 om 17:14:
... heb je ooit bij Schiphol een taxi besteld?


staan ze daar al 2 uur te wachten in de rij,komt er iemand met een ritje van 20 euro en nee dan zijn ze niet blij neej mja kiezen ze zelf voor..ben blij met 2 nrs voor de bijlmer snor altijd voor de helft naar de stad:)
 
Uitspraak van Koos Stuurloos :cheer: op dinsdag 27 november 2007 om 19:12:
Issie jarig?


Uitspraak van permanent verbannen op dinsdag 27 november 2007 om 09:42:
een opgewekte Pakistaan in een aftandse Opel


(L)
laatste aanpassing